God Of War Collection

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
منم خیلی دوست دارم با این کریتوس روانی روی ویتا بازی کنم :d من پلی 3 ندارم ولی gow 1 را بازیش کردم خیلی باحال بود :d شنیدم شماره 2ش از همه نسخه هاش بهتره!

شک ندارم که نسخه 2 و Ghost of Sparta بهترین هستن. بعدش 1 و Chains of Olympus. رتبه ی آخر هم GOW 3 بود که به لطف GOW Ascension، شد یکی مونده به آخر.:d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
به نظره من شماره 3 از همه epic تر بود D:
شماره 2 و 3 جفتشون شاهکاران ....
کلا هر 3 تاش که عالین.
منم بدم نمیاد بازی کنم . تروفی راحت میده ! پلاتش هم راحته !
منکه 3 را نمیتونم بازی کنم چون برا پلی 3 هستش :| مگر اینکه اونم برا ویتا بدن بیرون :d امکانش هست :-/

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
شک ندارم که نسخه 2 و Ghost of Sparta بهترین هستن. بعدش 1 و Chains of Olympus. رتبه ی آخر هم GOW 3 بود که به لطف GOW Ascension، شد یکی مونده به آخر.:d
سه تا نسخه برتر از نظر من اینا هستن بترتیب
GOW III
GOW II
Gos
اسنشن و coo و نسخه یک تقریبا همسطح بودن. البته چیز زیادی از نسخه اول و coo یادم نیست ولی نسخه سوم عجیب برام خاطره ساز شده و به قول آرمان اپیک ترین شماره بود بدون شک. اسنشن هم مکانیزم مبارزاتش جالب بود. این بازی رو که نمیگیرم چون تو این برهوت بازی ویتا مطمئنا برای پلاس رایگان میشه در آینده :d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
منکه 3 را نمیتونم بازی کنم چون برا پلی 3 هستش :| مگر اینکه اونم برا ویتا بدن بیرون :d امکانش هست :-/

بازی کردنش خالی از لطف نیست،ولی خب قبلش، هم داستانو میدونی چیه(اگه 2 رو بری میفهمی) ،هم این که بازی به شدت رنگ بندیش از نظرم ضعیفه که دقیقا تنها نکته مثبت Ascension همین مورد بود. بعدشم این که تو شماره 3 تقریبا با هیچ باسی درست و حسابی نمیجنگی و فقط فیلم تماشا میکنی به غیر از زئوس. ولی نکته های خیلی جالبی توش بود.مثلا این که با این حال که GOW GoS چند ماه بعد از نسخه ی 3 عرضه شد ولی مثلا یه جا بود که کریتوس کلا گذشتش میاد تو ذهنش،دیالوگای مختلف از 3 نسخه ی قبلی میاد تو ذهنش به علاوه ی دیالوگای Ghost of Sparta که از نظر داستانی قبل از 3 رخ داده. خیلی جالب بود این مورد. :)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی الان تو استور من که امده 8-|
gow 3 رو نداره ؟؟؟؟!!!!:-/
اگه انیجوریه مفت نمی ارزه :|
از اولم قرار نبود داشته باشه پارسا
همون نسخه HD COLLECTION که روی PS3 اومده بود ( شامله 1و2 ) رو روی ویتا دادن !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تازه جالبه بعضیا میگن تو سری gow قسمت 3 ومش یکی مونده به اخره 8-|
به نظره من که epic ترینش بود D: اما خب کلا به نظره من GOW2 خیلی ماجرای طولانی تر و متنوع تری داشت.

یعنی اگر روزی gow3 رو ویتا بیاد چشم بسته میخرمش با کله!! اون عظمت رو ویتا خیلی دلچسبه:d
Me too lol

من احساس میکنم اینی که روی ویتا اومده hd نیست(از روی تریلر میگم)
من نسخه HD COLLECTION رو بازی کردم.کیفیتش بیشتر از مدل ویتا به نظر میومد
این دو عکس مال ps3 است که میبینید لبه ها دندونه دار نیست اما برای ویتا با این که صفحه اش کوچیکتره دندونه دار بود.
به هر حال هر موقع دوستان تست کردن به ما هم بگن:bighug:

حرف خنده دار نزن:))
GOW 3 حجمش 36 گیگ بود.اون رو 360 و PC هم اجرا نمیشه چه برسه به ویتا;)
شما توجه کردی که Vita هست ؟ D:
طبیعتا برای نگه داشتن Frame بازی مقداری AA رو برمیدارن و همچنین وضوح تصویر با وضوح تصویره ویتا یکی هست نه 720 یا اصلا 1080 ! اما برای صفحه ویتا متناسب هست.
البته من فکر نکنم فعلا بازی رو بگیریم D: مگرنه عکس میزاشتم

لول 36 گیگ چه ربطی به اجرا شدن یا نشدن بازی روی پلتفرمهای دیگه داره . همین الان بازیهای نسل قبل pc مثل Bioshock و Withcer حجموشه به 45 گیگ میرسه ×_× .
مشکلی نداره . اگر بخوان میتونن . نسخه های بازهیای ps3 رو معمولا compress نمیکنن . راحت میشه توی 4 gb ویتا بازی رو پرت کرد D: یه مقدار compress میخواد و در ضمن دیگه texture ها 100% وضوحشون میاد پایین D: .
مثل Borderlands 2 میشه لول D:

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
شما توجه کردی که Vita هست ؟ D:
طبیعتا برای نگه داشتن Frame بازی مقداری AA رو برمیدارن و همچنین وضوح تصویر با وضوح تصویره ویتا یکی هست نه 720 یا اصلا 1080 ! اما برای صفحه ویتا متناسب هست.
البته من فکر نکنم فعلا بازی رو بگیریم D: مگرنه عکس میزاشتم

آره دیگه.همون تریلر که گذاشتم تو ویتا بازی میکرد. اینم یکی از دوستان گذاشته بود:
گویا بازی خیلی خوب پورت نشده رزولونش Sub-Native هست و بازی هم 30 فریمه در صورتی که نسخه PS2 ی 60 فریم بوده
.
.
.
لول 36 گیگ چه ربطی به اجرا شدن یا نشدن بازی روی پلتفرمهای دیگه داره . همین الان بازیهای نسل قبل pc مثل Bioshock و Withcer حجموشه به 45 گیگ میرسه ×_× .
مشکلی نداره . اگر بخوان میتونن . نسخه های بازهیای ps3 رو معمولا compress نمیکنن . راحت میشه توی 4 gb ویتا بازی رو پرت کرد D: یه مقدار compress میخواد و در ضمن دیگه texture ها 100% وضوحشون میاد پایین D: .
مثل Borderlands 2 میشه لول D:
اونو برای اغراق گفتم.چون از نظر من کار غیر ممکنیه D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر