شاتل تقدیم میکند: ارائه سرویس 6 و 8 مگابیت برای اولین بار در ایران به کاربران خانگی!!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بخدا بهترین سرویس دهی و خدمات رو میتونی توی اینترنت مخابرات پیدا کنید .;)

سرعت دانلود پایین می شه بهترین سرویس دهی؟:D مخابرات خوبه ولی سرعت دانلودش به درد نمی خوره! حالا 128 باشه یا 1 مگ!
هیچ ارزونی بی حکمت نیست;)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
شاید هفت تیر جام کرده ؟ :-/

ها ؟
huhsmileyf3.gif

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,693
نام
علی
به نظر من سرعت به تنهایی اصلا مهم نیست
پینگ مهمه
ولی باز واسه من از همه مهم تر ترافیک دانلودی هست وقتی شما اینترنت 8 مگابیتی داشته باشید ولی در ماه 3 گیگ حجم داشته باشید اصلا چه بدرد میخوره؟با 3 گیگ چیکار میشه کرد
کار من با 10 گیگ در ماه هم راه نمیفته
الان نامحدود دارم 512 از اسیاتک با سرعت دانلود 60 تا 70 با قیمت 25 تومن
حاظرم همین نامحدود رو با همین قیمت داشته باشم ولی سرعت دانلودم مثلا 200 باشه کلا دیگه هیچی نمیخوام

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
وقتی این اینترنت رو گرفتید دیدید فقط می تونین سایت خیابون پاستور رو با اون سرعتش باز کنین می فهمین که هیچ دخل و خرجی به کلید و اینا نداره . اینترنت مسئله بنیادین هست تو مملکت ما .

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سرعت مهم نیست ، مهم ترافیک هست که نامحدود باشه و نامحدود هم قیمتش فضایی هست! :(
مخابرات مشهد هم نامحدود دیگه ارائه نمیده!

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
آقا باشه هر سرعتی میدین بدین من با ۵۰۰ کیلو دانلودم راضیم فقط پینگه پایین ۵۰ بخدا از دسته پاکت لاستو این پینگ مضخرفو دیسکانکته ایکس باکس خسته شدیم

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
شما یه مشهدی پیدا کن بهش بگو از وضع اینترنت مشهد حالا فرقی نمی کنی کدوم ISP راضی هستی؟

فک میکنید چی بگه؟!

نمیگی، بلکه به اینصورت :)) قَش میکنه!!

atrebehesht

کاربر سایت
Mar 28, 2010
6
شما یه مشهدی پیدا کن بهش بگو از وضع اینترنت مشهد حالا فرقی نمی کنی کدوم ISP راضی هستی؟

فک میکنید چی بگه؟!

نمیگی، بلکه به اینصورت :)) قَش میکنه!!

سلام دوست عزیز بنده مشهد هستم
حدود 2 سال اینترنت 2 مگ شاتل دارم ( یعنی از وقتی این سرویس رو آورده)
سرعت دانلودم در روز 600 کیلو بایت و در شب 250 است. شبی 1.5 گیگ ( ظرف مدت 2 ساعت) دانلود دارم و حواسم است که توی لیست بن شده های شاتل نرم.... گاهی وقتا اگه نیاز به دانلود حجم های بالاتر رو داشته باشم با دوستانم شراکتی دانلود می کنم تا به مقصودم برسم و بسیار راضی هستم
الان درخواست سرویس 8 مگ رو دادم که انشالله از فردا برام راه اندازی میشه امید وارم سرعتش در شب به 1 مگ برسه چراکه با همان مقدار دانلود( ظرف مدت 15 دقیقه) کلی در مصرف وقت و مصرف برقم صرفه جویی میشه .. هرچند وقتم بسیار با ارزش تر... انشالله سرویس اومد خبرشو میدم سرعتش چه جوریاست

atrebehesht

کاربر سایت
Mar 28, 2010
6
سلام دوست عزیز بنده مشهد هستم
حدود 2 سال اینترنت 2 مگ شاتل دارم ( یعنی از وقتی این سرویس رو آورده)
سرعت دانلودم در روز 600 کیلو بایت و در شب 250 است. شبی 1.5 گیگ ( ظرف مدت 2 ساعت) دانلود دارم و حواسم است که توی لیست بن شده های شاتل نرم.... گاهی وقتا اگه نیاز به دانلود حجم های بالاتر رو داشته باشم با دوستانم شراکتی دانلود می کنم تا به مقصودم برسم و بسیار راضی هستم
الان درخواست سرویس 8 مگ رو دادم که انشالله از فردا برام راه اندازی میشه امید وارم سرعتش در شب به 1 مگ برسه چراکه با همان مقدار دانلود( ظرف مدت 15 دقیقه) کلی در مصرف وقت و مصرف برقم صرفه جویی میشه .. هرچند وقتم بسیار با ارزش تر... انشالله سرویس اومد خبرشو میدم سرعتش چه جوریاست

خوب بنده سرویس 8 مگ رو دریافت کردم
در روز 1024 کیلو بایت در ثانیه دانلود داره و در شب 400 کیلو بایت

بنده توقع داشتم در روز مانند سرویس 2 مگ حدود یک چهارم یعنی 2024 کیلوبایت در ثانیه دانلود بده و در شب مانند 2 مگ که در بالا توضیح دادم حداقل یک هشتم یعنی 1024 کیلوبایت داشته باشم
درحالی که شاتل سرعت رو محدود کرده و در روز با ضریب یک هشتم میده و در شب حتی همون توافق یک دهم رو هم نمیده ( یعنی 1024) و داره با سرعت 400 کیلو دانلود میده :(

خوب بنده راضی نیستم :((و دیگه این سرویس رو هم شارژ نخواهم کرد:-& و به همون سرویس 2 مگ خودم بر می گردم .. به دیگر کاربران هم توصیه می کنم سراغ این سرویس های شاتل نرن . من که از اولین مشتریان این سرویس بودم و دوست داشتم واسه این سرویس تبلیغات هم بکنم این نتیجه ای که دریافت کردم. با یک مقایسه کوچولو به شما نشون دادم که که این شرکت ظرفیت دادن این سرویس ها رو نداره و اگر داره با محدودیت تابلویی داره میده. خوب این جا ایرانه دیگه زیاد نمیشه توقع داشت.:d

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اوه اوه از این شرکت دزد تر تو ایران نیست اگر روزی وزیر ارتباطات میشدم این شرکت رو معلق میکردم

red dead space

کاربر سایت
Mar 4, 2011
93
نام
بهزاد
خوب بنده سرویس 8 مگ رو دریافت کردم
در روز 1024 کیلو بایت در ثانیه دانلود داره و در شب 400 کیلو بایت

بنده توقع داشتم در روز مانند سرویس 2 مگ حدود یک چهارم یعنی 2024 کیلوبایت در ثانیه دانلود بده و در شب مانند 2 مگ که در بالا توضیح دادم حداقل یک هشتم یعنی 1024 کیلوبایت داشته باشم
درحالی که شاتل سرعت رو محدود کرده و در روز با ضریب یک هشتم میده و در شب حتی همون توافق یک دهم رو هم نمیده ( یعنی 1024) و داره با سرعت 400 کیلو دانلود میده :(

خوب بنده راضی نیستم :((و دیگه این سرویس رو هم شارژ نخواهم کرد:-& و به همون سرویس 2 مگ خودم بر می گردم .. به دیگر کاربران هم توصیه می کنم سراغ این سرویس های شاتل نرن . من که از اولین مشتریان این سرویس بودم و دوست داشتم واسه این سرویس تبلیغات هم بکنم این نتیجه ای که دریافت کردم. با یک مقایسه کوچولو به شما نشون دادم که که این شرکت ظرفیت دادن این سرویس ها رو نداره و اگر داره با محدودیت تابلویی داره میده. خوب این جا ایرانه دیگه زیاد نمیشه توقع داشت.:d

داداش من 20 بار خوندم اینو نفهمیدم چی میگی . مطنی بیت و بایت و قاطی نکردی ؟؟ الان شما سرعتت 8 مگ هست باید یک مگ دانلود کنی

شما یک هشتم که مربوط به تبدیل بایت و بیت میشه با یک دهم که شاتل گفته قاطی کردی. طبق یک دهم شاتل شما اگه سرعتت 100 تا هم باشه شما حق اعتراض نداری . حالا شما که 400 داری.

برادر این سرویس چدید پینگش چطوره ؟ اینارو ولش کن سرعت رو پینگ مهمه برا ما گیمرا. کسی تا حالا از سایت خارجی پینگ زیر 100 گرفته ؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر