Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Darkfie1d, ‏Apr 6, 2006.

1. yasu

کاربر سایت

Guardians.of.the.Galaxy.Vol2
    10/10
    واقعا دم مارول گرم. خیل بهتر از dc کار کرده.

2. sa-sot1

کاربر سایت

نام:
    Soheil
    Tschick نمیتونه خیلی خاص پسند باشه.
    مگه اینکه از چنین ژانری خوشتون نیاد وگرنه این فیلم کارش درسته.

yasu و mahdi-xbox این نوشته را Like کرده اند.
  3. KiLL3R/4/Ev3r

کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα

Cars 3

Cars 3 شاید با استاندارد های پیکسار فاصله داشته باشه ولی همچنان عنوان سرگرم کننده ای در واقع من بهش به عنوان حسن خطامی برای یـ سگانه متوسط پیکساری نگاه میکنم نه کمتر نه بیشتر !

8.0/10

4. Hamid Payne

کاربر سایت

نام:
    حمیدرضا
    Baby Driver

بیبی درایور یه فیلم جذاب و قابل احترام با ایده عالی، شخصیت پردازی به شدت قدرتمند و روایت درگیر کننده هست. فقط کافیه چند لحظه از معرفی شخصیت ها بگذره به شدت باهاشون ارتباط برقرار می کنید و براتون مهم می شن. بازی های فوق العاده رو که به این اضافه کنیم در نهایت تبدیل به یه معجون خفن میشه و دیدنی میشه.
    پایان فیلم همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. بنظرم یه موردی رو که میشه بعنوان نقظه ضعف در نظر گرفت رابطه شخصیت اصلی با دختری هست که تو کافه کار میکنه. اینکه یه رابطه تو کوتاه ترین زمان ممکن و تو چند دیدار کوتاه انقدر قوی میشه که دو طرف حاضر هستن برای هم دیگه توسط پلیس ها تیربارون بشن! میشه گفت فیلمه و از کنارش گذشت ولی وقتی شخصیت پردازی به شدت قدرتمند باشه باعث میشه به این چیزا هم فک کنی. مورد بعد کاری که شخصیت کوین اسپیسی آخر فیلم انجام داد. یه شخصیت به شدت فاصد، بی رحم، پر نفوذ و هر چیز بدی که فکرشو بشه کرد البته بعلاوه باهوش و مقتدر که اطرافیانش رو بعنوان یه ابزار می شناسه، آخر فیلم تو یه صحنه شات گان دستش می گیره و بخاطر یکی از اعضای مهم تیمش سوراخ سوراخ میشه! عجیب نیست؟ به نظرم عجیبه. فیلم اواخر خیلی سریع پیش رفت اگر روایت مثل اواسط و اوایل آهسته و قدم به قدم جلو می رفت همه اتفاق های می تونست منطقی تر رقم بخوره هر چند که در این صورت مدت زمان فیلم بالا می رفت و روایت سریع اواخر شاید بخاطر جلوگیری از خسته کننده شده فیلم بوه باشه.
    پیشنهاد میشه بی شک جزء بهترین فیلم های سال هست.
    8.5/10

NO ps3 و abouzar337 این نوشته را Like کرده اند.
  5. yasu

کاربر سایت

inception
    10/10
    فکر کنم برا بار 5ام دیدم. بازم تا دقیقه اخر منو میخکوب کرد.
    چی کرده این نولان.
    بد بختانه یا خوش بختانه. رفت تو رویا برا خودش حال کنه ( یا من اشتباه متوجه شدم)

6. shayan7

کاربر سایت

نام:
    شایان
    یادمه همون موقع ها اگر اشتباه نکنم خوده نولان توضیح داد که پایان فیلم وقتی کاب صورت بچه هاش رو دید دیگه براش مهم نبود که خوابه یا بیدار و اون واقعیتی که دنبالش بود رو پیدا کرد حتی اگه واقعی نباشه :D

Irisviel, Cj_sa, Alkazar و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. M-SNORK

کاربر سایت

نام:
    Mehdi
    Wind River - 8/10

rm195766528_compact.jpg

Coffee Addicted, yonestm و Thegodfather این نوشته را Like کرده اند.
  8. Dinosaur

دبیر تحریریه

نام:
    آریا
    Blue Planet II
    10/10

هر دفعه قراره مستند جدیدی از بروبچ BBC بیاد، پیش خودم میگم بابا دیگه انقدر چیزهای عجیب و غریب و حیرت انگیز نشون دادن که امکان نداره این دفعه بتونن باز هم آدم رو شوکه کنن! :D ولی هر دفعه هم مشت محکمی بر دهان بنده میزنن و چیزهایی نشون میدن که آدم از شدت حیرت نعره میزنه!
    Blue Planet II همون طور که از اسمش مشخصه، سری دوم این مستند آبی هست و در 7 اپیزود آماده شده. فعلاً 2،3 تا از اپیزودها اومدن و من فقط اولی رو دیدم، ولی با دیدن همون اولی هم بهش 10 میدم و البته این امتیاز رو براش کم هم میدونم! اگه اهل جک جونور و حیوانات و طبیعت و ... هستین که دیدنش از هر چیزی واجب تره، ولی اگه نیستین هم از دستش ندین و مطمئن باشین دیوانه ـتون میکنه!
    فقط یه مورد از عجایبی که توی اپیزود اول نشون داده میشه:
    ایشون یه ماهی نر زیبا و خوش قیافه (!) هست که زمانش رسیده دنبال جنس مخالف بگرده و نسل خودش رو وارد این دنیا بکنه:

این هم از همون مدل هست، ولی ماده ـش:

نر بنده خدا هی خودش رو میبره سمت خانوم مورد نظر و ازش خواستگاری میکنه، ولی طرف بهش جواب منفی میده و محلش نمیذاره:

کمی میگذره و متوجه میشیم این مدل ماهی های ماده وقتی به ابعاد بزرگی برسن، توانایی تغییر جنسیت دارن و اون خانومه هم با جنسیت خودش حال نمیکرده و میخواسته تبدیل به ماهی نر بشه!!! :D میره یه گوشه میشینه و مدت ها طول میکشه تا ابعادش بزرگتر میشه و یه فعل و انفعالاتی توی هورمون هاش رخ میده و تبدیل میشه به یه آقای خوش قیافه دیگه و در نهایت هم به رقیبی برای ماهی نر قبلی تبدیل میشه در جذب همسر، و اون بیچاره رو از قلمرو شوت میکنه بیرون!! الله اکبر! :D

.:AC MilaN:., Max Payne Pay, FUTURE و 62 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. Wrath of Legion

کاربر سایت

The Mummy 2017
    2/10

وسط این موج فیلمای ابرقهرمانی دلمون خوش بود Dark Universe داره برمیگرده. نتیجه توهین به شعور مخاطب هست. :D حالا از اون کروز بچه خوشگل انتظار بیشتری ام نمیره اما تو دیگه چرا آقای راسل کرو! تو دیگه چرا باید قاطی همچین دلقک بازی بشی. =)):D

Thegodfather این نوشته را Like کرده است.
  10. homayoon k2

کاربر سایت

نام:
    همایون
    Planet Earth 2 رو 4K HDR دیدم....هنوزم که هنوزه وقتی یاد مناظر حیرت انگیزش می افتم فکم یه متر باز میشه:-t

trainer, mahdi-xbox, Dinosaur و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. sa-sot1

کاربر سایت

نام:
    Soheil
    The 5th Wave
    6/10
    راستش به آدم این حس رو میده که چند تا بچه دبیرستانی ی فیلم درست کردن.:|
    اولش فیلم خوب پیش میره و میخکوب میکنتتون...اما دقیقا لحظاتی که انتظار یه اتفاق عجیبو خاص دارید یهو فیلم سقوط میکنه و طوری که دقایق آخر منتظر این هستید که کی فیلم تموم میشه. :|

Coffee Addicted این نوشته را Like کرده است.
  12. yonestm

کاربر سایت

نام:
    U-N-3-S
    سلام میدونم جاش نیست اما من اون 3 تا فیلم بالای تاینی همیشه میدیدم فقط :D
    الان که تاینی پوکیده لیست فیلم جدید که حداقل خوبن رو از کجا گیربیارم ؟

#16947 yonestm, ‏Nov 15, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Nov 16, 2017
    soltanmasoud, meysam_gamer, masoud101 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. Coffee Addicted

Coffee Addicted Better be careful The killer might be near
    کاربر سایت

Wind River
    دو ماهی میشه فیلمی ندیده بودم،داستان تاثیر گذاری داشت و موسیقیش هم خوب بود، آخرشم کمی هیجان انگیز شد ولی احساس میکنم تایم فیلم کم بود و همه چیز زود خاتمه پیدا کرد،فقط اون دختره (پلیس) انگار نقش مدلینگ رو داشت :| زیاد از بازیگریش خوشم نیومد اما jeremy renneعالی بود :)
    دیدنش پیشنهاد میشه
    8/10

abouzar337 و Thegodfather این نوشته را Like کرده اند.
  14. KiLL3R/4/Ev3r

کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα

Mustang

فیلم اجتماعی/درام Mustang محصول 2015 کشور ترکیه موضوعش در مورد 5 خواهر که در یکی از روستاهای ترکیه زندگی میکنن و باید با مشکلات و محدودیت هایی که در پی بزرگ شدنشون ایجاد میشه دست و پنجه نرم کنن . داستان فیلم به خاطر نزدیک بودن از نظر فرهنگی برا من ایرانی کاملا قابل لمس و درک بود . هدف کلی فیلم بازگو کردن مشکلات و محدودیت های جنسی و دیدگاه های غلط مردم بومیه که خوب همه باهاش غریبه نیستیم ! البته یه عنوان بیننده با یـ سری تناقضات فرهنگی تو فیلم مواجه شدم که برام قابل درک نبود که خوب اینو پای اختلافات فرهنگی میشه گذاشت . نکته جالب فیلم اینه که داستان فیلم کامل بر گرفته شده از زندگی شخصی خود کارگردان فیلمه همین مورد کافیه که فیلم رو کاملا باورپذیر و واقعی حس کنیم .

8.0/10

#16949 KiLL3R/4/Ev3r, ‏Nov 19, 2017 at 3:15 PM
    آخرین ویرایش: ‏Nov 20, 2017 at 1:38 AM
    NO ps3, badcompany, Ehsan95_76 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. AmirAirGunner

کاربر سایت

نام:
    امیر
    Logan Lucky
    8/10
    به شخصه از بازیگر دنیل کریگ و لهجه اش بسیار خوشم میاد و ثابت شد که برخلاف تصورم تو فیلم کمدی هم میتونه خوب بازی کنه :D
    در کل یکی از بهترین کمدی های سال 2017 بود و دیدنش توصیه میشه

NO ps3, stanley و Moriarty این نوشته را Like کرده اند.