نظر شما درباره ظاهر playstation4 چیست؟

نظر شما در باره ظاهر کنسول playstation4 چیست؟

• بسیار زیبا

رای‌ها: 215 54.2%
  • خوب

رای‌ها: 94 23.7%
  • معمولی

رای‌ها: 57 14.4%
  • بسیار زشت

رای‌ها: 31 7.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    397

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
این کنسول رو واقعا دوست دارم...ببین این دوست دارم سلیقه ای نیستا دلیلش اینه که واقعا دوست داشتنیه!
ولی جعبهء کنسول رو اگه یه صرفنظر روش بکنن خوبه،به هر حال جعبهء زیبا هم خودش یک امتیاز میتونه باشه که تا اینجا فکرکنم جعبهء کنسول مایکروسافت قشنگتره...
ولی در کل فقط PS4 :D

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
طراحی بسیار عالی و مدرن هستش. نمیدونم چرا بعضیا خوششون نیومده. شاید به خاطر خطوط صاف و تیزی هست که توش استفاده شده و مثله PS3 از منحنی استفاده نکرده.ولی طراحی عالیه. مخصوصا از PS3 که تو لانچ کاملا نا امیدم کرد خیلی بهتره.

killzone1988

کاربر سایت
Feb 21, 2013
394
من که خیلی طراحی ps3 رو دوست داشتم چون سری فت یک حس مرموز بودن داشت....
بعدهم سیستم تهویه ps3 عالیه. معماری برد اصلی هم چون یونیک بود و هنوز تکنولوژی 45 نانومتری فراگیر نشده بود.
طراحی ps4 هم که مادرن هست.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
XvsS-Next-Gen-Size-Comparison.jpg

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
این طراحی به طراحی اریگامی معروف هستش که همون طراحی شکسته اریگامی های ژاپنی هستش که تو طراحی های کمپانی اپل ( جاناتان ایو برای یاد گرفتن این طراحی چند وقتی به ژاپن پیش شمشیر سازانی که کاتانا میسازن رفته بود ) و همچنین لامبورگینی آونتادور استفاده شده ... شکستگی های نامتعارف...

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
lol ...شما هنوز معنی entertainment رو نمیدونی ...اول برو تحقیق کن در مورد تعریف سرگرمی بعد در مورد X 1 نظریه پردازی کن ...

چرا دعوا ؟ چرا جنگ آخه؟ همون شکلات تک تکه که رویه Xone و مایکروسافت رو سیاه میکنه:d
بحث کردن چیزی رو حل نمی کنه PS4 حرفشو تویه مستطیل سبز میزنه:d

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
lol ...شما هنوز معنی entertainment رو نمیدونی ...اول برو تحقیق کن در مورد تعریف سرگرمی بعد در مورد X 1 نظریه پردازی کن ...

تمام قابلیت های انلاین و نمایش های سریال و ... تو E3اعلام شد برای کنسول سونی هم هستش به سرویس های موزیک و ویدیو انلیمیتد .. اینا اینترتینمنت نیست؟
فقط یدونه قابلیت ست تاپ باکسش زیاده که خدا رو شکر با این برنامه های چرت صدا و سیما همه دارن Satelliteاستفاده میکنن.

- - -ویرایش - - -

چرا دعوا ؟ چرا جنگ آخه؟ همون شکلات تک تکه که رویه Xone و مایکروسافت رو سیاه میکنه:d
بحث کردن چیزی رو حل نمی کنه PS4 حرفشو تویه مستطیل سبز میزنه:d

الان ایکس وان باز مهندسی شده و سرعت انتقال دادش کمی از پلی استیشن بالا رفته (یکم) ولی اصل کار پردازش خام هستش ... همونی 1.7 ترافلاپسی که از 1.2 ترافلاپس ایکس وان بیشتر هستش و با این وجود که سونی اومده از پردازنده نا متعارف سل استفاده نکرده راحتر میشه تو انحصاری ها از این قدرت بیشتر استفاده کرد ... تو همشون هم مطمئنا لید پلتفرم یک پی سی هم رده خواهد بود چون دیگه همشون از پردازنده های متعارف پی سی استفاده میکنن.
یدونه کینکته که اونم چون دنس سنترال بازی نمیکنیم(!) بجاش دو تا بازی انحصاری توپ میگیریم حالشو میبریم... خودم از PS4 Eyeحالم بهم میخوره ...کینکتم جالبه برای کسایی که دوست دارم بولینگ و .. بازی کنن یا با تکون دادن سر مثلا تو بازی فورزا دوربینو عوض کنن که شخصا برای همچین قابلیتی 100 دلار نمیدم

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
خیلی خوبه...حداقلش اینه که آدم روش میشه بزاره جلوی تلوزیون...
یعنی چی !!

یعنی پلی 3 رو روت نمی شد بزاری جلوی تلویزیون

فرق خاصی با پلی 3 نمی کنه یکم جلو عقبش کردن

همین پلی 3 مدل فت از اینم زیباتر هست به خصوص مدل 60 گیگش که نوشته پلی 3 رو با استیل نوشتن همچنین جلوی سیستم رو هم استیل زدن درحالی که همون فت غیر از 60 گیگش اون قسمتارو همین یه بدنه عادی براش زدن ولی بازم همین پلی 3 فت ظاهرش از پلی 4 قشنگ تر هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر