آیا می توان پروفایل Xbox 360 را بر روی Xbox one دانلود و استفاده کرد ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام. پروفایل Xbox 360 رو میشه روی Xbox one دانلود کنیم و بازی کنیم؟ یعنی از همین پروفایل هایی که داریم استفاده کنیم؟
ماکروسافت اعلام کرده که پروفایل به همراه اچیومنت هایی که گرفیتیمو میتونیم به نسل بعد منتقل بدیم+گلدو و .. هم میشه.ولی اینو نمیدونم که مثلا بازی های arcade رو هم میشه منتقل کرد یا نه.

samie

کاربر سایت
Nov 24, 2010
37
ماکروسافت اعلام کرده که پروفایل به همراه اچیومنت هایی که گرفیتیمو میتونیم به نسل بعد منتقل بدیم+گلدو و .. هم میشه.ولی اینو نمیدونم که مثلا بازی های arcade رو هم میشه منتقل کرد یا نه.
هیچ کدوم ازcontact ها که دانلود کردید منتقل نمیشه (نا اونجایی که من میدونم) اگه اشتباه میگم دوستان بگن ولی من اینو شنیدم

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
بله پروفایل شما با تمام اچیومنتها و گیمر اسکور ها به کنسول جدید قابل انتقال هست ولی بازیهای ارکید نه (شاید بعدا بصورت کلود قابل دسترسی بشه)

در ضمن در مورد آواتار هنوز جزییات رو نمیدونیم ممکنه آیتم های خریداری شده واسه آواتار هم بشه دوباره استفاده کرد

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
xbox one دیگه بازی ارکید یا اندیا نداره و در نتیجه این ها منتقل نمیشه.پروفایل هم به احتمال زیاد باید منتقل شه چون لایو که اسمش عوض نشده و همون لایو هست.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
ممنون. در مورد بازی های آرکید خبر دارم، فقط خواستم مطمئن شم اگه الان گلد یک ساله بخرم انتقال داده میشه که ظاهرا مشکلی نیست...

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
سلام. پروفایل Xbox 360 رو میشه روی Xbox one دانلود کنیم و بازی کنیم؟ یعنی از همین پروفایل هایی که داریم استفاده کنیم؟

پروفایل به اون معنا که بازی های XBLA و ... رو بشه منتقل کرد، نه نمیشه. اما خود آواتار رو قطعاً باید بشه منتقل کرد.
همین الآن من می تونم توی windows 8 و win phone 8 هم با پروفایل Xbox لاگین کنم. دیگه Xbone که جای خود دارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر