Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
Spider-man: homecoming
سرگرم کننده. چند شخصیت نچسب داشت. ادم بد داستان خوب و پیتر پارکر خیلی خوب. شوخی های بامزه. از پارکر نوجوان خوشم اومد اما همچنان ترجیح میدم مردعنکبوتی رو در تم بزرگسالانه ببینم.
۶ از ۱۰

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
Spider-man: homecoming
فیلم بدی نبود ارزش یک بار دیدن رو داره. شوخی های توی فیلم زیاد دلچشب نبود زیادی بچه گونه بود و انگار داشتم انیمیشن میدیدم هرچند شاید اصلش اینشکلی باشه...!
در کل هنوز که هنوز اسپایدرمن ساخته Sam Raimi با بازی توبی مگوایر برام یه چیز دیگه ست!
5/10

• Like
Reactions: bayern_vahid

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
62071167984234631616.jpg

Sipder Man Homecoming

بهترین فیلم ابرقهرمانی بود برام امسال لذت بردم دقیقا همون چیزی بود که باید باشه ی پیتر پارکر نوجوان + کلی شوخی که دقیقا امضا مرد عنکبوتیه هر چند خودم دوست داشتم اندرو گارفیلد دوباره تو نقش مرد عنکبوتی بازی کنه ولی خوب چه کنیم پروندش با افتضاح فیلم قبلی کامل بسته شد ! در مورد فیلم هم فقط ی مورد که یکم برام آزار دهنده بود Skip کردن اکثر شخصیتا واسه اینکه تهش برسند به قضیه اونجرز . در کل من که لذت بردم ....

8.0/10

36578066002832656054.jpg

Manchester By the Sea

در کل فیلم نسبتا خوبی ولی به شخصه با ی سری بازیا (چه اصلی چه فرعی) نتونستم زیاد کنار بیام داستان و فیلم نامه خیلی خوب و قابل قبول بود بازی کیسی افلک هم بینظیر بود البته میگم بعضی جا اصلا نتونستم باهاش کنار بیام ولی در مجموع میشه بهش همون عالی رو اطلاق داد ...

7.5/10

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
ctqk_bigtmp_33807.jpg

Okja

از Bong Joon-ho کمتر این این انتظار نمیرفت فیلم همه چی داشت ! عشق دختر بچه به Super Pig ـش اکشن زیبا و نفس گیرش مفاهیم زیر پوستی و شعار گونش که آدم رو یاد انیمه های استاد میازاکی میندازه حس ترس و اندوهش و ... فیلم دائم بیننده رو وادار به عکس و العمل های مختلف میکنه یجا ترس یجا خنده یجا خشم یجا اندوه ! در کل فیلم قابل تاملیه . این وسط ریسکی که شبکه Netflix واسه ساخت چنین فیلم متفاوتی نشون داد رو هم باید تحسین کرد ...

8.5/10

آخرین ویرایش:

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
ctqk_bigtmp_33807.jpg

Okja

از Bong Joon-ho کمتر این این انتظار نمیرفت فیلم همه چی داشت ! عشق دختر بچه به Super Pig ـش اکشن زیبا و نفس گیرش مفاهیم زیر پوستی و شعار گونش که آدم یاد انمیشنای استاد میازاکی میندازه حس ترس اندوهش و ... فیلم دائم بیننده رو وادار به عکس و العمل های مختلف میکنه یجا ترس یجا خنده یجا خشم یجا اندوه ! در کل فیلم قابل تاملیه . این وسط ریسکی که شبکه Netflix واسه ساخت چنین فیلم متفاوتی نشون داد رو هم باید تحسین کرد ...

8.5/10
اقا یه سوالی ، فیلم موارد جنسی و مفاهیمی که ادم روش نشه با خونواده ببینه داره؟

• Like
Reactions: TheGodfather

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
%D8%B7%D8%A8%D9%82%D9%87_%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%B3.jpg

0/10

من کلا فیلم ایرانی نگاه نمی کنم (به عبارتی هر از گاهی به ندرت یکی نگاه می کنم) ، اما مدتی هست که دنبال یک کمدی خوب می گشتم ببینم، رفتم اکسیدان رو بگیرم که هنوز نیومده، بین این همه فیلم رفتم سراغ این فیلم
به طور خلاصه: مضخرف
فیلمی که صرفا اسم بازیگر روشه، هیچ چیز مثبتی نداره، از وسط فیلم هم بازیگر حذف می شه تا همون 4 تا اسم بازیگر روش بودن هم از فیلم حذف بشه
به وضوح نباید فیلم هایی که رضا عطاران توش هست رو دید، رضا عطاران این سال ها اون رضا عطاران قدیم نیست، هرچی بازی می کنه چرت و پرت محضه
اوضاع سینمای ایران که فاجعست به کتار، توی بخش کمدی کلا با خاک یکی شده
من صرفا تعریف اکسیدان رو شنیدم که خیلی ها می گن بالاخره بعد از سال ها یک کمدی ارزشمند روی پرده سینما اکران شده

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406

با شروع فیلم و گذشت چند دقیقه با خودم گفتم " این وسترنه مدرنه ؟؟ " و با پیشرفت فیلم گفتم این فیلم به جد وسترن مدرن هست ، با این که فیلم تو زمان مدرن اتفاق میوفته اما با اتمسفر فوقوالعاده و دیالوگ ها و شخصیت پردازی عالی واقعا حس یک فیلم وسترن رو بهتون القا میکنه ... من که جدا نمیتونم ایرادی بگیرم .

10/10

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,133
نام
پویان

با شروع فیلم و گذشت چند دقیقه با خودم گفتم " این وسترنه مدرنه ؟؟ " و با پیشرفت فیلم گفتم این فیلم به جد وسترن مدرن هست ، با این که فیلم تو زمان مدرن اتفاق میوفته اما با اتمسفر فوقوالعاده و دیالوگ ها و شخصیت پردازی عالی واقعا حس یک فیلم وسترن رو بهتون القا میکنه ... من که جدا نمیتونم ایرادی بگیرم .

10/10
به این جور فیلما فکر کنم میگن نئو وسترن.
فیلم جایی برای پیرمرد ها نیست، رو هم فکر کنم نئو وسترنه.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
08159922223118511342.jpg

Alien Covenant

به عنوان کسی که از Perometheus خیلی خوشم اومد باید بگم که فیلم بشدت منو نا امید کرد نه به خاطر روند کلی فیلم به خاطر به آب بستن داستان فیلم که Ridley Scott خیلی خوب از عهده این کار بر اومده ! اوج کاریش هم پایان بندی فیلم بود . پایان بندی فیلم عملا میخواد سر شما رو شیره بماله که این ینی توهین مستقیم به بیننده !

پایان فیلم :

بعد از اون قسمتی که والتر با دیوید شروع به مبارزه کردن میکنه وقتی والتر بر میگرده و میگه که دیوید رو کشتم خیلی سریع متوجه این کلک کلیشه ای فیلم شدم ولی خوب در ادامه فیلم جوری رفتار کرد تا برا من بیننده این کلک نقض بشه و بعد یهو حقشو رو برام رو کرد ینی خیلی راحت میگه که آره من سرت رو شیره مالیدم ! به این صورت که در ادامه فیلم زمانی که دنی میره پیش دیوید (والتر دروغی اون لحظه فیلم) یـ نگاه شک برنگیز به دستش میکنه که تو دل من بیننده این شک رو بوجود بیاره که آره احتمال این که این بابا والتر نباشه هست (در صورتی که خودم متوجه این حرکتشون اول کار شدم) ولی قضیه وقتی جالب میشه که فیلم به طرز مسخره ای اینو انکار میکنه چطوری ؟ توی اون صحنه ای که بیگانه داره به دوربین نگاه میکنه دیوید هم هم زمان داره به به بیگانه نگاه میکنه (نگاهی پر از تعجب نگاهی والتر گونه) این میشه کلک اول بعد یهو بیگانه دوربین رو میزنه نابود میکنه که دیوید میترسه انگار که تا حالا با این موجودات برخورد نکرده بوده ! کلک دوم اینجا زده میشه قسمت مبارزه پایانی هم کلک سوم رو میزنه بعد از اینکه دیوید زنده موندن دنی رو میبینه خیلی مصخره وار یـ نفس راحت میکشه کسی که مرگ آدما براش هیچ اهمیتی نداره اون عکس العمل رو از خودش نشون میده ! عملا فیلم سه بار مارو کم عقل فرض میکنه تا بگه که اره این بابا والتره ! به طور خلاصه بگم اول کاری میکنه که بیننده به شک بیوفته بعد جوری رفتار میکنه که شکش در مورد والتر بودن یا نبودن برطرف بشه بعد خیلی راحت اخر کار بهش خیانت میکنه ! من با اینجا فیلم مشکل دارم کارگردان برا به آب بستن فیلم دست به چنین اعمال مصخره ای که از نظر من عملا توهین به بینندست میزنه !

6.0/10

62047819316075310963.jpg

فیلم در مقایسه با قسمت 7 خیلی واقع گرانه تره خیلی ! درسته هنوز یـ سری هندی بازیا تو فیلم هست که تو ذوق بزنه مثل سکانس زامبی تایم :D (اوج فیلم هندی بازی بود این قسمت) ولی بخوایم کلی حساب کنیم اکشن فیلم حساب شده تر و منطقی تر کار شده بود و از این نظر منو یاد قسمت پنجم انداخت در مورد منطق روایی فیلم و داستان هم هیچ مشکلی نداشت به نظر من و از این نظر در جایگاه یـ فیلم اکشن خوب عمل کرده بود . در کل با اون همه نا امیدی که از این سری داشتم این قسمت بهم حال داد ....

8.0/10

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
08159922223118511342.jpg

Alien Covenant

به عنوان کسی که از Perometheus خیلی خوشم اومد باید بگم که فیلم بشدت منو نا امید کرد نه به خاطر روند کلی فیلم به خاطر به آب بستن داستان فیلم که Ridley Scott خیلی خوب از عهده این کار بر اومده ! اوج کاریش هم پایان بندی فیلم بود . پایان بندی فیلم عملا میخواد سر شما رو شیره بماله که این ینی توهین مستقیم به بیننده !

پایان فیلم :

بعد از اون قسمتی که والتر با دیوید شروع به مبارزه کردن میکنه وقتی والتر بر میگرده و میگه که دیوید رو کشتم خیلی سریع متوجه این کلک کلیشه ای فیلم شدم ولی خوب در ادامه فیلم جوری رفتار کرد تا برا من بیننده این کلک نقض بشه و بعد یهو حقشو رو برام رو کرد ینی خیلی راحت میگه که آره من سرت رو شیره مالیدم ! به این صورت که در ادامه فیلم زمانی که دنی میره پیش دیوید (والتر دروغی اون لحظه فیلم) یـ نگاه شک برنگیز به دستش میکنه که تو دل من بیننده این شک رو بوجود بیاره که آره احتمال این که این بابا والتر نباشه هست (در صورتی که خودم متوجه این حرکتشون اول کار شدم) ولی قضیه وقتی جالب میشه که فیلم به طرز مسخره ای اینو انکار میکنه چطوری ؟ توی اون صحنه ای که بیگانه داره به دوربین نگاه میکنه دیوید هم هم زمان داره به به بیگانه نگاه میکنه (نگاهی پر از تعجب نگاهی والتر گونه) این میشه کلک اول بعد یهو بیگانه دوربین رو میزنه نابود میکنه که دیوید میترسه انگار که تا حالا با این موجودات برخورد نکرده بوده ! کلک دوم اینجا زده میشه قسمت مبارزه پایانی هم کلک سوم رو میزنه بعد از اینکه دیوید زنده موندن دنی رو میبینه خیلی مصخره وار یـ نفس راحت میکشه کسی که مرگ آدما براش هیچ اهمیتی نداره اون عکس العمل رو از خودش نشون میده ! عملا فیلم سه بار مارو کم عقل فرض میکنه تا بگه که اره این بابا والتره ! به طور خلاصه بگم اول کاری میکنه که بیننده به شک بیوفته بعد جوری رفتار میکنه که شکش در مورد والتر بودن یا نبودن برطرف بشه بعد خیلی راحت اخر کار بهش خیانت میکنه ! من با اینجا فیلم مشکل دارم کارگردان برا به آب بستن فیلم دست به چنین اعمال مصخره ای که از نظر من عملا توهین به بینندست میزنه !

6.0/10
منم همین حسی که گفتی رو دشتم اما به یک دلیل دیگه:D
نمی دونم اسم دقیقش همینه یا نه اما والتر self-healing داشتش ولی دیوید این قابلیت رو نداشت و وقتی با منگنه شروع میکنه به بستن زخم هاش دنی بهش نگاه میکنه. شاید دیوید اونجا میترسه که دنی بهش شک کنه ولی موضوع اینکه هیچ کس اینو نمی دونسته به جز تماشاگرها!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: K I 1 1 E R

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
منم همین حسی که گفتی رو دشتم اما به یک دلیل دیگه:D
نمی دونم اسم دقیقش همینه یا نه اما والتر self-healing داشتش ولی دیوید این قابلیت رو نداشت و وقتی با منگنه شروع میکنه به بستن زخم هاش دنی بهش نگاه میکنه. شاید دیوید اونجا میترسه که دنی بهش شک کنه ولی موضوع اینکه هیچ کس اینو نمی دونسته به جز تماشاگرها!
اینو اصلا حواسم نبود دگیه بدتر اینجا قشنگ بیننده رو به یقین میرسونه تا شک اوضاع خیلی بدتر میشه !

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
08159922223118511342.jpg

Alien Covenant

پایان فیلم :

6.0/10
lol
من خبر نداشتم خود ریدلی اسکات کارگردانی کرده فیلمو. یعنی اصلا فکرشم نمیکردم قبول کنه. مثل جیمز کامرون که هیچوقت زیر بار ترمیناتور بعدی نرفت. اگه اینطوره واقعا خاک بر سرش. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر