Mad Max | PC [پست اول خوانده شود]

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Grey Warden, ‏Jun 18, 2013.

1. Dragon Age Scholar ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    بازی توسط سازنده Just Cause 2 یعنی استدیوی Avalanche ساخته می شود و در فضای آخرالزمانی به صورت Open World و سوم شخص خواهد بود.نقش اول بازی Mad Max یک بازمانده تنهاست که باید برای بقا بجنگد.
    گفته شده ماشینها در بازی نقش بسیار تعیین کننده و مهمی را دارا خواهند بود و برای زنده ماندن باید آپگریدهای زیادی بر روی آنها اعمال شود.سلاحهای زیادی نیز در بازی از Knife تا Sniper وجود خواهد داشت.
    همچنین اساس بازی بر پایه ریبوت فیلمی قدیمی به همین نام خواهد بود و Warner Bros وظیفه انتشار آن را بر عهده گرفته است.
    تعدادی از تصاویر بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
    [TR]
    [TD]ناشر[/TD]
    [TD]Warner Bros[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]توسعه دهنده[/TD]
    [TD]Avalanche[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]پلتفرم[/TD]
    [TD]PC,Xbox One,PS4[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]تصاویر بیشتر[/TD]
    [TD]تصاویر Mad Max[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]تاریخ انتشار[/TD]
    [TD] سپتامبر 2015[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]تاپیک امتیازات[/TD]
    [TD]----------[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]پیش‌نمایش بازی[/TD]
    [TD]----------[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]نقد بازی[/TD]
    [TD]---------[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

• Minimum:
      • Processor: Intel Core i5-650, 3.2 GHz or AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz
      • Memory: 6 GB RAM
      • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660ti (2 GB Memory or higher) or AMD Radeon HD 7870 (2 GB Memory or higher)
      • DirectX: Version 11
      • Hard Drive: 32 GB available space

• Recommended:
      • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz or AMD FX-8350, 4.0 GHz
      • Memory: 8 GB RAM
      • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 (3 GB Memory or higher) or AMD Radeon HD 7970 (3 GB Memory or higher)
      • DirectX: Version 11
      • Hard Drive: 32 GB available space

آخرین ویرایش: ‏Aug 7, 2015
  2. کاربر سایت

نام:
    محمد
    خشاب چه برای اسنایپ چه شاتگان تو همون کمپ هایی که بهشون حمله میکنی پیدا میشن. یه جعبه هایی هست که بالاشون عکس تیر میاد. تیر اسنایپ هم وقتی این اسنایپر هارو میکشی ازشون میتونی برداری.
    برای کشتن اسنایپر ها هم حتما لازم نیست با اسنایپ بزنیشون میتونی با ماشین بری نزدیکشون و با harpoon یا خودشون رو بزنی یا برجکشون رو بیاری پایین. منبع گازم با همین harpoon بزن.
    میز هم بخوای بسازی باید پارت هاشو گیر بیاری که جلوی همون میز برو E رو بزن جای پارت هاشو مشخص میکنه.
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    بازی 15 ساعته تموم شد. واقعا بازی خیلی خوبه و میخوام برم برای کامل کردن فرعی هاش.

3. < RED PHANTOM > کاربر سایت

نام:
    Majid
    ممنون
    فقط نکته اینجاس دقیقا رو همون میز اسحله هیچ نقشه ای نمیاد که E رو بزنم :| بقیش میگه E رو بزن تنها چیزی که هیچی نمیگه همون اسلحس بعد بقیشم که مپ میاد بعد چجوری مشخص کرده چون میاد انگار هیچ فرقی نکرده :|

4. کاربر سایت

نام:
    امید
    سلام دوستان من یه جا گیر کردم لطفا راهنمایی کنید :
    الان ماموریت داستانی اصلی تو قسمت stronghold جیت (jeet ) هست و ماموریتش قفله وقتی میرم جاش نوشته دو تا کارو باید بکنم ازین دوتا یکیشو انجا دادم دومی رو نمیدونم چیه فقط توش یه dog داره فکر کنم ازین قسمتایی که زرد کمرنگه و تو stronghold هست و میشه بسازیش باشه که باید ساختش ولی وقتی میرم جاش نمیگه e رو بزن تا علامتش رو نقشه بیاد الان من دقیقا باید چطوری اینو بسازم ؟
    یک سواله دیگم داشته آیا میشه ماشینو عوض کرد ( که چامباکت بیاد پشتش ) اگه آره چجوری ؟یاکه نه باید همین ماشین رو که داریم فقط ارتقا بدیم ؟

5. کاربر سایت

نام:
    nucky thompson
    شما سگه رو برگردوندی ؟ شما وقتی نقشه باز میشه یک نگاه بکنی با علامت زرد رنگ بعضی جاهای نقشه علامت خرده . اون جا جاییه که قطعات لازم برای ساخت آپشن های توی قلعه وجود داره . برای همه آپشن ها جمع آوری قطعات لازمه .

درباره ماشین هم دقیق منظورتو نمی گیرم چیه . می تونی ماشین های وسط صحرا رو دزدید و آورد تو قلعه و بعدا استفاده کرد . وقتی یکی دو تا ماشین باشه تو گاراژ بری سمت ماشین گزینه عوض کردن ماشین میاد برات در کنار سوار شدن

6. کاربر سایت

نام:
    میلاد
    درود

اون مشکل اول رو نمیدونم . شاید شاید از کرک باشه " که احتمالش کمه " توی نقشه یه سری علامت هایی هست که شکل 2 تا آچار به صورت ضربدری با پشت زمینه زرد هستن / این ویدئو رو ببینی همه چیز رو میفهمی /
    درود

در مورد سوال اول شما باید برگردی مخفی گاه اول چامباکت که توی نقشه بخش پایین هست / همون جایی که بازی شروع میشه و میرن توی یه کشتی و بعد با ماشین باگی و سگ میای بیرون " از این ماشین و سگ میتونی برای پیدا کردن مین ها استفاده کنی "

ویدئویی که برای دوست عزیزمون بالا گذاشتم نگاه کن . اگه اکی نشدی بگو تا بیشتر توضیح بدم بهت

اره . شما وقتی میخوای از قلعه بیای بیرون . به جای اینکه R بزنی که سوار ماشین بشی کلید T رو بزن و ماشینت رو عوض کن . اگه درست یادم مونده باشه سمت چپی ها رو که انتخاب کنی چامباکت میاد پشتش

بعد یه جای بازی ازت میخواد که ماشین Jack رو بسازی . که باید بری توی بخش گاراژ و کلید F رو بزنی و ببینی اون ماشین چه چیزایی کم داره و اونا رو تامین کنی و بسازیش

7. کاربر سایت

نام:
    امید
    حله دوستان ردش کردم ممنون

8. کاربر سایت

نام:
    مهراد
    یکی درباره DLC های بازی توضیح میده که قضیه شون چیه؟ یکی 1 مگابایت و دومی 39 مگابایت هست

9. کاربر سایت

نام:
    علی
    39 مگابایتی ماشین اظافه میکنه دومه یه آیتم تزیینی برای جلو ماشین

10. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

یکی از زیباترین گرافیک های بصری از آسمان رو توی این بازی تجربه کردم ، واقعا آسمان طبیعی و بی نظیری داره ...

دمای پردازنده جدید 6700K رو آدم میبینه تو بازی لذت میبره ، همچنین باعث شده دمای پردازنده گرافیکی هم پایین بیاد... 29 درجه تو بازی :)

11. کاربر سایت

نام:
    محسن
    بیابوناش انصافا خیلی تنوع داره (مخصوصا بیابونی که پر زباله هستشو پشت سرش شلعه های به شدت واقع گرا) گرافیک بازی رو واقعا میشه نسل هشتی حساب کرد بیابونا و کیفیت رو میبینم تصور red dead با این

گرافیگ چی میشد =((دوستان این ماشینایی که چامباکت میاد پشتش چه جوری باید گیر آورد؟ با مسابقه دادن ؟بعد این ماشینای معمولی رو نمیشه کاستومایز کرد:d؟

12. کاربر سایت

نام:
    سعید
    یه نفر ممکنه برای من توضیح بده که این log book بازی کجاست ؟؟؟

مثلا الان من تو یکی از این کمپ ها هستم که وقتی دکمه location info رو میزنم که اطلاعات محل رو به من نشون میده ،، نوشته که kill Gaspa Grope بعد زیرش در یه کادر سبز رنگ نوشته که " INTEL available in log book " ...... که یعنی اطلاعات در log book موجود است. حالا این log Book کجاست که من هرچی توی منوهای بازی میگردم پیداش نمیکنم !!!

13. کاربر سایت

نام:
    つばさ
    اسم این نرم افزاری که استفاده می کنید چیه ؟ چطور باید این قسمت ها رو توی این نرم افزار فعال کرد ! تشکر

14. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

MSI Afterbuner از طریق Settings - Monitoring میتونید بخش هایی که نیاز دارید رو Show in on-Screen Display رو تیک بزنید.

15. کاربر سایت

نام:
    سعید
    یه نکته ای که الان متوجه شدم اینه که در منوی بازی اونجا که setting و resume game وجود داره ، پایینش نوشته log که در زیرمجموعه اون چند گزینه هست که یکیش که نوشته wasteland missions برای من خاکستری هست و قابل باز کردن نیست ! شاید منظور از log book همین باشه ..... از دوستان تقاضامندم یه چک کنند ببینن بازی اونها هم این گزینه خاکستریه یا نه ؟

16. کاربر سایت

نام:
    SaSaN
    حدود 5 ساعت بازی کردم ولی برخلاف دوستان به نظرم اصلا بازیه مالی نیست شدیدا بیروح، تکراری و خسته کننده است (:|

این صفحه را به اشتراک بگذارید