(Microsoft)اینترنت ندارید ؟پس xbox360 بخرید !!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
20130612_xbox_360.jpg

درود
مدیر اجرای Microsoft در صحبت های عجیب بیان کرد که اگر شما دسترسی خوبی به اینترنت ندارید یا درمناطق خاصی هستید یا در شهرهای هستید که وضعیت اینترنت جالبی ندارندپس یک xbox360 بخرید !
Don Mattrickدر صحبتی که با سایت GameTrailers داشت بیان کرد ما یک کنسول دیگر داریم برای کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند به نام xbox360!

اگر دسترسی شما به شبکه اینترنت در حد صفر هست 360 یک کنسول افلاین هست
Mattrick می گوید xbox oneبرای گیمر ها ساخته شده هست البته به وسیله خود گیمرها و کسانی که اعتراض دارند اول باید متوجه بشوند این سیستم چطور کار میکند بعد قضاوت کنند !
به نظر من ما راه طولانی در پیش داریم و یک محصول کامل ساخته ایم و مردم ان را دوست خواهند داشت
این برای مردم بسیار مهم هست زیرا مردم خیلی باهوش هستند و زمانی که کنسول را ببینند خواهند دید که چه پیشرفت های دارد
منبع

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان خواهشا اینقدر به مغزشون فشار نیارن که داستان مثال درست کنن در مورد وان
هرکس که دوست داره میخره و به من و کسای دیگه ربطی پیدا نمیکنه
لطفا برای دیگرون اینقدر افسوس نخورید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
حالا خوبه نگفته انایی که اینترنت ندارن برن گ..ه بخورن!
گفتن خب. بشین و بفرما و بتمرگ یه معنی میده. دان به جف میگفت "یه بلاگ میخوندم یارو گفته بود من توی Sub Nuke زندگی میکنم دسترسی به نت ندارم. خب من نمیدونم Sub Nuke چی هست ولی اگر دسترسی به نت ندارید ما به محصول کاملاً آفلاین داریم اسمش Xbox 360 هست" :D.
طرز فکر ماکروسافت = Doing in my Way or Go F Yourself.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
حرفای این بابا بد جوری منو یاد حرفای بضیا میندازه که همین روزا خوشبختانه داریم ازشون برای همیشه خداحافظی میکنیم میدونید کیو میگم که؟:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
اين نسل من قبل از اينکه PS3 بخرم دوتا Xbox خريدم که به رحمت خدا رفتن. 1. چون قيمتش پايينتر بود. 2. اون موقع در توانم نبود که بازي اريجينال بخرم.
حالا رو چه حسابي براي خودت چرکته انداختي و به اين نتيجه رسيدي، من نميدونم. اما اين نسل قطعا PS4 ميخرم چون 1. قيمتش کمتره 2. سخت افزار بهتري داره 3. مزخرفات چک آنلاين و دنگ و فنگ بازي هاي دست دو رو نداره. 4. دارم به کشوري ميرم که راحت ميتونم بازي ها رو ببرم تو فروشگاه و عوض بدل کنم. يا کرايه کنم.

نه به خاطر طرفداري کورکورانه از کمپاني خاصي.
دقيقا.
حالا چرا PS3 خريدي؟ احتمالا به خاطر بازيهاي انحصاريش. پس به همون صورت يکي ديگه هم ميتونه Xbox One بخره به خاطر بازي هاي انحصاريش (که بيشتر از PS4 هم بود).
پس تو هم نميتوني راحت يه نفر رو متهم کني که کورکورانه طرفداري ميکنه (چه کسي هم اين حرفو ميزنه:)) ). هر کسي دلايل خودش رو داره و هيچکس حق نداره براي بقيه تعيين تکليف کنه يا دربارشون قضاوت کنه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
والله 360 من حداقلی روزی 4 بار به اینترنت وصل میشه و قطعا مشکلی با XBOX ONE ندارم..

الان تو روستا ها هم مردم اینترنت دارن و این یک بهانه بی خود هست..

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
@ Dreadlord

4 تا بازی نشون دادن انقدر جوگیر شدی ؟ سونی هم میتونست بیاد هرچی عنوان استدیو های 1st party رو نشون بده ملت کیف کنن, خودتو کنترل کن چون هنوز عناوین مدیا مولکول , ناتی داگ , سانتا مونیکا , تیم ICO , پُلیفونی و . . . نمایش داده نشدن, همین نمایش ساکرپانچ و درایو کلاب تا الان فوق العاده بوده و جایی برای ترول نمیزاره

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
هر کسي دلايل خودش رو داره و هيچکس حق نداره براي بقيه تعيين تکليف کنه يا دربارشون قضاوت کنه.

بنظر منم بکسی ربطی نداره کی چرا و به چه دلیل و چطور طرفدار یک کنسول و یا محصول هست اما نکته ای که حداقل برای من جالبه اینه که دوستان بجای طرفدار بازی بودن فقط طرفدار مایکروسافت هستن!

مثلا الان X1 کنسولی هست که با شرایط حاضر بدرد ما نمیخوره اما کسی رو دیدم که ازش طرفداری میکرد با این توجیح که مایکروسافت ازش خوب پول درمیاره! یعنی طرف حاضره خودش دستش به X1 نخوره و بازی نکنه باهاش اما مایکرو سونی رو له کنه و پولدار بشه! دقیقا این مورد هست که من قادر به درکش نیستم!

بابک خود تو هم من تا انجایی که دیدم داری یه ریز از همه سیاست های مایکرو طرفداری میکنی و میگی حق داره و ... در صورتی که خودت میدونی همشون از دم به ضرر ماهاست! غیر از اینه؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
والله 360 من حداقلی روزی 4 بار به اینترنت وصل میشه و قطعا مشکلی با XBOX ONE ندارم..

الان تو روستا ها هم مردم اینترنت دارن و این یک بهانه بی خود هست..
الان 360 هك نشده بود كه همه ps3 ميگرفتيد دوستان!
براي مثال هم xbox و ps2 كه ps2 برد

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
321
نام
amir
چه خودخواه و از خودراضی . یعنی در دنیا فقط دوتا کنسول وجود داره xbox 1 وxbox 360!!!:-&
چی سیاست جالبیه قشنگ میخواد کنسول هاشو بندازه به مردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر