1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Darkfie1d, ‏Apr 6, 2006.

1. کاربر سایت

طعم گیلاس
    بعد از فوت عباس کیارستمی و حاشیه هایی که اتفاق افتاد خیلی دوست داشتم برم سراغ یکی از فیلم های او. در نتیجه ی اولین تجربه ی سینمای کیارستمی برای من با طعم گیلاس رقم خورد. طعم گیلاس داستان مردیه که دنبال شخصی ست که خواسته ی عجیب اون رو انجام بده. فیلم بر اساس دیالوگ ها و عکس العمل هایی یه که هر کدوم از این شخصیت ها در مواجه هه با این خواسته روبرو میشن. هیچ کدوم از شخصیت های فیلم بازیگر واقعی نیستند و حتی شخصیت اصلی فیلم -که الان بازیگر معروفیه- اون زمان بازیگر شناخته شده ای نبوده. اما خود فیلم ... این نوع فیلم ها که با زاویه ی خاصی نگاهی داره به یکی از مشکلات روحی انسان و با مطرح کردن این موضوع سبب برانگیخته کردن اون احساس داره که در ادامه اون رو به یک فرجامی برسونه، نیازمنده که خود مخاطب نیز تجربه ای احساسی شبیه به اون رو قبلا داشته باشه. اون وقته که مخاطب با فیلم همذات پنداری میکنه. در نتیجه این فیلم ممکنه برای کسایی که یه همچون احساسی رو هرگز تجربه نکرده باشن بشدت کسل کننده و ملال اور باشه. با توجه به این توضیح در نتیجه فیلم برای من شروع عالی ای داشت ، ادامه فیلم برای من خوب بود ولی دوست داشتم دیالوگ ها تکان دهنده تر باشند با این حال خسته کننده نبودند. اما پایان فیلم ... فیلم بعد از یک شروع و مطرح کردن موضوع ، سعی میکنه از زوایای مختلف (که دوست داشتم گستره ی بیشتری رو در بر میگرفت) به این موضوع بپردازه و در اخر هم به یک جمع بندی ای برسه. این جمع بندی برای من اصلا معنایی نداشت! زاویه ای که کارگردان سعی داشت به این موضوع بپردازه رو میفهمیدم اما نتیجه گیریش بشدت پرت بود و اصلا برای من قابل درک نبود!
    7 از 10

Thegodfather, trainer و BatiGoal این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    وحید
    The Shack

8.5/10
    واقعا لذت بخش بود برام
    توصیه میکنم دیدنش رو

MOEIN MPM این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    فرهاد

Pirates of the caribbean: Dead men tell no tales

8/10
    واقعا خیلی خوب بود:D کاری ندارم که میتونستن روی داستان کار کنن و ... یا یه خرده هندی بازی نشه ولی به من که خیلی حال داد این فیلم:D دیوونه بازیای جانی دپ خیلی خوبه.از چندتا فیلم کمدی هم خنده دار تر بود:D

اقا اون اخر اون هکتور و رفیقاش که زیر دریا بودن نمیتونستن شنا کنن مگه ؟:D حتما باید از لنگر میومدن بالا؟

arash1996, mansour2023, robb stark و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    مجید
    captain underpants
    7.5/10

من کلا از انیمیشن خیلی خوشم میاد و اکثرا به اونها نمره بالایی میدم اما کاپیتان زیرشلواری نتونست در حد بهترین ها باشه با اینکه یک ایده عالی پشت هست تا شاهد اتفاق های عجیب و غریب و خنده دار باشیم اما این طور نمیشه و با اینکه اسم فیلم درباره سوپر قهرمان جدید هست( البته قبلا کمیک هاش ساخته شده ) اما زیاد به این شخصیت پرداخته نمیشه
    شخصیت های منفی هم همینجور هست و فقط یک دلیل اورده میشه چرا بد شدند.
    طنز فیلم هم بیشتر در حد لبخند هست تا قهقه اما جذابیت های خاص خودش را داره مخصوصا وقتی در هنگام روایت فیلم خیال پردازی های جالبی صورت میگیره

از اسم فیلم پیداست که قرار هست نسخه های دیگه هم ازش ساخته بشه فقط امیدوارم خیلی خیلی بیشتر روی شخصیت کاپیتان زیرشلواری کنند

arash1996 و pxc33 این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

The Neon Demon
    0/10

چقدر مزخرف و بیهوده و غیرقابل دیدن بود این فیلم و هیچکس بهم نگفت که وقتت رو صرف چنین مزخرفی نکن. کارگردان فیلم آقای رفن که تنها فیلم غیرمزخرفش از نظر من drive هست که اونم باز من نتونستم تماشا کنم بخاطر وقفه های طولانی و تنها خوبی که داشت بازی راین گاسلینگ بود خیلی خیلی خیلی زیاد تلاش داره این فیلم مدل فیلم های دیوید لینچی باشه از نظر من خیلی تلاش داشت شبیه Mullholand Driveش کنه که نتونست. فیلم به شدت متظاهرانه ست با توجه به جایگاهی که خودِ هنرپیشه ی اصلی این فیلم توی هالیوود داره. داستان فیلم حول دختر نوجوونی (Elle fanning ) می چرخه که میخواد تو صنعت مدلینگ وارد بشه و به طور کلی می خواد بی رحمانه بودن دنیای مدلینگ و هالیوود رو نشون بده که البته تا اینجاش قابل درکه ولی اینکه چی باعث شده شخصیت اصلی انقدر متفاوت باشه اصلاً عنوان نشده انگار کارگردان خودش هم نمی دونسته.

فیلم خیلی سعی داره با موسیقی و نور و ضرب آهنگ های تند و کم توجه شما به فیلم رو حفظ کنه ولی بهتون بگم حتی اگر نیم ساعتش رو بزنین جلو هیچی از دست ندادین بسیار کسل کننده ست تا نزدیک آخرا یعنی اوج فیلم میشه که پر از صحنه های حال بهم زن و مضحکه.

در کل توصیه نمی کنم اصلن! چرت و پرت محضه

Thegodfather این نوشته را Like کرده است.
  6. عضو تحریریه

نام:
    احسان
    دقیقا این دو تا نکته ای که گفتین به هم بسیار مرتبطه، سبک روایی فیلم هم دقیقا با استفاده از تصاویر هست. اگر دقت کنین همیشه هر جایی که شخصیت اصلی حظور داره پس زمینه آبی هست و رنگ آبی نشونه نارسیسم هست، رنگ قرمز نشونه خطر هست، سبک روایی فیلم پس ویژوال هست، مورد دوم موسیقی هست، موسیقی الکترونیک با تمپو بالا که که موقعیت اون صحنه به خصوص رو برامون تعریف میکنه.
    مورد بعدی اینکه دقیقا رفن (خوشبختانه) تو بدنه هالیوود نیست و تونسته این فیلم با جرعت رو بسازه وگرنه همچون صحنه های عالی و مخصوصا هولناک رو اواخر فیلم شاهد نبودیم
    مورد بعدی شخصیت پردازی هاست، هر سه زن دور و بر جسی نماد یک نوع زیبایی هستن:
    خود جسی هم نماد و نمایانگر دختر مدرن امروزی (مخصوصا جامعه غربی و آمریکا) است که سردرگرم پیدا کردن هویت هست و اگر به راه اشتباه بره چه عواقبی در پی داره و فیلم تمام این نکات رو با نمادگرایی، فیلم برداری بینهایت زیبا، ترکیب رنگ و صدا و موسیقی محصور کننده ترکیب کرده.
    پیشنهاد میکنم این ویدئو رو ببینید تا تمام نماد های فیلم براتون معنی پیدا کنه و صحنه ها براتون بی معنی جلوه نکنه

Wrath of Legion, ShahryR, BatiGoal و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    Journey to the West Demons Strike Back

به خوبی نسخه اولش نبود اما اکشن خوبی داشت, کمدیشم بی مزه بود و پایانش بی سر و ته که معلوم نشد اصلا چی به چی بود

نمره 6 و نیم از 10

8. کاربر سایت

نام:
    مهدي
    The Hitman's Bodyguard
    7.5/10

خیلی وقت بود فیلم اکشن نگاه نکرده بودم!شاید 40 تا فیلم عاشقانه و درام و کمدی دیده بودم ولی یدونه اکشن ندیدم
    اینم نمیدونستم اکشنش زیاده،بازی این دوتا رایان رینولدز و ساموئل ال جکسون حرف نداشت...
    مارو یاد the man انداخت...از نظرم یکمی داستان تو دیوار بود...هیچ پیچیدگی خاصی نداشت...
    چرا همیشه خدا تو فیلمای هالیوودی اسلحه آدم بدا در صورتی کار میکنه که به پوست طرف چسبیده باشه!:|اگه تو اولین مبارزه فیلم،رفتار آدم بدا منطقی بود این دوتا مرده بودند!1500 تا تیر به طرف اینا شلیک شد فقط یدونه تیر به پای سیاهه خورد:|:|فیلمای هندی ازین جور فیلما منطقش بیشتره:|:D

BatiGoal و strategy این نوشته را Like کرده اند.
  9. -_____- کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    Baby Driver

بعضی از بازیاش و هیجانش خوب بود به اضافه چنتا صحنه کمیک ولی در کل خیلی کلیشه ای بود. توقعاتم بالاتر از این حرفا بود ازش.
    با آهنگا هم حال نکردم تریلر انتظاراتم رو الکی برده بود بالا مثکه.
    4 از 10

Abolfazl3007, Anonymous M3, stanley و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

Baby Driver

از بهترین فیلم های امسال ، ادیت فیلم واسه ادیتور های مثل پ*رن میمونه ، موزیک با روند فیلم طوری توی هم فرو رفتن که آدم لذت میبره ، کمدی فیلم به اندازست و انصافا خنده داره صحنه های اکشن هم خیلی خوب دروردن .
    رمنس هم واقع انتظار نداشتم انقدر منو درگیر خودش کنه.
    ادگار رایت سنگ تموم گذاشت
    10/10

KiLL3R/4/Ev3r, saphire, barneysawyer و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

Hitman's Body Guard 2017
    5/10

فیلم هیتمن بادیگار به جای این که یک اثر اکشن با فیلم نامه کلیشه ای باشد، یک فیلم کمدی تمام عیار با فیلم نامه ای کلیشه ای با بازی بامزه ساموئل جکسون هست. از فیلم انتظاری نمیشه رفت و نباید هم انتظار داشت. فقط برای سرگرمی میتونه گزینه خوبی باشد. (به خصوص همراه با یک شام درست حسابی باشه!)

mahdi-xbox, pxc33 و Sunderland این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

Baby Driver 2017
    7/10

این فیلم را از سه دیدگاه بررسی می کنیم :

1- شباهت کاری دو کارگردان در یک سبک خاص:

اگر فیلم Baby Driver ادگار رایت (Edgar Wright) با فیلم دو سال قبل متیو وان (Matthew Vaughn) مقایسه کنیم، می بینیم سبک این دو کارگردان خیلی شبیه هم هستند. سکانس و فیلمبرداری ها در سطح عالی قرار دارند و سکانس های اکشن هم به خوبی کار شده اند. هر دو دست بر روی ایده هایی می گذارند که در قدم اول مسخره به نظرمی آید (مقایسه ایده مسخره Shawn Of The Dead و Kick-Ass) اما باز هم در قاب تصویر دلنشنین و از نظر کمدی در سطح قابل قبولی قرار دارند.

2-شروع خوب،میانه کلیشه ای،پایان غیرقابل انتظار

فیلم Baby Driver مخلوطی از سری فیلم های موزیکال،اکشن،جنایی و کمدی هست و در 20 دقیقه ابتدایی فیلم، با دیدن چنین ترکیبی، به ذوق می آیی و انتظاری داری که فیلم همینطور جلو برود. اما رفته رفته برایتان عادی می شود و دیگر از شور و شوق اوایل فیلم خبری نیست. اما میرسیم به آخرای از (لحظه آغاز سکانس آخرین دزدی) فیلم ، رنگ و بوی آدرنالین به خود می گیرد که فیلم را همانند آغاز آن دوست داشتنی می کند اما غافل گیری هایی دارد که از نظر شخصی مورد علاقه من نبودند، این که شخصیت buddy (با بازی Jon Hamm) شخصیت منفی اصلی فیلم تبدیل شود و این که پایان به شدت مسخره گونه ای همانند سایر فیلم های ادگار رایت داشته باشد. کلا من با پایان های ادگار رایت مشکل داشتم که همیشه کلیشه ای و بی پروا بوده اند. به نظرم بتس (با بازی جیمی فاکس) میتونست شخصیت منفی اصلی فیلم به جای buddy باشد. حضور کوتاه Jon Brenthal هم به شدت من را ناراحت کرد. ای کاش بیشتر در فیلم حضور داشت!

3- اووریت؟!

این فیلم با تشویق منتقدان بسیاری قرار گرفته است و در لیست بهترین های امسال تا کنون قرار داده اند، اما به قول کاربر @BatiGoal ، انتظاراتی که ما از این فیلم داشتیم، به شدت الکی بود و بدین منظور برام بیشتر یک فیلم اووریت بود. تا الان Okja بهترین فیلم امسال بود که دیده ام. اما شکی نیست که این فیلم نامزد Best Comedy Drama در گلدن گلوب امسال می شود. (اینطوری که منتقدان تحویلش گرفتند!)

آخرین ویرایش: ‏Sep 14, 2017
    Anonymous M3, BatiGoal, Barcelona FC و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

baby driver
    وقتی baby driver منتشر شد خیلی نقدهای خوبی از فیلم شد بهمین خاطر منتظر یک اثر جذاب و یونیک بودم که نمونش کم پیش میاد اما بعد از دیدن فیلم کاملا ناامید شدم. میشه گفت این فیلم برادر باحاله ی فیلم drive هست! که البته در حد و اندازه ی فیلم درایو نیست. منم زیاد از فیلم خوشم نیومد، مخصوصا با پایان اغراق شده ی فیلم اما سرگرم کننده بود.
    6 از 10

آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2017
    BatiGoal, mahdi-xbox, Sunderland و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    nucky thompson
    baby driver
    فوق العاده و چذاب و پر انرژی . ادگار رایت در این کار آخرش کلیشه های ژانر رو به بازی می گیره . ولی بهشون وفادار میمونه .کاراکتر پردازی فوق العاده است و کاملا کلیشه شکنی در این حیطه به چشم میاد . کاراکتر اصلی ای که بر خلاف نمونه ی جدی اش در فیلم درایو یک خل و چل به تمام معناست عالی در اومده . یا کاراکتر کوین اسپیسی . ایده ی اصلی که کاراکتر عاشق موزیکه باعث میشه حاشیه صوتی فیلم در تار و پود اثر رخته کنه و جزوی از داستان بشه که برای من جالب بود تا پیش از این چنین استفاده ای از موسیقی رو کمتر تو فیلمی دیده بودم . پایان فیلم هم با این که کمی هپی انده ولی کاملا در تضاد با پایان های تلخ کلیشه ای فیلم هایی با چنین موضوع هایی است. تدوین فیلم فوق العاده است و تا آخرین لحظه فیلم از ریتم نمی افته . در کل کار آخر ادگار رایت از نظر بازی با قواعد ژانر به پای سه گانه مشهور کارگردانش نمیرسه ولی هنوز پر از ایده های خلاقانه است و دیدنش لذت بخشه .
    امتیاز 9 از 10

آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2017
    KiLL3R/4/Ev3r, saphire, hooman1995 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    آرین
    Baby driver

9/10

حس و حال نوشتن نیست:Dولی من که خوشم اومد.

Moriarty این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید