Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
انیمیشن Moana (2016)
8/10

من که لذت بردم، همه چیشو دوس داشتم :D

Nocturnal Animals (2016)
7/10

بدون شرح
توضیحاتو دوستان دادن

Chasing Amy 1997
6/10

فیلم موضوع جالبی داشت منتها بازیهاشون یه خورده بد بود :D
کاراکتر مونث ـه هم یه جوری حرف میزد رو اعصاب بود :D

The Edge of Seventeen (2016)
7/10

یادم نمیاد به این نمره داده باشم، فیلم خوبی بود چند جاییش حرص خوردم و بعضی جاهاشم با شخصیتش اصلیش همزادپنداری کردم، قابل قبول بود

Paycheck 2003
6/10

ایده ش با توجه به زمان ساخت خوب بود، شخصیت اول که صحبتی ندارم ولی شخصیت دوم که مونث بود میتونستن یه بهترشو پیدا کنن زیاد خوشم نمیومد ازش :D

Jack Reacher Never Go Back (2016)
5/10

چیز خاصی نداشت، بازی خوبی نداشت تام کروز

Role Models (2008)
6/10

احترام و اخلاق از پیام های اصلی این فیلم بود، خوب کار کرده بودن در این زمینه، مخصوصا با این کاراکترهاش :D

Prisoners 2013
8/10

بسی لذت بردم، خیلی خوشم اومد از فیلم
سر اینم حرص خوردم، آخرشم اعصابمو بهم ریخت

اونجا پیداش میکنه یا نه بالاخره؟ نگرانشم :D
اره ديگه:D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
La La Land
La_La_Land_%28film%29.png

یادم نمیاد تا حالا، تا این حد تو یه فیلم گم شده باشم. اصلا انگار هر لحظه جای شخصیت های فیلم بودم! برای خودم عجیبه، یه جاهایی یه سری دیالوگ که رد و بدل می شد با خودم می گفتم "ای کاش اینو نمیگفت، الان ناراحت میشه!" یا "ای کاش اینطور نمیشد!" یا "اینو نگه، اینکار رو انجام نده!" و ... پیش نیومده بود تا حالا چنین شرایطی.
اصلا یه حالت افتضاح و عمیقی رفته بودم تو فیلم، موندم واقعا این دیگه چی بود؟
اصلا شرمم میشه برگردم عقب ببینم قبل این چه فیلم هایی دیدم، اگه این فیلم بود اونا چی بودن پس؟
هر کی فیلم بینه و می دونه به چی میگن فیلم، La La Land رو ببینه. یعنی باید ببینه فوق العاده تاثیر گذاره این فیلم.
پایانش حالمو گرفت فقط.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
220px-The_Founder_poster.png

The Founder-2016

8/10

خب من یکی از طرفداران پروپاقرص مایکل کیتون هستم و تمام بازی هاشو از همون بتمن برتن تا عجوبه Birdman و Spotlight دیده ام. حالا نوبت به فیلمی رسیده که پشتش یک نویسده مهار و توانایی به نام Robert Siegel بوده است که فیلمنامه فیلم the wrestler رو نوشته. فیلم همانطوری در تصویر می بینید ، درباره ری کراک بنیان گذار مک دونالدو هست که چطوری این فرد بزینس من، از فروش دستگاه های میلک شیک، به یک موسس فروشگاه زنجیره مک دونالد میشه. فیلم روند بسیار خوبی داره و کاملا کسانکیه با دنیای مک دونالد آشنایی ندارند، با روایت ساده و جذاب، شما رو با اون آشنا میکنه. بازی مایکل کیتون هم حرف نداره و واقعا بخاطر شرایط نامناسب اکران فیلم، نتونست در جوایز مختلفی نامزد بشه. فیلم خیلی شبیه The Soical Network هم هست و بحث بیشتر بر سر اینکه آیا واقعا ری کراک، ایده را تنهایی به وجود آورده یا از کسی دزدیده؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
220px-Funeral-parade-of-roses.jpg

Funeral Parade of Roses

10/10

واقعا نمیشه این فیلم رو توصیف کرد...
یک فیلم بر اساس یک تحول اجتماعی ؟
یک اثر مینیمالیستی ؟
یک اثر حتی ؟
یا یک ... ؟

فقط ببینید تا متوجه بشید

با تشکر...

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
Manchester by the Sea

Manchester_by_the_Sea.jpg

لعنتی عالی بود...
بازی ها رو دوست داشتم و به نظرم همه بازیگرها کاملا مناسب شخصیت ها بودن.
موسیقی متن فیلم عالی بود و دقیقا همون جاهایی از فیلم که انتظار پخش شدن موسیقی رو داشتم موسیقی پخش و کاملا با جریان داستان همنوا میشد.
داستان عالی بود و شخصیت ها هم کاملا قابل لمس بودن و پرداخت بهشون در طی داستان فوق العاده بود.
در کل من نمیتونم درست و حسابی درمورد چیزایی که باهاشون حال میکنم بنویسم و حرف آخرم اینکه فیلم برای من واقعا Perfect بود.

10/10

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Passengers:
شاید اسپویل برای اونایی که حساسن!
=====================================
در نگاه اول ایده ش شاید بد نباشه ولی فیلمنامه ش خیلی چیپ بود:D خیلی خیلی چیپ بود. یه ورژن از تایتانیک وسط فضا با پایان خوب. نمره منتقدینش کاملا برازندش هست و نمره IMDB ش هم خوبه. سرگرم کننده س واسه یه دو ساعت وقت پر کردن. موسیقی خوبی داشت و در حد کاندید اسکار شدن بود و بازی لارنس هم بدک نبود. کریس پرت که اصن ولش کن:D
5 از 10

• Like
Reactions: Adidas95

danesh2000

کاربر سایت
Jul 3, 2013
56

u8rd_moonlight1.jpg

MOONLIGHT
از هر جهت که بنگریم واقعا درک نمیکنم چه طور این فیلم باید چنین امتیازی ( 99x_x ) رو از منتقدان بگیره ؛ فیلم با ترکیب دو مقوله نخ نمای هم * جنس * گ/را/یی در کنار موضوعات سیاه پوستان جامعه آمریکا که در اغلب مواقع توسط منتقدان به صورت باورنکردنی تحویل گرفته میشه به خوبی تونسته نزدیک به دو ساعت از وقت بیننده شو تلف کنه :-w بازی ها هم به نظرم کاملا معمولی بودند . کلا فیلم به نظرم به هیچ وجه راضی کننده نبود و تنها نکات نسبتا مثبتش تدوین و موسیقی فیلم بود .

4/10

---------------------------------------------------------

yycw_mbs.jpg

Manchester by the Sea
درامی فوق العاده زیبا ؛ تاثیرگزار و به شدت متمایز . از بازی فوق العاده کیسی افلک ( شخصا به نظرم بهترین بازی دوران بازیگریش تا به اینجا است ) که به نوعی شانس اصلی کسب اسکار امسال نیز به شمار می رود که بگذریم ، نوع و نیز نحوه روایت داستان به گونه ای است که بیینده را شدیدا به تماشای فیلم مجبور می کند . فیلم از فیلمنامه قدرتمندی بهره مند است و همه بازیگران نیز به زیبایی در فیلم جا افتاده اند . به نظرم حضور اندک اما تاثیر گزار میشل ویلیامز از نقاط قوت فیلم است ؛ به خصوص صحنه ی گریه های میشل ویلیامز و التماس هایش به کیسی افلک برای بخشش و واکنش او بی نهایت زیبا و تاثیر گزار از آب در آمده است :-?8->

9/10

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
Hacksaw ridge
7.5/10
از اول فیلم نتونستم با شخصیت و قیافه اندرو گارفیلد به عنوان نقش اول این فیلم جنگی ارتباط برقرار کنم :-?
ولی در کل با توجه به قحطی فیلم در این ژانر فیلم صرفا خوبی بود این فیلم حدود 20 سال بعد از فیلم هایی مثل saving private ryan و black hawk down و pearl harbor یا enemy at the gates ساخته شده ولی عملا در نشان دادن صحنه ها و سکانس های جنگی پیشرفت انچنانی رو من ندیدم

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
Moonlight

MV5BNzQxNTIyODAxMV5BMl5BanBnXkFtZTgwNzQyMDA3OTE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

یه فیلم درباره یه " سیاه پوست " عه " هم جنس گرا " . !
تموم شد رفت .

شانس آوردیم به این خاطر تا 4 سال متوالی بهش اسکار نمیدن ... کسی هم بگه فیلم جالب و خاصی نیست میشه ضد سیاه پوست و نقض کننده حقوق فلان جماعت و ...

10 / 2

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
جدیدترین امتیاز کاربران بازی سنتر به جدیدترین فیلم ها - قمست دوازدهم

Moonlight

Samuel 10/10
stanley 9/10
BatiGoal 7/10
Origami2008 7/10
James Bond 7/10
Phantom Pain 7/10

danielo 6/10
HDV 7 6/10

danesh2000 4/10
Abofazi3007 2/10
susha 0/10

Score : 5.9

توجه : تغییراتی در امتیازات فیلم ها در پست قبلی به وجود آمده که امتیاز فیلم Hacksaw Ridge از 8.4 ، به 7.7 تغییر یافته و فیلم Manchester By the Sea که امتیاز 8.4 داشته، به امتیاز 8.6 افزایش یافته.

آخرین ویرایش:

danesh2000

کاربر سایت
Jul 3, 2013
56
Nocturnal_Animals.jpg

Nocturnal Animals
در یک کلام ؛ یک تریلر روانشناسانه زیبا !
تام فورد در جدیدترین تجربه کارگردانی خودش تونسته به خوبی با خلق فیلمنامه ای پر کشش و سرشار از استعاره ، سوژه ی نسبتا تکراری مزاحمت چند جوان اوباش در جاده با یک خانواده و آزار واذیت آنها را به شکل بسیار زیبا و مبتکرانه ای به صورت خیالی به داستان شخصیت اصلی فیلم با بازی جیک جیلنهال ارتباط دهد و با استفاده از آن پلی بین اصل قصه در گذشته و آینده ی این زوج ( امی آدامز و جیک جیلنهال ) برقرار کند . فیلم اگر چه مدام بین گذشته و حال دو شخصیت اصلی داستان و مرزهای خیال و واقعیت در حرکت است اما به شکل جالبی بدون ایجاد سردرگمی در اصل داستان به پیش می رود و به شکل هنرمندانه و استعاره گونه ای ( همانند کل فیلم ) پایان می پذیرد . :-bd

8.5/10

NEW.jpg

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
manchester by the sea.jpg
Manchester By The Sea
در بین فیلمهای اسکاری امسال که تا حالا دیدم بهترین فیلم بود برام. یه بررسی شخصیت نسبتا تاریک با ساختاری بسیار خوب و البته فیلم نامه بسیار عالی. جادوی اصلی فیلم در روایت کند و حساب شدشه. شخصیتی که در ابتدای فیلم به نشون داده میشه، در ادامه و با فلش بک های جسته و گریخته و در موقعیت و زمان های مختلف به بیننده شناسونده میشه و دلیل رفتار و خلق و خوی اون رو به نوعی توضیح میده. بعضی جاها فیلم منو یاد winter's bone هم مینداخت که البته این بنظرم خیلی از اون کار پخته تری شده. اتمسفر و جو کلی فیلم بسیار خوب دراومده بود و البته بازیها هم فوق العاده بودن. بخصوص کیسی افلک که از بهترین های امسال بود (در بین فیلمهایی که من دیدم بهترین بود). آغشته شده به نوعی طنز خفیف تاریک، فیلم تجربه بسیار لذت بخشی رو در کل ارائه میده.
9
.....

hell or high water.jpg
Hell Or High Water
فیلم رو میشه بطور کلی ادای دینی به no country for old men دونست. چه از بعد المان ها و عناصر داستانیش و چه کلیتش با این تفاوت که ساندترک نقش بسیار بیشتری درش داشت. :D به قول یه نفر فیلم از اون دسته فیلمهاس که بیشتر زمان بگذره بیشتر هم ممکنه خوشت بیاد. فیلمی ساده ولی کم نقص.
8.5
.....

polytecnique.jpg
Polytechnique
فیلم-مستندی از دنیس ویلنو که به کشتار پولی تکنیک مونترال میپردازه. فیلم ساختار ساده ای داره و البته ترکیبی از واقعیت ها و شخصیت های خیالی بوده. روایت داستان فیلم با معرفی چند دیدگاه صورت میگیره که به لطف ادیت و تدوین فوق العاده اون بسیار درگیر کننده پیش میره. تصویربردای فیلم به صورت سیاه و سفید بوده و هرچند دلیل اینکار مستقیم به خود فیلم ربطی نداشته ولی به شکل گیری اتمسفر اون در کنار موسیقی خوبش کمک شایانی کرده.
8
.....

nocturnal animals.jpg
Nocturnal Animals
با اینکه من خودم شخصا به این نوع فیلما ( و البته بازیها) علاقه زیادی دارم ولی این فیلم خیلی در جذبم موفق نبود. حالا شاید بعدا دیدم نظرم عوض شد. روایت داستان در داستان فیلم خوب صورت میگیره ولی هیچوقت خود فیلم فراتر از خوب پیش نمیره. البته فیلم یکم حالت متظاهری هم داره و بعضی جاها بنظر میرسه تظاهر به چیزی که نیست میکنه هرچند محدود. پایان بندی فیلم جزو نکات مثبتش هست. در کل فیلم خوبیه ولی بهتر هم میتونست بشه.
8
.....

Hacksaw Ridge.jpg
Hacksaw Ridge
من کلا علاقه چندانی به فیلم های جنگی ندارم. :D حتی قسمتهای اکشن فیلمهای غیر جنگی رو هم اکثرا سخت تحمل میکنم ولی خب این فیلم جزو دسته فیلمهایی بود که نسبتا تونست راضیم کنه. از اندرو گارفیلد هم همیشه خوشم میومد و تو این فیلم هم خوبه. در کل هرچند داستان جالب و عجیبی داشت و بعضی جاهاش باور کردنشون سخت بود ولی خیلی برام تاثیر گذار نبود. :D
7.5
.....

arrival.jpg
Arrival
خب. :D ارایول یکی از نا امید کننده ترین فیلمهایی بود که امسال دیدم. دلیلشم این بود که از ویلنو و با توجه به فیلمهایی که ازش دیده بودم انتظار فیلم خیلی بهتری رو داشتم و این فیلم میشه گفت ضعیف ترین فیلمی بود که ازش دیدم. این فیلم رو میشه به دو بخش تقسیم کرد.
بخش اول که مراتب ارتباط اولیه و بعدش ارتباط زبانی طی میشه که بسیار خوب و عالی پیش میرفت. بخش دوم که فیلم به سراغ زمان رفت و با یادآوری کلمه hannah سعی داشت این حالت رو به داستان فیلم هم تعمیم بده که از اینجا به بعد با افت شدیدی همراه شد. چه از نظر بعد منطقی که اتفاقات غیر معمول افزایش یافتن و چه از نظر داستانی. پایان بندی فیلم هم جالب نبود بنظرم و صرف نظر از دیالوگ های مسخره خیلی هم سریع بسته شد که با ریتم فیلم اصلا همخونی نداشت. کمیستری بین دو نقش اصلی هم خوب نشده بود و هرچقدر هم تلاش کردن به اندازه قابل قبولی نرسید. در کل اصلا از فیلم راضی نبودم و بنظرم میتونست با پرداختن بیشتر به کانسپت ارتباط با بیگانه فیلم خیلی بهتری بشه و یجورایی پتانسیل هدر رفته شد. امیدوارم سر بلید رانر دیگه اینجوری نشه. :|
7
.....

the edge of seventeen.jpg
The Edge of Seventeen
فیلمهای coming of age همیشه جزو فیلمهایی بودن که تونستم جذبم کنن. این فیلم هرچند در مقایسه با نمونه های مشابه مثل the perks of being a wallflower یا ghost world و یا juno یکم پایین تر قرار میگیره، ولی در کل تجربه خوبی بود از دسته فیلمهای تینیجری چرت بحساب نمیاد. :D
7.5
.....

under the shadow.jpg
Under The Shadow (زیر سایه)
این فیلم یکمی غیرمنتظره بود حقیقتش. :D فیلم ترسناک در جامعه ایران و اونم برای زمان جنگ. :D خب فیلم بصورت کلی ترکیبی از کلیشه های این سبک و بعضی عناصر فرهنگ جامعه ایران هست. فیلم سعی داره آروم آروم و با استفاده از اتمسفر گیراش مخاطب رو درگیر داستانش بکنه. هرچند خیلی نمیتونم بگم فیلم ترسناکی بود ولی قطعا استرس زیادی داشت و چند صحنه غافلگیرم کرد. :D با توجه به اینکه فیلم در ایرانم ساخته نشده ولی تونسته حس و حال ایرانی بودن فیلم رو دربیاره و واقعا خوب کار شده. بازیها هم بسیار خوب هستن و در کل فیلم خوش ساختیه و با توجه به اینکه فیلم اول کارگردانش هم بوده میشه امیدوار به فیلمهای بعدیش بود.
7.5
.....

moonlight.jpg
Moonlight
با اقتدار اوریتدترین فیلمی که در بین فیلمهای اسکاری دیدم. :D من مشکلی با دیدن فیلمهای g4y ندارم و مثلا brokeback mountain از بهترین تجربه هام بود. ولی این فیلم واقعا خیلی بیشتر از چیزی که هست بها داده شده بهش که البته دلایلشم معلومه. فیلم ترکیبی از چندین صحنه مختلف هست که خیلی هاشون ناگهانی اتفاق میافتن. اگه قرار باشه انتخاب کنم اکت اول فیلم رو فقط قابل قبول در نظر میگیرم بقیه قسمت ها افت فاحشی دارن. کلا نمیدونم از چیش بد بگم چون واقعا مشکل کم نداره. :D حتی فیلم نامه ـشم خوب نیست بنظر من. :D
6
.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر