Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
images

justice league
6.5/10

با نمرات کاربران اینجا انتظار یک افتضاح رو داشتم و با دید منفی رفتم سراغش ولی بعد از دیدنش نظرم عوض شد
تو سبک خودش به عنوان یک فیلم پاپ کورنی فیلم بدی نبود و ارزش دیدن رو داره
تیکه باحال هم زیاد داره

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
84329

فیلم تا پایان ضرب آهنگ خوبی داره ولی اتفاقات قابل حدسو اسکی از فیلمای دیگس ، مورد مهمتر اینکه فیلم سعی داره وجه تمایز خودشو با فیلمای سای فای نشون بده که در این مورد Reade:D ، اتفاقاتی که زحمت تئوری پردازی هم به بیننده نمیده و با خودت میگی کدوم ذهن بیشعوری همچین چرتی رو میتونه ترسیم کنه .
مشکل اصلی فیلم خود تناقضه ، که هیچ چیز قابل توضیح نیست و برخلاف ایده ی مرموزش پر از کلیشه و چنگ زدن به عناصر موفقیه که در فیلمهای بزرگ تکرار شده و اینجا با آبوتاب بهش شکل دادنو میخوان باورپذیرش کنن و یه جوری بچپوننش توی سری کلاورفیلد . دیالوگا هم که برای خالی نبودن عریضه رد و بدل میشد .

توصیه من اینه : اگر به عنوان سری کلاورفیلد سراغش میرین مایوستون میکنه و نمره ای بالاتر از 4 از نظر من نمیگیره .
ولی اگر به دید یه فیلم سرگرم کننده نگاش کنیم نمره ی 7 فکر کنم براش مناسب باشه .

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
Thor_Ragnarok_Bistro446.jpg

Thor: Ragnarok
من شخصا خیلی از شخصیت و فضا و دنیا تور خوشم میاد ولی متاسفانه هر دو فیلمی که قبلا ازش ساختن داستان آبکی و پایان های داغونی داشت و تقریبا میتونم بگم به جز خوده لوکی و کمی هم تور نکته ی مثبت دیگه ای نداشت... به خصوص شماره یک که با وجود پتانسیل بالاش حسابی ناامیدم کرد. ولی بعد از همه اینا مارول با یه رویکرد جدید به تور برگشت و فیلم سوم رو ساخت.
تور(ثور) راگناروک بالاخره اون داستان و چالشی رو داشت که من مدت ها از سری تور انتظار داشتم. داستان خوب و سر راست با شخصیت پردازی های خیلی خوب و یه مهمان خوب تر و شوخی های زیاد و صد البته بامزه که جدیدا توی بیشتر فیلم های مارول دیده میشه:D
البته این فیلم هم خالی از مشکل نیست از جمله مشکلاتش هم میشه به شخصیت منفی داستان اشاره کرد... خواهر شکست ناپذیر تور یعنی هلا، شخصیتی با داستان و پیش زمینه ای عالی که متاسفانه بدون معرفی و توضیح خاصی وارد فیلم میشه و با شوخی های بیش از حد و بیجا مانع از این میشن که بیننده بتونه شخصیت منفی داستان رو درک کنه یا حتی بهش علاقه مند بشه:|
البته مشکل فقط شخصیت منفی نیست متاسفانه فیلم از کنار خیلی اتفاقات مهم داستان سرسری و بدون هیچ حس آمیزی ای رد میشه که یکی از نمونه ها در اسپویلر میگم:
یکی از اتفاقاتی که خیلی سریع و بی توجه فیلم از کنارش رد شد مرگ دوستان تور بود... زمانی که هلا وارد آزگارد شد تمام دوستان تور رو به دیار باقی فرستاد و این اتفاق حتی باعث نشد خم به آبرو بیارم.
و البته در پایان باید به موسیقی فیلم هم اشاره کنم که خیلی خوب بود و شخصا خیلی خوشم اومد ازش\m/
درکل Thor: Ragnarok برای من فیلم ابرقهرمانی خوب و سرگرم کننده ای بود ولی خب به نظرم هنوزم پتانسیل بالاتری داشت اگه روی مسائلی مثل کاراکتر منفی فیلم بیشتر کار میکردن یا بعضی جاها میتونستن برای انتقال احساس فیلم و رسوندن بزرگی اتفاقات از حجم شوخی های بی مورد کم کنن.
نمره کل: 7.5/10

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
Thor: Ragnarok

انتظاراتم رو برآورده نکرد. بانو "کیت بلانشت" مثل همیشه بازی خوبی ارائه دادند ولی خود فیلم زیاد نچسبید.

من خودم از طرفداران فیلم هایی هستم که استودیوی مارول زحمتشون رو میکشه ولی این بار بنظرم در سرگرم کردن و خندادن تماشاگر چندان موفق نبودند.

7.5 از 10 میدم. <):)

Last edited by a moderator:

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
The BFG 2016
2/10

ظاهرا سیطره ی دارودسته اسپیلبرگ بر هالیوود تموم نشدنی هست. طبق معمول تاکید بیش از حد بر جلوه های بصری و ویژه و درعوض ماسمالیزاسیون داستان و شخصیت ها! پاک کردن عمدی المان های تاریک و خشن داستان و در نتیجه یه نمایش پرزرق و برق 2 ساعته توخالی. اگه وسط فیلم خوابت نبره حتما مشکلی داری! چارلی و کارخانه شکلات سازی و آقای روباه شگفت انگیز رو میشه اقتباس های بسیار بهتری از کتاب های نویسنده اصلی دونست. ورژن 1989 همین The BFG ساخت بریتانیا شرف داره به اقتباس 2016. هرروز بیشتر به این نتیجه میرسم هالیوود داره به پرتگاه نهیلیسم جلوه های بصری کشیده میشه.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
BlackPanther
فيلم تا ٣٠ دقيقه آخر تقريبا خيلي خوب پيش ميره ولي از اون به بعد فوق العاده كليشه اي و قابل پيش بيني ميشه.جوري كه كاملا تبديل به يه فيلم درجه ٢ ميشه. نقش منفي فيلم بعد لوكي بهترين ويلين MCU هستش ولي اونم وسطا تقريبا غيبش ميزنه تا اواخر كه دوباره پيداش ميشه اصلا وقت كافي واسش ندادن.
6.5/10

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
images

Justice League

به لطف گندهایی که تو فیلم های قبلی این سری زده شده بود اصلا علاقه ای به دیدن این فیلم نداشتم ولی خب تو یه جمع دوستانه مجبور شدم ببینمش و واقعا باید بگم فیلم خیلی فراتر از حد انتظارتم پیش رفت:D
البته نه اینکه فکر کنید فیلم خیلی خوبیه ها... نه اصلا از این خبرها نیست ولی حداقل هدف اصلی فیلم های کمیک بوکی که سرگرم کردن بیننده است رو میتونه به خوبی انجام بده. کاملا برعکس کارهای قبلی که حتی به درد فان یا حتی دیدن دوتا صحنه ی اکشن درست حسابی هم نمیخوردن:-"
زمان فیلم بسیار کم و محدوده و به خوبی نمیتونیم با شخصیت های جدید آشنا بشیم به طوری که فلش و سایبورگ برای معرفی خودشون کلا از یک خط استفاده میکنن;;)
فیلمنامه به شدت ناقص، پرداکنده، بی محتوا، پر از حفره های داستانی و چندین و چند مشکل دیگه است که البته توی این سری فیلم های دی سی واقعا چیز عجیبی نبوده و اگه غیر از این میشد من تعجب میکردم:D
کاستوم ها و ظاهر سازی ابرقهرمان ها اصلا خوشم نیومد... بتمن باز در اواخر فیلم یه آپگریدی میکنه لباسش رو و یکم بهتر میشه، واندرومن هم لباس استاندارد خودش رو داره ولی بقیه اون اون زرق و برق و خفن بودنی که لباس یک ابرقهرمان لازم داره رو نشون نمیدن. البته لباس و ظاهر آکوامن جالبه ولی واقعا آکوامنی که پادشاه دریاست کجا، این کال دروگویی که به زور میخوان به اسم آکوامن غالب کنن کجا:D
به جز این موارد تیم بازیگری در کل کارش رو خوب انجام میده ولی در بعضی جاها خیلی مصنوعی کار میکنن و شخصا انتظار بیشتری داشتم.
ولی خب یه نکته ی مثبت هم داره فیلم اونم سرگرم کننده بودنشه. این دفعه DC از ویلین های صد متری با قدرت های عجیب غریب بیرون کشیده و یه ویلین رو معرفی میکنه که با وجود قوی بودن زیادش ولی مبارزات خیلی خوبی رو به وجود میاره و از نظر صحنه های اکشن واقعا راضیم. البته واقعا میتونستن مبارزات به مراتب بهتری برای بتمن طراحی کنن ولی خب بتمن بن افلک یه پیرمرد چاق پولداره که صرفا در حد شکست دادن یه مشت دله دزده نه چیز بیشتر و البته خیلی هم دوست داره از تفنگ استفاده کنه:-"
نمره ی نهایی: 6.5/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
220px-Oxidan_poster.jpg

اکسیدان 1395
6.5/10

اکسیدان کمدی رو به جلویی در سینمای امروزه ایران محسوب می شود. نه کمدی از جنس کمدی های آبگوشتی منوچهر هادی طرف هستیم و نه از کمدی هایی که صرفا نام عطاران بر آن است و بس. فیلمی که در سکوت خبری ساخته شده و پشت آن هم، تهیه کننده ای که سابقه جنجالی در ساخت فیلم هایی چون (طبقه حساس و مارمولک) که یک جورایی مذهب و اعتقادات عامه ایرانی را مورد تمسخر قرار داده است ،حضور دارد. اکسیدان حامد محمدی نسبت به فیلم اول خود، فرشته با هم بر می آیند، خیلی بهتر است و در عرصه فیلم نامه ، هم قدم مثبتی و رو به رشدی برداشته. داستان فیلم در مورد یک جوان تهرانی است که قصد دارد با دوست دخترش، زندگی تازه ای را شروع کنند اما چون دوست دختر علاقه ای شدیدی به رفتن به خارج دارد، بدون اطلاع اصلان، به خارج می رود و زندگی اصلان متلاشی می شود. او تصمیم می گیرد که برای برگرداندن دوست دخترش،نزد فردی برود که تظاهر می کند در فرستادن افراد به خارج مهارت دارد در حالیکه رفتارش با دردسرهایی همراه است. اکسیدان در ساختار و فرم به شدت شبیه سایر فیلم های کمدی ایرانی است؛ شخصیت های اصلی که معمولا مرد هستند دست به کارهای خلاف یا سرکیسه دیگران می کنند. همان ساختاری که در فیلم هایی چون سن پترزبورگ، نیش زنبور و شیش و بش دیدیم. اما از نظر محتوا و نحوه بیان داستان و از جمله دیالوگ ها، به شدت با کار های و نوشته های پیمان قاسمخانی شباهت دارد. (به خصوص شباهتش به فیلم مارمولک و We are Not Angels که از اون یک جورایی کپی شده است!) دیالوگ ها و شوخی ها اوقات خوشی را برای مخاطب به وجود می آورند و از سوی دیگر شوخی ها گاها از خط قرمز عبور کرده اند که حتی منجر به حذف آن در اکران و نسخه دی وی دی آن شده است. بازی ها همه به جا و جالب از آب درآمده است، جدا از بازی خوب جواد عزتی، از بازی خاص امیر جعفری نباید گذشت که شخصیتی متفاوتی را بازی کرده است که بیشتر بار کمدی فیلم را بر دوش گذشته است و حضور کوتاه بقیه بازیگرها قابل قبول است. متاسفانه در پایان بندی همانند سایر فیلم های کمدی، به شدت ضعیف کار شده است و به نظرم تقصیر کارگردان فیلم هم نباشد، چون با مقایسه وضعیت سیاسی در اکران چنین فیلم هایی، باید چنین پایانی را نیز انتظار داشته باشیم. اگر می خواهید با لدت کافی فیلم را ببینید، قطعا نسخه Extended اش در یوتیوب تماشا کنید.​

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
three billboards outside ebbing, missouri
Wow! چه بازیایی و چه فضای خوبی:D در حد In Bruges نیست ولی مک دونا خیلی کاربلده لعنتی. اصن فیلمنامه هایی که می نویسه فوق العادن.
نامه وودی هارلسون قبل از خودکشیش فوق العاده بود. فوق العاده!
10.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر