Multi Platform Mad Max

بازی MAD MAX به نمایش درآمد سبک باز یاخر زمانی هست
hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/...71413_2800.mp4

full hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/..._071413_hd.mov

یه جوری بود!
yahoo_4.gif
یه خورده هم شبیه RAGE بود.

پ.ن: چه بلایی سر Just cause 3 اومد؟
yahoo_7.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
دیگه توی نسل 8 منتقدا باید به بازیایی که با محتوا و ماموریت های repetitive قصد ایجاد توهم محتوای طولانی رو دارن نمره کم بدن . داستان ضعیف دیگه توی این نسل توجیه نداره و gamespot سیاست خوبی توی نمره دادن داره ( البته به بعضی بازیا نمره صحیح نداده ) ولی به این بازی به نظر میرسه نمره خوبی داده

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
نقد های بازی هم اومد. خیلی جالبه یکی 10 داده، اون یکی 5، یکی دیگه 6، یکی هم 8. منتقد ها به شدت سلیقه ای نقد کردن. کاملا معلومه.

Polygon: 5/10
IGN: 8.4/10
paid review 10/10
Gamespot: 6/10

ویرایش: بازی 5 دقیقه پیش آنلاک شد:d

ویرایش 2 : متاسفانه بازی دارای قفل Denuvo هست و قفل بازی هم آپدیت شده. آنلاکر پریلود برای نسخه ی 3DM و Ali213 رو توی پست اول تاپیک مشکلات گذاشتم تا بازیتون رو آنلاک کنید. منتظر کرک باشید.

ویرایش 3: خیالتون رو راحت کنم.بازی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بهینه است. مشکل فریم و ... نداره.توی استیم بعضی از یوزرها گفتن که با 980ti،بالاتر از 100 فریم هم میگرفتن. (البته محیط بازی هم زیاد جزئیات خاصی نداره، همش صحراست)

اسکرین شات از تنظیمات بازی

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
هر کی بازیو گرفته میگه پورت فوق العاده ای هست و همه بالای 100 فریم میگیرن :D
البته با توجه به این که سازنده Avalanche هست مطمئن بودم پورت خوبی میشه.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستانی که بازی میکنن Average FPS و Max FPS رو نگند و بگن Minimum FPS چند میشه براشون و از مقدار vRam Usage بگند ، ممنون میشم .

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
دوستانی که بازی میکنن Average FPS و Max FPS رو نگند و بگن Minimum FPS چند میشه براشون و از مقدار vRam Usage بگند ، ممنون میشم .
چیزی به نام minimum و میانگین فریم وجود نداره چون فریم ثباتش عالیه دنبال اینجور چیزا نباش علی جان نصب کنی میفهمی چی میگم

Sent from my HTC using Tapatalk

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
حتما ببینید موزیکی که روش گذاشتن خیلی بهش میاد کیف کردم حلالشون باشه :)

[video=aparat;PoQRc]http://www.aparat.com/v/PoQRc[/video]

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
چیزی به نام minimum و میانگین فریم وجود نداره چون فریم ثباتش عالیه دنبال اینجور چیزا نباش علی جان نصب کنی میفهمی چی میگم

Sent from my HTC using Tapatalk
خوب پس عالیه اگه ثبات فریم دشته باشه ، من که بازی رو نخریدم ، امیدوارم زودتر کرک بشه توسط CPY ، و به مشکل برنخوریم !

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا

به نظرم بازی به شدت به CPU وابسته است تا GPU. افت فریم که ندیدم. گرافیکش هم قابل قبوله. بین کمترین تا بیشترین فریم هم یه چیزی حدود 2-3 فریم اختلافه. خیلی خیلی ناچیزه.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
به نظرم بازی به شدت به CPU وابسته است تا GPU. افت فریم که ندیدم. گرافیکش هم قابل قبوله. بین کمترین تا بیشترین فریم هم یه چیزی حدود 2-3 فریم اختلافه. خیلی خیلی ناچیزه.
تنظیمات رو دیدم ، تکنیک های انویدیا توش نبود و فکر کنم که مخرب ترین بخش افت فریم تو بازی های اخیر این کدنویسی های تکنیک های انویدیا هست که واقعا تو هر بازی ای بوده فریم رو نابود کرده !

- - -ویرایش - - -

متای بازی فعلا با 8 نقد رسمی :

tclp_121.jpg

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
تنظیمات رو دیدم ، تکنیک های انویدیا توش نبود و فکر کنم که مخرب ترین بخش افت فریم تو بازی های اخیر این کدنویسی های تکنیک های انویدیا هست که واقعا تو هر بازی ای بوده فریم رو نابود کرده !

- - -ویرایش - - -

متای بازی فعلا با 8 نقد رسمی :

علی جان بازی بدی نیست. اولش سیستم مبارزات خیلی باحال بود ولی الان یه کم کسل کننده شده. به نظرم چون مشکلات بتمن رو نداره بازی بهتری هستش. ماموریت هاش یه کم خسته کننده میشه ولی در کل خیلی خیلی باحاله. اگه میخوای بخرش ولی من پیشنهاد میکنم یه هفته صبر کن. شاید کرک شد یا اگه هم نشد به صورت اشتراکی بخر. ولی پیشنهاد میکنم Metal Gear رو بخر نه این رو.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
این Corepack عالیه!
بازی رو فشرده کرده گذاشته فقط 4.4 گیگ :D
میخواستم MGS بزنم رو دی ال گفتم اینو گذاشته امشبو اینو بگیریم! جالبه همه چیزم Untoched ـه و دست نخوردس حتی ویدئو ها و زبونای بازی :|
تا فردا هم احتمالا MGS ـو میزاره اگه اونم اینقدر خوب فشرده کنه عالیه، لینکای خود سایتشم خیلی پر سرعتو عالیه کلا دمشون گرم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر