Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Darkfie1d, ‏Apr 6, 2006.

1. کاربر سایت

نام:
    Sina
    شماره 1 فقط خوب بود بقیش داغان :ی

2. کاربر سایت

نام:
    محمد
    همون شماره اولش هم به نسبت بقیه عناوین پیکسار و نام و آوازه پیکسار خیلی عالی نبود
    مثلا به نسبت راتاتویی ، آپ و وال ای و... عنوان ضعیف تری بود

Ƥ.s.Y.c.H.o, leonk13, jeenas و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    مجید
    2017 Annabelle: Creation
    7/10

دیگه این نوع سبک ترسوندن قدیمی شده ترس های یهویی، روح شیطانی از تاریکی بیرون بیاد و به سراغ بچه ها بره، شخصیت های ضعیف طعمه بشوند، یا یک نفر توی اتاق در روی اون قفل بشه و و و وو ..... دیگه خودتون بقیش میدونید

داستان بر خلاف نسخه قبلی انسجام بهتری داره اما همچنان دارای ایراد و کلیشه ای و همین جور که از اسمش پیداست ( آفرینش ) درباره علت بوجود اومدن عروسک معروف آنابل هست

البته این را بگم از خیلی فیلمهای ترسناک دیگه بهتر هست و میتونه سرگرمتون بکنه تا زمانی که فیلم IT بیاد ببینیم چه شاهکاری ساختند

4. کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα

Children of Men

فیلم شبه اخر الزمانی Children of Men پره از استعاره های مختلفی که آدم رو به فکر وادار میکنه فیلمبرداری فیلم در یک کلمه شاهکاره فقط کافیه قسمت پایانی فیلم رو تماشا کرد رسما کلاس کارگردانی و فیلمبرداریه ! این فیلم یکی از بهترین فیلم هایی که بنده دیدم . حرف خاص دیگه ای نیست ....

10/10

آخرین ویرایش: ‏Nov 5, 2017
    Ehsan95_76, TwistedFate, BatiGoal و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. Ghost of Sparta عضو تحریریه

نام:
    Ǝـــحـــســـان
    Tschick - 9/10
    شدیدا پیشنهاد میکنم ببینید! :D

Thegodfather و 'Gwynbleidd' این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

حداقل مختصر توضیحی از فیلم بنویسین بدونیم با چه طرفیم:D

yonestm, amir* و arash1996 این نوشته را Like کرده اند.
  7. Ghost of Sparta عضو تحریریه

نام:
    Ǝـــحـــســـان
    داستان فیلم درباره دوتا بچه 14ساله است که یه ماشین رو میدزدن و راهی تعطیلات تابستون میشن. :D (شاید از این فیلمای تینیجری بنظر بیاد ولی اصلا اینطور نیست :-")
    کلا فیلمو یه نسخه جدید از Into the wild تصور کنید که بازیگرای اصلیش دوتا پسر کوچیکن :-"

Thegodfather و stanley این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    وحید
    Valerian and the City of a Thousand Planets
    7.5/10

Adidas95 و Phantom Pain V این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    مسلم
    IT 2017
    5.5/10
    به عنوان یه فیلم ترسناک خیلی ناامید کننده بود یا شایدم به این خاطره که من از دلقک ها نمیترسم. به هر حال جوکر خیلی خیلی ترسناکتر از ویلین اصلی این فیلم هست و البته بامزه تر هم هست:> موقع تماشاش هم مدام این احساس رو داشتم که دارم یه نسخه چند برابر ضعیفتر از Stranger Things رو میدیدم.

American Made
    7/10
    اینم فیلم سرگرم کننده ای بود چون حداقل یه داستان منسجم داشت. داستان فیلم هم روایت واقعی یکی از عوامل سیا رو در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 میلادی بیان میکنه که به نوبه خودش جالب هست.

10. کاربر سایت

نام:
    محمد
    The Wrong Man 1956
    واقعا چیه این سینما واقعا چطور میشه جایگاه هیچکاک رو تو سینما مشخص کرد نمی دونم چطور این فیلم و البته هیچکاک رو توصیف کنم ولی بهترین چیزی که به ذهنم می رسه اینه که هیچکاک فیلمی می سازه که هر کس با هر قدر سواد سینمایی بتونه ازش لذت ببره هر چقدر از سینما و فرم بیشتر بدونید بیشتر مبهوت فیلم های هیچکاک میشید
    این فیلم نشون میده چطور شما می تونید یه فیلم انتقادی رو بدون شعار دادن بدون فریاد زدن فقط فقط با فرم سینما جلو ببرید تو این فیلم به طرز بسیار زیبایی کل سیستم قضایی اون دوره آمریکا رو زیر سوال می بره اینکه چطور یه انتخاب اشتباهی یه خانواده رو به سمت نابودی می بره و چطور یه زن رو به جنون می کشه
    در مورد سکانس به سکانس مرد عوضی میشه یه مقاله نوشت ولی اینجا جاش نیست ولی اگه دنبال سینما خالص می گردید اگه حوصلتون از جلوه های ویژه امروزی سر رفته مرد عوضی رو ببینید
    جایگاه این فیلم بین تمام فیلم های هیچکاک برای من بعد از پنجره عقبی هست یعنی از نظر من این فیلم حتی از روانی ، بدنام و شمال از شمال غربی هم سرتره امتیازی هم به این فیلم نمیدم چون یه عدد نمی تونه حق مطلب رو در موردش بیان کنه

Wrath of Legion, REZA TAEL, Ehsan95_76 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    فرنود
    upload_2017-11-9_20-56-7.jpeg

9/10
    اگه حالتون بده ببینید٬ اگه حالتون خوبه هم ببینید٬ اگه عاشقید ببینید٬ اگه عاشق هم نیستید ببینید٬ اگر هم قبلا دیدید دوباره ببینید.

aliahmadi2, majidred2011, hamid-p71 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    Soheil
    Tschick - 8/10
    فیلم آلمانی هست و کارگردانش اگه اشتباه نکنم:ترکیه ای.
    این رو ببینید 100% حوس میکنید با دوست و رفیقاتون برید مسافرتی...شمالی.:D
    (میتونه خاطره خیلی هارو زنده کنه و میبرتون به دوران دبیرستان).
    GET OUT 9/10
    راستش من از این فیلم توقع داشتم که ترسناک باشه ولی بیشتر ژانرش روی معمایی فوکوس شده بود.
    در هر صورت تجربه خوبی از این فیلم میشه برد و از اول تا آخرش ذهنتون رو درگیر معماش میکنه.

arash1996, RED_BEARD39, mk_cod و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    مهدي
    این Tschick خاص پسنده؟مثل childhood؟یا مخاطب عام هم میتونه ببینه و لذت ببره؟
    ......................................................
    Inception
    9/10

اینو چند سال پیش ورژن صداوسیماییش رو که ایام عید پخش شد دیدمش...که البته چیز زیادی ازش یادم نمونده بود!
    خیلی سخت پیش میاد یا اینکه اصلا پیش نمیاد که یه فیلمو دوبار نگاه کنم!حتی بهترین فیلم هایی که دیدم...تو این چندروز ازبس که تو چند ماه اخیر فیلم دیدم از فیلم و فیلم دیدن کمی زده شدم!این inception رو خیلی وقت بود میخواستم ببینم تا اینکه دیشب فرصت شد بلاخره نسخه اوریجینالش رو دیدم...
    بشخصه کارای نولان رو دوست دارم،با تمام چال و چوله های داستانی و ضعف هایی که داره،حتی درمیان ستاره ها که بعضیا میگن ضعیف ترین کار نولان هست رو بخاطر علاقه ای که از بچگی به نجوم این حرفا داشتم،یکی از بهترین فیلمهایی بود که دیده بودم...
    خب این inception هم با ایده چالشی که داشت و جلوه های ویژه عالی و موسیقی فوق العاده،مارو سرگرم و راضی کرد...فیلمی که ذهن رو درگیر میکنه و درکنارش اکشن خوبی(نسبتا خوبی)رو هم داره تقریبا اکثریت مردم میپسندنش!
    فقط یکی دو مورد منفی برام وجود داشت،یکی اینکه زمان فیلم یه مقدار طولانی بود و یک دیگه اینکه بعضی از قسمت های فیلم کمی گیج کننده میشد برام...
    تام هاردی رو فقط TDKR رو ازش دیدم،لذا هروقت صحبت میکرد یاد بین میفتادم

14. کاربر سایت

نام:
    مسلم
    A Taxi Driver
    7.5/10

شخصاً یکی از سرسخت ترین مخالفان آثار تلویزیونی و سینمایی کره جنوبی بودم و هیچ وقت هم از مواضعم کوتاه نمیومدم ولی در یک ماه گذشته چهار تا فیلم کره ای دیدم که باعث شد تا حدودی نظرم نسبت به آینده سینمای کره بهبود پیدا کنه. بعد از The Wailing، Memories of Murder و Handmaiden حالا نوبت A Taxi Driver هست که خوش بدرخشه. به همه دوستان تماشای این فیلم رو پیشنهاد میکنم و مطمئن باشید که پشیمون نمیشید.

پ.ن: هنوزم نمیتونم با قیافه هاشون کنار بیام:D

15. کاربر سایت

نام:
    وحید
    اینم ببین پس
    Train to Busan 2016

Irisviel و ce7en44 این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید