PlayStation Dont Starve | PS4

بازی Dont Starve یک بازی کم حجم ماجرایی و استراتژیک جدید توسط کمپانی Klei Entertainment برای کامپیوتر ساخته شده است. بازی Dont Starve یک بازی Survival در دنیایی که علم و جادو با هم آمیخته شده اند می باشد. شما در نقش Wilson به عنوان یک دانشمند هستید که توسط دیو به دام افتاده و به این دنیای عجیب وارد شده اید. شما باید با استفاده از محیط و موجودات اطراف خود راه فراری برای خودتون بسازین و به خانه برگردید.در بازی Dont Starve شما به جهانی پر از موجودات عجیب و غریب ، خطرات و شگفتی های غریب و ناشناخته گام نهاده اید. شما باید با استفاده از وسایل اطراف خود راز و رمز بقای خود در این جهان رو بدست بیاورید.
برای PS4 به صورت انحصاری هست.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
هاهاهاها! من 25 روز دووم آوردم ولی دقیقا سه روز قبلش Willow استرسی شده بود توی قلعه ای که ساخته بودم یه بوته رو آتیش زد تمام زحمات زندگیم به باد رفت...بعد زمستون شد افتادم دنبال پیدا کردن خرگوش و غذا(کلا هر چیزی که بشه ازش استفاده کرد برای ساختن لایه سوم دیوار قلعه ام(آره داداش سه لایه بود دیوار قلعه ام:d) یه سری نمی دونم سگ آبی بودن چی بودن دو تا گرگ داشتن زدن نابودم کردن! اومدم از Touchstone برگردم وسایلم رو بردارم، تو دو ثانیه دوباره انداختن دنبالم و فرستادن من رو به جهنم! ولی 25 روز رکورد خوبی بود برام!!!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازيو زدم تو ليستم كه ٤ خريدم حالشو ببرم:دى شبيه harvest moon ئه يه جورايي ديگه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بازيو زدم تو ليستم كه ٤ خريدم حالشو ببرم:دى شبيه harvest moon ئه يه جورايي ديگه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

من Harvest Moon تا به حال بازی نکردم ولی بعید میدونم توش با گرگ و پرنده های وحشی و غورباقه هایی که قابلیت کشتنت رو دارن درگیر باشی برای Survival

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آره هاروست مون که اون چیزا رو نداشت :D ولی دیدم نوشتید مزرعه بسازو این حرفا فر خوردم :| ! خوبه ماینکرفتیه پیکسلی نیست :| ! چون از تراریا اصلا خوشم نمیومد اینم اگه میخواست همون شکلی باشه حالت تهوع میگرفتم :D ممنون :|

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
ﺳﻼﻡ.ﭼﺠﻮﺭﻱ اﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﻛﻢ ﻣﻴﺸﻪ و ﺑﺎﻳﺪ ﭼﻲ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﭘﺮ ﺑﺸﻪ?
اﻭﻥ ﻗﻠﺐ ﻛﻪ ﻫﻴﭻ ﻣﻮﻗﻊ ﭘﺮ ﻧﻤﻴﺸﻪ! ??

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
ﺳﻼﻡ.ﭼﺠﻮﺭﻱ اﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﻛﻢ ﻣﻴﺸﻪ و ﺑﺎﻳﺪ ﭼﻲ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﭘﺮ ﺑﺸﻪ?
اﻭﻥ ﻗﻠﺐ ﻛﻪ ﻫﻴﭻ ﻣﻮﻗﻊ ﭘﺮ ﻧﻤﻴﺸﻪ! ??
اول يك كلاه از ١٢ تا گل بساز، حتما هم شب ها بخواب تاثير خوبي داره و اگر كاراكتر اول رو برميداري ريش هاشو بزن. توي تاريكي زياد باشي يا از يه سري غذا ها زياد استفاده كني مغزه كم ميشه.
قلب هم با معجون و يه سري غذا ها پر ميشه.
آقا این دونه ها برای مزرعه رو از کجا گیر باید آورد؟:D :-"
از روي زمين ديگه:d
---------------------------------------
DLC :
reignofgiants_610.jpg

اطلاعات خاصی موجود نیست.

آخرین ویرایش:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
1- طلا باید از کجا گیر بیارم اون ماشین اختراع رو بسازم؟:d
2- شما قلعه ساختید؟:| چجوری؟:d
3- ریش شخصیتمو چجوری بزنم؟:|
4- من اون در رو پیدا کردم! برم داخل یا نرم؟:d
5- تعداد روزای ماهاش چقدره؟ کی زمستون میشه؟:-s

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
1- طلا باید از کجا گیر بیارم اون ماشین اختراع رو بسازم؟:d
2- شما قلعه ساختید؟:| چجوری؟:d
3- ریش شخصیتمو چجوری بزنم؟:|
4- من اون در رو پیدا کردم! برم داخل یا نرم؟:d
5- تعداد روزای ماهاش چقدره؟ کی زمستون میشه؟:-s

طلا ؟ یکی از مهمترین ابجکت های بازی طلا هست ! که یافتنش خیلی هم سخت نیست ! یه کلنگ بساز و برو سراغ سنگ های که یه لایه هایی از رنگ طلایی دارن بشکنشون 50 درصد ممکنه توش طلا باشه ! چیزی به اسم قلعه وجود نداره یک سری بلاک هست که توی ساینس مچین میشه ساخت تا بچینی دور کمپت تا محافظت کنه از وسایلت !

3- با ریش تراش ;) این وسیله فقط برای ریش زدن نیست ! شبا با یه مشعل برو توی بیابون و پوست گاوهارو وقتی خوابن بزن و باهاش یه کت بساز که تو زمستون کارتو راه میندازه !!! (Game Advice)

4- بازی یه سری در داره که میبرنت به غارها !
برای تموم کردن بازی باید وارد 5 تا چاله بشی که وارد هر کدوم که میشی یه اتفاق خاصی میفته ! ولی باید دووم بیاری و نمیری ! مثلا یکی زمستون میشه و تو بدون هیچی !

5-
بعد 30 روز زمستون میشه !

حالا یه سوال پیش میاد : کلا چیکار کنیم تا زنده بمونیم :

مرحله اول ساخت یه محل خوب مثل کمپ که بهتره دم خونه خوک ها باشه ! دیگ بزارید ! چادر بزنید ! مزرعه بسازید تا بتونید میوه بدست بیارین ! سعی کنین خودتون رو قوی کنین !

بعضیا هم پرسیده بودن یه غذا که خون رو زیاد کنه :

این کل خونتون رو پر میکنه فقط باید mandrake پیدا کنین یا با اتیش cook کنید یا بزارید تو دیگ! اون اخریه مخفیه ! برید ببینید چیه!
Mandrake.png

Mandrake_Soup.png
42px-Crock_Pot.png
Twigs.png
Mandrake.png
Monster_Meat.png
Monster_Meat.png

100
150
5
60 sec
6 Days
Fake

وارد غار ها هم که بشی موجودات جدیدی رو میبینی ! یه دنیای جدید
مثل

Batilisk.png

150px-Splumonkey_Cropped.png

اگه تو بازی دقت کنی میبینی شخصیت های زیادی برای باز کردن داره ! روش باز کردن هر کدوم :
طریقه ی باز کردن دیگر شخصیت ها:
Wilson

300px-Wilson.png

Willow

300px-Willow.png

160XP
8 روز
Wolfgang

300px-Wolfgang.png

320XP
16 روز
Wendy

300px-Wendy.png

640XP
32 روز
WX-78
300px-WX-78.png

960XP
48 روز
Wickerbottom

300px-Wickerbottom.png

1280XP
64 روز
Woodie

200px-Woodie.png

1600XP
80 روز
Wes

300px-Wes.png

در حالت ادونچر Wes را پیدا کرده و او را نجات دهید.
Maxwell

300px-Maxwell.png
حالت ادونچر را تمام کنید.

Last edited by a moderator:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
چجوری بکپم؟ :|

خب به صورت کاملا اتفاقی از رو زمین کیسه خواب پیدا کردم.

یه سوال اینکه بقیه آیتم هارو چجوری باید آنلاک کرد و سپس Craft نمود؟

ویرایش: همه رو فهمیدم :D

خیلی شاخه بازیش

آخرین ویرایش:

King Kourosh

کاربر سایت
Aug 20, 2008
177
نام
پیمان
من 15 روز Survive کردم ولی هنوز که هنوزه اون درب رو پیدا نکردم، حتی دو تا Touchstone پیدا کرده بودم...ولی در لعنتی! از اون لحظه که گفتی هروقت وقتم خالی میشه، میشینم پشت دستگاه پیداش کنم!

من یه در پیدا کردم وقتی میخواستی بری داخلش میگفت باید قبل از ورود به چهار نقطه دیگه سر بزنی یعنی اونا رو اکسپلور کنی بعد بیای اینجا

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
اولش که بچه ها گفته بودن پلات نداره درثانی مگه لیست تروفی روی کنسول رو ندیدی؟

پست هارو نخوندم :D تروفی ها هم دیدم ولی اصلا دقت نکردم یا بهتر بگم فکرش هم نمیکردم پلات نداشته باشه

من یه در پیدا کردم وقتی میخواستی بری داخلش میگفت باید قبل از ورود به چهار نقطه دیگه سر بزنی یعنی اونا رو اکسپلور کنی بعد بیای اینجا​

بخش ادونچر 5 تا چپتر داره که واسه اینکه از هر چپتر برین بعدی باید 4 تا چیز (‌سیب زمینی آهنی و یه حلقه طلایی و یه جعبه و یه Crank thing )‌ بعد ببرین یه جایی که چند تا محافظ کلفت هم داره سر هم کنین تا تلپورت بشین چپتر بعدی.

فقط ستمش اینجاس که اگه مثلا چپتر سوم بمیرین برمیگردین اول :| به نظرم اول حسابی Survival رو برین و اگه حتی در هم پیدا کردین واردش نشین تا حرفه ای بشین. چون اگه وسط ادونچر بمیرین مثل من عصبی میشین یه دو روزی بازی رو میذارین کنار :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر