بهترین بازی E3 از دید شما

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
jjh3azu6as2ru0a0j623.jpg

در این تاپیک می توانید بهترین بازیهای E3 از نظر خودتون رو بنویسید. چون تعداد بازی ها خیلی زیاده دیگه نظرسنجی نگذاشتم. اگر هم حضور ذهن ندارید میتونید از اینجا لیست بازی ها رو ببینید.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به نظرم بهترین نمایش رو MGSV داشت. واقعا تحسین برانگیز بود. چه از نظر گرافیکی و چه از نظر المان های گیم پلی فوق العاده کار شده بود. من که فن MGS نبودم رو واقعا تحت تاثیر قرار داد.
در وهله دوم هم FFXV بهترین نمایش رو داشت. به قول یکی از دوستان، نومورا واقعا یه Advent Children دیگه در قالب بازی خلق کرد.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
به ترتیب:

MGS V
Watch_Dogs
inFAMOUS Second Son

دوتا بازی اولی هر کدوم انقلابی تو سبک خودشون میشن. ولی اگه صدا پیشه Big Boss عوض نمیشد بیشتر بهم میچسبید. infamous هم جزییات و جلوه های بصریش بدجوری منو تحت تاثیر گذاشت.

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
اول از همه Metal Gear Solid 5 بود که نشون دهنده یه شاهکار بلامانع بود . بعد هم Infamous SS بود که اونم نمایش خارق العاده بهمراه کیفیت گرافیکی فوق العاده داشت . Watchdogs هم نمایش عالی داشت و حقا نظرم رو 180 درجه در رابطه باهاش برگرشت داد . FFXV بود که اصلا توانایی صحبت در رابطه باهاش ندارم . KH3 هم بود که دیگه واویلا . نمایش مولتی پلیر BF4 هم بهترین ها بود . در کل بصورت رتبه بندی اینجوری میشه :

1- Destiny

2- MGS V

3- BF4 Multi Player

4- Infamous SS

5- FF XV

6- KH 3

7- Titanfall

8- The Order 1886

9- Watchdogs

10 - Quantum Break

پ.ن : اوه اوه Destiny رو فراموش کردم !! :d لیست ویرایش شد :d

آخرین ویرایش:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
MGS V بدون هیچ شکی:d!

جدای گرافیک فوق العاده ای که داشت،وسعت محیطش رسما فک منو با زمین یکسان کرد!یک محیط بسیار وسیع که حتی نیروهای گشت و الاغ و خر(:d) هم به شکل درستی نشون داده بود!چرخه روز و شب و تغییرات آب و هوایی هم درست با توجه به آب و هوای منطقه تنظیم شده!

اونطور که نشون دادن گیم پلی هم تغییرات زیادی داشت.بیشتر کسایی که علاقه ای به MGS نداشتن از گیم پلی خشک و کم تحرک بودن اسنیک شکایت میکردن و خوشبختانه انگار به این موضوع رسیدگی شده!اسنیک به راحتی از دیوار بالا میره و از ساختمونی به ساختمون دیگه میپره.(البته نه مثل Ezio که از سی.ان تورنتو بپره بلایی سرش نیاد:d)

داستان بازی هم بسیار خشن و تاریک به نظر میسه و دیگه شاهد یک اسنیک مثبت نیستیم!
همینطور به نظر میرسه که فن های بازی از صدای جدید اسنیک ابراز رضایت کردن:d!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
Destiny و Final Fantasy XV فوق العاده بودن .
بهترین بازیه Indie هم Mercenary Kings .

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
1- witcher 3
2- mirror edge
3- Bf4
4-The Division
5- Wath Dogs
6-Titan Fall
7-Destiny
8-Fifa 14
9- Mgs V
10- Dragon Age 3

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
1-watch_Dogs
2-Ryse:Son Of Rome
3-Battlefield 4
4-Metal Gears Sold V
5-NFS:Rivals
ولی در کل از نظر من WDبهترین عنوان این E3 بود.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
  1. Sonic Lost World
  2. Destiny
  3. MGS V
  4. inFamous: Second Son
  5. Dragon's Crown

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
1. MGS V نمایش بازی واقعا حرف نداشت. از هر نظر عالی بود. فقط عوض شدن دیوید هیتر ضد حال بود... خدا کنه حداقل صدای دیوید رو DLC کنن :|:D!

2. Killzone: Shadow Fall

3. Watch Dogs

4. FF XV

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
خب تو E3 که انواع و اقسام بازیا معرفی شد که یکی از یکی بهتر و خب هر کسی دوست داره تجربشون کنه

البته ممکنه خندتون بگیره اما من یه بازی خیلی مورد توجهم بود و یه جورایی عاشقش شدم "چون کلا این سبک بازیا رو دوست دارم" Secret Ponchos بود، نمیدونم برای pc میاد یا نه اما واسه من که بهترین بود و دوست دارم تجربش کنم ، کلا اون بخش Indie تو کنفرانس سونی رو خیلی خوشم اومد ...

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,860
نام
malek
به ترتیب:
1-Tom Clancy's The Division
.
.
.
.تنها بازی بود که منو به نسل جدید امیدوار کرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر