Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
مسئول این بخش کیه ؟
چرا پست من بدون هیچ اخطاری پاک شده ؟
حداقل حالا که رفتین تو متا و اعتبار سایت بالا رفته یکم حرفه ای کار کنید
مشکلی با پاک شدن پستم ندارم
ولی پستی رو پاک میکنید دلیلش تو پیغام خصوصی بگید
ادم فک نکنه تو طویله فعالیت میکنه
دلیلش براتون نوشته شد همون موقع که پست پاک شد .
اینکه شما ندیدیش دلیل نمیشه به این شکل برخورد کنید .
بحثتون رو هم توی پروفایل یا پیام خصوصی من ادامه میدید .
این تاپیک جاش نیست .

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
There will be blood
فیلم داستان مردی رقابت طلب هست. تلفیق چاه نفت ، رقابت و خون دیگران بسیار عالیه، تاکید فیلم روی روند زندگی و زوایای شخصیتی کارکتر اصلی فیلم هست. بازی دنیل دی لوییس بی نظیره. من زیاد این بازیگر رو نمیشناختم و جز فیلم the gang of new york فیلم دیگه ای ازش ندیدم البته اوازه اش رو زیاد شنیده بودم. کل فیلم رو میتونید بخاطر بازی این بازیگر ببینید. اما خود فیلم ، اصلا از روایتش خوشم نیومد. یعنی بنظرم نمیخورد به بدنه ی فیلم، شاید برای موضوع دیگه خوب بود اما برای این نه جالب نبود. روند اهسته با یک نوع حس رو هوا ماندن(!) برای فیلمی که فقط میخواد روایت گر شخصیتی و فراز و نشیب های زندگی اون باشه خیلی بنظرم بی دلیل بود، چیزی که من احساس میکردم و چیزی که باعث میشد از دیدن فیلم لذت کافی نبرم. فیلم کاش روایت سر راست تری داشت،کمی مستندتر، اینقدر بی دلیل با بیننده بازی نمیکرد!
7 از 10
4 نمره به خاطر بازی دنیل دی لوییس ، 3 نمره بخاطر موضوع و دغدغه ی فیلم که بنظرم اگه با روایت بهتری همراه بود من به این فیلم نمره ی کامل رو میدادم. یک نمره بیشتر به بازی دی لویس دادم چون از بازیش بیشتر از فیلم لذت میبردم، نحوه گفتار و حرکاتش. حتی گاهی اوقات فکر میکردم اگر دی لویس نبود فیلم یک اثر افتضاح میشد!

• Like
Reactions: voldmort

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
منی که تا حالا هیچ لوگانی را ندیدم و اگه دیده باشم باید برای خیلی وقت پیش باشه و یادم رفته.
اصلا میتونم با این قسمت جدید ارتباط برقرار کنم. احتیاجی به دونستن داستان های گذشته نیست ؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اینگونه جواب ها برای اینجا نیست .. فیلم سلیقه ای هست و هرکس میتونه از فیلمی خوشش بیاد در صورتی که نمره پایینی گرفته باشه و یا برعکس
احترام به سلایق کار خیلی پسندیده ایه، ولی خوب خط قرمز هایی هم وجود داره:D ولورین اوریجینز ظلمی بود به دنیای کمیک بوکی و مخصوصا ددپول بنده خدا:D

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
منی که تا حالا هیچ لوگانی را ندیدم و اگه دیده باشم باید برای خیلی وقت پیش باشه و یادم رفته.
اصلا میتونم با این قسمت جدید ارتباط برقرار کنم. احتیاجی به دونستن داستان های گذشته نیست ؟
فک میکنم بهتره اول
The Wolverine
و
X-Men Origins: Wolverine
رو ببینید. بقیشون مهم نیست.
---
Logan : 9
The Great Wall :7.5
Beauty and the Beast : 9
Kong: Skull Island: 7
Guardians of the Galaxy Vol. 2 : 10 خیلی باحال بود .
Get Out : 9.5

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
سلام
تو این چند مدت فیلم های زیادی رو دیدم...
سبز یعنی راضیم...زرد ینی خنثی و قرمز ینی خوشم نیومد...
شدت رنگ هم میزان رضایت یا نارضایتی رو نشون میده:D

Lion 2016
8.0
upload_2017-5-18_14-5-22.jpeg
فیلم خوبی بود...باتوجه به اینکه تم داستانش با زندگی خودم یجورایی شبیه هست با نقش اصلی تو بعضی از سکانس ها همذات پنداری کردم.
بطرز غریبی چند فیلمی که بعد این تماشا کردم بهم نچسبید.
فقط طریقه اشنایی نقش اصلی با دوس دخترش خیلی یهویی بود اصلن بهش پرداخته نشد که کمی تو ذوق میزد!که البته با توجه به روایت سریعی که از داستان این شخص داشت بنظر منطقی میرسید.

سلام بمبئی
7.0
upload_2017-5-18_14-12-28.jpeg

یجوری بود!:|
بعضی از بازی ها بشدت ضعیف بود!انگار بار اولشونه میان بازی میکنن!
یکی دوتا نقش منو یاد اون کلیپ های اماتوری مینداخت که بخاطر مسخره بودنشون معروف شده بودند!
فیلم شروع دلچسبی نداشت ولی در اواسط و مخصوصا در انتها یه تکونی خورد...
پایان فیلم رو پسندیدم،برخلاف پایان کلیشه ای فیلم های ایرونی یک پایان کاملا قابل قبول داشت

This is the End
9.0
upload_2017-5-18_14-31-3.jpeg

راستشو بخواید اصلن انتظار نداشتم اینقدر خوب باشه..نه اینکه کمدی هاش رو دوست داشته باشم!داستانش رو خیلی پسندیدم.
تو هالیوود از این یارو چاقه یهودی(seth rogen) خوشم نمیاد،یجورایی بی مزه بازی میکنه!:|
روایت داستان از قصه اون دنیا و اخر زمان به بهترین نحو بعنوان یه فیلم سرگرم کننده و گاهی کمدی انجام شد...غیر از کلمات نامتعارف و شوخی های سسکی،همینکه میگه بیاید بهم خوبی کنید و از خود گذشتگی داشته باشید بار مثبت خوبی داشت و شدید خوشم اومد:Dپایانش رو که نگو بامزه ترین پایانی که دیدم :D

• Like
Reactions: MK_COD and voldmort

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
Logan
هیچ فیلم سوپرهیرویی، تکرار می کنم هیچ فیلم سوپرهیرویی توی کل تاریخ وجود نداره که حتی نزدیک به این بشه. سری مارول؟ meh. بقیه X-Men ها؟ نزدیک به نزدیک شدنم نیستن حتی. ددپول؟ نه. بتمن های نولان؟ PG-13 اگه نبودن شاید. فیلم فوق العاده بود. یعنی خاک تو سر آکادمی که هیو جکمن و پاتریک استوارت رو حتی کاندید هم نکردن، بازی ها فوق العاده بود. کارگردانی عالی بود، CG عالی بود، فیلم نامه عالی بود، بار احساسی عالی بود(جدا ولورین اوریجینز احساساتش بیشتر بود؟:-q)، همه چی عالی بود اصلا.
اون صحنه که صلیب روی قبر رو تبدیل به X می کنه:((
"It wasn't me":((
و دردناک ترین قسمت فیلم اونجایی بود که لوگان هیچوقت نفهمید چارلز چقدر از اون شب آخر لذت برد:((
10/10

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Split
images.jpg
شکافته

فیلم بر اساس داستان واقعی بیلی میلیگان ساخته شده
میلیگان شخصی بوده که 24 شخصیت داشته و به خاطر ارتکاب جرایم بسیار زیاد و مختلف، دستگیر و زندانی شده(دهه 1970)
بازی کردن نقش این همه کاراکتر های مختلف با اخلاقیات گوناگون اونم در یک فیلم -> کار جیمز مک اوی عالی بود
پ.ن:در کل بیماری اختلال چند شخصیتی یه چیز عجیبیه!
7/10

پ.ن:دوستان می تونید چندتا فیلم تو مایه های استریت دانس و استپ آپ و...معرفی کنید؟(فیلم باشه لطفا مستند نمیخوام)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر