بهترین بازی E3 از دید شما

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
jjh3azu6as2ru0a0j623.jpg

در این تاپیک می توانید بهترین بازیهای E3 از نظر خودتون رو بنویسید. چون تعداد بازی ها خیلی زیاده دیگه نظرسنجی نگذاشتم. اگر هم حضور ذهن ندارید میتونید از اینجا لیست بازی ها رو ببینید.

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
1- Sunset Overdrive-
dead rising 3
- mgsv
- bf4
- infamous 3(بهترین بازی)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
1- MGS 5 ( با دیدن این نمایش، و همچنین تایید این بازی برای PC، تبدیل شد به سه بازی مورد انتظار من The Evil Wtihin، Watch Dogs و حالا Metal Gear Solid V: The Phantom Pain :x )

2- The Division

3- Call of Duty Ghosts

4- Watch Dogs

5- Assassin's Creed IV: Black Flag

5- The Witcher 3 Wild Hunt

6- Battlefield 4

7- Quantum Break

و 8- PES 2014

با اینکه من عاشق Watch Dogs هستم ولی نمایشش نسبت به PS4 و اولین تریلرش بنظرم ضعیف تر هم بود... ( نه اینکه خوب نبود ولی نسبت به قبلی ها )
و بیشتر از همه من تحت تاثیر The Division قرار گرفتم که واقعا زیبا طراحی شده بود... هوش مصنوعی بسیار قوی ... + امکانات جالبی بود ... اما آخرش ضد حال خوردم و کلی فحشش دادم :)) :d
از COD Ghosts واقعا لذت بردم، دوباره آلمان های زیبایی رو به بازی اضافه کرده ... سگ ها واقعا ایده ی خوبی هست ... گرافیکشم مناسب شده ...
AC IV هم که کلا تا قبل از این تریلر اصلا به بازی 1% هم امید نداشتم، با این تریلر خیلی امیدوار شدم و نزدیک 60% امیدوارم موفق شه...
The Witcher 3 هم خیلی منو تحت تاثیر قرار داد و چون اولین تریلری بود که ازش میدیدم ( نمی دونم بازم داشته یا نه ) تیکه های گیم پلیش خیلی زیبا بودند با افکت های DX11 عالی بود.
BF4 هم قسمت خاصی نداشت، فقط گرافیک بی نظیر ...
Quantum Break هم نمایش خوبی داشت و به Xbox One فن ها تبریک می گم ...

شماره ی 8 یعنی PES 2014 باعث شد من واقعا نسبت به بازی امیدوار باشم... حرکات خیلی روون شده بود ... دیگه از اون گیم پلی خشک و کسل کننده خبری نبود... امیدوارم Fox Engine باعث قدرت این بازی بشه :x

نمایش Infamous و Thief رو هنوز ندیدم ... :d ( نمی دونستم تریلر داده بودند :d )

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
1. MGS V
2. inFamous Second Son
3. The Witcher 3
4. The Order 1886
5. Mirror's Edge 2
6. Quantum Break
7. Watch Dogs
8.Final Fantasy XV
9. The Division
10. Destiny

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اکثرا خوب بودن و E3 خوبی داشتیم. ولی 5 تای اول به نظر من (بدون ترتیب) :

inFAMOUS: Second Son
MGS V
Final Fantasy XV
Gran Turismo 6
Mirror's Edge 2

= = =

چند بار گیم پلی Castlevania: Lords Of Shadow 2 رو دیدم نا اُمید کننده بود. بار اول زیاد متوجه تغییرات منفیش نشدم. امیدوارم خود بازی در قالب Entire Gameplay خوب باشه. خیلی امید داشتیم...

آخرین ویرایش:

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
1. Battlefield 4

2. Killer Instinct
3. Metal Gear Solid V
4. The Elder Scrolls Online
5. The Witcher 3: Wild Hunt
6. Destiny
7. Titanfall
8. Forza Motorsport 5
9. Project Spark
10. The Crew
12. Dead Rising 3
11. Infamous: Second Son
13. Ryse
14 .Watch Dogs
15. Donkey Kong Country: Tropical Freeze

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
از اونجایی که ما لعنت میفرستیم بر پدر و مادر هرچی MMO ــه پس گور بابای 4 تا MMO خفن مجلس ما میگیم یا FF بود یا MGS :D

جفتشون واقعاً تو حلقم بودن :D

پ.ن:خاک بر سر E3 :| :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
  1. Battlefield Multiplayer
  2. Metal Gear Solid 5: The phantom pain
  3. Call of duty Ghosts
  4. Watch dogs
  5. Quantom Break
  6. Need for Speed Rivals
  7. Planet Vs Zombies Garden Warfare
  8. Destiny
  9. Mirror Edge Riboot

با مولتی پلیر Battlefield 4 بشدت حال کردم! قدرت تخریب پذیری وحشتناک توی مولتی پلیر واقعا منو متعجب کرد!!!
MGS V هم با اون گرافیک و گیم پلی توپش خیلی منو گرفت!
Call of Duty Ghosts هم با اون دو تا تریلر قبل از E3 خیلی امیدوارم کرد! واقعا سگ خیلی ایده خوبیه! و جنگ زیر آبم خیلی جالبه! دوباره تنوع به CoD برگشت!
Watch dogs ـم مثل همیشه عالی!
Quantom Break هم که موضوعش خیلی جالب بنظر میرسید! کلا Remedy بازی بد بسازه آیا؟ ممکنه اصلا؟
NFS Rivals هم منو یاد NFS Hotpursuit 2010 انداخت! گیم پلی سریع و مهیج! و همینطور گرافیک خیلی خوب!
Planet Vs Zombies Garden Warfare هم خیلی جالب بود! بشدت شوتر جالبی داشت! از حالت فانش خیلی خوشم اومد! مخصوصا باساش محشر بود:D.
Destiny هم عالی بود! از این مدل شوتر خیلی خوشم میاد ولی حیف واسه PC نمیاد:D
Mirror Edge Riboot هم که عالی بود! گرافیک خیلی خوب شده بود! گیم پلی هم خیلی بهتر شده بود!

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
خب به ترتيب
1- the division كه واقعا جديد و جالب بود و گرافيك محسور كننده اي و شبه cg كه داشت ، ادم رو ميخكوب ميكرد.
2- mgs v يعني عالي چي بگم ديگه ادم تريلر رو ميبينه فكر ميكنه داره يه فيلم هاليووديه كه بخت اول اسكار هست رو ميبينه.
3- bf4 بود كه هم سينگلش داشت رو 60 فريم اجرا ميشد اونم با جزييات دهشتناك و فيزيك حيرت أور و هم مالتيش گولاخ بود هنوز اون صحنه كه از ساختمون با چتر پريد بيرون و برگشت ديد همون ساختمون با اون عظمتش به صورت ريل تايم به مانند برج هاي دو قلو اومد پايين و فرو ريخت ......يعني واقعا بهترين مالتي عمرم فكر كنم باشه
4- destiny كه واقعا محيط هاي هنري و بزر گش به همراه گرافيك خوب و تنوع npc و اسلحه از اون بازيساس كه ادم رو تو اتمسفر خودش غرق ميكنه .
5-infamous second son كه شخصيت دلسين خودش يكي از جذابيت هاس مخصوصا تريلري كه مربوط به گيم پلي بازي بود عالي به نظر ميرسيد هم گيم پلي و هم گرافيك بازي كه خيلي خوب به نظر مي رسيد.
6- forza 5 كه خيلي هيجان انگيز با گرافيكي سطح بالا به نظر ميرسيدو بي شك بهترين ريسينگ لانچ نسل بعد و ادامه خلفي براي forza هاي اين نسل به نظر مي رسه.
7- killer instict كه يه بازيه فايتينگ عالي به نظر ميرسه ، اون اهنگساز هم كه با تريلرش داشت پيش ميشد عالي بود و ادم رو ميبرد سمت فايتينگ ها اصيل كه ادم توكلوپ ها بازي ميكرد .
8- the crew من كه خوشم اومد از بازيش هم مپ خيل بزرگي داشت هم ادم رو ياد درايور هاي كلايسك مينداخت .
9-ffxv نيازي به توضيح نداره.

اما بازي هاي زير به نظرم نمايش هاي فوق العاده ضعيفي داشتن
1-killzone shadow fall نمايشش خيانتي به طرفدارها بود كه به كنار خود بازي هم بدون توجه به اسمش هم اصلا چيزي خوبي نبود از لحاظ گرافيكي هم وحشتناك ضعيف بود و اصلا به نظر من اشغال بود.
2- ryse از گيم پليش حالم بهم خورد.
3- ac4 تكرار مكررات بود.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
بازی اول من که بدون شک Metal Gear Solid V: The Phantom Pain هست ! :D از اون قسمت های گیم پلی که فوق العاده به نظر میرسیدن بگذریم ، Cutscene های بازی واقعاً عالی بودن و تریلر فوق العاده زیبایی رو درست کرده بودن که همراه با موسیقی های شنیدنی تبدیل شد به بهترین تریلر E3 برای من که فکر کنم تا چند روز دیگه به رکورد 50 بار مشاهده برسه ! :D (البته 50 بار کامل نه ، از اون تیکه ای که Big Boss میره پشت کامیون و اون آهنگ فوق العاده شروع میشه)
به جز اون ، بازی های دیگه ای هم بودن که به شدت باهاشون حال کردم. (بدون ترتیب)
Destiny : خیلی بهتر از چیزی بود که فکر میکردم. از هر نظر فوق العاده بود و بدجوری منتظر تجربه ـش هستم و امیدوارم بتونم امتحانش کنم.
Gran Turismo 6 : خب عشق ما هست دیگه ! :D با اینکه امید خیلی زیادی نسبت بهش ندارم (مخصوصاً به خاطر حضور دوباره ماشین های استاندارد و احتمالاً برطرف نکردن یه سری ایرادات نسخه قبلی) ولی دموی E3 خیلی خوب بود و امیدوارم بازی نهایی هم مشکل خاصی نداشته باشه.
The Division : یکی از بزرگ ترین سورپرایزهای E3 که جو فوق العاده جالب و خاصی داشت و جزو بازی هایی به نظر میرسه که از نظر جو و حال و هوا رقیب زیادی ندارن.
Infamous: Second Son : من کلاً اهل Infamous نیستم (یعنی بازی نکردم که بخوام اهلش باشم یا نباشم ! :D) ولی نمایش بازی فوق العاده بود و هم گیم پلی مهیج و جذابی داره ، هم از نظر گرافیکی یکی از خیره کننده ترین نمایش های E3 بود. به قول DF که توی بررسی PS4 در مورد بازی گفته : the most polished and CGI-like title on display :D
Forza Motorsport 5 : نمایش بازی خیلی عالی بود و گرافیکش هم محشر بود ، مخصوصاً با در نظر گرفتن 1080p و 60fps که دیگه ارزش گرافیک خیلی بالاتر هم میره.
Mirror`s Edge : با اینکه احتمالاً حالا حالاها خبری از بازی نمیشه ، ولی همون تریلر بازی هم کافی بود تا کلی حال کنیم و بریم فضا ! :D
Quantum Break : چیز خاصی که از گیم پلی ندیدیم ، ولی همون Cutscene بازی هم خیلی عالی بود و به نظر میرسه حال و هوای بازی خیلی با سلیقه من جور باشه ! از نظر گرافیکی هم یکی از بهترین ها بود با انیمیشن های خیره کننده ! این ترکیب سریال و بازی رو هم دوست دارم ببینم جریانش چیه.
The Order 1886 : حال و هوای بازی خیلی جالبه و بهش میخوره از اون بازی هایی باشه که واقعیت و تخیل رو ترکیب میکنن و یه سری از وقایع و شخصیت های تاریخی رو توی بازی شاهد باشیم. خیلی منتظر نمایش های گیم پلی هستم ، مخصوصاً بعد از اینکه مشخص شد بازی TPS هست ! فقط امیدوارم حالت تک نفره خوبی هم داشته باشه و کلهم Co-op نباشه.
Final Fantasy XV : در کمال تعجب بازی FF توی لیست من قرار داره ! :D کلهم سری FF رو بیشتر از یکی دو ساعت بازی نکردم و اصلاً حال و حوصله این ژاپنی بازی ها و JRPG ها رو ندارم ، ولی نمایش FF XV محشر بود و به شدت باهاش حال کردم ! البته از روز اول هم از FF Versus XIII خوشم اومده بود و عجیب نبود که از نمایش جدید بازی با نام جدید هم خوشم بیاد ! :D
Plants Vs Zombies: Garden Warfare : نمایش بازی خیلی دوست داشتنی و بامزه بود و بدجوری منتظرش هستم ! البته نسخه جدید (سبک معمولی PVZ) هم جای خود داره.
Mario Kart 8 : من رو چه به Mario Kart !! :D ولی انصافاً نمایش بازی فوق العاده بود ! از طراحی بصری زنده و خوش رنگ و لعاب تا حال و هوای دوست داشتنی.

chrisredfield

کاربر سایت
Dec 9, 2012
144
نام
علیرضا
بی ترتیب
:x Watch Dogs
:xCall of Duty Ghosts
:xBattlefield 4
:x Assassin's Creed IV: Black Flag
:xMGS V

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
1. Destiny
2. Titanfall
3. MGS V
4. Quantum Break
5. Forza 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر