Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
Mission Impossible : Ghost Protocol
متاسفانه فیلم از نبود پروتاگونیست خوب به شدت رنج میبرد و آدم احساس میکرد کرکترهای داستان سر شرط بندی یا بازی دارن این عملیات رو انجام میدن.مشکل دیگه این بود که سکانس ها از هیجان کافی برخوردار نبود که خب لازمه فیلم های این چنینیه.
5/10

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
Donnie Brasco
1997

من خیلی کم پیش میاد به یک فیلمی 10 بدم، اما لذتی که از این فیلم خوش ساخت گنگستری بردم غیر قابل وصفه. بدون تعارف بهترین پرفورمنس آل پاچینو و جانی دپ رو من تو این فیلم دیدم. فضای گنگستری این فیلم خیلی دوست داشتنیه.
پیشنهاد میکنم هرکس تا حالا ندیده، آب دستشه بزاره زمین این فیلمو ببینه.
10/10

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
Donnie Brasco
1997

من خیلی کم پیش میاد به یک فیلمی 10 بدم، اما لذتی که از این فیلم خوش ساخت گنگستری بردم غیر قابل وصفه. بدون تعارف بهترین پرفورمنس آل پاچینو و جانی دپ رو من تو این فیلم دیدم. فضای گنگستری این فیلم خیلی دوست داشتنیه.
پیشنهاد میکنم هرکس تا حالا ندیده، آب دستشه بزاره زمین این فیلمو ببینه.
10/10
اسمش اومد ،دلم نیومد این عکس رو نزارم
5b68f7c37194bb8b507d2c7e55862f83.jpg

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
suicide squad
اين فيلم ماقبل بد است. ناچیز است. ماقبل بده‌بستان و هرگونه گفت‌وگو.
فیلمنامه‌ای پرحفره که هر چیزی بر آن وارد می‌شود یا از آن خارج. بسیار کم دارد و بسیاری اضافه.
اين فيلم يك مقواست.
از ١٠

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
The Prestige
9/10

فیلم فوق العادست از نظر داستان - اتمسفر - بازی ها - کارگردانی - فیلم برداری و ...
مخاطب رو تا آخرین ثانیه سورپرایز میکنه - شیوه روایت داستان خیلی جداب و جالبه - دیالوگ های به نظر ساده فیلم در پایان فیلم مفهوم عمیق پیدا میکنه

"شعبده‌باز چیزی را به شما نشان می‌دهد،‌ بعد آن را غیب می‌کند، و در آخر دوباره آن را ظاهر می‌کند و هنر او، در این ظاهر کردن دوباره است نه غیب کردن"

به شخصه در بین کارهای نولان ها بیشتر از ممنتو و اینتراستلر ازش خوشم اومد (ولی هیچ چیز رو با سری بتمن نمیتونم مقایسه کنم)

شاید باید خودم رو سرزنش کنم که چرا زودتر این فیلم رو ندیدم ولی فکر کنم برای من که سالی شاید 10-15 تا فیلم می بینم طبیعی باشه

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
خشم و هیاهو
1/10
به غایت مسخره و بی معنی .
از این فیلمای در پیت ایرانی
طناز طباطبایی که خیلی ادعای داف بودن داره اون نوید محمد زاده هم فکر میکنه خیلی ادم مهمیه
داستان و شخصیت هاشم بی خود بود

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
فروشنده و در دنیای تو ساعت چنده رو هم دیدم
فروشنده فیلم کاملا معمولی بود هر چند من هنوز نفهمیدم چرا همون جدایی نادر از سیمین اسکار گرفت!کلا اصغر فرهادی یه سبک فیلم سازی تابلویی داره
در دنیای تو ساعت چنده از تم غمگین و بی هویتیش خوشم نیومد .این علی مصفا و لیلا حاتمی یه زبون فرانسه یاد گرفتن دیگه هرچی فیلم میسازن این خز بازی فرانسوی رو توش اجرا میکنن.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
Hell or High Water
8/10

فیلم خوبی بود. من خوشم اومد.
داستان کلیشه ای دو تا دزد بانک و کلانتری که میره پی دستگیری شون. ولی تو این فیلم خیلی پخته و بهتر و با جزییات بهش پرداخته شده بود.
من خودم کلا از تگزاس و تم تگزاسی خوشم میاد!! :D فیلم هم خیلی خوب عمل میکنه در این زمینه.
بازی ها هم خوبه. کریس پاین و بن فاستر و جف بریجز. فیلم رو این سه نفر میچرخه. هر سه تاشون هم باز خوبی رو نماش میدن. بریجز نقش یک کلانتر خسته و کارکشته رو داره, فاستر نقش یک خلافکر کله خر و پاین هم نقش فردی که از رو اجبار دست به خلاف میزنه و میخواد همه چیز درست و بدون دردسر پیش بره.
داستان سرراسته و پیچش های کمی داره. ولی پایانش مثل خیلی از فیلم های این سبکی نیست.
در کل از نظر من فیلم خوبی بود.

Suicide Squad
5/10

گنگ, مخدوش, لق و شلخته, مقوا!!
فیلمنامه و داستان و شخصیت پردازی کلا تو دیوار!! بدمن داستان کلا تو جرز دیوار!! فقط یک اکشن سطحی بی هدف مثل انیمیشن های اکشن قدیمی.
ددشات رو هم مثل همون کلیشه آدمکش هایی که برای بچه شون هر کاری میکنند درآورده بودند. هارلی هم... من خودم خیلی خوشم نیومد. یکمی زیادی لوس بود. البته کلا هارلی همینطوریه. جوکر هم که هیچی نگیم. اونقدر کم بود که به نظرم اصلا نمیشه درباره ش نظر داد که آیا جوکر خوبی هست یا نه!! بقیه کارکتر ها هم که گفتم؛ تو دیوار...
به قول آقا فردین, کارگردان سطح شعور و عقل مخاطب رو در حد یک بچه 5 ساله در نظر گرفته و فیلم رو براساس اون ساخته!!
به نظر من فیلم اصلا قابل قیاس با فیلم های سوپر هیرویی امسال مثل BVS و X-MEN و Captain America نیست. از همه اینا یه چند سطح پایین تره, در همه چیز.

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
به دوستانی که میخوان Suicide Squad رو ببینن پیشنهاد میکنم حالا که اینهمه صبر کردید حدود یکماه دیگه هم صبر کنید نسخه extended بیاد که بشه بهتر قضاوت کرد و حداقل اون یه بار همشو ببینیم.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
به دوستانی که میخوان Suicide Squad رو ببینن پیشنهاد میکنم حالا که اینهمه صبر کردید حدود یکماه دیگه هم صبر کنید نسخه extended بیاد که بشه بهتر قضاوت کرد و حداقل اون یه بار همشو ببینیم.
نسخه اکستندد همین الان هم موجوده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر