Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Darkfie1d, ‏Apr 6, 2006.

1. کاربر سایت

ادم تنها ، خسته ، به پوچی رسیده و بسیار معمولی روزی براش اتفاقی رخ میده که از بقیه ناامید تصمیم میگیره خودش مشکل خودش رو حل کنه و وارد ماجرای بزرگتری میشه. در این بین شخص دیگری هم که دید و موقعیتی به مراتب متفاوتتر و عجیبتر از خودش نسبت به زندگی و جامعه داره اون رو همراهی میکنه. فیلم مجموعه ای موقعیت های نامتعارفه.فقط پایان بندی فیلم زیاد برام جذاب نبود. اگه فیلم blue ruin رو دیده باشین ، این فیلم هم در همون سبک و سیاقه. من خیلی از فیلم خوشم اومد و پیشنهاد میکنم حتما ببینید.
    7 از 10

2. کاربر سایت

نام:
    مهدي
    Not Another Teen Movie
    8/10

شرمنده پوسترش رو نمیشه اینجا گذاشت:D
    فیلم خوبی بود از نظر من...وظیفش که خندوندن بود رو درقبال من انجام داد هم یه حس نوستالژی بود...فکر نکنم از لحاظ هنری حرفی برای گفتن داشته بوده باشه:Dولی پسندیدم:D

یکی از نکاتی که جلب توجه میکرد همین بود که منتظر بودی فلان اتفاق مثل فیلمای دیگه بیفته ولی اون اتفاق نمیفته و بعضا هم تکرار میشه مثل اون حرکت اون یارو که یواش یواش دست میزنه:D:))
    تا انتهای فیلم فکر میکردم بازیگر نقش prescilaa مارگوت رابی هست حتی وقتی تیتراژ پایانی اومد فکر کردم اسمش قبلا یه چیز دیگه بوده الان عوض کرده:Dشباهت تا این حد لامصب؟:|
    بازیگر نقش sandy sue رو هم فکر میکردم امی آدامز هست:|
    .......................................................
    Kong: Skull Island
    8/10

هرچند از فیلم های خیلی تخیلی خوشم نمیاد ولی این مورد رو پسندیدم
    هیجان خوبی داشت.تایمش هم خیلی خوب بود ینی طوری نبود که خسته کننده بشه،سرزمان مناسب فیلم جمع شد.

آخرین ویرایش: ‏Jul 2, 2017
    trainer, Alkazar, Thegodfather و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    nucky thompson
    wonder woman
    اعاده حیثیت دنیای سینمایی دی سی . فیلمی که اگر قبل از دو اثر قبلی نمایش داده میشد شاید دی سی شروع موفق تری داشت .
    فیلم شخصیت پردازی قابل قبولی داره البته بیشتر کاراکتر های اصلی کاراکتر های فرعی خیلی پرداختی ندارن که البته لازم هم نبود در حد نیاز بهشون پرداخته شد. فیلم نامه هم قابل قبوله حوادث رو به درستی می چینه و جلو میره .سعی می کنه الکی شلوغ کاری نکته و خرده پیرنگ های بیخود و اضافه به فیلم تحمیل نکنه و طنزش هم به جاست . نه مثل بتمن سوپرمن الکی عبوسه نه مثل سویساید کلا تو هپروت و مسخره بازی . مهم ترین برگ برنده ی فیلم بازی خوب گال گدوت و کریس پاینه . کاراکتر های واندرو وومن و استیو ترور کم و بیش خوب پرداخت شده اند و رابطه اشون هم قابل قبول در اومده . هرچند می تونستن یکم بیشتر بهشون بپردازن . اکشن فیلم قابل قبوله و پیروی سبک فیلم های قبلیه ولی خب دز شلوعی صحنه رو آورده بودن پایین آدم میتونست با اکشن ارتباط برقرار کنه .
    کاراکتر منفی داستان معمولی بود . کلا انگار باید به نبود یک ویلین قوی و به یاد ماندنی که از قهرمان جذاب تره عادت کنیم . ولی خب باز نسبت به کاراکتر منفی مزخرف سویساید یا لکس لوتر چندش آور بتمن علیه سوپرمن قابل باور تره
    فیلم بهترین سوپرهیرویی چند سال اخیر نیست . ولی جزو خوب ها محسوب میشه و دیدنش شدیدا لذت بخشه

در کل فیلم واقعا لایق توجهی که بهش شد بود و می تونم بگم همانطور که مارول کارگردان کاردرست و مناسبش (برادران روسو) رو پیدا کرد . به نظر میرسه دی سی هم یکی از کارگردان هاشو پیدا کرده و پتی جنکینز رو سفید کرده همه رو .

امتیاز 8 از 10

trainer و Prince78 این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    حمیدرضا
    The Fate of the Furious
    دو قسمت قبل نظر منو جلب نکرد و مهم ترین دلیل هم به نظر خودم اکشن و در کل رتیم تکراریشون بود. تو این قسمت تغییر کارگردان کاملا جواب داده و با یه اکشن همه چیز تمام و نو طرف هستیم. ولخرجی عجیبی انجام شده و محصولش 2 ساعت سراسر هیجان هست. یکی از بهترین اکشن هایی که تا حالا دیدم. The Fate of the Furious دقیقا چیزیه که یه فیلم اکشن باید باشه روایت جذاب، داستان قابل درک و مهم تر داستانی که برای چنین اکشنی کافی هست. قسمت های بعد هم امیدوارم همینطور باشن.

trainer, Alkazar, robb stark و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

سر اینکه شما اومدی گفتی اول The Wolverine رو ببینم بعد X-Men Origins: Wolverine رو

تجربه فیلم برام خیلی بد شد
    لطفا چیزی رو نمیدونید نگید دیگه :-<

Thegodfather این نوشته را Like کرده است.
  6. Napoleon of Crime Gold User

نام:
    محمد
    کی گفتم اول wolverine رو ببین, "بعدش" هم اوریجینز رو ببین:| لابد چپکی دیدیشون /:)فک کردم به تاریخ انتشارشون یه نگاهی میکنی ...
    ---
    real steel : 8/10

warrior 2011 : 9.5/10

memento : 9/10 انقدر میره گذشته, حال, گذشته تر که سرم گیچ رفت.

goodfellas : 10/10 آدم دلش میخواد جای شخصیت اصلی باشه توی بچگی .

the departed : 11/10 تنها فیلمی که در حین دیدنش استرس گرفتم.

trainer, arsenalmom, Alkazar و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    در مورد ولورین اوریجینز بهترین کار اینه برید خلاصه داستان رو از ویکیپدیا بخونید و خیلی هم به سوراخ های داستانی که درست می کنه توجه نکنید، اصلا ارزش دیدن نداره:D

8. کاربر سایت

نام:
    عارف

okja
    اوکجا تازه ترین فیلم بونگ جوون-هو (کارگردان تحسین شده فیلم هایی مثل خاطرات یک قتل یا SnowPiercer ) هست که توسط نتفلیکس پخش شده، داستان درمورد دختری به نام مینجا هست که مسئولیت نگهداری یک ابرخوک (اوکجا) رو به عهده داره که بعد مدتی شرکت صاحب این ابر خوک ها برای پس گرفتن حیوونشون برمیگردن و مینجا نمیخواد اوکجا رو ببرند...

انتظارات بالا بود :D ولی فیلم واقعا عالی بود. یک در هم-برهم عالی... در صحنه هایی بشدت درام، صحنه هایی بسیار اغراق آمیز و گاهی بسیار خنده دار. بونگ تیم بازیگری خیلی خوبی هم جور کرده. تیلدا سویینتون واقعا عالیه. پاول دینو و جیک جیلینهال هم حضور جذابی دارن، لیلی کالینز (:x) هم که هست بسه دیگه :D ولی بهترین بازی فیلم مال دختر بچه فیلمه که بازی عالی ای از خودش به نمایش گذاشته. فیلمنامه خوبه :D فیلمبرداری واقعا عالیه (که فیلمبردارشم داریوش خنجی هست.) درکل ببینین حتما.

trainer, Sunderland, majidred2011 و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    25th hour

از هر نظر شاهکار. بینظیر بود.
    فیلمنامه عالی کارگردانی عالی بازیگرا فوق العاده. داستان و مفهوم خیلی قوی.
    ببینید حتما
    10/10
    -----------------------------------------
    La samourai 1967
    تنها نکته ی مثبت فیلم آلن دلون بود
    داستان که کوچکترین جذابیتی نداشت و واقعا چیزی نبود که ارزش وقت گذاشتن رو داشته باشه.
    3/10
    ---------------------------------
    Russian ark 2002
    شااااااااااهکار استاد سوکوروف. تنها ایرادی که میشه به فیلم گرفت انسجام معناییشه که يه جاهایی به سادگی قابل فهمه و يه جاهایی فهمشون مشکله که این خودش یکی از خصوصیات کارای سوکوروفه.
    9.5/10

trainer و arash1996 این نوشته را Like کرده اند.
  10. Better be careful The killer might be near Gold User

Voice From The Stone
    فیلمی بسیار زیبا با بازیگری امیلیا کلارک
    فیلمبرداری و مناظر توی فیلم فوق العاده است موسیقی و داستان فیلم خیلی خوبه..راجع به داستان هر چی بگم میان پستمو پاک میکنن!
    فیلم تو باز زمانی جنگ جهانی دوم باید باشه ولی خبری از جنگ و اینچیزا نیست و موضوع کاملا چیز دیگه ای است
    نمره:9​

arash1996 و jeenas این نوشته را Like کرده اند.
  11. مدیر انجمن

نام:
    پرهام
    سلام
    اگر توضیحاتتون درباره داستان فیلم توی تگ اسپویلر باشه کسی کاری به پستتون نداره .
    کوتاهی و قصور خودتون در مطالعه قوانین انجمن رو گردن بقیه نندازید .

nami1, Thegodfather, Irisviel و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    iмαп
    شما چجوری به اون داستان میگی قابل درک؟
    تنها چیزی که باعث میشد به اون داستان فکر نکرد اکشن خوبش بود وگرنه از کنار داستان با یه لبخند ریز باید رد شد :)

Thegodfather این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    حمیدرضا
    من خیلی وقته ذهنیتم در مورد داستان رو تو فیلم های بلاکباستری تغییر دادم. اگه قرار باشه رو داستان این دست فیلم ها حساسیت به خرج داد مغز منفجر میشه واقعا من باهاش کنار میام.
    با این ذهنیت مشکلی با داستان کلی F&TF نداشتم البته روایت جذاب فیلم هم تو این موضوع دخیل بود. به عبارت دیگه همون چیزی که خودت گفتی با یه لبخند ریز از کنار داستان رد میشم :D

14. کاربر سایت

Fabricated City 2017

7/10

داستانشو دوست داشتم جالب بود، شخصیت منفی داستان که از همون اول معلومه کیه یه خورده هیجانو کم میکنه و فیلم یه خورده فانتزی میشه ولی در کل خوب بود

Cook Up a Storm 2017

8/10

چقدر این نوع فیلم هارو دوست دارم عالیه :D
    این فیلم کاملا به سلیقه تون بر میگرده سر فیلم آشپزی، عالی بود همه چیزشو دوست داشتم، پایانشم کلیشه ای نبود با خودم میگفتم حتما اینجوری میشه اونجوری میشه ولی نشد :D
    من که لذت بردم

trainer, Ayuna, hitman68 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    میلاد
    Alien Covenant
    6/10
    این اسکات پیر شده یه چیزیش شده بخدا[-(
    سکانس های اکشن کلیشه ای و بی هیجان ، جلوه های ویژه درجه دو ، داستان کاملا قابل پیشبینی (احساس میکنی دیدی همه چیز فیلم رو قبلا!) باعث شدن هیچ حس خوبی نگیرم از فیلم.به نظرم ایده های داستانی بدی نداره این 2 فیلم آخر و پیش درآمد خوبیه برای سری منتها خیلی بد بهش پرداخت میشه.اگر قراره با همین فرمون بره جلو نسازه بهتره
    تا جایی که میدونم فروش کمتر از انتظاری هم داشته.یه بار دیگه باید جیمز کارمون بیاد یه شعبده بازی ریزی بکنه برای این سری تا جیگرمون حال بیاد اینجوری نمیشه:-w:D

trainer, pourya.x و Augustus این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید