Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
y0w_baby-diver-banner-600x300.jpg

Baby Driver

از بهترین فیلم های امسال ، ادیت فیلم واسه ادیتور های مثل پ*رن میمونه ، موزیک با روند فیلم طوری توی هم فرو رفتن که آدم لذت میبره ، کمدی فیلم به اندازست و انصافا خنده داره صحنه های اکشن هم خیلی خوب دروردن .
رمنس هم واقع انتظار نداشتم انقدر منو درگیر خودش کنه.
ادگار رایت سنگ تموم گذاشت
10/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
220px-HitmansBodyguard.jpg

Hitman's Body Guard 2017
5/10

فیلم هیتمن بادیگار به جای این که یک اثر اکشن با فیلم نامه کلیشه ای باشد، یک فیلم کمدی تمام عیار با فیلم نامه ای کلیشه ای با بازی بامزه ساموئل جکسون هست. از فیلم انتظاری نمیشه رفت و نباید هم انتظار داشت. فقط برای سرگرمی میتونه گزینه خوبی باشد. (به خصوص همراه با یک شام درست حسابی باشه!)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Baby_Driver_poster.jpg

Baby Driver 2017
7/10

این فیلم را از سه دیدگاه بررسی می کنیم :

1- شباهت کاری دو کارگردان در یک سبک خاص:

اگر فیلم Baby Driver ادگار رایت (Edgar Wright) با فیلم دو سال قبل متیو وان (Matthew Vaughn) مقایسه کنیم، می بینیم سبک این دو کارگردان خیلی شبیه هم هستند. سکانس و فیلمبرداری ها در سطح عالی قرار دارند و سکانس های اکشن هم به خوبی کار شده اند. هر دو دست بر روی ایده هایی می گذارند که در قدم اول مسخره به نظرمی آید (مقایسه ایده مسخره Shawn Of The Dead و Kick-Ass) اما باز هم در قاب تصویر دلنشنین و از نظر کمدی در سطح قابل قبولی قرار دارند.

2-شروع خوب،میانه کلیشه ای،پایان غیرقابل انتظار

فیلم Baby Driver مخلوطی از سری فیلم های موزیکال،اکشن،جنایی و کمدی هست و در 20 دقیقه ابتدایی فیلم، با دیدن چنین ترکیبی، به ذوق می آیی و انتظاری داری که فیلم همینطور جلو برود. اما رفته رفته برایتان عادی می شود و دیگر از شور و شوق اوایل فیلم خبری نیست. اما میرسیم به آخرای از (لحظه آغاز سکانس آخرین دزدی) فیلم ، رنگ و بوی آدرنالین به خود می گیرد که فیلم را همانند آغاز آن دوست داشتنی می کند اما غافل گیری هایی دارد که از نظر شخصی مورد علاقه من نبودند، این که شخصیت buddy (با بازی Jon Hamm) شخصیت منفی اصلی فیلم تبدیل شود و این که پایان به شدت مسخره گونه ای همانند سایر فیلم های ادگار رایت داشته باشد. کلا من با پایان های ادگار رایت مشکل داشتم که همیشه کلیشه ای و بی پروا بوده اند. به نظرم بتس (با بازی جیمی فاکس) میتونست شخصیت منفی اصلی فیلم به جای buddy باشد. حضور کوتاه Jon Brenthal هم به شدت من را ناراحت کرد. ای کاش بیشتر در فیلم حضور داشت!

3- اووریت؟!

این فیلم با تشویق منتقدان بسیاری قرار گرفته است و در لیست بهترین های امسال تا کنون قرار داده اند، اما به قول کاربر @BatiGoal ، انتظاراتی که ما از این فیلم داشتیم، به شدت الکی بود و بدین منظور برام بیشتر یک فیلم اووریت بود. تا الان Okja بهترین فیلم امسال بود که دیده ام. اما شکی نیست که این فیلم نامزد Best Comedy Drama در گلدن گلوب امسال می شود. (اینطوری که منتقدان تحویلش گرفتند!)

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
baby driver
وقتی baby driver منتشر شد خیلی نقدهای خوبی از فیلم شد بهمین خاطر منتظر یک اثر جذاب و یونیک بودم که نمونش کم پیش میاد اما بعد از دیدن فیلم کاملا ناامید شدم. میشه گفت این فیلم برادر باحاله ی فیلم drive هست! که البته در حد و اندازه ی فیلم درایو نیست. منم زیاد از فیلم خوشم نیومد، مخصوصا با پایان اغراق شده ی فیلم اما سرگرم کننده بود.
6 از 10

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
baby driver
فوق العاده و چذاب و پر انرژی . ادگار رایت در این کار آخرش کلیشه های ژانر رو به بازی می گیره . ولی بهشون وفادار میمونه .کاراکتر پردازی فوق العاده است و کاملا کلیشه شکنی در این حیطه به چشم میاد . کاراکتر اصلی ای که بر خلاف نمونه ی جدی اش در فیلم درایو یک خل و چل به تمام معناست عالی در اومده . یا کاراکتر کوین اسپیسی . ایده ی اصلی که کاراکتر عاشق موزیکه باعث میشه حاشیه صوتی فیلم در تار و پود اثر رخته کنه و جزوی از داستان بشه که برای من جالب بود تا پیش از این چنین استفاده ای از موسیقی رو کمتر تو فیلمی دیده بودم . پایان فیلم هم با این که کمی هپی انده ولی کاملا در تضاد با پایان های تلخ کلیشه ای فیلم هایی با چنین موضوع هایی است. تدوین فیلم فوق العاده است و تا آخرین لحظه فیلم از ریتم نمی افته . در کل کار آخر ادگار رایت از نظر بازی با قواعد ژانر به پای سه گانه مشهور کارگردانش نمیرسه ولی هنوز پر از ایده های خلاقانه است و دیدنش لذت بخشه .
امتیاز 9 از 10

آخرین ویرایش:

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
Transformers: The Last Knight
6/10

اگه بخوام مثل فیلم های دیگه به منطق داستان و بازی بازیگر ها و فیلم نامه و .... امتیاز بدم خب مسلما این فیلم نمره 1 هم نمیتونه بگیره :D
اما چه کنم که کلا جو اپتیموس پرایم و مگاترون و ... خیلی برام خاص هست و نمیشه فیلم رو ندید + مارک والبرگ هم جدا از این که نقشش تو این فیلم اصلا جالب کار نشده ولی باز دیدن فیلم هاش برام جزو واجباته :D
و البته از جلوه های ویژه و cgi این فیلم نباید غافل شد که بسیار سطح بالا و طبیعی کار شده و کلا هر بار که نسخه ای از فیلم ترنسفورمرز رو میبینم جلوه های ویژه فیلم های دیگه کلا از چشمم میفته :D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
pirates of caribbean : dead man tell no tale
اونقدر که نمرات منفی داشت من گفتم چه اشغالیه اما فیلم بدی نبود ولی خوبی نبود مشکل اصلی فیلم از نظر من بیش از حد تخیلی شد و زو چپون کردن یه سری از سکانس ها یعنی انقدر اینور اونور میپرید من سرگیج گرفتم آخر فیلم انسجام نداشت جالا نمیدونم شاید زمان فیلم بیشتر بوده ولی کات کردن به هر حال سرگرم کننده بود
6.5/10

• Like
Reactions: TheGodfather

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
Recep İvedik 5
10/10

بهترین کمدی که تابحال دیده بودم...چند بار از شدت خنده اشکم درومد...میتونم بگم از همه نسخه های قبلش بهتر بود...لعنتی هرچی میگذره،خنده دارتر میشه!
نمایش وطن پرستی توام با توهین به کشورا و فرهنگای مختلف از نکات منفی فیلم بود...
احساس کردم تو نسخه ای که تماشا کردم یک یا چند صحنه ای که تو تریلر بود رو ندیدم...
اگه از دیدن نسخه های قبلی خوشتون اومد مطمئن باشید ازینم خوشتون میاد.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
Transformers :ThelastKnight
4/10
بابا چی بود این ؟؟ سییستم تدوین کلاتو دیوار بود ...هی میرفتی جلو میگفتی چی شد این از کجا اومد... داستانم که کلا تو دیوار بود... همون فیلم اول و سوم به نظرم بهتر بودن...!!! بانوی مدل این سری هم میگم چه قدر اشناس...توی Davinci demons بودش...
Pirates of Caribbean :dead man tell no tales
7/10
از قبلی بهتر بود ولی به گرد پای 3 فیلم اول نمیرسه.... کلیشه شده همش

2:22
8/10
جالب بودارزش یه بار دیدن و داشت ایده نوبود ولی پرداختش مشکل داشت یه ذره تو دیوار میرفت بعضی قسمتاش.... طرفدارای داریو ناهاریس هم ببینن فیلم ره

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
the Fate of Furious 2017

واو=D> عجب فیلمی، چه صحنه هایی، هرچی از این فیلم بگم کم گفتم^:)^
به امید خدا این قسمت اخر بود دیگه نه؟ نیان قسمت 9 هم بسازن اون موقع بشه جنگ با تانوس توی اونجرز!:-? مثلا یدفعه میبینی شخصیت های اونجر هم میان کمک اینا/:)
فقط بخاطر دو سه تا از بازیگرایی که ازشون خوشم میاد دیدم، والا اینو فکر کنم خیلی وقت بود دانلود کرده بودم ولی میدونستم تخیلی نمیدیدم.
امتیاز 2 از 10

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
upload_2017-9-16_14-39-28.png

Despicable Me 3
مثل قسمت های قبلی باحال و سرگرم کننده ولی خب به نظرم به اخر خط رسیده و دیگه اونقدر جذابیت قبل رو برای دنباله های بیشتر نداره

5.5/10

pirates-of-the-caribbean-dead-men-tell-no-tales-poster-405x600.jpg

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

پیس اف شت... شخصیت های قدیمی غرق شده در کلیشه و بدون رشد، شخصیت های جدید پوچ و تهی و بدون هیچ پرداخت مناسب یکهو میپرن وسط داستان بی سر و ته
حتی جلوه های ویژه فیلم هم نسبت به قسمت های قبلی افت شدیدی داشت و پرده سبز بشدت تو ذوق میزد

2/10

thumb.php

Wonder Woman

نسبت به باقی کارهای DC شسته و رفته تر بود و پیش برد داستان علارقم داستان کلیشه ای جذاب بود ولی خب اخر کار به نظرم خراب کرد و میتونست جنگ نهایی خیلی حماسی تر باشه و از شخصیت های فرعی استفاده بهتری بکنند
پ ن: انتخاب بازیگرهای DC فوق العاده عالیه گال گدوت، مارگات رابی، بن افلک و ...
6/10

fid17586.jpg

The Hitman's Bodyguard

نه خیلی بد بود و نه خوب، بیشتر بدرد یک ظهر جمعه که بعده ناهار میخواین جلوی تلویزیون لم بدید و یک چیزی ببینید راضی کننده بود

4/10

baby_driver_2017_4k-t2.jpg

Baby Driver

اصل کاری رو یادم رفت... این فیلم به نظرم یکی از گزینه های خوب برای دیدن هست. صحنه های تعقیب و گریز ماشین ها برخلاف کارهای چندسال اخیر بشدت جذاب هست و یکجورایی من رو یاده تعقیب و گریزهای ronin انداخت چون واقعا نفس گیر بودند
شخصیت اصلی و داستانی که درگیرش هم میشه جالبه و بدرستی پرداخت میشه و مخاطب احساس سرکار رفتند نمیکنه و شخصیت های فرعی فوق العاده از اب درامدند و همون حس و حال فانتزی/واقع گرایی همیشگی ادگار رایت رو داره
در کل راضی کننده و قابل پسند بود، ببینید.
7/10

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Despicable Me 3 2017
5/10
79425

انیمیشن بدون خلاقیت و خنده فاتحش خوندست ! این سری دیگه به اخر خطش رسیده و هیچ چیز جدیدی برای گفتن نداره
شاهد هیچ اتفاق خلاقانه خاصی نیستیم و بهتر بگم کلا یک سری اتفاقات معمولی هست .. شخصیت منفی هم با ایکه فکر میکردم باحال باشه اما به شدت بد بود
مینیون ها هم که نصف فیلم به اونها وابسته بودند کار خاصی نکردند
درجه سنی فیلم نمیدونم برای چه سنی هست اما یک سری صحنه های مستقیم و حاشیه ( اگر دقت میکردی ) محتوای بزرگسالانه داره و برای کودکان و نوجوانان دیدن خوب نیست

Wonder Women 2017
6/10
thumb.php

زیاد تعریفش کردند که فیلم ابرقهرمانانه خاصی هست اما این طور نبود نصف اول فیلم خوب پیش میره ( با توجه به سبک فیلم منظورم هست ) اما نیمه دوم مخصوصا نبرد با غول اخر فیلم خیلی سطحی بود که یاد batman vs superman افتادم
شخصیت های فرعی همراه قهرمان ما هم عملا بود نبودنشون هیچ فرقی برای فیلم نداشت

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 2017
6/10
pirates-of-the-caribbean-dead-men-tell-no-tales-poster-405x600.jpg

به عنوان یک دنباله که فقط اسم این سری را خراب میکنه اما به عنوان یک فیلم معمولی بد نیست .. داستان جوری هست تقریبا نیاز نیست فیلم های قبلی دیده باشید تا بتونید قضیه از چه قراره مگر اینکه کسی جزییات شخصیت ها براش مهم باشه

گلیشفته فراهانی هم نقشش کم بود ولی خوب نقشش بنظرم بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر