آیا می توان پروفایل Xbox 360 را بر روی Xbox one دانلود و استفاده کرد ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان من یک سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم گفتم اینجا شاید بهترین جا برایه پرسیدنش باشه!
من یه پروفایل داشتم مربوط به 360 ام بود که نزدیکه 90هزارتا گیم اسکور گرفتم قبله اینکه دستگاهم بفروشم از پروفایلم بکاپ گرفتم ! در واقه با برنامه هوریزون انتقالش دادم به پیسی ،حالا جدیدا میخوام وان بخرم و از پروفایله قدیمیم استفاده کنم! حالا سوالم اینه میشه راهنماییم کنید پروفایلم چطوری به یه 360 انتقال بدم؟بقیش فکر کنم با وصل شدن به لایو و ثبت پروفایلم انتقالش به وان کاری نباید داشته باشه!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا من هم تا هفته اینده 360 را دارم میفروشم برم وان سوال من اینه
گیمرتگ که مطمئنا همانطور که داداشم انجام داده از طریق لایو و با داشتن ایمیل و پسورد باز میشه
اچیومنت هم برام مهم نیست
تنها چیزی که برام مهمه سیو و دی ال سی ها هستند ایا اونها به گیمرتگ من اضافه شدن یا باید اونها را انتقال بدیم روی فلش ؟
ببینید من شنیدم که قرار بازیهای 360 واسه دنلود بیاد رو وان حالا اگه همون بازی را با سیوش داشته باشم میشه روی وان ادامه داد یا نه
اصلا الان واسه انتقال باید کار خواصی انحام بدم

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
اقا من هم تا هفته اینده 360 را دارم میفروشم برم وان سوال من اینه
گیمرتگ که مطمئنا همانطور که داداشم انجام داده از طریق لایو و با داشتن ایمیل و پسورد باز میشه
اچیومنت هم برام مهم نیست
تنها چیزی که برام مهمه سیو و دی ال سی ها هستند ایا اونها به گیمرتگ من اضافه شدن یا باید اونها را انتقال بدیم روی فلش ؟
ببینید من شنیدم که قرار بازیهای 360 واسه دنلود بیاد رو وان حالا اگه همون بازی را با سیوش داشته باشم میشه روی وان ادامه داد یا نه
اصلا الان واسه انتقال باید کار خواصی انحام بدم
دی ال سی ها رو اگه خودت با پروفایلت خریده باشی روی وان هم میتونی استفاده کنی ولی اگه دی ال سی ها رو کنسولت باشه نمیتونی.(منظورم اینکه روی کنسولت باشه اینه که license transfer زده باشی یا با پروفایل کسه دیگه خریده باشی )
در مورد سیو هم چیزه خاصی نگفتن هنوز ولی اگه سیواتو روی cloud save اپلود کنی مطمئن تره چون سیو های روی فلش بعضی وقت کار نمیکنه.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دی ال سی ها رو اگه خودت با پروفایلت خریده باشی روی وان هم میتونی استفاده کنی ولی اگه دی ال سی ها رو کنسولت باشه نمیتونی.(منظورم اینکه روی کنسولت باشه اینه که license transfer زده باشی یا با پروفایل کسه دیگه خریده باشی )
در مورد سیو هم چیزه خاصی نگفتن هنوز ولی اگه سیواتو روی cloud save اپلود کنی مطمئن تره چون سیو های روی فلش بعضی وقت کار نمیکنه.

مرسی عزیز
دی ال سی ها خوب همونطور که میدونی باید با و ی پ ی ا ن انجام میشد واسه همین یکی از دوستام پروفایل من را روی اکس باکسش باز کرد امادش کرد و بعد من روی اکس باکس و با پروفایل خودم دنلود کردم
اما این برنامه cloud save چی هست و چظوری باید اینکار را کرد اخه من با برنامه هریزون میریزم روی کامپیوتر و البته فلش اگه لینک اموزش داری بده لطفا
و در اخر اینکه واسه گیمرتگ هم باید با همون اکس باکس لایو روی وان برگردونیم دیگه اره ؟ نیازی به کپی روی فلش نداره ؟
اینها را به من بگبد ممنون میشم واقعا نمیدونم باید چکارش کنم

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
مرسی عزیز
دی ال سی ها خوب همونطور که میدونی باید با و ی پ ی ا ن انجام میشد واسه همین یکی از دوستام پروفایل من را روی اکس باکسش باز کرد امادش کرد و بعد من روی اکس باکس و با پروفایل خودم دنلود کردم
اما این برنامه cloud save چی هست و چظوری باید اینکار را کرد اخه من با برنامه هریزون میریزم روی کامپیوتر و البته فلش اگه لینک اموزش داری بده لطفا
و در اخر اینکه واسه گیمرتگ هم باید با همون اکس باکس لایو روی وان برگردونیم دیگه اره ؟ نیازی به کپی روی فلش نداره ؟
اینها را به من بگبد ممنون میشم واقعا نمیدونم باید چکارش کنم
در مورد دی ال سی ها پس مشکلی ندارید و میتونید به وان منتقل کنید ولی دوستتون نمیتونه اون دی ال سی هایی رو که برای شما خریده روی وان استفاده کنه مثلا.:d
cloud save هم یکی از سرویس های خوده مایکروسافته.
بعد از اتصال به اینترنت و لایو روی هر سیوی که میخوایید move رو بزنید بعدش cloud saved game رو انتخاب کنید ، اینجوری اون سیو رو به سرویس cloud اپلود میکنید.
البته شاید بشه سیو هارو با فلش به وان منتقل کرد ولی هنوز من چیزی در موردش نخوندم برای همین اون کاری کهه گفتم رو اگه بکنید مطمئن تر هست.
برای گیمرتگ هم فقط باید ایمیل و پسورد رو تو وان وارد کنید بعدش پروفایلتون دانلود میشه و نیازی به فلش نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر