Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
split 8.5/10

فیلم ایده ی جذابی داره و بازی مک آووی عالیه . خوب هم تا آخر بیننده رو درگیر می کنه و البته یک سری ریزکاری های فیلم نامه ای اش هم جذاب بود . ولی من با یک سری از مسائل اش مشکل داشتم
1.به نظرم شیامالان به زور می خواست اون رو به فیلم unbreakable اش ربط بده . و ایکاش این کارو نمی کرد . و فیلم از حالت رئالش خارج نمی شد . مشکل پایان ناگهانی داستان بود که کمی از حالت روان شناختی خارج شده بود و سوال های فرآوانی بوجود آورد که نتونست به اون ها پاسخ بده .
2.این یکی مشکل فیلم نبود ولی دوست داشتم عموی بی شرف داستان یک بلایی سرش می اومد .
3.گذشته کوین و چرایی بیماری اش و البته منشا نیروی فرابشری اش هم خیلی دم دستی بود . و جا داشت بیشتر بهش می پرداخت . یعنی کلا این نیرو فرا بشری رو مخ بود ولی خب لااقل می تونستن سعی کنن پرداخت بهتری برای باورش بگذارن
4.نحوه ی نجات پیدا کردن کاراکتر مونث داستان جالب بود .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
boyka_undisputed_iv-168167647-large.jpg

Boyka Undisputed 2016:7.5/10
به نظر من موضوع فیلم و داستانش و حتی مبارزات فیلم تا حدودی دیگه کلیشه ای شده.
از یه سری از دیالوگها و حرکات شخصیت اصلی هم میخواستن لحظات ماندگاری به وجود بیارن که به نظر من اصلا موفق نشدن.(من که تحت تاثیر قرار نگرفتم:D)
ولی برای من شخص Scott Adkins هیچوقت کلیشه ای نمیشه.:x

• Like
Reactions: Davakineee

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
دوستان یه قسمت که گذشته شخصیت کیسی رو نشون می داد که عموش بهش گفت نقش حیوون ها رو بازی کنیم، داستان همون چیزی بود که من فکر می کنم؟ انقدر عموش پست بود یعنی؟ نمی خورد بهش... اون جای سوختگی رو پوستش هم کار عموش بود دیگه؟
جالبه که این دختره وضعیت روحیش انقدر خراب نشده بود با اینکه بچگی بهتری نسبت به شخصیت جیمز مک آوی نداشت.

اون صحنه رو منم دقیقا متوجه نشدم ولی خوب اذیت و ازار مشخصا ا سمت عموش بود.
به نظرم اندر احوالات هر 2شون یه جورایی برمیگرده به نظریه تصعید فروید که انحرافات روانی دوران کودکی در ناخوداگاه ثبت و بعد ها به صورت بیماری متفاوتی خودشو نشون بده
حالا مک اوی به اون صورت که بحران چند هویتی داشت و دختره که تو مدرسه و پیش دوستاش گوشه گیر و منزوی بود.
اقلاً بنویس چه فیلمی .
خودت 4 روز دیگه بیای این پستو ببینی میدونی تو اسپویلر چه خبره ؟!

• Like
Reactions: susha and jeenas

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
والا من پست رو کامل نقل کردم نمیدونم چرا اینجوری شد.در هر حال نوشتم اسم فیلمو .
دلیل اینکه همیشه ازتون میخوایم عنوان مناسب برای خود اسپویلر بنویسید همینه که همچین مشکلاتی پیش نیاد .
الان کسی پست شما رو نقل قول کنه باز همون مشکل پیش میاد .

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
سلام

دلیل اینکه همیشه ازتون میخوایم عنوان مناسب برای خود اسپویلر بنویسید همینه که همچین مشکلاتی پیش نیاد .
الان کسی پست شما رو نقل قول کنه باز همون مشکل پیش میاد .
کلا حذفش ‌کردم تا مشکلی پیش نیاد.

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
Split
Split_%282017_film%29.jpg

شوکه کننده بود! واقعا چنین اتفاقی با این شدت می تونه برای یه انسان اتفاق بیوفته؟ بنظرم مهم ترین نکته این فیلم تاثیر دوران کودکی تو شخصیت آینده آدم بود، باید مراقب باشیم با بچه ها چطور رفتار میکنیم.
دوستان یه قسمت که گذشته شخصیت کیسی رو نشون می داد که عموش بهش گفت نقش حیوون ها رو بازی کنیم، داستان همون چیزی بود که من فکر می کنم؟ انقدر عموش پست بود یعنی؟ نمی خورد بهش... اون جای سوختگی رو پوستش هم کار عموش بود دیگه؟
جالبه که این دختره وضعیت روحیش انقدر خراب نشده بود با اینکه بچگی بهتری نسبت به شخصیت جیمز مک آوی نداشت.
9/10
نه خیر فک میکنم اون زخم ها رو خود کیسی به خودش زده بود.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
sHM6i6se7mwKGRDvW4nQC7dkeKI.jpg

Silence 2016
آخرین ساخته مارتین اسکورسیسی، نمیدونم چرا با این فیلم نتونستم مثل فیلم های قبلیه اسکورسیسی ارتباط برقرار کنم! این فیلمیه که باید با حوصله بشینی ببینی چون و مهم ترین دلیلی که این فیلم بشینید تا آخرش ببینید برمیگرده به اعتقادات مذهبیتون. خوب یه سریا میگن به ماچه که تو ژاپن این کار رو کردن و فیلم ول میکنن،یه سری ها میگن بزار ببینم چه کاری کردن و نصفه میبنن، ولی یه سری ها هم میدونم پیام اصلیه فیلم چیه و تا آخر میبینن که ببینن این بار هالیوود چه چیزی رو میخواد نشون بده.(و اینجاست که آخر فیلم به همون نکته همیشگیه، "ما هالیوودیا از همه بهتریم و چون زورمون زیاده فیلم هم میسازیم" میرسیم)
کلا اسکورسیسی فیلم رو هالیوودی ساخته نه به آنچکه در واقیت اتفاق میافتد
کلا فیلم به نظرم ضد و نقیض های بسیاری داشت، کل پیام این فیلم فقط فقط نشون دادم دین مسیح هست و اینکه مسیحت کامل ترین و بهترین دین جهان هست، اما سوالات بسیاری رو هم در ذهن ها ایجاد میکنه، به نظرم این فیلم تاثیر زیادی رو بیشتر اعتقادات مذهبی آدم ها میزاره
امتیاز 5 از 10

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
sHM6i6se7mwKGRDvW4nQC7dkeKI.jpg

Silence 2016
آخرین ساخته مارتین اسکورسیسی، نمیدونم چرا با این فیلم نتونستم مثل فیلم های قبلیه اسکورسیسی ارتباط برقرار کنم! این فیلمیه که باید با حوصله بشینی ببینی چون و مهم ترین دلیلی که این فیلم بشینید تا آخرش ببینید برمیگرده به اعتقادات مذهبیتون. خوب یه سریا میگن به ماچه که تو ژاپن این کار رو کردن و فیلم ول میکنن،یه سری ها میگن بزار ببینم چه کاری کردن و نصفه میبنن، ولی یه سری ها هم میدونم پیام اصلیه فیلم چیه و تا آخر میبینن که ببینن این بار هالیوود چه چیزی رو میخواد نشون بده.(و اینجاست که آخر فیلم به همون نکته همیشگیه، "ما هالیوودیا از همه بهتریم و چون زورمون زیاده فیلم هم میسازیم" میرسیم)
کلا اسکورسیسی فیلم رو هالیوودی ساخته نه به آنچکه در واقیت اتفاق میافتد
کلا فیلم به نظرم ضد و نقیض های بسیاری داشت، کل پیام این فیلم فقط فقط نشون دادم دین مسیح هست و اینکه مسیحت کامل ترین و بهترین دین جهان هست، اما سوالات بسیاری رو هم در ذهن ها ایجاد میکنه، به نظرم این فیلم تاثیر زیادی رو بیشتر اعتقادات مذهبی آدم ها میزاره
امتیاز 5 از 10
بنظرم شما متوجه پيام فيلم نشديد. اين فيلم شخصى ترين فيلم اسكورسزى هست در نتيجه بخوبى ميشه فراز و نشيب هايى كه اسكورسزى در اين مدت در رابطه با اعتقاداتش دچار شده رو ديد. از طرفى فكر نميكنم هدف فيلم نشون دادن برترى يك دين نسبت به بقيه ى اديان باشه. درواقع داره اعتقادات يك كشيش مسيحى(يك فرد بسيار معتقد) رو نشون ميده كه با توجه به موانعى كه براش ايجاد ميشه(در ژاپن كه بشدت داره با مسيحى ها برخورد ميكنن) چه اندازه ميتونه به ايمانش پايدار بشه. ما تا كجا همراه با اعتقاداتمون ميتونيم پيش بريم؟ يا حتى اين سوال پيش مياد كه حتما بايد يك دين جوابگوى سوالهاى تمام انسان ها باشه؟ و خيلى سوالهاى ديگه. سكوت هايى كه در مواقعى از فيلم(همراه با صداى جيرجيرك!!) پيش ميومد حائز اهميتند. اين سكوت ها ايا قبلا هم براى كشيش ما در كشور خودش پيش ميومد؟ دركل و الاخصوص اخر فيلم ميشه برداشت هاى متفاوتى داشت ولى فكر نميكنم هدف فيلم نشون دادن برترى دين مسحيت باشه. بيشتر دغدغه ى فيلم به چالش كشيدن اعتقادات هايى هست كه ما بشدت روى ان پافشارى ميكنيم و تا چه اندازى اين پافشارى ما صحيح است.
...
پ.ن:
علی الخصوص*
از اونجا که متوجه پیام فیلم شدین،گفتم شاید بد نباشه املای درست کلماتم متوجه بشین:D
ممنونم. اعطراف ميكنم اثلا املام خوب نيصت:D

آخرین ویرایش:

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
بنظرم شما متوجه پيام فيلم نشديد. اين فيلم شخصى ترين فيلم اسكورسزى هست در نتيجه بخوبى ميشه فراز و نشيب هايى كه اسكورسزى در اين مدت در رابطه با اعتقاداتش دچار شده رو ديد. از طرفى فكر نميكنم هدف فيلم نشون دادن برترى يك دين نسبت به بقيه ى اديان باشه. درواقع داره اعتقادات يك كشيش مسيحى(يك فرد بسيار معتقد) رو نشون ميده كه با توجه به موانعى كه براش ايجاد ميشه(در ژاپن كه بشدت داره با مسيحى ها برخورد ميكنن) چه اندازه ميتونه به ايمانش پايدار بشه. ما تا كجا همراه با اعتقاداتمون ميتونيم پيش بريم؟ يا حتى اين سوال پيش مياد كه حتما بايد يك دين جوابگوى سوالهاى تمام انسان ها باشه؟ و خيلى سوالهاى ديگه. سكوت هايى كه در مواقعى از فيلم(همراه با صداى جيرجيرك!!) پيش ميومد حائز اهميتند. اين سكوت ها ايا قبلا هم براى كشيش ما در كشور خودش پيش ميومد؟ دركل و الاخصوص اخر فيلم ميشه برداشت هاى متفاوتى داشت ولى فكر نميكنم هدف فيلم نشون دادن برترى دين مسحيت باشه. بيشتر دغدغه ى فيلم به چالش كشيدن اعتقادات هايى هست كه ما بشدت روى ان پافشارى ميكنيم و تا چه اندازى اين پافشارى ما صحيح است.
علی الخصوص*
از اونجا که متوجه پیام فیلم شدین،گفتم شاید بد نباشه املای درست کلماتم متوجه بشین:D
---
ماجرای نیمروز
الحق بهترین فیلم جشنواره فجر لیاقتش بوده.مهدویان جواهری کمیاب که حالا حالا ها میخوایم ازش لذت ببریم.
پ.ن: البته به هیچ وجه شانسی برای اسکار نامزد شدن نداره بهتره فیلم دیگری رو بفرستن.
9/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
logan
9.5/10
فوق العاده. تاثیرگذار و خوشساخت . وداعی تلخ و به یاد ماندنبی با یکی از اسطوره های کامیک بوکی سینما . پس از دیدن این فیلم باید فقط حسرت خورد . که ایکاش خود سری ایکس من هم این قدر جذاب بودن . سازنده ها گل کاشتن. فیلم نامه عالیه . هرچند می تونست بیشتر به چرایی مسئله ی آسیب پذیر شدن لوگان بپردازه .فیلم بیشتر از این که یک اکشن سوپرهیرویی یا یک اثر آخرالزمانی باشه به یک وسترن امروزی شبیه بود . هیو جکمن این جا بهترین بازی اش در نقش ولورین رو ارائه داده بود و نبود کاراکتر های اضافه ی این سری باعث شده بود انسجام روایی خوبی رو شاهد باشیم . ولی کاراکتر های منفی خیلی تعریفی نداشتن و چیزی بیشتر از کاراکتر استرایکر در سری که شباهت زیادی با ویلن این فیلم داره ارائه نکرده بودن . در عوض کاراکتر بچه و رابطه اش با لوگان خوب بود . (هرچند خب جا داشت بیشتر از این ادامه پیدا کنه ) . مهم ترین نکته ی این قسمت خشونت فراوانش بود که واقعا درخور کاراکتر وحشی ولورین بود . به جرات می تونم بگم بهترین فیلم سوپرهیرویی این چند سال اخیر بود . کار فاکس سخته واقعا سخته بعد این فیلم که به نوعی پایان کلی داستان سری ایکس منه بخواد چطوری ادامه بده . ولی امیدوارم نخوان ریبوت کنن و کس دیگه ای ولورین بشه . ولورین و لوگان با هیو جکمن در سینما متولد شد و داستانش هم با جکمن تموم شد . در کل پیشنهاد می کنم چه دوستدار کامیک بوک باشید چه نباشید حتما ببینیدش

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Captain America: the first avenger

فیلمی واقعا عالی و خوش ساخت که دیدنش به همه توصیه میشه

خیلی وقت بود فیلمیو کامل یه سره ندیده بودم که وسطش نرم 20 دفعه تو اتاق دور بزنم !

9/10

Sent from my D6603 using Tapatalk

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
la la land 2016
4/10
La_La_Land_%28film%29.png

خیلی منتظر این فیلم بودم چون امسال جوایز اسکار زیادی گرفت اما اصلا به دلم نچسبید !
موزیک ها و اهنگ هایی که در فیلم هست بعضی هاشون واقعا قشنگ هستند اما بعضی هاشون نمیدونم شاید من استعداد موسیقی ندارم و شایدم به قول فیلم من از جاز منتفرم .. اهنگ هایی که با پیانو میزنه ولی قشنگ هست
نمی دونم چرا ولی بهانه شروع یک رابطه عاشقانه در فیلم ها سادست یعنی یک دفعه یک جور خاص، عاشق هم میشوند ( شایدم در زندگی واقعی هم همین جور باشه ) بعد به همون سادگی هم از هم جدا می شوند یعنی یک ذره هم تلاش نمی کنند که این رابطه از بین نره و در حد گفتن من تا ابد عاشقتون می مونم بسنده می کنند
داستان هم چیز خاصی نداره یک داستان ساده برای اجرای موسیقی های مختلف اما طراحی لباس و نور خیلی عالی کار شده و از دیدن مناظر و لباس بازیگر ها و نور پردازی های درون کلوب ها واقعا لذت میبرید
فقط اگر عاشق فیلم های موزیکال هستید ببینید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر