Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
La La Land 10/10

فوق العاده بی نظیر و مبهوت کننده. خیلی حرف درباره اش میشه زد ولی کل فیلم یک طرف اون ترانه شهر ستاره ها یک طرف. و اینکه چقدر رایان گاسلینگ و اما استون عالی میرقصیدند ! به بهانه موفقیت این فیلم اگر ویپلش ساخته قبلی همین کارگردان رو از دست دادید حتما برید سراغش که اونم برای خودش شاهکاریه

Moonlight 7/10

اورریت ؟ قطعا :D فیلم خوبی هست داستان خوبی هم داره ولی در حد خوب بیشتر نیست. البته فیلمبرداری و تدوین خفنی داره. قشنگ از اون دست فیلم هایی هست که 3 4 سال دیگه راحت به کل فراموش میشه

Arrival 9/10

تعلیق سرتاسر فیلم رو پر کرده و واقعا نسبت به تمام فیلم های هم ژانرش متفاوت و پیشرو هست. دنیس ویلنوو خیلی خوب داره پیشرفت میکنه. امی ادامز هم تو این فیلم ترکوند رسما یکی از بهترین بازیهاش رو داشت.

2/10 Jimmy Vestvood Amerika Hero

چرت و پرت نصف شوخی ها ایرانی، نصف شوخی ها امریکایی که تو اجرا هیچ کدومش خوب در نیامده و کلیشه ای کامل ( البته یکی دوتا سکانس بامزه داره)

6/10 Fantastic Beasts and Where to Find Them

به عنوان یک فن هری پاتر خیلی نا امید کننده بود. نسبت به قسمت های اصلی هری پاتر اصلا اون حس خاصی تو هر قسمت بود وجود نداشت و اینکه یکجورایی بین تاریکی و فان گیر کرده بود من رو خیلی اذیت کرد مخصوصا بعد از اون چند قسمت اخر هری پاتر که کاملا تاریک و خشن و بی رحم شده بود و دیدن این فیلم یکجورایی برام مثل جوک بود. شخصیت اصلی هم که تو مخ ترین موجود ممکن بود.

4/10 Bad Moms

جالب بود. بعضی جاها شوخی هاش میگرفت و خیلی جاها هم نه ! به نظرم اونطوری ارزش دیدن نداره نه اینکه از روی بیکاری محض و البته فیلم به شدت زنونه هست یعنی برای خانوم به عنوان یک فیلم تلوزیونی بد نیست

Shes the Man 5/10

ریتم تندی و خوبی داشت در کناره اینکه اضافه گویی زیاد نداشت. در کل پسندش کردم به عنوان یک فیلم تینیجری بد نیست و پر کردن اوقات فراغت خوبه

8/10 Me Before You

اصلا انتظار نداشتم اینقدر خوب باشه ! به عنوان یک فیلم عاشقانه واقعا خیلی خوب بود. و مادر اژدها خیلی خوب بازی کرد خیلی بالاتراز نقش افرینیش تو سریال گیم اف ترونز بود. واقعا فرصت کردید حتما ببینید فیلم رو

The Passion of the Christ 10/10

برای باره هفتم هشتم نمیدونم واقعا برای باره چندوم میبینمش ولی شاهکار مل گیبسون از دست ندید هر بار که میبینمش ناخوداگاه تحت تاثیر قرار میگیرم.

American Ultra 5/10

بیشتر از اینکه فیلم فانتزی باشه در ژانر رومانتیک قرار میگیره ولی در کل برای منی که خیلی کریستین استوارت رو دوست دارم بد نبودش

Cafe Society 6/10

دیگه همون سبک خاص وودی الن با موقعیت های خاص عشقی و شغلی که جلوی شخصیت های جوون و با نشاطش میذاره هست. یقینا وودی الن پیر شده و نمیتونه دیگه فیلم خفن بسازه ولی سبکش رو دوست دارید برید سراغش خوبه

6/10 Deepwater Horizon

فیلم سریع میره سراغ اصل مطلب و الکی کشش نمیده و نکته جذاب فیلم اینکه از روی واقعیت ساخته شده اما کلا برای سینما خوب هست و تو تی وی 46 اینچ اونطوری که باید و شاید خودش رو نشون نمیده

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دیگه تو که 10 دادی ببین چه فیلمیه (وبقیه دوستان به هر حال):D به به
انتظار برای حداقل وب دی الش سخته:(
مرسي:D كيفيتش بد نيست:D اولش يكم تو ذوق ميزنه ولي بعدش عادت ميكني و قابل ديدنه در كل.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
La La Land

9.5/10

لالالند یک شاهکار سینمایی!!
سینمای خالص رو میشه تو این فیلم به دست آورد... سرگرمی، رویا، رها شدن از دنیای واقعی و غرق شدن در فیلم؛ به این میگن سینما! :x
یک فیلم عاشقانه موزیکال درجه یک و بی نقص.
یک ترکیب فوق العاده از سینمای کلاسیک و مدرن.
مدرن به این علت که مثل بعضی فیلم های کلاسیک سراسر خوشی و شادی نیست و کلاسیک به این علت که تصاویر عشقی که در این فیلم میبینیم به رویایی ترین و کلاسیک ترین حالت ممکن به تصویر کشیده شده اند.
موسیقی و آواز ها به همراه رقص ها بسیار زیبا و گوش نواز و چشم نواز اند. بازی های بی نظیر و پرقدرت رایان گاسلینگ و اما استون ک نقش دو دلداده فیلم رو دارند؛ واقعا دلنشین اند. و کارگردانی بدون نقص و ایراد این اثر که توسط دیمن شیزل جوان صوت گرفته، این فیلم رو به یاد موندنی میکنه در سینمای قرن بیست و یکم. =D>
تنها حسرتی که دارم اینه که کاش میشد این فیلم رو تو سینما و روی اون پرده عریض تماشا کرد... :((
ژانر موزیکال مخاطبین خاص خودش رو داره ولی به نظر من لالالند فیلمی هست که میتونه همه نوع مخاطب رو از خودش راضی نگه داره. حتما این فیلم رو تماشا کنید.

پ.ن 1: این متن کوتاه رو درباره La La Land نوشتم چطوره؟! :D
پ.ن 2: اون نیم نمره ای هم کم کردم به علت اینه که من هنوز موزیکالی بهتر از بی نوایان تام هوپر ندیم!! :D با این حال به شدت منتظر نسخه بلوری و کیفیت 1080p هستم تا بتونم برای بار دوم و سوم و... هم نگاه کنم فیلم رو.

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
La La Land

9.5/10

لالالند یک شاهکار سینمایی!!
سینمای خالص رو میشه تو این فیلم به دست آورد... سرگرمی، رویا، رها شدن از دنیای واقعی و غرق شدن در فیلم؛ به این میگن سینما! :x
یک فیلم عاشقانه موزیکال درجه یک و بی نقص.
یک ترکیب فوق العاده از سینمای کلاسیک و مدرن.
مدرن به این علت که مثل بعضی فیلم های کلاسیک سراسر خوشی و شادی نیست و کلاسیک به این علت که تصاویر عشقی که در این فیلم میبینیم به رویایی ترین و کلاسیک ترین حالت ممکن به تصویر کشیده شده اند.
موسیقی و آواز ها به همراه رقص ها بسیار زیبا و گوش نواز و چشم نواز اند. بازی های بی نظیر و پرقدرت رایان گاسلینگ و اما استون ک نقش دو دلداده فیلم رو دارند؛ واقعا دلنشین اند. و کارگردانی بدون نقص و ایراد این اثر که توسط دیمن شیزل جوان صوت گرفته، این فیلم رو به یاد موندنی میکنه در سینمای قرن بیست و یکم. =D>
تنها حسرتی که دارم اینه که کاش میشد این فیلم رو تو سینما و روی اون پرده عریض تماشا کرد... :((
ژانر موزیکال مخاطبین خاص خودش رو داره ولی به نظر من لالالند فیلمی هست که میتونه همه نوع مخاطب رو از خودش راضی نگه داره. حتما این فیلم رو تماشا کنید.

پ.ن 1: این متن کوتاه رو درباهر La La Land نوشتم چطوره؟! :D
پ.ن: اون نیم نمره ای هم کم کردم به علت اینه که من هنوز موزیکالی بهتر از بی نوایان تام هوپر ندیم!! :D با این حال به شدت منتظر نسخه بلوری و کیفیت 1080p هستم تا بتونم برای بار دوم و سوم و... هم نگاه کنم فیلم رو.
بسیار بهتره از اون فیلم:( البته نظر و سلیقه س دیگه کاریش نمیشه کرد...:D
فراموش نشه بی نوایان طبق یک رمان بی نظیر جلو میره اما این اثر فیلمنامه و ایده خود شزل هست و مسلما ساختن همچین فیلمی تو سال 2016 که دنبال دیدن انیمیشن ها و امثال بتمن و سوپرمن تو سینماییم که با احترام خیلی کلیشه ای هستن، جسارت وحشتناکی رو می طلبید.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
ابد و یک روز
225px-Abad_va_yek_roz.jpg

خیلی خوب میشد اگه بعد تماشای همه فیلم ها همین احساس دیدن ابد و یک روز رو داشتم، البته در این صورت هر فیلمی که می دیدم باید همین اندازه عالی می بودند که نمیشه!
من امسال بارکد و فروشنده رو تو سینما دیدم، خیلی احساس بدی دارم که این فیلم رو الان پایرت کردم، البته فیلم فروش خیلی فوق العاده داشته و این از عذاب وجدانم کم میکنه :D
ابد و یک روز یه پکیج کامله، مثل فروشنده همه چیز تو این فیلم خوبه! تعجبم از اینه که چرا این فیلم مثل فروشنده تحویل گرفته نشد.
جالبه الان که نگاه میکنم سیمرغ بهترین فیلم رو با وجود چنین فیلمی دادن به ایستاده در غبار! جالب تر اینه که ایستاده در غبار رو هم چند روز قبل دیدم :)

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
La La Land:10/10
یه اثر هنری که بهتون امید به اینده و امید به زندگی میده.
فیلم صحبتهای خودشو از طریق موسیقی های بی نظیرش انجام میده و حس و پیام های خودشو از همین طریق به مخاطب منتقل میکنه.
دقیقا یه ساعتی میشه فیلمو دیدم ولی مگه این ترک mia&sebastians theme(اسمش همینه دیگه؟)میذاره که بخوابم.این ترک یه شاهکاره.گوشش دادنش باعث میشه حس سبکی و زنده بودن بکنی.
دیدن این فیلم برهرکسی واجبه.

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
LA LA Land
9/10
یک هفته ای میشه فیلم رو دیدم گذاشتم یکم بگذاره از جو زدگی بیام بیرون :D حالا فهمیدم کراشِ من روی Emma Stone تو Easy A یه کراش ساده و معمولی نبوده و با دیدن این فیلم فهمیدم چقدر عاشقشم و عشقم جاوانه ست :D :x:x. همه دیگه می دونن فیلم چقدر خوبه ولی خب اگر اشتباه نکنم تو ژانر کمدی موزیکال بود که من به جای اینکه بخندم سر هر صحنه گریه می کردم :D این حجم از احساسات واقعاً از من بعیده lol :D

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
FORGETTING SARA MARSHAL_2008

انتظاراتم از فیلم زیادی بالا بود.ژانر کمدی زیاد توش عمیق نبود و صحنه های خنده دار هم به ندرت دیده میشه.داستانش هم که حتی از بعضی فیلم های ایرانی هم مضحک تره !
ولی اگه از فیلمای خوب خسته شدین و دوس دارین ی فیلم متوسط ولی FUN ببینید با بازیگرای خوب بهتون پیشنهاد میکنم
در ضمن از نظر من این فیلم اوج درخشش و زیبایی MILA KUNIS رو نشون میده :Dبدجور زخمی میکنه ادمو:))JONAH HILL هم که نیازی به توصیف نداره بازیش:D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
ایستاده در غبار
6/10
فیلم از اول کودکی تا اخرین زمان دیده شدن احمد متوسلیان نشون میده که همین باعث میشه 1:30 ساعت فیلم کم باشه و خیلی گذری رد بشه و خیلی نتونه شخصیت اصلی فیلم را به نمایش بده اما روایت خوبی داره
حس حماسی فیلم نداره ... انگار در مورد شخصیت عادی فیلم میبینیم نه یک فرمانده عالی جنگ ! یعنی چیز خاصی به اون صورت نشون نمیدند
و در اخر بنظرم بیش از حد بزرگنمایی شد و با یک فیلم درجه 1 ایرانی طرف نیستیم

• Like
Reactions: Alkazar and pxc33

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
Arrival
8.5/10
خطر اسپویل : عالی عالی عالی ... استفاده درست و بجا از موسیقی متن که دنیس ویلنوو تو سیکاریو هم به کار گرفته بود .
بازی باورپذیر امی ادمز و جرمی رنر . ولی فیلم میتونست بیشتر نشون بده ... بعضی از چیز های الکی تو فیلم کمی تو ذوق میزنه
مثلا لرزش دست لوییز که خیلی مسخره اول هر سکانسی نشونش میدن انگار تنها نشانه استرس لرزشه دسته .. و چیز های دیگه
اما اون لایه اصلی و هدف فیلم که کمی برداشتی شخصی بود رو کاملا دوست داشتم .
فیلم نه در حد 9 هست نه 8 باسه همین 8.5 دادم .. :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Arrival
- نیمه ی اول نسبتا خوب. انتظار داشتم توییست فیلم به محوریت فیلم که درمورد failure to communicate هست وفادار باشه ولی با ایده مسخره ی " سفر در زمان با زبان " نابود شد.
- دیالوگ های خنثی و ضعیف. تقریبا هیچ دیالوگ خوبی تو فیلم به ذهنم نمیاد.
- فیلمبرداری flat و تلویزیونی. بدون هیچ خلاقیتی تو حرکت دوربین یا گرفتن نماها. فقط شات ریورس شات. به ساده ترین شکل ممکن.
- کلی واکنش های احمقانه از کاراکترا. امی ادامز هروقت دلش میخواست میرفت پیش فضایی ها. انگار نه انگار ارتش داره اونجارو کنترل میکنه.
و احمقانه تر از همه:
HURR DURR WE'RE THE ARMY WE LIKE GUNS GOTTA SHOOT THE ALIENS DURR
6/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر