(Microsoft)اینترنت ندارید ؟پس xbox360 بخرید !!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
20130612_xbox_360.jpg

درود
مدیر اجرای Microsoft در صحبت های عجیب بیان کرد که اگر شما دسترسی خوبی به اینترنت ندارید یا درمناطق خاصی هستید یا در شهرهای هستید که وضعیت اینترنت جالبی ندارندپس یک xbox360 بخرید !
Don Mattrickدر صحبتی که با سایت GameTrailers داشت بیان کرد ما یک کنسول دیگر داریم برای کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند به نام xbox360!

اگر دسترسی شما به شبکه اینترنت در حد صفر هست 360 یک کنسول افلاین هست
Mattrick می گوید xbox oneبرای گیمر ها ساخته شده هست البته به وسیله خود گیمرها و کسانی که اعتراض دارند اول باید متوجه بشوند این سیستم چطور کار میکند بعد قضاوت کنند !
به نظر من ما راه طولانی در پیش داریم و یک محصول کامل ساخته ایم و مردم ان را دوست خواهند داشت
این برای مردم بسیار مهم هست زیرا مردم خیلی باهوش هستند و زمانی که کنسول را ببینند خواهند دید که چه پیشرفت های دارد
منبع

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ولی از نظر معرفی و نمایش بازی تا حالا از XOne راضی بودم :D
نظر شخصی من و شما FACT رو تغییر نمیده مثل این:

Sunset Overdrive’s Xbox One exclusivity due to quick production cycles

یا این:

Kotaku: Ryse QTEs complete themselves even if you press no buttons

یا این:

Forza Motorsport 5: no night, no weather, no storefront, no auction house

چیزی رو که خب متوجه شدم اینکه ماکروسافت به گیمر میگه "مشتری" و به گیم میگه "تجربه یا Content". توی کنفرانس E3 چند ده بار گفتن Consumer-Experience-Content. قربونش برم REMEDY هم ذوب شده در افکار مسخره MS. اون a REMEDY Experience چی بود اول تریلر ! :)) راست هم میگن خب ممکنه QB ترکیبی از LIVE Action و QTE و Heavy Rain باشه که حداقل من به این جور چیزا بازی نمیگم :D.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
مایکروسافت واسه لانچ بازی داره ولی سیاست هاش افتضاحه، سونی سیاست هاش عالیه ولی واسه لانچ بازی نداره [از نظر من البته]. در نتیجه خرید کنسول های نسل بعد حداقل یک سال به تعویق میفته :D
دقیقاً مایکروسافت از نظر بازی توی E3 فوق العاده بود و از این نظر هیچ مشکلی نداشتن. از یه ریسینگ فوق العاده تا FPS ای از سازنده های قبلی CoD تا بازی های Fighting و TPS و کینکتی و ... کلاً تنوع خیلی خوبی داشتن و نمایش های جالبی هم بین ـشون دیده میشد. ولی این سیــاست هاشون هست که خیلی مشکل ساز شده ! :D (آنلاین بودن ، مشکلات بازی های دست دوم ، 100 دلار گرون تر بودن در حالی که خیلی ها کینکت نمیخوان)
این مشکلات هم فقط توی ایران نیست و میشه این موضوع رو همه جا دید. به Neogaf تنها هم خلاصه نمیشه که بگیم فن سونی هستن و ... تقریباً توی همه سایت ها و رأی گیری ها ، ملت بیشتر سمت PS4 رفتن. سایت های فروش بزرگ و معروف هم میشه گفت توی 99%ـشون PS4 جلوتر از Xbox One هست (تقریباً همه شعبه های آمازون از جمله شعبه اصلی و انگلیس که عشق 360 هستن تا Best Buy و GameStop و ...) یعنی قضیه فن بازی و این حرفا نیست که بگیم فن های سونی توی نظرسنجی ها فعالیت بیشتری دارن ! :D
البته هنوز حتی نسل شروع هم نشده و خیلی زوده که نتیجه گیری کنیم. ولی اگه مایکروسافت سیــاست هاش رو تغییر نده و سونی هم روی حرفش بمونه و جوگیر نشه و سراغ کارهای خطرناک (!) نره ، سونی شانس زیادی برای اوج گرفتن توی نسل بعد داره. فقط می مونه جاهایی مثل آمریکا که من هنوز روی حرفم هستم و مطمئنم Xbox One فروش طوفانی ای توی اونجا میکنه و 3،4 سال دیگه آمار میاد که در نیمی از خانه های آمریکایی یک عدد Xbox One یافت می شود ! :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
List of Xbox One games - Wikipedia, the free encyclopedia
List of PlayStation 4 games - Wikipedia, the free encyclopedia

انحصاری های مایکروسافت که تا به حال معرفی شده: 15
سونی: 9

حالا اینکه بعدا چی میشه رو ما نمیدونیم. فعلا از لحاظ انحصاری Xbox One کاملا برتر از PS4 ـه و بهتره باهاش کنار بیایید.
نظر شخصی من و شما FACT رو تغییر نمیده مثل این:

Sunset Overdrive’s Xbox One exclusivity due to quick production cycles

یا این:

Kotaku: Ryse QTEs complete themselves even if you press no buttons

یا این:

Forza Motorsport 5: no night, no weather, no storefront, no auction house

چیزی رو که خب متوجه شدم اینکه ماکروسافت به گیمر میگه "مشتری" و به گیم میگه "تجربه یا Content". توی کنفرانس E3 چند ده بار گفتن Consumer-Experience-Content. قربونش برم REMEDY هم ذوب شده در افکار مسخره MS. اون a REMEDY Experience چی بود اول تریلر ! :)) راست هم میگن خب ممکنه QB ترکیبی از LIVE Action و QTE و Heavy Rain باشه که حداقل من به این جور چیزا بازی نمیگم :D.
قبل از کنفرانس میگفتی مایکروسافت همش Kinect Sports و فیتنس و TV و فلان معرفی میکنه. حالا که اپیک فیل شدی، رفتی گشتی نظرات منفی رو تو نت جمع کردی گذاشتی اینجا. قبلا شنیده بودم هیتر بودن ریشه قدیمی داره، نگو در نوع جدیدش با سرعت باد ریشه پیدا میکنه:D

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
وقتی هنوز نصف استدیو های First Party سونی بازیاشونو معرفی نکردن رو چه حسابی میگین بازی نداره ؟
خدارو شکر سونی خودش رو تو بازی های انحصاری ثابت کرده .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حقش بود سونی توی کنفرانسش حالشو گرفت چقدرم تشویق کردن مردم مشخصه که همه شاکی هستن یعنی یه کمپانی با این همه قابلیت با نظر یه ادم بی شعور داره هدر می شه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
فقط معرفی انحصاری که مهم نیست - در ثانی زمانی که همه ما می دانیم انحصاری یک کلمه بی معنی است برای ماکروسافت و دیر یا زود به یک Platform دیگر می رسه چرا بیاییم و یک Label روش بزنیم.اگر منظورتون از تعداد بالا انحصاری ها ایناست که Crimson Dragon-Disney Channel game-Fantasia: Music Evolved-Kinect Sports Rivals-Sunset Overdrive فکر می کنم کلا باید ماکروسافت یک تعریف جدید از عناوین انحصاری براش صورت بگیره.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
قبل از کنفرانس میگفتی مایکروسافت همش Kinect Sports و فیتنس و TV و فلان معرفی میکنه. حالا که اپیک فیل شدی، رفتی گشتی نظرات منفی رو تو نت جمع کردی گذاشتی اینجا. قبلا شنیده بودم هیتر بودن ریشه قدیمی داره، نگو در نوع جدیدش با سرعت باد ریشه پیدا میکنه:D
باز TV SPORT KINECT COD بنظرم بهتر از QTE Festival و به نوعی شبیه ساز Heavy Rain بود.
بد جوی گرفته شماها رو (تو و ممد و اینا :D) میگید "یا با یی یا بر ما"و تئوری توطئه. کسی نخواد به policy های مسخره و خریدن اجباری Kinect one تن بده میشه هیتر؟ کسی نخواد به زور از Infinity Power of Cloud استفاده کنه میشه هیتر؟ کسی بخواد از حقش دفاع کنه و بگه من میخوام صاحب چیزی باشم که خریدمش و پولش رو دادم میشه هیتر؟
چی به سرتون اورده ماکروسافت؟! :laughing:

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
فن های X1 که میان هی 15 تا انحصاری رو به رخ میکشن :

اگه سونی هم مثل مایکرو میمود چند سال کنسولش رو بدون بازی انحصاری میزاشت و آخر هم یه بازی متوسط مثل geow:j رو میداد بیرون الان ps4 خیلی بیشتر از X1 انحصاری داشت

ولی سونی هنوز هم داره از ps3 حمایت میکنه و ip جدید برای این کنسول منتشر میشه اگه سونی شاهکارهای مثل TLOUو journey و.... رو رو ps3 نمیزد و برای ps4 نگه میداشت

الان انحصاریاش از 15 تای مایکرو بیشتر بود آخر این نسل هم میبینیم وقتی مایکرو همتون رو بی انحصاری گذاشت سونی میاد IP جدید میده مثل این TLOU همی مایکر فن ها آرزوی

IPجدید به دلشون میمونه

همونطور که "جوجه رو آخر پاييز ميشمرن" انحصاری شاهکار رو هم آخر نسل میشمرن....

در ضمن مایکرو تو این نسل جدید مثل نسل پیش ثابت کرد به هیج وجه عرضه انحصاری کردن دائم DLC رو نداره و ظاهرا هیچ وقت هم نخواهد داشت در حالی که سونی DLC های

ACIv و WD رو به طور دائم انحصاری کرده

پ.ن: کسی که در جریان اخبار باشه میدونه حرفهایی که زدم عین واقعیته پس با گفتن اینکه من دارم ترول میکنم وblah blah...... خودتونو خسته نکنید

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
کسی نخواد به policy های مسخره و خریدن اجباری Kinect one تن بده میشه هیتر؟ کسی نخواد به زور از Infinity Power of Cloud استفاده کنه میشه هیتر؟ کسی بخواد از حقش دفاع کنه و بگه من میخوام صاحب چیزی باشم که خریدمش و پولش رو دادم میشه هیتر؟
الان مایکروسافت تو رو زور کرده X One بخری؟:-/ تو که اعلام کردی میخوای PS4 بگیری، دیگه برای چی این همه خودت رو به در و دیوار میزنی و حتی از چیزهای مثبت مایکروسافت (مثل معرفی بازیهای انحصاری) هم ایراد میگیری؟ یعنی ما باید قبول کنیم در حالت طبیعی به سر میبری؟:-/

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
نظرسنجی amazon:

نظرسنجی gamespot:

پیشفروش gamestop که نه تنها خودش بلکه همه باندلاش هم اون بالان:
لینک

انگار مردم به جای اینکه برن xbox360 بخرن رفتن ps4 پیش خرید کردن

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دوستان همچین میگن آیکس وان 15 تا انحصاری داره و پی اس 4 9 تا که انگار که کنکوره و وقت تموم شده و دیگه کسی نمی تونه به سوال بیشتری جواب بده و بعد E3 کسی دیگه نمی تونه بازی انحصاری معرفی کنه و هیچ همایشی هم دیگه در کار نیست و ... خوب پس بیاید با این حقیقت کنار بیایم که قرار نیست دیگه هیچ بازی انحصاری برای پی اس 4 ساخته بشه .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
الان مایکروسافت تو رو زور کرده X One بخری؟:-/ تو که اعلام کردی میخوای PS4 بگیری، دیگه برای چی این همه خودت رو به در و دیوار میزنی و حتی از چیزهای مثبت مایکروسافت (مثل معرفی بازیهای انحصاری) هم ایراد میگیری؟ یعنی ما باید قبول کنیم در حالت طبیعی به سر میبری؟:-/

ببخشید دخالت می کنم توی بحث تون اما از اول تا اخر همین تاپیک را ببینید و تمام تاپیک های مربوطه این فن های xbox هستند که به زور می خواهند به همه بگن که کنسول xbox خیلی بهتر بوده در زمینه عرضه بازی ها.اما واقعیت چیزه دیگری است و همه طرفداران این کنسول بهتر از هر کسی می دونند که xbox متاسفانه چیزی را ارائه نداد که Gamer بخاطرعنوانی شاهکاری بخواهند xbox1 بخرند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر