Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
عاقا مگه KHIII برای X1 هم نمیاد؟ پس چرا SE این KH 1.5 HD Remix و 2.5 HD Remix رو برای 360 هم منتشر نمیکنه؟ عقل ندارن اینا؟
همین 1.5 HD که اومد من گرفتم 20 گیگ بود، شاید دلیلش همین باشه :d (سه تا دی وی دی رو 360 زیاده برا این بازی)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
Akiba

ان KH HD Remix 2.5 که قبلا تایید کرده بودم رسما تایید شد!:D بازهم برای PS3!:D محتویاتش هم همون KH2 و BBS و Coded هست که دوتای اولی Final Mix اشون هست. به به!:D SE يه کار خوب انجام داد بالاخره!:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
Akiba

ان KH HD Remix 2.5 که قبلا تایید کرده بودم رسما تایید شد!:D بازهم برای PS3!:D محتویاتش هم همون KH2 و BBS و Coded هست که دوتای اولی Final Mix اشون هست. به به!:D SE يه کار خوب انجام داد بالاخره!:D
اعتماد بنفس موج میزنه تو این پست:d ایشالا یه تکونی هم بدن دیجیتالی هم عرضه کنن

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
یسری اطلاعات جدید از تریلری که قراره تو مراسم Disney پخش بشه توسط یکی از کاربرای Gaf بدست اومده:
The new KH3 trailer shows something like attractions, a train summon like the electrical parade? Also fighting the Rock titan -
Movements on screen are really dynamic. Just as beautiful as expected for the PS4 -
I also noticed a scene where it looked like a Keyblade variation where Sora dual shooting 2 guns -
Sora's new attack! Disney attractions! In the new trailer, you see the pirate ship from Peter Pan, but it's lit up like in the Electrical Parade -
Fighting Heartless and the Rock Titan in Traverse Town. Sora is in front of the electrical parade attraction like boat, attacking. The Rock Titan line -
gradually appears in front of the electric parade coaster. It seems to attack by spinning around the Titan
They already said that KH3 uses an exclusive tool called Kingdom Shader, but seeing it, it's really amazing! Sora's hair sways naturally, his expression -
is soft and realistic, his caricature is portrayed beautifully. I want this trailer to be released immediately
On the scene where Sora wields 2 guns, it seems that the guns are related to an attraction with the little green men. リトルグリーンメン is what -
the little green men in Toy Story are called officially in Japanese, so maybe we have Toy Story confirmed. Maybe
It goes without saying that the action is great, but even flames appear really realistic! I can't wait to see what the magic will look like from here on out -
The special attraction attack used against Rock Titan is the Electric Parade like roller coaster you can ride! It looks a lot like the Big Thunder Mountain -
attraction from Disneyland. Donald and Goofy are secured by the safety bar
Also, there was a scene where the Keyblade transformed into 2 guns -

The KH3 trailer we've been waiting for centered on a battle scene with Sora Donald and Goofy in Traverse Town. It looked like Sora was using Aqua's Magic Wish command style. Lastly, the Keyblade separated and was held in both hands, shooting balls of light
Then the scene changes and we see Sora operating a boat like in an amusement park. Probably Peter Pan. It looks like the night version of the float that Peter Pan rides in the Disneyland Jubilation parade
The next scene looks like Big Thunder Mountain from Disneyland. You attack while riding on top of a shining coaster as the tracks surround Rock Titan, sending him spinning. Finally, Sora and co get off the coaster as it crashes into the Titan

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
اعتماد بنفس موج میزنه تو این پست:d ایشالا یه تکونی هم بدن دیجیتالی هم عرضه کنن

اعتماد بنفس چیه چند ماه پیش من گفتم فلان بازی های توی HD Remix 2.5‌ میاد، امیر گفت مگه تایید شده، منم گفتم من تایید میکنم. قطعا TGS تایید میشه!:D حالا TGS تایید نشد (واقعا چرا) ولی الان آره!:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
این تریلر البته ماله دو روز پیشه!:D ولی خیلی خوبه! هرچند با اینکه 720 دیدم اساسا کیفیت نداشت ولی هم گرافیکش خیلی قشنگ بود و هم گیم پلی بازی. ان قطاره خیلی باحال بود! فقط امیدوارم نومورا وقت خوبی روی این پروژه بزاره و در غیاب تیم اصلی چرت و پرت ساخته نشه! البته یه سری از افراد کلیدی سر پروژه هستن.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
تریلر چه فان بود. حال کردیم و دمشون گرم.
این ویژگی های بازی قلب آدمو منقلب میکنه.
تو تریلر نشون دادن بازی همچنان لذتبخشه و به موقع شماره سوم رو دارن میسازن. بله ! بنظر خوب میشه!

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
من FF VII یا FF X رو نرفتم (در واقع تمومشون نکردم :d) برای همین با شخصیتاشون زیاد آشنا نیستم، حالا میخواستم بدونم این HD Remixها رو بازی کنم حال میده بهم؟ :d
اصلا نیازی هست که شخصیتارو بشناسم از قبل یا نه؟ :d

ببخشید که خارج از تاپیک بود :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
من FF VII یا FF X رو نرفتم (در واقع تمومشون نکردم :d) برای همین با شخصیتاشون زیاد آشنا نیستم، حالا میخواستم بدونم این HD Remixها رو بازی کنم حال میده بهم؟ :d
اصلا نیازی هست که شخصیتارو بشناسم از قبل یا نه؟ :d

ببخشید که خارج از تاپیک بود :d

رفیق نکته اول اینکه این بازی اسمش Kingdom Hearts هست و اصلا ربطی به FF نداره (هرچند شخصیت های این بازی هایی که گفتی هم تو داستان هستن که باز داستان خودشون رو دارن).

دوم اینکه اگه این HD Remix هارو بازی کنی اساسا کل سری رو بازی کردی و دیگه همه چیزش سر درمیاری!

سوم اینکه خود FF هم هر شمارش یه چیزیه و ربطی به هم ندارن.

تریلر چه فان بود. حال کردیم و دمشون گرم.
این ویژگی های بازی قلب آدمو منقلب میکنه.
تو تریلر نشون دادن بازی همچنان لذتبخشه و به موقع شماره سوم رو دارن میسازن. بله ! بنظر خوب میشه!

من مایلم که اضافه کنم اگه منتشر بشه خوب میشه!:D

پ.ن: حمید دقت کردی من و تو آخرین بازمانده های نسل JRPG فن این سایت هستیم؟:| همه رفتن مارو تنها گذاشتن!:|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
آقای نومورا در برنامه "صحبتی با سازندگان" (که سونی آن را با هدف ارتباط نزدیک‌تر سازندگان با گیمرها و نیز تبلیغ PS4(!!!) ترتیب داده است) درباری پروژه Kingdom Hearts 3 و کنسول PS4 صحبت‌های جدید کرده‌‌اند که در ادامه آن را خواهیم خواند:

از آنجایی که Kingdom Hearts اکنون دوباره به کنسول‌های قدرتمند خانگی آمده است که محدودیت‌های کمتری برای نمایش جلوه‌های عظیم گرافیکی دارند، نومورا قصد دارد با عنوان جدید خود طرفداران مجموعه را درون تجربه‌ای عمیق و جذاب غرق کند.

"سری KH مجموعه‌ای با ساختار اکشن است، هر شماره از آن‌ یک گام رو به جلو و معرف چالش‌ها و سیستم‌های جدید بوده است. من سعی داشتم تمام سیستم‌های جدیدی رو که برای KHIII توی ذهنم داشتم رو طوری پیاده سازی کنم که هسته اصلی گیم‌پلی بازی مشابه KH های یک و دو بمونه. الان می‌تونم بگم حرکات سورا (Sora – شخصیت اصلی بازی) ارتقا پیدا کرده و بسیار روان‌تر از گذشته شده است".

تیم سازنده بازی هنوز در مراحل اولیه ساخت هستند، برای همین اینکه چه سیستم‌هایی در بازی جدید وجود خواهند داشت نامشخص و نامعلوم است، اما آقای نومورا می‌خواهد یک تعادل خوب و مناسب میان المان‌های نقش آفرینی و اکشن در بازی وجود داشته باشد. با توجه به اینکه PS4 قابلیت انجام هرکاری را دارد او می‌خواهد که اینبار محیط‌های بازی بسیار وسیع‌ و با دشمنان پرتعداد باشد. تمرکز اصلی آقای نومورا بر روی خلق محیط‌های تعامل پذیر و پویا است، به عنوان مثال در طول مبارزات یک کوه شروع به ریزش می‌کند و دشمنان می‌توانند از سنگ‌های عظیمی که در حال لغزش به سمت پایین هستند بالا بروند! او قصد دارد هوش مصنوعی دشمنان را نیز ارتقا دهد تا برخلاف KH های قبلی همه دشمنان حرکات اکشن مشابهی را تکرار نکرده و هر یک رفتار مخصوص به خود را داشته باشد.

مانند سری Final Fantasy در KHIII گیمرها می‌توانند دانلد (Donald) و گووفی (Goofy) را نیز کنترل کرده و آن‌ها همان کاری را خواهند کرد که گیمرها دستور داده‌‌اند. نومورا می‌خواهد رفتار و خصوصیات اخلاقی آن‌ها در حرکاتشان نیز مشهود و قابل لمس باشد. PS4 قابلیت‌های خارقالعاده‌ای دارد او قصد دارد تا حد ممکن اکشن، انیمیشن‌ و افکت‌های گرافیکی بسیار زیادی را به بازی اضافه کند. با توجه به اینکه KHIII اولین عنوان از این مجموعه است که به کنسول‌های نسل جدید راه می‌یابد، شما می‌توانید به راحتی تحول را در این سری دیده و حس کنید.

"گرافیک بازی ترکیبی از تصاویر زیبا و واقع گرایانه با دنیاهای فانتزی دیزنی است. من هنوز نمی‌تونم بگم چه چیزای جدیدی تو KHIII وجود خواهد داشت. هنوز ایده‌های خیلی زیادی وجود دارن که تست نشدن."

وقتی که از نومورا پرسیده شد آيا KHIII از DS4‌ و قابلیت‌هایش استفاده خواهد کرد یا خیر پاسخ داده است:

"ساخت KHIII هنوز به اندازه FFXV پیش نرفته و ما هنوز در حال تصمیم گیری درباری کارهایی هستیم که می‌خوایم تو بازی انجام بدیم."

همچنین وقتی از او درباری استفاده از تبلت و PSVITA پرسیده شد پاسخ قاطع و روشنی داد است:

"بله حتما! ما قطعا به دنبال استفاده کردن از این دستگاه‌ها و تطابق دادنشون با کنسول PS4 هستیم اما اینکه این امر به چه شکل خواهد بود مشخص نیست چون هنوز در این رابطه تصمیم قطعی گرفته نشده. وقتی که PS4 به ما اجازه می‌ده هرکاری دوست داریم بکنیم نگرانی ما هم به همون نسبت می‌ره بالا چون کارمون سخت می‌شه اما سعی می‌کنیم تا جایی که ممکنه تمام ایده‌های ممکن رو تو بازی بگنجونیم".

به عقیده آقای نومورا کنسول PS4 بسیار عالی و جذاب است:

"به نظر من PS4 کنسول خفن و خواستنی هست!"

به گفته آقای نومورا تیم سازنده FFXV و KHIII تعامل خوبی با یکدیگر داشته و تاثیرات متقابل مطلوبی بر روی یکدیگر دارند که در نهایت باعث افزایش انگیزه‌های آن‌ها برای تلاش بیشتر می‌شود.

وقتی از ایشان درباری آینده سری KH و اینکه پس از پایان افسانه Dark Seeker، این مجموعه به چه سمتی خواهد رفت پاسخ دادند:

"دیزنی دنیاهای متنوع و خیلی زیادی داره. من ایده‌های بسیار زیادی برای شخصیت‌ها و داستان KH دارم که این سری رو به سمت جلو هدایت می‌کنه. اما فعلا وقت مناسبی برای صحبت کردن در این رابطه نیست و ترجیح می‌دم در حال حاضر روی KHIII و کاری که می‌خوایم بکنیم متمرکز باشم چون می‌خوام هرچه سریع‌تر ساخت این بازی رو به اتمام برسونم".

در نهایت پیغام آقای نومورا به طرفداران این بازی این است که او و تیمش به سختی در حال کار بر روی بازی هستند تا تجربه‌ای عمیق و جذاب برای آن‌ها خلق کنند. بنابراین آن‌ها به زودی می‌توانند بازی مورد علاقه‌شان را تجربه کنند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر