Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Darkfie1d, ‏Apr 6, 2006.

1. کاربر سایت

نام:
    بابک
    War for planet of apes
    پایان سگانه سزار. به عنوان یک فن قدیمی این سری ازش راضی بودم ولی صحنه های جنگش میتونست کمی بهتر باشه.
    Apes, Together, Strong
    8/10

Spider man homecoming
    فیلم سرگرم کننده ای بود. در کل از این جور فیلم ها نمیشه انتظار چیز مفهومی یا خلاقانه داشت. بازی villain فیلم هم عالی بود.
    7/10

Milad_HW و Adidas95 این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

resident evil the final chapter
    از قبلی ها بهتر بود. ولی اون پایانش بیشتر به درد سنین پایین15 میخورد
    بعدشم بزرگترین ظعفش اکشن ظعیف و مصنوعیش بود.
    5/10
    اگه الیس اخرش میمرد خیل بهتر بود.

KiLL3R/4/Ev3r این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα

Resident Evil Final Chapter

تنها چیزی که میخواستم ببینم از این فیلم این بود که تهش بالاخره میخوان به کجا برسن ؟ بالاخره دیدم ولی به بدترین شکل ممکن باز حداقل انتطار یـ اکشن تر و تمیز تر داشتم ولی به کلی از همه نظر نا امیدم کرد داستان هم که سر جم تو دو خط میشه توضیحش بدی پایانش که هم که دیگه بماند در کل تو روزی که کاملا انتظاراتم از چنین فیلم پایین اورده بودم بازم نا امیدم کرد .....

5.0/10

Triple X Return of Xander Cage

به عنوان کسی که شماره اول رو خیلی دوست داشتم این یکی اصلا منو جذبم نکرد حتی اکشن فیلم و بخوام به تنهایی در نظر بگیرم بازم نا امید کننده بود کلا یـ مشت بازیگر ریحته بودن اون وسط تو سر کله هم میزدن ...

6.0/10

War for the Planet of the Apes

از چی این فیلم بگم ؟ از جلوه ویژه خفن این فیلم که اگه اخر سال اسکار نبره بزرگترین ناحقی در حق یـ فیلم میشه ؟ از پایان خفنش ؟ از اینکه حتی زمانی که سیارت داره به سیاره میمونا تبدیل میشه ولی بازم من انسان دست از جنگ و حریص بازی بر نیمدارم ؟ از فیلمنامه ؟ از چی بگم ؟ سگانه سیاره میمون ها شکوهمندان شروع و شکوهمندانه هم تموم شد حرف دیگه ای ندارم ....

9.5/10

RezaXus, Thegodfather, Ehsan95_76 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    مجید
    7/10

از کلمه شروع اسم فیلم ( که جنگ هست ) و تریلرهایی که منتشر شد انتظار یک فیلم اکشن داشتم اما این طور نیست و بیشتر روی احساسات مانور میده
    CGI که به شدت فوق العاده هست و شک نکنید امسال اسکار در این زمینه مال خودش هست اما روایت داستان ضعیف بود و اتفاق ها خیلی ساده رخ می دادند
    مثلا
    جایی که دختر بچه اب و غذا برای سزار میبره هیچ کس دختر بچه را نمیبینه یا موقع فرار میمون ها اصلا نگهبانی نیست !
    نسخه اول و دوم بهتر بود و بیشتر لذت بردم اما این یکی نسخه اکر بیشتر روی داستان کار میکردند قطعا تبدیل به یکی از بهترین 3گانه های سینمایی می شد

UnHoLy666 این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

alien convent

عالی بود. 9/10

What Hppened To Monday
    9/10
    داستان عالی. فکر کنم ایدش جدید بود. روند داستان عالی. سوپرایز تا دلت بخواد. هرکس ندیده حتما پیشنهاد میشه.

Last edited by a moderator: ‏Nov 11, 2017
    sajad-tnt, Milad_HW و Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    Ardavan
    Blade Runner 2049
    این فیلم رو چند روز پیش دیدم، به نظر من فیلم سلیقه ای هست. روایت فیلم آهسته هست و همین فیلم رو طولانی کرده که ممکنه عده ای خوششون نیاد. ولی برای من همین روایت آهسته ،اتمسفر cyberpunk و تاریک و تمرکز روی details فیلم رو به بهترین فیلم 2017 تبدیل کرد.
    9.5/10

آخرین ویرایش: ‏Oct 19, 2017
    Blood Brothers, Thegodfather و Milad_HW این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    حمیدرضا
    Transformers: The Last Knight

وسطای فیلم که به شدت کسل و ناامید شده بودم گفتم باید حسابی گند بزنم به این زباله، اما بعد فک کردم که چه چیزی از این فیلم می خواستم که برآورده نشده و الان که فیلم رو دیدم باید بگم که همه چیز رو بیخیال، واقعا گند بزنن به این قسمت هم!
    خیلی حرفه بیشتر از 250 میلیون هزینه صرف یه فیلم بشه و خروجی یه زباله به شدت کسل کننده، تکراری، مسخره، غیر قابل تحمل، بچه گانه، افتضاح، سردرد آور و هر چی افتضاحه در بیاد! هنر میخواد واقعا!!!
    به نظرم مغز مایکل بی برای کارگردانی این فیلم در حد یه موجود شیرین عقل کودن کپی کار زیر 12 سال سن عمل کرده! حالم بهم خورد نمی دونم چی بگم چقدر بد بود سر اکشن ترین صحنه هاش یا سرگیجه می گرفتم یا هیچی نمی دیدم یا چرت می زدم! من تمام قسمت های سری رو تا اینجا دیدم و باورم نمیشه هر قسمت که اوج افتضاح رو می بینی قسمت بعد متوجه میشی که میتونه بدتر هم بشه!
    این سری پتانسیل تبدیل شدن به یه بلاکباستر پرفروش قابل احترام رو داره! ستینگ و همه چیز پتانسیله که نابود شده! باید دست یه کارگردان درست حسابی ریبوت بشه و مغز مایکل بی کوچک ترین نقشی تو ساخت ریبوت نداشته باشه.
    0/10

Thegodfather این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

شروع فیلم برای من جذاب بود و هیجان داشتم ببینم این ماجراها قراره بکجا ختم بشه اما دیگه فیلم نمیتونه ادامه بده و مجبور میشه یکسری اتفاقات بی منطق و شعارهای توخالی رو کنار هم قرار بده تا به صحنه ی دراماتیک/حماسی پایان فیلم برسه با این خیال که رسالتش رو انجام داده! درکل بنظرم فیلم شکل نمیگیره!
    5 از 10

آخرین ویرایش: ‏Oct 21, 2017
    bayern_vahid و UnHoLy666 این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

logan
    8/10
    بعضی جاها میتونست بهتر باشه

10. کاربر سایت

نام:
    جاوید
    بله خیلی دردناکه واقعا. یک صدم این بودجه، صرف ساخت فیلمهای دیگه بشه، نتیجه بهتری به دنبال داره.
    مشکل اصلی این سری، کارگردانی نیست. وقتی فیلمنامه‌ی درست و حسابی نباشه، کارگردان هیچ کاری نمیتونه بکنه. کارگردانی رو میتونی با معیار باورپذیری صحنه‌های کار شده بسنجی. شاید خیلی از این بهتر هم بشه کار کرد ولی تا فیلمنامه‌ی خوب و یا حتی معمولی نباشه، همین روند ادامه پیدا میکنه
    فروش یه فیلم کلا یه مقوله‌ی جدا از کیفیت ساخت فیلم هست.من یا شما، شاید بعضی از پارامترها، مهم باشه برامون تو انتخاب فیلم برای دیدن ولی تماشاگر عادی که بیش از ۹۰درصد مخاطب فیلم‌های مختلف رو تشکیل میده، بیشتر از روی تبلیغات فیلم(تریلر، تیزرهای تلویزیونی، پوستر و ...) اقدام به دیدن اون میکنه و قبل از دیدن فیلم هم پول بلیت رو پرداخت میکنه حالا چه خوشش بیاد یا نیاد. تو همه کشورهای دنیا هم همینطوره. پس وقتی با همین روند، فیلم از نظر فروش، به مشکل برخورد نمیکنه و سوددهی خیلی خوبی داره، تهیه کننده هاش به همین سیاست ادامه میدن.

یه چیزی هم بگم امیدوارم دوستان عزیز بهشون بر نخوره!
    من خیلی وقته تو این تاپیک پست ندادم ولی این دو صفحه‌ی آخر رو که خوندم، گفتم این جمله رو بنویسم.
    مردم عادی به خاطر شرایط اجتماعی، کاری و ... فیلم رو فقط برای گذروندن وقت، میبینن. ولی کسی که میره دنبال نقد و امتیاز و ... و نظرشو تو این سایت یا سایتهای دیگه ثبت میکنه(چه به صورت امتیاز و چه توضیح) و دایره‌ی فیلمهایی که دیده، گسترده تر هست، طبیعتا یه پله بالاتر از مخاطب عادی سینما باید باشه. متاسفانه تو این تاپیک و تاپیک گفتگو درباره‌ی فیلم، تعداد نظراتی که درباره‌ی فیلمهای اکشن و سوپرهیرویی و ... ارسال میشه، چندین برابر فیلمهای دیگه هست. شایدم رده‌ی سنی اعضای سایت اینو ایجاب میکنه ولی به نظر من، فیلمهایی ارزش بحث رو دارن که حداقل یه محتوی معمولی داشته باشن و تو هر زمینه‌ای که داستان رو روایت میکنن، اطلاعات قابل تامل ارائه بدن که منتقل کننده‌ی اطلاعات جدیدی به مخاطب باشه و باعث ایجاد جرقه‌ی فکری تو اون بشه. در این صورت هست که با بحث و تبادل نظر، آدم متوجه نکات و مواردی میشه که ممکنه اصلا بهش توجه نکرده باشه.
    به نظر من، همه نوع فیلمی، ارزش یکبار دیدن رو دارن ولی نظری که دادم راجع به بحث درباره‌ی فیلمهای مختلف بود.

MOEIN MPM, Daedalus, Milad_HW و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    ali

به معنی واقعی کلمه سانتی مانتال در حدی که مخاطب حالت تهوع بدست میاره ! به جز قسمت اول این ریبوت قسمت دوم و سوم بشدت اور ریتد شده هستند.... چه کنیم حیف که دنیای سیاره میمون ها رو دوست داریم و محکوم به تماشا هستیم
    5/10

بگذریم هدف اصلیم یکسوال درباره پایان فیلم و رابطه اش با فیلم های قدیمی بود

تا جایی که من شنیدم سازنده ها از ابتدا اشاره میکردند که خط داستانی این سری جدید ریبوت کلی داستان نیست و در واقع سراغاز همه ی اتفاقات رو روایت میکنه و میخواستم بدونم الان اخر این قسمت که سزار قبیله اش رو میبره جای یک دریاچه به همون قسمت قدیمی وصل میشه که دانشمند ها از سفینه میان به یک سیاره و اونجا با میمون ها مواجه میشد و خلاصه اخر داستان مجسمه ازادی رو میبینند و میفهمند در واقع این زمین هست که تبدیل به سیاره میمون ها شده ؟

bayern_vahid, UnHoLy666 و yasu این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

wind River
    فیلم قشنگیه. حس و حال خوبی داره. یک داستان جنایی در شهر دور افتاده ای که با برف پوشیده شده. افرادی که بنظر میرسد برای بقا زندگی میکنند اما همچنان امیدی وجود داره.
    7.5 از 10

13. کاربر سایت

Spider-Man_Homecoming_poster.jpg
    Spider-Man:Homecoming
    فیلم صحنه های fun جالبی داشت.کلا سرگرم کننده بود،ویلن جالبی هم داشت.
    7/10
    download.jpg
    The Lost City of Z
    فیلم خوبی بود.این فیلم باعث شد که خیلی از مردم با "پرسی فاست"آشنا بشن(از جمله خودم) و این که این سختی زندگی در نیم قرن اول قرن 20 رو نشان داد این که مرد ها مجبور بودن از خانواده شون برای سال ها دور بشن و...
    فقط خیلی دوست داشتم که این شهر سرخ پوستی رو ببینم ولی متاسفانه نشون داده نشد
    8.5/10

Annunaki ™, bayern_vahid, yasu و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

spider man homcoming
    8/10
    درسته به پایه مجموعه اول نمیرسه. ولی از amazing بهتر بود

Alkazar و Annunaki ™ این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

baby driver
    10/10

میشه گفت بهترین فیلم امسالم بود! از معدود فیلمایی هست که کل فیلم تونست منو میخکوب پای خودش نگه داره، همه چیزش عالی بود. شدیدا هم با کاراکتر بادی حال کردم :)) کست فیلم خیلی خوب بود واقعا. شدیدا عاشق این کارگردانم و چند سال پیش هم با اسکات پیلگیرام اینطوری منو میخکوب کرد :))

KiLL3R/4/Ev3r, saphire و Milad_HW این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید