(Microsoft)اینترنت ندارید ؟پس xbox360 بخرید !!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
20130612_xbox_360.jpg

درود
مدیر اجرای Microsoft در صحبت های عجیب بیان کرد که اگر شما دسترسی خوبی به اینترنت ندارید یا درمناطق خاصی هستید یا در شهرهای هستید که وضعیت اینترنت جالبی ندارندپس یک xbox360 بخرید !
Don Mattrickدر صحبتی که با سایت GameTrailers داشت بیان کرد ما یک کنسول دیگر داریم برای کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند به نام xbox360!

اگر دسترسی شما به شبکه اینترنت در حد صفر هست 360 یک کنسول افلاین هست
Mattrick می گوید xbox oneبرای گیمر ها ساخته شده هست البته به وسیله خود گیمرها و کسانی که اعتراض دارند اول باید متوجه بشوند این سیستم چطور کار میکند بعد قضاوت کنند !
به نظر من ما راه طولانی در پیش داریم و یک محصول کامل ساخته ایم و مردم ان را دوست خواهند داشت
این برای مردم بسیار مهم هست زیرا مردم خیلی باهوش هستند و زمانی که کنسول را ببینند خواهند دید که چه پیشرفت های دارد
منبع

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,009
نام
محمد امین
والله همش بهونه هست الان به لطف رایتل همه جا اینترنت پر سرعت موجود هست و کاری نداره یک دقیقه به نت وصل بشه
من الان 6 ساله ADSL دارم و همیشه هم آنلاین بودم..

با این حساب حدود 99.9 درصد ایرانی ها خیلی از تکنولوژی عقب هستند! :d:horse:

دوست عزیز الان شما به وسیله دود به شیوع سرخ پوست ها دارین پست میدین..؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
والله 360 من حداقلی روزی 4 بار به اینترنت وصل میشه و قطعا مشکلی با XBOX ONE ندارم..

الان تو روستا ها هم مردم اینترنت دارن و این یک بهانه بی خود هست..
والله همش بهونه هست الان به لطف رایتل همه جا اینترنت پر سرعت موجود هست و کاری نداره یک دقیقه به نت وصل بشه
من الان 6 ساله ADSL دارم و همیشه هم آنلاین بودم.

کلا همه منتظران امکانات و پول داشتنشون رو به رخ بقیه بکشن اینجا انگار...بابا خیلیا به این راحتی‌ دست رسی‌ به اینترنت ندارند حالا چون شما داری پس بهونه شده؟
آره شما خوب تحلیل کردی الان، همه جم شدن الکی‌ گیر بدن، اینا همه مواجب بگیر سونی هستن اومدن گیر بدن به اینmicrosoft بی‌چاره.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من الان 6 ساله ADSL دارم و همیشه هم آنلاین بودم..

شما اینترنت 1.5 مگ داری ؟ دم شما گرم:bighug:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,009
نام
محمد امین
طرف فن سونی هست تو کشور خارجی با اینترنت 10 مگا بایت داره زندگی میکنه بعد اومده اینجا گیر میده..! خندتون نمی گیره..

کلا همه منتظران امکانات و پول داشتنشون رو به رخ بقیه بکشن اینجا انگار...بابا خیلیا به این راحتی‌ دست رسی‌ به اینترنت ندارند حالا چون شما داری پس بهونه شده؟
آره شما خوب تحلیل کردی الان، همه جم شدن الکی‌ گیر بدن، اینا همه مواجب بگیر سونی هستن اومدن گیر بدن به اینmicrosoft بی‌چاره.

شما اینترنت 1.5 مگ داری ؟ دم شما گرم
:bighug:

با یک اینترنت 128 هم میشه به لایو وصل شد که میشه ماهی 9 تومن کسی که این پول رو نداره چه طوری میخواد 3 میلیون بده XBOX ONE و هر بازی رو با قیمت 250 تومن بخره..

همش بهانه هست..

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
طرف فن سونی هست تو کشور خارجی با اینترنت 10 مگا بایت داره زندگی میکنه بعد اومده اینجا گیر میده..! خندتون نمی گیره..

با یک اینترنت 128 هم میشه به لایو وصل شد که میشه ماهی 9 تومن کسی که این پول رو نداره چه طوری میخواد 3 میلیون بده XBOX ONE و هر بازی رو با قیمت 250 تومن بخره..

همش بهانه هست..
به لایو میشه وصل شد اما خد مایکرو تایید کرده که ایکس باکس وان اینترنت 1.5 مگ لازم داره

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
حالا چرا PS3 خريدي؟ احتمالا به خاطر بازيهاي انحصاريش. پس به همون صورت يکي ديگه هم ميتونه Xbox One بخره به خاطر بازي هاي انحصاريش (که بيشتر از PS4 هم بود).
تو اوایل نسل قبل هم X360 تعداد انحصاریاش بیشتر بود و بعضی استودیو های TP رو به زور ـه پول مجبور کرده بود انحصاری بسازن همونطوری که respawn همین اول کار گفت که طرفداران PS4 نگران نباشن به فکر اونام هستیم . پیشنهاد میکنم اگه سونی رو میشناسی زیاد سر قضیه انحصاری مانور نده :D مثلا سر هیلو یا فورزا مانور بده بگو من چون عاشق هیلو هستم ماکرو پدرم رو هم دربیاره طرفدارشم :D

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
والله 360 من حداقلی روزی 4 بار به اینترنت وصل میشه و قطعا مشکلی با XBOX ONE ندارم..

الان تو روستا ها هم مردم اینترنت دارن و این یک بهانه بی خود هست..
متوجه نمیشید حرفها ماکروسافت رو برای خودتون یه چیزی سرهم میکنید و پست میدید.
چک کردن آنلاین چند کیلوبایت حجم میبره با بدترین نت دنیا هم میشه از پسش براومد. همه میدونن نیاز نیست راه به راه توی هر صفحه اینو بگید.
موضوع اینکه اینها توی هر جمله شون چند بار از cloud computing و cloud power استفاده میکنن. متوجه ی؟ یعنی انجین های اختصاصی و معماری کنسول طوری طراحی شده که بخش از گیم رو میتونه بصورت Cloud پردازش کنه.
بصورت کلی و ساده بگم، ماکروسافت بهتون بازی نمیفروشه بلکه لایسنسش رو در اختیارتون میگذاره که همون لایسنس کذایی رو باید هر 24 یک بار چک کنه. فاجعه به همون جا ختم نمیشه و ممکنه با استفاده از cloud computing همون لایسنس بدرتون نخوره.
به عنوان مثال بگن Halo 5 در 30 فریم و 720p اجرا میشه ولی با استفاده از cloud computing و cloud power میتونید اون رو با 60 فریم در 1440p تجربه کنید. یا Forza 5 با استفاده از cloud computing و cloud power دارای چرخه روز و شب/تغییر اب و هوا/ حراجی خواهد بود.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
جالبه طرف با در امد ماهینه بالای ۴۰۰۰ هزار دلار و داشتن اینترنت پر سرعت بیخیال xone میشن. اونوقت ملت تو ایران با میانگین درامد 600 هزار تومن در ماه و خرید کنسول بالای ۲ میلیون و بازی ۳۰۰ هزار تومنی و DRM و اینترنت لاک پشتی جانشون رو فدای مایکرو میکنن.
تو دبی یکی از دوستای عربم که تا حالا اسم بی پولی به گوشش نخورد از این وضعیت ناراضی هست . چون عادت داشتیم بازی هامون رو به هم قرض بدیم یا یکی میخرید چند نفر بازی میکردن . واقعا من موندم با چه رویی میان فن بازی در میارن

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
بابا حالا چرا خودتونو جوش میدین.
شاید بعد از کرک شدن نصف این (دردسر برای خیلی ها ) و یا حتی بیشتر از بین بره.
حالا یکی سیاست داده که داده. چرا خودمونرو عصبانی میکنیم.
واسه آدم ضرر داره.:-b

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بابا حالا چرا خودتونو جوش میدین.
شاید بعد از کرک شدن نصف این (دردسر برای خیلی ها ) و یا حتی بیشتر از بین بره.
حالا یکی سیاست داده که داده. چرا خودمونرو عصبانی میکنیم.
واسه آدم ضرر داره.:-b
احتمالا زمانی که هک بشه میشه محبوب ترین کنسول :))

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
جالبه طرف با در امد ماهینه بالای ۴۰۰۰ هزار دلار و داشتن اینترنت پر سرعت بیخیال xone میشن. اونوقت ملت تو ایران با میانگین درامد 600 هزار تومن در ماه و خرید کنسول بالای ۲ میلیون و بازی ۳۰۰ هزار تومنی و DRM و اینترنت لاک پشتی جانشون رو فدای مایکرو میکنن.
تو دبی یکی از دوستای عربم که تا حالا اسم بی پولی به گوشش نخورد از این وضعیت ناراضی هست . چون عادت داشتیم بازی هامون رو به هم قرض بدیم یا یکی میخرید چند نفر بازی میکردن . واقعا من موندم با چه رویی میان فن بازی در میارن
مشکلات X-BONE یکی دوتا نیست :D. جدای DRM این کنسول ریجن لاک داره. فروش اجباری Kinect One. استفاده Cloud Computing در بازیها. صد دلار گرونتر از Ps4. و Policy های که نه مشتری رو جذب میکنه نه Developer رو و فقط حکم یه خط لوله فشار قوی انتقال پول رو داره که به جیب ناشر ختم میشه.

---

حالا قضیه چیه یهو از فحش دادن به سونی یهو تغییر 180 درجه دادی و شدی دشمن مایکروسافت؟
it is not anybody goddamn Business :).

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom

همش بهانه هست..

برای استفاده از فناوری cloud شما باید در مکانی زندگی کنید که server هاشون توان پشتیبانی از اون مناطق رو داشته باشه,شما که فکر نمی کنین که server های اروپا بتونن ایران رو با این فاصله پوشش بده؟حالا اگه بتونی 600 بار هم در روز online بشی تا زمانی که server هایی رو برای پوشش مناطق ما تاسیس نکنه, فرقی به حال شما نمی کنه چون عملا مایکروسافت شما فن ها رو به حساب نمیاره

قضیه زمانی بدتر می شه که مایکروسافت می خواد فناوری رو تو پاچه ملت برای تبلیغات بکنه که طبق گفته DF و Avalanche توانایی افزایش فریم یا کیفیت تصویری رو نداره و عملا خیلی راحت می شه از ram استفاده کرد

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

همش بهانه هست..

این که شما خوش خنده هستی رو نمیشه کاریش کرد آقای مایه دار اینترنت خفن. من دارم به این فکر میکنم که تابستون ها که میام ایران دیگه نمیتونم مثل 360 کنسول رو با خودم بیارم استفاده کنم...بعد هم شما انگار هنوز فکر مکنی این قضیه مثل live هست، خود microsoft اعلام کرده 1.5 mbps میخواد xbox one. حالا شما بدو ببین چند نفر دسترسی دارن حتی اگر پولشو داشته باشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر