Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
بوتیک 10/10
چقدر این فیلم عالی بود
بازیگرا خیلی خوب از پس نقششون در امدن
به نظرم بهترین بازی محمد رضا گلزار تو این فیلم بود.!!

محشره این فیلم ، کلا حمید نعمت الله کارش درسته ، بوتیک خیلی خیلی فیلم خوبیه ، اینقدری نعمت الله کارش رو بلده که تونسته از گلزار که با اختلاف بدترین بازیگر ایران هست یه همچین بازی ای بگیره ، خیلی وقت پیش این فیلم رو دیدم ولی لامصب سکانس به سکانس تو ذهنم نقش بسته ... شخصیت هایی مثل جهانگیر و اتی الان تو جامعه خیلی زیادن ، استعدادهایی که تلف میشن فقط و فقط به خاطر مشکلات مالی و کم عقلی کسانی که به وجود آورنده فقر هستن ... نعمت الله یه جا گفته بود چون از صدای گلزار بدش می اومده یه کاری کرده که زیاد دیالوگ نداشته باشه ، واقعا صدای گلزار خیلی بده هر چند همین یه فیلم برای هر کسی میتونه یه کارنامه خوب باشه ، تو این فیلم قیافه گلزار خیلی جذابه با اون موهای بلند و ته ریش ... اون انتخاب بازیگر نقشی هم که رویگری بازی کرده یکی از بهترین انتخاب های تمام فیلم هاس ... در کل بوتیک برای من بهترین فیلم ایرانی ای هست که دیدم و بعد این فیلم خود نعمت الله هم نتونست دیگه کاری بسازه که به این فیلم نزدیک بشه هر چند با سریال وضعیت سفید جادوگری کرد .

243624.jpg

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
محشره این فیلم ، کلا حمید نعمت الله کارش درسته ، بوتیک خیلی خیلی فیلم خوبیه ، اینقدری نعمت الله کارش رو بلده که تونسته از گلزار که با اختلاف بدترین بازیگر ایران هست یه همچین بازی ای بگیره ، خیلی وقت پیش این فیلم رو دیدم ولی لامصب سکانس به سکانس تو ذهنم نقش بسته ... شخصیت هایی مثل جهانگیر و اتی الان تو جامعه خیلی زیادن ، استعدادهایی که تلف میشن فقط و فقط به خاطر مشکلات مالی و کم عقلی کسانی که به وجود آورنده فقر هستن ... نعمت الله یه جا گفته بود چون از صدای گلزار بدش می اومده یه کاری کرده که زیاد دیالوگ نداشته باشه ، واقعا صدای گلزار خیلی بده هر چند همین یه فیلم برای هر کسی میتونه یه کارنامه خوب باشه ، تو این فیلم قیافه گلزار خیلی جذابه با اون موهای بلند و ته ریش ... اون انتخاب بازیگر نقشی هم که رویگری بازی کرده یکی از بهترین انتخاب های تمام فیلم هاس ... در کل بوتیک برای من بهترین فیلم ایرانی ای هست که دیدم و بعد این فیلم خود نعمت الله هم نتونست دیگه کاری بسازه که به این فیلم نزدیک بشه هر چند با سریال وضعیت سفید جادوگری کرد .

243624.jpg
حامد بهداد هم خیلی عالی بازی کرد با اینکه خیلی نقشش کم بود.ولی رویگری عالی بود.کلا همه عالی بودن تو این فیلم

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
John Wick: Kapitel 2
2017

MV5BMjE2NDkxNTY2M15BMl5BanBnXkFtZTgwMDc2NzE0MTI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

8/10

Hidden Figures 2016

MV5BMzg2Mzg4YmUtNDdkNy00NWY1LWE3NmEtZWMwNGNlMzE5YzU3XkEyXkFqcGdeQXVyMjA5MTIzMjQ@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

9/10

Taare Zameen Par 2007

MV5BYjY4ODYyNzAtZTM0Yi00NGI1LTg4MzgtNWQ4MDE2ZDk2YzViXkEyXkFqcGdeQXVyNjc4MTQ4NDY@._V1_.jpg

10/10

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
27395824871691274034.jpg

Donnie Darko

باید بگم که عجب فیلمی بود ! جدا از بحث علمی تخیلی کل فیلم استعاره ای بود از دنیای انسان ها اینکه چقدر بعضی چیزا رو با ساده نگری هرچه تمام تر داریم نابود میکنیم چقدر دیدگاه های غلط تو زندگی ها داره ریشه میدونه چقدر بشریت تو اشتباهات خودش در حال غرق شدنه ! ترک Mad World چقدر حرف اون اخر واسه گفتن داشت شاید بیربط باشه ولی بیخود نیست که لانچ تریلر بازی GeoW (یکی از موندگار ترین تریلر های صنعت گیم) بدون این اهنگ بی معنی جلوه کنه بعد دیدن این فیلم میفهمیم که یـ جورای از رو کل این فیلم رفرنس هم گرفته ! اشتباهات تا کی ؟ فیلم Donnie Darko از اون دسته فیلم هایی که به جهت دهی سینما امروزی خیلی کمک کرده و حرف های زیادی واسه بیان کردن داره ....

9.5/10

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
220px-Outofmyleague.jpg

She's out of my league
خیلی وقت پیش یه دوستی اینجا معرفیش کرده بود. من اون موقع فقط دانلودش کردم و مثل خیلیا از فیلمای دیگم داشت خاک میخورد که بالاخره دیدمش. واقعا یه کمدی خوب، خنده‌دار و پر از انرژی مثبت هستش. پیشنهاد میشه.
7/10

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
220px-Outofmyleague.jpg

She's out of my league
خیلی وقت پیش یه دوستی اینجا معرفیش کرده بود. من اون موقع فقط دانلودش کردم و مثل خیلیا از فیلمای دیگم داشت خاک میخورد که بالاخره دیدمش. واقعا یه کمدی خوب، خنده‌دار و پر از انرژی مثبت هستش. پیشنهاد میشه.
7/10
حس میکنم من معرفیش کردم اگه اشتباه نکرده باشم
واقعا تو ژانر طنز خیلی فیلم باحالیه

• Like
Reactions: Mohammad@li

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
27395824871691274034.jpg

Donnie Darko

یه فیلم تماما مفهومی و فلسفی علمی تخیلی هست یه چیز تو مایه های مادر ولی ورژن علمی تخیلیش
برای درک بهترش هم باید نقدهاش رو بخونین
میتونست بهتر باشه
7.5/10
ممنون از KiLL3R/4/Ev3r که این فیلم رو معرفی کردن
بازیگر نقش اصلی این فیلم انگار ساخته شده برا اینجور فیلمها
نمونه ش هم فیلم دشمن هست

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
About_Time_Poster.jpg

About Time 2013

فیلمی احساسی - عاشقانه - کمدی با مضمون سفر در زمان که گاهی شما را می‌خنداند و گاهی نیز به گریه وا می‌دارد. پیامی بسیار زیبا نیز در این فیلم گنجانده شده که بخوبی به بیننده منتقل می‌شود. اگر بخواهیم از About Time به عنوان یک فیلم علمی تخیلی یاد کنیم و روی مسائل سفر در زمان که در آن مطرح می‌شود تاکید داشته باشیم، می‌توان ایراد‌ها و پلات هول‌های زیادی را در آن مشاهده کرد ولی آیا هدف اصلی این فیلم ارائه‌ی یک تجربه‌ی علمی تخیلی است؟ متاسفانه نمره‌ی پایین متنقدان نیز به همین دلیل است و ماهیت اصلی About Time را نادیده گرفته‌اند. حرف‌های زیادی برای گفتن هست ولی بیشتر آن‌ها قسمت‌هایی از فیلم را اسپویل می‌کنند. بهتر است خودتون این شاهکار رو ببینید و لذت ببرید.
10/10

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
Wonder Woman

چقدر فضاسازی فیلم جذاب و دوست داشتنی بود. کلا همیشه با حال و هوای اروپای اوایل قرن 20 حال کردم خصوصا زمانی که جنگ جهانی هم ترکیب شده باشه اونم جنگ جهانی اول. از فضاسازی فیلم هر چی بگم کم گفتم، یه صحنه چشم انداز لندن رو نشون داد فوق العاده بود با همون صحنه اندازه یه فیلم خفن حال کردم.
بعنوان یه فیلم ابرقهرمانی بدک نبود، چیز خاصی نداشت البته ولی همینکه اینبار با یه ستینگ جذاب و متفاوت ترکیب شده بود باز یه خورده حس تازگی میداد. بازی ها خوب بودن، گال گادوت به نظرم بیشتر از اینکه نقش بازی کنه ادا در میاورد، بجز خصوصیات ظاهری یه نقطه ضعف بزرگ بود! مارول بری لارسن میاره، وارنر گال گادوت!
در مورد شعارها و نمادهای همیشه مضخرف این دست فیلم ها هم که مثل داستان و منطقشون باید بگیم بیخیال.
از همه باحالتر آریس بود که لهجه انگلیسی داشت :D البته که بازی عالی دیوید تیولیس اعتبار و نقطه قوت فیلم بود بی شک مثل همیشه!

7/10
گل گدوت از بری لارسون بیشتر نباشه کمترم نیست

نمیدونم چرا بعضیا میان میگن "بازی مصنوعیه" و فکر میکنن از بقیه چند لول بالاترن

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
gt2i_9bbab89747f73a9768d8502719b50e220bbe6a03_original.jpg

The Fault in Our Stars 2014

روایتی از یک عشق فرازمینی بین دو نوجوان که با موسیقی‌های زیبا همراه شده است. بازیگری و دیالوگ‌ها در بالاترین سطح قرار دارند. فیلم از همان ابتدا تکلیف خود را با مخاطب مشخص می‌کند و می‌گوید که اینجا خبری از پایان‌های خوش نیست! احتمالا سرنوشتی جز مرگ انتظار شخصیت‌‌های مبتلا به سرطان داستان ما را نمی‌کشد ولی آن‌ها آینده را پذیرفته‌اند و از تک‌تک لحظات خود لذت می‌برند. لحظه‌های کمدی و احساس شوخ‌طبعی نیز در The Fault in Our Stars غایب نیست و خنده را بر لبان مخاطب می‌آورد،‌ ولی با این وجود باعث از بین رفتن احساس بغض مخاطب نمی‌شود. اتفاقات و روابط بین شخصیت‌ها بسیار باور پذیر ساخته شده‌اند و همین موضوع باعث ارتباط بیش از پیش مخاطب با این فیلم می‌شود. مهم نیست که کجا به دنیا اومدی، چه مشکلاتی داری و یا چقدر عمر خواهی کرد، با وجود درد هم می‌توان در زندگی شاد بود. هدف اصلی The Fault in Our Stars بیان همین موضوع مهم است.

9/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر