Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,133
نام
پویان
The Master

8/10
فیلم خیلی خوبی بود. بر خلاف "فساد ذاتی" اندرسون از این یک خیلی خوشم اومد. فیلم خیلی بهتری هم هست نسبت به اون.
همون ویژگی های خاص اندرسونی رو داشت. اون فیلمبرداری های خاص و نما های نسبتا متفاوت. رنگ بندی لباس ها. اون موزیک ناهماهنگ با بعضی صحنه ها. داستان قوی و منسجمی هم داره. یک آشفتگی و گنگ و مبهم بودن تو فیلم هست که به شرایط روحی روانی و روابط بین شخصیت ها برمیگرده به نظر من. فیلم رو خودتون ببینید میفهمید. دیگه از داستان و محتواش خیلی چیزی نمیگم چون خیلی گسترده است و جای تحلیل و بررسی داره.
اصل کاری تو این فیلم بازی و عملکرد بازیگر هاست. فلیپ سیمور هافمن و خواکین فنیکس... و این خواکین فنیکس لعنتی که مخ من رو ترکوند تو این فیلم!! :D :xعالی بود!! ^:)^ اون گوژپشت بودن, لخ لخ راه رفتن, نگاه های عجیب و غریب؛ اون دهن کجش!!عصبانیتش!! نقش یک آدمی که مشکلات روحی روانی داره ور فوق العده عالی درآورده بود. یعنی کیف کردم از دیدن این بشر تو این فیلم!! از هافمن هم بگم که عالی بود تو این فیلم. کاملا برازنده و مناسب بود برای نقش خودش, یک مرشد. جفت این دو بزرگوار نامزد اسکار هم شدند تو سال 2012. =D> ولی ایمی آدامز خیلی پر فروغ نبود تو فیلم. نمیدونم چرا نامزد اسکار شد!! :|
فیلم تویپه در کل. توصیه میکنم ببینید.
اسپویلر هم چیزی نداره. با خیال راحت باز کیند.

این خواکین فنیکس لعنتی...!! :x

این هم یکی از بهترین نماهایی هست که تو یک فیلم تا حالا دیدم. خیلی به دلم نشست.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
چقدر این چند وقت فیلم چرت دیدم
-----------------
Forest
تا نیم ساعت اول فیلم داشت به سمت و سوی خوبی پیش میرفت ولی بعدش کاملا از دست رفت.فیلم میخواست ادای راوی دروغگو رو در بیاره،چیزی که یه نمونه بسیار خوبش رو تو فیلم هم سبک Oculus دیده بودیم ولی حتی همین دروغگو بودن هم کاملا قابل پیش‌بینی و مسخره از کار در اومده بود
3/10
----------------------
Desert Dancer
به شخصه آخر نفهمیدم محتوای فیلم چی بود و سعی میکرد چیو نشون بده.یه موضوع نخ نما شده نبود آزادی تو ایران که به احمقانه ترین شکل ممکن به یه ساب‌پلات دیگه که رقص بود ربطش دادن!!؟؟ واقعا بی ربط تر از این میشه؟ یه "بر اساس داستان واقعی" هم تنگ فیلم زدن که این حجم از حماقت و نبود فرم و محتوا رو پوشش بدن
1/10

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab

نه صرف برخورد بدون پیش فرض یک بیننده معمولی با یک فیلم، که به عنوان یک بیننده ی ایرانی که کلی فیلم پرت و پلا و از حد گذشته ی سیاسی/نیمه سیاسی از تولیدات داخل و خارج از کشور دیده، این فیلم غافلگیرم کرد.
در مورد تمام فیلم های منتقد که موضوع جنگ و انقلاب و محدودیت رو داشتن آقای بابک آنوری کاملا باهوشتر از کارگردان های سلف ش عمل کرده. این بار به جای صرف عربده کشیدن در مورد خوب و بدهای تغییرات سیاسی و اجتماعی معاصر و تصویری کردن تزهای سیاسی عامه پسند، کارگردان اومده از همون ها در جهت داستانی که خودش می خواسته تعریف کنه استفاده کرده. به یک بیان دیگه، نه که کارگردان سوگیری یا برداشت های کم مایه از وقایع نداره، نه، ولی ازشون به نفع تعریف کردن داستان سرراست خودش عبور می کنه و بیشتر از نیاز قصه ش بهشون نمی پردازه. حرف گنده نمی زنه و دو دوتاش چهارتا می شه.
بازی بازیگر نقش اصلی هم، با توجه به استاندارد فیلم های فارسی زبان خارج از کشور، واقعا راضی کننده ست.
مسلما اگه اگه این پیش فرض ها رو نداشتم می گفتم این یک فیلم ترسناک نهایتا متوسطه. ولی با توجه به سابقه ی فیلم های کم و بیش با این لیست از مشخصات کار شاقی ه.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Suicide Squad:
مشکلات داستانی و غیره رو همه گفتن و قابل انکار هم نیست منتهی چنتا نکته:
یک: با بازی مارگوت رابی حال کردم. خوب بود جدا!
دو: جرد لتو فاجعه بود. مخصوصا خنده هاش... حتی اگه جوکر هیث لجر وجود خارجی نداشت هم از نظر من بازی لتو خوب نبود.
سه: موسیقیا خیلی خوب بودن و قسمتای رومنس هارلی و جوکر انصافا خوب درومده بود.
چهار: کاراکتر ددشات هم مثل هارلی خوب بود. بقیه خیلی بد بودن.
6/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,455
نام
سپهر
220px-Hell_or_High_Water_film_poster.png

Hell Or High Water -2016
8.5/10

HOHW ، فیلمی به کارگردانی David Mackenize و نویسندگی taylor Sheridan است که قراره داستان ساده دو تا دزد (با بازی Chris Pine و Ben Foster که هر دو برادر هستند) رو روایت کند که پس از چند دزدی، توسط یک رنجر با بازی فوق العاده جف بریجز مورد تحت و تعقیب قرار می گیرند. خب در این چند سطر ، با یک داستانی همراه میشیم که خیلی وقت ها در فیلم های مختلف دیده ایم. اما فضاسازی و اتسمفر خوب فیلم ، شما را کاملا مجذوب خودش میکنه. همین فضاسازی، این دزدی ساده را به یک اثر کلاسیک وسترن مانند تبدیل میکنه که قبلا در فیلم خوب جایی برای پیرمردهانیست برادران کوئن دیدیم. فیلم نامه در حین سادگی، به بهترین شکل روایت شده و طنز سیاه و ظریفی را به دوش میکشه در سکانس ابتدایی دزدی کاملا این کمدی دیده میشه. بازی ها هم در سطح بسیار عالی قرار دارند. جف بریجز با اون لهجه تگزاسیش، معرکه است و بن فاستر بهترین بازیشو تا تا الان ارائه کرده ( در Alapha Dog هم نقش خوبی رو داشت!) در کل فیلم بسیار خوبی است و شانس بسیار زیادی در مراسم های جوایز فیلم به خصوص اسکار برای Ben Foster,Jeff Bridges و Original Screenplay دارد.​

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
ARRIVAL

فیلم قشنگی بود . داستان خوبی داشت ، بازیگرا هم نقششون رو خوب ایفا کرده بودن ( شخصا با بازی های قبلی امی ادمز مشکل داشتم ولی تو این فیلم به نظرم خیلی بهتر بود ) . موسیقی متن فیلم بی نظیره ، خیلی خوشم اومد . دومین یا سومین فیلم خوبی بود که امسال دیدم . .

9/10

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
suicide squad 2016
7.5/10
220px-Suicide_Squad_%28film%29_Poster.png

زمانی که تریلرها را میدیدم تبدیل شد به یکی از فیلمهایی که حتما باید ببینم .. بعد از منتشر شدنش و امتیازها و انتقاد های منفی که شد گفتم با یک فیلم بد طرف هستم اما با این حال نگاه میکنم و تبدیل شد به اون فیلمهایی که با اینکه خیلی ازش بد میگفتند اما تبدیل به یک فیلم نسبتا خوب برای من شد
من نسخه Extended دیدم و فیلم ابهاماتی برای من نگذاشت ولی داستان میتونست خیلی بهتر روایت بشه
مثل اکثر فیلمهای قهرمانی شخصیت بد اولش میبینیم هیچ چیز حریفش نیست اما قهرمان های ما ( اینجا ضد قهرمان ها ! ) براحتی دخل غول اخر فیلم را میارند !
بعضی از شخصیت ها اضافی بودند و بود و نبودشون فرقی نداشت .. جوکر درسته جوکر نولان نمیشه اما با این حال نقشش خوب بازی کرد ! فیلم در مورد جوکر نبود که انتظار داشته باشیم کل فیلم حضور داشته باشه ( با اینکه در تبلیغات فیلم روی این موضوع مانور داده بودند )

در کل این از اون فیلمهایی بود که با این که نظرها نسبت بهش بد بود اما از نظر من فیلم قابل قبولی بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
220px-Suicide_Squad_%28film%29_Poster.png

Suicide Squad: 6.7/10
فیلم دو بخش داره، توی بعضی از چیزا عالی عملکرده از جمله موسیقی و کست بعد از اون طرف توی روایت داستان و تدوین افتضاح عمل کرده، اوایل فیلم که اینقدر کات میخوره رسما اعصاب آدم داغون میشه، این همه شخصیت اصلا نیاز نبود توی یک فیلم باشن، اینقدر روی جوکر مانور دادن همونطور که میدونین رسما هیچ تاثیری رو داستان نداره و کلا اضافیه.
بازی جرد لتو خوب بود اما واقعا هیچ حسی به شخصیتش نداشتم، نه خوشم اومد نه بدم اومد ولی کو جوکر هیث :D ولی بازی مارگوت رابی عالی بود بنظرم، بهترین بازیگری که میشد برای این کرکتر انتخاب کرد، همینطور ویل اسمیت.
220px-Prestige_poster.jpg

The Prestige: 9.3/10
نولان که کلا شاخه و حرفی درش نیست اما این جز بهترین فیلماش بود بنظرم، چه کست چه روایت چه تدوین همه چی عالی بود.
220px-Memento_poster.jpg

Memento: 9/10
حالا نمیدونم از این مدل روایت داستان قبلا کسی استفاده کرده یا نه اما بشدت جالب و درگیر کننده بود.
میمونه چندتا فیلم دیگه که باید از نولان ببینم :D واقعا پشیمونم که اینقدر دیر به فکر افتادم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر