Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Darkfie1d, ‏Apr 6, 2006.

1. Hamid Payne

کاربر سایت

نام:
    حمیدرضا
    این فیلم بیوگرافیکال بود بنابراین نمی تونستن چیزی خارج از اونچه که اتفاق افتاده رو روایت کنن. اگر منظورت همون شهری هست که فاست دنبالش بود اگر اشتباه نکنم این شهر با جزئیاتی که تو فیلم اشاره شد و فاست انتظارش رو داشت اصلا وجود نداره یا حداقل هنوز کشف نشده بنابراین بعید میدونم چیزی برای نمایش وجود داشته باشه.

2. yasu

کاربر سایت

last witch hunter
    9/10
    انتظارم ازش کم بود. به خاطر همین عالی شد.

3. wiy2011

کاربر سایت

نام:
    فرهاد

Atomic Blonde
    8/10

فیلم اکشن خوبی بود :D درگیری ها به شدت جذاب بود :D بانو چارلیز هم که اصن نگو :D

Devil-Girl, Milad_HW, Thegodfather و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. stanley

کاربر سایت

Atomic B.londe
    قبل از دیدن فیلم ، پوستر فیلم رو که دیدم انتطار فیلمی شبیه ghost in the Shell رو میکشیدم! اما فیلم نه تنها شبیه نبود بلکه به روایت جاسوس هایی میپرداخت که به روزهای اخر فروریزی دیوار معروف برلین میگذشت. نکته جالب اینکه در اون بازه ی زمانی تم فیلم رو پانک مانند کرده بودند و اتفاقا خیلی هم جذاب از اب درومده بود. کارکتر اصلی فیلم با بازی شارلیز ترون عالی بود. سیگاری بر لب ، جذاب ، سرد و خفن! داستان فیلم چقدر خوب بود. پیچش های داستانی خوب روایت خوب. اکشن هیجان انگیز. من از فیلم خیلی خوشم اومد
    7.5 از 10

Milad_HW, Thegodfather, Alkazar و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. Goli_08

کاربر سایت

فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them 2016 رو دیدم . بهش 7.5 میدم از 10 .

خوب بود . فکر کنم توی سری های بعدیش قشنگ تر و مهیج تر بشه

majidred2011, Milad_HW و Thegodfather این نوشته را Like کرده اند.
  6. Hamid Payne

کاربر سایت

نام:
    حمیدرضا
    Wind River

ویند ریور رو چند وقت پیش وقتی داشتم ویکیپدیا جرمی رنر رو چک می کردم پیدا کردم. چیزی که اول باعث شد پیگیرش بشم تیم بازیگریش بود و همون موقع به شدت جذبش شدم. وقتی اولین نمایشش اومد مطمئن شدم که با یک فیلم تریلر فوق العاده طرفم، در کل خیلی ساده به یکی از مهم ترین فیلم های سال برام تبدیل شد و واقعا هم ارزش این انتظار رو داشت.
    روایت فیلم به شدت جذاب و درگیر کننده هست، به هیچ وجه خسته کننده نیست. داستان فیلم خیلی تلخ و رو اعصابه اما رو مختون نمی مونه! بازی ها عالی هستند، خصوصا جرمی رنر و در کل به نظرم یکی از بهترین فیلم های سال هست، از دست ندید.

9/10

orbis, meysam_gamer, Milad_HW و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. Trunks

کاربر سایت

نام:
    S |-| /-\ |-| /-\ B

Thor: Ragnarok
    7/10
    همونطور که دی سی از یه ور دیوار افتاده و خودشون رو خیلی جدی گرفتن، مارول هم بیش از اندازه دیگه کمدی شده. جوک پشت جوک. بعضی هاش گرفت، خیلی هاشونم نه. ولی در کل فیلم خوبی بود. تور خوب بود. هالک خیلی خوب بود. هلا هم شاید یکی از 3 تا بهترین ویلین های MCU باشه.

Devil-Girl, Barcelona FC, robb stark و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. AmirAirGunner

کاربر سایت

نام:
    امیر
    Atomic Blonde
    داستان و فضای فیلم زمان جنگ سرد در آلمان رو خیلی خوب کار شده بود و بازیگرا هم خیلی خوب انتخاب شده بودن
    ولی صحنه های اکشن به نظرم در مقایسه به جان ویک 2 کیفیتش پایین بود
    اگه یادم باشه به جان ویک 2 نمره 8 رو داده بودم پس به این فیلم هم نمره 7 میدم :D

Thegodfather, pourya.x, leonk13 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. pourya.x

کاربر سایت

Happy Death Day
    8/10
    فیلم خوبی بود و دیدنشو پیشنهاد میکنم

10. kimsungbabak

کاربر سایت

نام:
    بابک
    Thor: Ragnarok
    فیلم بدی نبود ولی از یه طرف میخواست حماسی باشه از یه طرف کمدی و لودگی داشت /:) یه جاهایی هم که شده بود عین guardians of galaxy. البته صحنه های اکشن خوبی هم توی فیلم هستش.
    7/10

Devil-Girl و stanley این نوشته را Like کرده اند.
  11. stanley

کاربر سایت

King Arthur: legend of the sword
    چرا روایت فیلم اینجوری بود؟ چرا قیمه ها رو ریخته بودن تو ماستا؟!
    ۵.۵ از ١٠

Devil-Girl و yonestm این نوشته را Like کرده اند.
  12. hry

hry
    کاربر سایت

روایت فیلم برای یه فیلم اکشن خسته کننده بود . داستانشم متوسط بود ولی در مورد صحنه های اکشن فیلم، موردی که هست اینه که نباید با جان ویک مقایسه بشه بلکه باید با سری بورن مقایسه بشه . که در این مورد انصافا چیزی از فیلم بورن کم نداشت مخصوصا تو صحنه های اکشن صحنه کات نمیخورد و ادامه دار بود من مونده بودم چارلیز ترون چطور این صحنه ها رو داره بازی میکنه ، خیلی واقعی بود

Thegodfather این نوشته را Like کرده است.
  13. yasu

کاربر سایت

hapyy death day
    یک فیلم متوسط.
    7/10

14. susha

کاربر سایت

نام:
    مجید
    cars 3 2017
    6/10

اولین بار هست یک انیمیشن از استدیو pixar نامیدم میکنه .. هیچ خلاقیتی خاصی نمی بینیم و از شخصیت های فرعی هم اصلا خوب استفاده نمیشه .. داستان کلیشه ای ترین حالت ممکن هست
    مسلما این استدیو از نظر انیمیشن سازی هیچ گونه کاستی نداره اما باید قبول میکرد که این شخصیت ها اینقدر توان 3 گانه شدن را نداشتند
    تنها قسمت خوب فیلم:
    قسمت مسابقه دادن در پیست 8 خشمگین بود که خوب کار شده بود
    در دیدن یا ندیدنش هیچ تفاوتی وجود نداره !

mortal10 این نوشته را Like کرده است.
  15. saphire

کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    جدی به Cars 3 به عنوان یه انیمیشنی که قرار بوده کیفیت خوبی داشته باشه نگاه می کنید؟ اینو پیکسار زورکی می سازه دیزنی اسباب بازی بفروشه فقط:D

leonk13 و J. Constantine این نوشته را Like کرده اند.