Multi Platform Mad Max

بازی MAD MAX به نمایش درآمد سبک باز یاخر زمانی هست
hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/...71413_2800.mp4

full hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/..._071413_hd.mov

یه جوری بود!
yahoo_4.gif
یه خورده هم شبیه RAGE بود.

پ.ن: چه بلایی سر Just cause 3 اومد؟
yahoo_7.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,899
نام
نـــــــویـــــــــد
تریلر Multiple Choice Gameplay رو نمیدوونم دیدین یا نه اما واقعا جالب بود
نشون میده که هر ماموریت رو میشه به ۳ روش رفت
تا الان همه چیز خووب به نظر میرسه
ازونجایی که دوسش دارم امیدوارم موفق بشه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
بهینه سازی مضخرف بازیهای وارنرش روی pc...

یه دوست آلمانی دارم توی مراسم Gamescon رفته بود بازیش کرده بود. از نظر اون گیم پلی خیلی خوبی داشت. فریم هم خوب میداد (روی کنسول بود البته!!!!)مناظرش تکراری میشن (که البته با توجه به فیلمش نباید انتظار داشته باشیم توی جنگل باشه) سیستم ضربه اش هم شبیه Assassin و بتمن بوده. مراحل اش یه مقدار تکراری و خسته کننده بوده در کل خیلی ازش راضی بود. البته به نظر خودم بازی خوبی از آب در میاد اگه مشکل فریم و ... نداشته باشه.

sgina.la

کاربر سایت
Oct 19, 2014
328
نام
amin
یه دوست آلمانی دارم توی مراسم Gamescon رفته بود بازیش کرده بود. از نظر اون گیم پلی خیلی خوبی داشت. فریم هم خوب میداد (روی کنسول بود البته!!!!)مناظرش تکراری میشن (که البته با توجه به فیلمش نباید انتظار داشته باشیم توی جنگل باشه) سیستم ضربه اش هم شبیه Assassin و بتمن بوده. مراحل اش یه مقدار تکراری و خسته کننده بوده در کل خیلی ازش راضی بود. البته به نظر خودم بازی خوبی از آب در میاد اگه مشکل فریم و ... نداشته باشه.
اره یکم تکراری میشه ولی ماموریت که میگیری توی محیطای مختلف هست که تنوع میده...سبک مبارزشم کپ بتمن هست بنظر من...تریلر 80 دقیقشو ببین..مبارزات ماشنش عالیه...فک کنم محیطم عوض میشه و همش صحراش یکنواخت نیست...در کل وارنر بهش امیدی واسه بهینه سازی نیست...البته شاید بعد از بتمن سر عقل اومده باشه...

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان توی تمام تریلر ها به نظر Draw Distance بافت گیاهی توی صحرا خیلی خیلی پایین نیست ؟ یعنی توی 10 متری کرکتر یهو پدیدار میشن و دور از 10-15 متر گیاهی روی زمین در کار نیست !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان توی تمام تریلر ها به نظر Draw Distance بافت گیاهی توی صحرا خیلی خیلی پایین نیست ؟ یعنی توی 10 متری کرکتر یهو پدیدار میشن و دور از 10-15 متر گیاهی روی زمین در کار نیست !

انتظاری از این سبک بازی ها که از فیلم بر می دارن نمی ره تجربه ثابت کردن نهایت متای این بازی ها 7.5

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
گویا یک سگم maxداره
کسی میدونه ماشین max را میشه عوض کرد یا نه؟ منظورم به طور کل یک ماشین دیگه بشه
آره اونطور که تو تریلر ها معلوم بود اوایل بازی ماشین اصلا نداره و به یه قبرستون ماشین که میرسه میتونه ماشین انتخاب کنه ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
انتظاری از این سبک بازی ها که از فیلم بر می دارن نمی ره تجربه ثابت کردن نهایت متای این بازی ها 7.5
خو والا هر بازیی که از روی فیلم برداشته بشه دلیل نمیشه بد از کار در بیاد، تقصیر Activision هست که زده کل این حرکت رو بد نام کرده از بس از روی فیلم و سریالا کپی های آشغال زده.
ولی بنظرم این نمایشاش خیلی خوب بوده حالا گرافیکش به کنار استدیو سازنده کار بلد هست و کارشون ساخت این مدل بازی ها هست و همینطور مد مکس بشدت پتانسیل بازی شدن رو داره بخاطر اکشنش، فقط این وارنر همون سیاست مسخره پورت رو که واسه MKX و Batman پیش گرفت روی این نگرفته باشه خیلی خوب میشه.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
این قدر از این بازی گیم پلی اومد بیرون که فکر نکنم کسی با هیجان بره سمتش نصفه بازی را اسپویل کردن ! فقط امیدوارم پورت بازی چیزی شبیه AK نباشه

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
تو سایت اسکیدرو زده 9 روز دیگه
این نقد هاش نمیاد؟
نمیدونم من اشتباه میکنم یا نه. بازیش زیادی اسون نیست؟تو تریلر ها چند بار نشون میده game over میشند ولی combat اش به نظرم مثل ac iv خیلی اسونه

sgina.la

کاربر سایت
Oct 19, 2014
328
نام
amin
این قدر از این بازی گیم پلی اومد بیرون که فکر نکنم کسی با هیجان بره سمتش نصفه بازی را اسپویل کردن ! فقط امیدوارم پورت بازی چیزی شبیه AK نباشه

بازیهای وارنر اگه توجه کنید از ارباب حلقه ها همش تقریبا سبکشون یجور شده...اینم گیم پلی تلفیقی بتمن و بازیهای دیگه داره...مطمعن باش محیطشم تغیراتیو داره و همش صحرا و محیط یکنواخت نیست...یه تریلر داستانیم ازش دیدم بنظر خیلی توپ میاد بازی...فقط خدا کنم وارنر به پرت گند نزنه...البته گفته بازیهای بعدشو روی pc با پرت درست عرضه میکنه...خدا کنم عملی باشه حرفش...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
واقعا امیدی ندارم به بازی!
گیم پلی همون فرمول بتمن هست که تا حالا 4 تا نسخه بتمن + Shadow of Mordor ازش استفاده کردن و دیگه واقعا با این که کم نقص هست، تکراری شده.
امیدوارم خلاقیت و نوآوری های بزرگی توش استفاده شده باشه و داستان و... هم به نوعی باشه که بشه ازش لذت برد. اون گیم پلی 80 دقیقه که واقعا جالب نبود.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان این بازی را بیشتر سایت‌های گیم ازش تعریف کردن و اتفاقا خیلی بهش امید دارن و فقط کلیت و محیط بازی شبیه فیلم هستش وگرنه کلا داستانش با فیلم فرق داره

اینم نمونه‌ای از توضیحات سایت‌های معروف گیم در مورد بازی:

Game Revolution: سریع، خشن، هیجان انگیز و سرگرم کننده

Hardcore Gamer: به احتمال زیاد تبدیل شدن به بزرگ‌ترین سورپرایز سال 2015 و همچنین از سیستم سفارشی سازی ماشین هم تعریف کرده و به سفارشی سازی کشتی در AC IV تشبیه داده

IGN: لقب دادن بازی به Middle-earth: Shadow of Mordor سال 2015

البته PC Gamer هم گفته که سازنده‌هاش دیگه دارن بیش از حد ظرفیتش ، ویژگی تو بازی قرار میدن

ولی حالا من قبول دارم با تعریفاتی که از نسخه‌های Hands On میشه، نمیشه یه نتیجه گیری کلی داشت ولی به هر حال همین هم واقعا نکته روشنایی بازی هستش و من امیدوارم متا بالای 80 باشه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من که اصلا اعتقادی به preview دارم چه بازی ها که بهترین e3 شدن یا کلی ازشون تعریف شد اما متاش به 6 هم نرسید.

این som هم به شخصه خیلی باهاش حال نکردم اما بعیده به اندازه این بازی محبوب بشه متاش به 84 برسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر