Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
خشم و هیاهو
1/10
به غایت مسخره و بی معنی .
از این فیلمای در پیت ایرانی
طناز طباطبایی که خیلی ادعای داف بودن داره اون نوید محمد زاده هم فکر میکنه خیلی ادم مهمیه
داستان و شخصیت هاشم بی خود بود
برام سواله این که طباطبایی ادعای داف بودن دارن په ربطی به فیلم داره ؟ اگر تو فبلم ادعای داف بودن داره که من یه فیلم دیگه رو دیدم .

• Like
Reactions: Saeed Gamer

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
لانتوری یکی از افتضاح ترین فیلمایی بود که تو زندگیم دیدم.از هر نظری.به راحتی جز 3 فیلم بد زندگیم بود
-------------------------------------------------

Mission Impossible : Rogue Nation
علاوه بر حفظ مشکلات فیلم قبلی یه سری مشکلات جدید هم به فیلم اضافه شده بود که دیگه واقعا فیلم رو از یه فیلم صرفا متوسط به یه فیلم بد تبدیل کرده بود.از شخصیت زن این دست فیلم ها تا ماموریت های بی ربط که انگار به زور با نخ به هم وصل کردن که پلات داستان ( و نه روایت داستان) رو جلو ببره.بهتر بود اسم فیلم رو میزاشتن ماموریت های نه چندان غیرممکن و خطرناک
3/10
-------------------------------------------------
Jason Bourne
از حفره های عظیم داستان اگر بگذریم، از غیر قابل توجیه بودن اتفاقات داستان بخواییم بگذریم ، از بازی به شدت بد بازیگرها اگر بخواییم بگذریم ، از بیربط بودن همه مسائل فیلم بگذریم باز نمیشه از تکراری بودن فیلم بگذریم.عملا همون فیلمای قبل با همون داستان یه رییس فاسد رو با لوکیشن های جدید رنگ کردن و تحویل مخاطب دادن.واقعا حیف از سه گانه اصلی و حتی نسخه چهارم
4/10

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Suicide Squad
220px-Suicide_Squad_%28film%29_Poster.png

این فیلم بر اساس کامیک ساخته شده؟ اگه آره که اون کامیکش هم باید خیلی مشکل دار باشه. اصلا نمی شد شخصیت ها رو درک کرد، انگار یه مشت فضایی رو آورده بودند تو فیلم خیی گنگ بودن. صحنه های مضحک و سر سری هم زیاد داشت، در کل من از سازنده Sabotage انتظار بیش از این نداشتم.
این اضافه کنم شخصیت هاری کوئین فوق العاده گنگ بود بازیگر نقشش هم بر خلاف اعتقاد خیلی ها معجزه نکرده بود و بازی خیلی معمولی داشت. از طرف دیگه جوکری که اسکار هم داره ظاهرا بد بود. کاملا خنثی، یه دلقک معمولی بازیش هیچ احساسی نداشت.
4.5/10

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
Suicide Squad

dbZjnscVCRyEqONqLCpuJpMs9EK.jpg

فیلم خیلی مشکلات داره و تعداد کمی نکته مثبت، از نکات مثبت بخوام بگم اولیش هارلی کوئینه که خیلی عالی در اومده و Morgot Robbie هم خیلی خوب بازی کرده نقششو. Deadshot که برخلاف تصورم خوب در اومده بود و قابل قبول بود. در نهایت جوکر که با اینکه حضورش کم بود و اصلا هم در هیث لجر نبود اما راضی کننده بود.
از نکات منفی بخوام بگم اول از همه شلوغی بیش از حد فیلمه من در عمل نیمه اول فیلم کلا گیج بودم انقدر فیلم از این شاخه به اون شاخه می پرید. بعضی شخصیت ها هم عملا فقط فضای زیادی تو فیلم اشغال کرده بودن و فقط باعث شلوغی بی مورد فیلم شده بودن که نمونه بارزش کاپیتان بومرنگ بود که در هویج و شلغم هم نبود.:)) شخصیت منفی داستان هم که اصلا پرداخت درستی نداشت و در نهایت بزرگترین نقطه ضعف صحنه های اکشن فیلم بود. یعنی اکشن فیلم یکی از دیگری بی خود تر و ضعیفتر.
اگر به هارلی کوئین و جوکر علاقه دارین (مثل من) این فیلمو ببینید در غیر اینصورت اصلا سمتش نرید که فاجعه هست.:D

-----------------

آخرین ویرایش:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
خشم و هیاهو
Nnv7U.jpg

تصورات و حدس هایی که راجب داستان فیلم داشتم با توجه به یکسری تعاریف به کلی غلط بود و با یه داستان متفاوت و نسبتا جدیدی روبرو شدم...اولین ویژگی که نمایان میشه بازی خوب بازیگرا بخصوص دو نقش اول یعنی نویدمحمدزاده و طناز طبابایی که واقعا بخوبی از پس وظیفشون براومدن دو نقش متفاوت دوچهره متفاوت باید بازی میکردن و میشه گفت خیلی بهتر از اون چیزی انتظار میرفت عمل کردن و مخاطب باور میکنه هردونقششون و حتی پایان فیلم ممکن دچار تردید هایی هم بشه که اسپویل خودتون ببینید متوجه میشید....انتخاب رضا کولقانی هم انتخاب هوشمندانه ای بود چون هم صدای خاص و کمتر شنیده شده ای داشت و همچنین خیلی نزدیک و شبیه به نوید محمدزاده بود تم صداش و .... و این نردیکی و تشابه به بهتر شدن فیلم خیلی کمک کرد به نظرم و خود رضا کولقانی هم بود تو فیلم با اینکه نقشش یک دقیقه بیشتر نبود اما خوب تونست ازپسش بربیاد......سکانس پایانی هم کارگردان میخواست بصورت غیرمستقیم واقعیت بفهمونه به مخاطب البته از همون صحنه دادگاه همه چیز مشخص شد.......سطح فیلم بالا بود باید خسته نباشید گفت به هومن سیدی چون با اینکه تجربه زیادی نداره اما کار تمیزی تونست بسازه که نمیشه ایرادخاصی بهش گرفت........
بعد از پنج بار تماشای فیلم
10/9

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
TMNT : Out of the Shadows
قبل از دیدن فیلم به خودم میگفتم غیر ممکنه بتونن خاطرات قشنگمو با این لاک پشت ها خراب کنن ولی الان میگم اشتباه کردم
3/10
----------------------------------------------------
Warcraft
اونایی که میگن Batman v. Superman فیلم آشفته و درهم برهمیه باید این فیلم رو ببینن.عملا تا نیم ساعت چهل دقیقه اول فیلم هرکی به هرکیه.تدوین عجیب غریب هم که دیگه واقعا به این آشفتگی کمک کرده.ولی با همه مشکلاتش فیلم رو دوست داشتم
5/10

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
TMNT : Out of the Shadows

Warcraft
اونایی که میگن Batman v. Superman فیلم آشفته و درهم برهمیه باید این فیلم رو ببینن.عملا تا نیم ساعت چهل دقیقه اول فیلم هرکی به هرکیه.تدوین عجیب غریب هم که دیگه واقعا به این آشفتگی کمک کرده.ولی با همه مشکلاتش فیلم رو دوست داشتم
5/10
اگر کتاب های این سری خوانده باشید میفهمید که تازه خیلی هم خوب توانستند داستان نشان بدهند اما اگر با داستان و شخصیت ها اشنا نباشید همون طور که خودت گفتی اویال فیلم گنگ و نا مفهوم هست و دلیل شروع اتفاقات نمیدونی !

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
The Pianist
AgPyc.jpg

9/10
خیلی وقت بود تو هاردم داشت خاک میخورد! تایمش طولانیه هر وقتی نمیشه نگاش کرد! بالاخره فرصت شد دیدمش و بنظرم عالی بود! خیلی قشنگ، جنگ رو از دید یه فرد معمولی نشون داد. سختی جنگ رو برای مردمی که نه نظامین، نه گرایشی خاصی دارن و فقط میخوان تو دنیاشون زندگی کنن نشون داد. شاید الآن 10 نفر تو تصادف جونشون رو از دست بدن تو اخبار بگوش همه برسه، ولی وقتی جنگ شروع بشه دیگه کسی با مرگ 100 نفر، 1000 نفر و 2000 نفر توجهش جلب نمیشه! مردم، نفر به نفر، خیلی راحت کشته میشن و تا یه سمت عقب نکشه ادامه داره!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
اگر کتاب های این سری خوانده باشید میفهمید که تازه خیلی هم خوب توانستند داستان نشان بدهند اما اگر با داستان و شخصیت ها اشنا نباشید همون طور که خودت گفتی اویال فیلم گنگ و نا مفهوم هست و دلیل شروع اتفاقات نمیدونی !
راستش نه کتابا رو نخوندم ولی تقریبا میشه گفت آشنایی کامل دارم با دنیاش و شخصیتاش،ولی اگر حتی آشنا هم نبودم ددلیل یا بهونه خوبی نیست این حرف.اولا که دلایل من کاملا تو فرم فیلم بود،یعنی معرفی شخصیت،مکان،دنیا،قصه،سیر روایی و پلات به این سرعت چیزی جز گیج شدن به مخاطب نمیده،و همچنین تدوین بسیار بسیار بد.ثانیا این یک فیلمه و مخاطباش فیلم‌بینن (که تو این مورد اشتراکاتی با گیمرها و کتابخونا دارن) پس اینکه چون فلان کارو نکردی پس برات نامفهومه یه بهونه غیرقابل توجیهه.نمونه کاملش هم ارباب حلقه ها که با اینکه اقتباس از رو کتاب بود و باز از کتاب نمیگم ناقص‌تر بلکه کمتر پرداخت شده بود یه فیلم در چارچوب فیلم بود و بسیار هم عالی.و یا حتی هری پاتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر