Multi Platform Mad Max

بازی MAD MAX به نمایش درآمد سبک باز یاخر زمانی هست
hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/...71413_2800.mp4

full hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/..._071413_hd.mov

یه جوری بود!
yahoo_4.gif
یه خورده هم شبیه RAGE بود.

پ.ن: چه بلایی سر Just cause 3 اومد؟
yahoo_7.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
این جور بازیها هرچی هم باشن گیمرهای خسته از بازیهای شوتر مثل COD, BF رو کمی از اون فضا جدا میکنن
این مدل ها یه جور جواهرن وسط خیلی از بازیها که فقط فکر اقتصادی پشتشونه
به یاد Rage

اتفاقا الان که همه بازی ها OW شدن به شخصه دلم CoD و بازی های خطی میخواد :D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
دیگه ی صحرای برهوت و 1 متر draw distance با 4 تا اتومبیل و چندتا کرکتر این حرفا رو نداره !
اگر واقعا به سرنوشت بتمن دچار بشه نشون میده وارنر نمی تونه با هیچ استودیویی کار کنه چه آوالانچ باشه چه راکستدی !
به هرحال باید گندش رو بزنه .

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
کلا با تم صحرا بیابون حال نمیکنم . فضای جنگی سرسبزی خیلی بیشتر دوستدارم . مشکلی که کمو بیش با gtav داشتم همون تم بیابونیش بود.
فیلمش که چیز خوفی بود ببینیم بازیش چطوره

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اتفاقا الان که همه بازی ها OW شدن به شخصه دلم CoD و بازی های خطی میخواد :D

شوتر خطی که دیگه شده مهمون همیشگی ، دندون رو جیگر بزار شما خودشون سرازیر میشن ، ماشالا ماشالا اسلحه ها و ابزارهای تخیلی هم که دیگه از COD جدا نـشدنیه :)
شوتر غیر خطی با جَو بیابونی کم گیر میاد
بحث بیخودیه ولش باو

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
خب ما هم این بازی رو برا ps4 پیش خرید کردیم چون می دونم بازی خوبی میشه فقط یه سوال نمرات بازی کی میاد راست می گن cory barlog تو ساخت بازی نقش داشت:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
بازی که اونور رسیده دست ملت هنوز اینجا خبری نیست!

Attachments

• Screenshot_2015-08-29-00-51-58-1.jpg
    Screenshot_2015-08-29-00-51-58-1.jpg
    112.7 KB · مشاهده: 24
  • Screenshot_2015-08-29-00-50-47-1.jpg
    Screenshot_2015-08-29-00-50-47-1.jpg
    90.7 KB · مشاهده: 34
  • Screenshot_2015-08-29-00-50-34-1.jpg
    Screenshot_2015-08-29-00-50-34-1.jpg
    77.8 KB · مشاهده: 24

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
pre-order نکنید ملت ، کلا نرید سمت خریدش
هرچند آوالانچ استودیوی کار درستیه اما ناشر مزخرفی مثل وارنر پشت این بازی هست
فقط ی نیم نگاه به بتمن بندازید و بعد با وجدان آسوده پایرت کنید بره :))

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
100% پایرت میکنیم ، پس چی ؟ :biggrin1::biggrin1:
دوستان کسی لینک دانلود فول آنلاک پریلود رو داشت برام بفرسته دانلود کنم که سر موقع پایرت کنیم :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
نمی دونم چرا کمپانی سیتروئن رو با میتسوبیشی قاطی میکنید . avalanche چه ربطی rocksteady داره بازی در کل از لحاظ جزئیات قابل قیاس با batman نیست پس کار پورتش خیلی راحت تره در ضمن وارنر یبار از اسب میفته دومین بار خودشو با طناب میبنده ما که میگیریم شما رونمی دونم چون واقعا گیم پلی هاشو دیدم خوشم اومد مدل mad max ی بازی s.o.m هستش که وقعا از لحاظ quest خیلی گستردست فقط دلیل قیمت پایینش برام جالبه که بازم برا ما بهتره . در کل من با عنوان s.o.m خیلی حال کردم و مطئنم اینم مثل اون یه عنوان موفق میشه گرافیک چهره پردازیم تو بازی مثل s.o.m هستش ( البته کاراکتر های انسانیش )
من که خودمو برا بالن سواری آماده کردم وای چه شود=))b-)

- - -ویرایش - - -

بازی توی همین تریلر تقریبا یه ساعته اخیر 2 جا افت فریم به راحتی حس میشد

بایدم بشه چون بازی openworld همینه نباید روز اول انتظار داشته باشی تا چه برسه گیم پلی های آلفا بتای خود کمپانی
هیچ بازی openworld وجود نداره که افت فریم نداشته باشه حالا شاید بعضیا زیاد باشن ولی دیگه افتضاح نمیشن

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نمی دونم چرا کمپانی سیتروئن رو با میتسوبیشی قاطی میکنید . avalanche چه ربطی rocksteady داره بازی در کل از لحاظ جزئیات قابل قیاس با batman نیست پس کار پورتش خیلی راحت تره در ضمن وارنر یبار از اسب میفته دومین بار خودشو با طناب میبنده ما که میگیریم شما رونمی دونم چون واقعا گیم پلی هاشو دیدم خوشم اومد مدل mad max ی بازی s.o.m هستش که وقعا از لحاظ quest خیلی گستردست فقط دلیل قیمت پایینش برام جالبه که بازم برا ما بهتره . در کل من با عنوان s.o.m خیلی حال کردم و مطئنم اینم مثل اون یه عنوان موفق میشه گرافیک چهره پردازیم تو بازی مثل s.o.m هستش ( البته کاراکتر های انسانیش )
من که خودمو برا بالن سواری آماده کردم وای چه شود=))b-)

- - -ویرایش - - -

بایدم بشه چون بازی openworld همینه نباید روز اول انتظار داشته باشی تا چه برسه گیم پلی های آلفا بتای خود کمپانی
هیچ بازی openworld وجود نداره که افت فریم نداشته باشه حالا شاید بعضیا زیاد باشن ولی دیگه افتضاح نمیشن
MKX رو هم مگه Rocksteady ساخته بود؟! اون هم همین وضعیت رو داشت.
از نظر گیم‌پلی که شبیه SOM هست و SOM هم مثل 4 تا بمتنی که منتشر شده! هنوز بازی نکردیم که دقیق نظر بدیم ولی بعید می‌دونم چیز خاصی داشته باشه نسبت با اونا.
این که بازی‌های OW باید افت فریم هم داشته باشن خیلی جالب بود :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر