Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
بازی 23روز دیگه میاد و هایپ اینجا کم است! :| ایده ای ندارم چطور هایپتون کنم، ولی فعلا با یکی از آهنگ های سری شروع میکنم:D

Dearly Beloved آهنگه Main Menu کل سری هست، اما هر بازی ورژن مخصوص خودش رو داره ، به شخصه KH IIش رو بیشتر میپسندم، پس اینو براتون میزارم... باشد که ایمان آورید :D

Kingdom Hearts 2 - Dearly Beloved II

از این آرامش بخش تر داریم آیا؟ :x
رفت ته صفحه قبل، گفتم بزارمش این صفحه هم:-" :p

من که بعد لیک کامل بازی دیگه جرات ندارم سمت جاهایی که مربوط به KH میشه پیدام بشه! خطر اسپویل در کمین است:D
به شکل عجیبی یوتیوب خوب عمل کرده و هیچ خبری از اسپویل نیست فعلا! واقعا عجیبه برام:-"
گرچه همون 29م احتمالا کل بازی رو میریزن بیرون و یه جورایی اینترنت تعطیل باید بگذرونیم:D

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
به شکل عجیبی یوتیوب خوب عمل کرده و هیچ خبری از اسپویل نیست فعلا! واقعا عجیبه برام:-"
گرچه همون 29م احتمالا کل بازی رو میریزن بیرون و یه جورایی اینترنت تعطیل باید بگذرونیم:D

من که امیدوارم کلا بازی زودتر بیاد ایران، برم بشینم خونه تمومش کنم بعد بیام بیرون:D

الان دارم از اول برژ بای اسلیپ رو میرن یکم داستان یادم بیاد چی به چی بود:D

نکته اینجاست که نصف شخصیت های بازی زئانورتن، اما روکساس و ونتوس که عینن کپی پیست همن دو نفر:D سر همین کلا داستان رو قاتی کردم الان دوباره:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من که امیدوارم کلا بازی زودتر بیاد ایران، برم بشینم خونه تمومش کنم بعد بیام بیرون:D

نکته اینجاست که نصف شخصیت های بازی زئانورتن، اما روکساس و ونتوس که عینن کپی پیست همن دو نفر:D سر همین کلا داستان رو قاتی کردم الان دوباره:D
منم امیدوارم! اصلا همین فردا بیاد بزنیم به بدن>:)

من گفتم بشینم کاتسین های تمام بازی ها رو ببینم، یه سرچ زدم 13ساعت کاتسین های KH II به تنهایی بود:| بی خیال شدم! میگردم دنبال خلاصه ای چیزی:D
دقیقا نصف کاراکترها ورژن های مختلف زئونارتن؛ هرکی هم اون نیست یه دخلی به وجودیت سورا داره! :-" و همین دلیل وجودیتشون و اینکه چرا و چگونه اصلا هستن،برگشتن،شانس برکشتشون هست و ... بحث هاییه که باعث گیج شدن میشه!
بدبختی 1.5+2.5 رو دیجیتالی خریدم، حسش نیست دانلود کنم دوباره، وگرنه خودش یه بخش داشت برا دیدن همه کاتسین ها

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
آقا یه ویدئو خوب پیدا کردین که خیلی طولانی نباشه و Recap کرده باشه بگید . به نظرم زیاد جالب نیست این قضیه پیچیده بودن بازی های قبلی و داستان و اینا برای پلیر های جدید . من هی هایپ میشم هی میگم بیخیالش اگه قرار باشه انقدر پیچیده و زیاد باشه داستان قبلی ها اصلا حوصلم نمیشه برم طرفش ...

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
آقا یه ویدئو خوب پیدا کردین که خیلی طولانی نباشه و Recap کرده باشه بگید . به نظرم زیاد جالب نیست این قضیه پیچیده بودن بازی های قبلی و داستان و اینا برای پلیر های جدید . من هی هایپ میشم هی میگم بیخیالش اگه قرار باشه انقدر پیچیده و زیاد باشه داستان قبلی ها اصلا حوصلم نمیشه برم طرفش ...
دقیقا منم همین مشکل شمارو دارم نسخه های قبلیو اصلا نرفتم ولی از ستینگ و دنیای بازی خوشم اومده ولی بخاطر داستان دودلم که بگیرم یا نه اگه دوستان خلاصه مفیدی از داستان دارن لطفا لینکشو بدن ممنون.

• Like
Reactions: ps3_360_wii

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
رفت ته صفحه قبل، گفتم بزارمش این صفحه هم:-" :p

ویدئو نمیخواد ، آهنگ تم هم هایپ ایجاد نمیکنه :D ، الان که دارین دنبال میکنین ، یه مقاله بدین در مورد یونیورس بازی ، نمیدونم چقدر طول میکشه ولی واقعا لازمه ، هم چیزهایی که شما از عناوین قبلی تجربه کردین و اطلاع دارید بدرد بقیه میخوره ، هم اینکه کاربرا میفهمن داستان از چه قراره و با چه چیزی طرفن . یه تکونی به این تاپیک بدین .

• Like
Reactions: American Idiot

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من ده ساله میخوام بیام سمت کینگدوم هارتز، ولی وقتی یاد کاکترای دیزنی میفتادم سر اولین دور برگردون منصرف میشم، و این چرخه هر چند ماه یک بار ادامه داره، هیچ از شخصیت های دیزنی خوشم نمیاد، نمیدونم چرا! خیلی کلیشه این

حالا نمیدونم شاید نومورا تو کینگدوم متحولشون کرده باشه!

• Like
Reactions: J. Constantine

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
ویدئو نمیخواد ، آهنگ تم هم هایپ ایجاد نمیکنه :D ، الان که دارین دنبال میکنین ، یه مقاله بدین در مورد یونیورس بازی ، نمیدونم چقدر طول میکشه ولی واقعا لازمه ، هم چیزهایی که شما از عناوین قبلی تجربه کردین و اطلاع دارید بدرد بقیه میخوره ، هم اینکه کاربرا میفهمن داستان از چه قراره و با چه چیزی طرفن . یه تکونی به این تاپیک بدین .
چیزی که میگی نشدنیه! نه وقتش میشه و نه انقدر سر راسته داستان که اونی که یک-دو-Xسال پیش بازی کرده بخواد برات مثل داستان GOW و RDR و ... برات تعریف کنه!
فرض کن قضایای سفر در زمان Bioshock + کپی های چندگانه کاراکتر، Nobody و Heartlessهای کاراکترها و ... رو نه فقط تو یک بازی که چندین بازی توضیح بدی!
طرف یا باید Xبار بازی کرده باشه که از بر باشه، یا باید همراه با بازی کردنش لحظه به لحظه بیاد بنویسه! :D

و حالا Xساله من میگم قبل از اومدن بازی برید 1.5+2.5 و 2.8 رو بزنید و گوش نمیدید که:p شکر خدا همشم رو یک کنسول جمع شده و قابل بازین:D (تاریخ مصرف نگذشته:-" )
دیگه خودتون حس بازی کردن ندارید یا گزینه بعدی حتی، حس دیدن کاتسین ها رو ندارید،کار سخت نطلبید! :D یک بازی یا داستان های جدا یا بی ربط هم نیست بدبختی:D

حالا کسی بازی کرده باشه و سوالی براش پیش بیاد، میتونیم تا جایی که خودمون هم تسلط داریم جواب بدیم!

من ده ساله میخوام بیام سمت کینگدوم هارتز، ولی وقتی یاد کاکترای دیزنی میفتادم سر اولین دور برگردون منصرف میشم، و این چرخه هر چند ماه یک بار ادامه داره، هیچ از شخصیت های دیزنی خوشم نمیاد، نمیدونم چرا! خیلی کلیشه این

حالا نمیدونم شاید نومورا تو کینگدوم متحولشون کرده باشه!
من برعکس، خودم به خاطر دیزنی کلا جذب سری شدم:D (و خیلی کارها که ندیده بودم رو دیدم و عاشقشون شدم:D )
اما برعکس چیزی که فکر میکنی، Cast اصلیه بازی غیر از دونالد گوفی و میکی، همه کاراکترهای اورجینالن! و به شدت Cast خفنی هم هستن:D

قبلا گفتم Org XIII یه جورایی مثل آکاتسوکیه، یه مشت بدمن با لباس فرم، با هدف های فردی خودشون تا حدی، سبک مبارزه متفاوت و از همه مهم تر خیلی خفن>:)
تیم خوب ها هم رو کاور هست باز و غیر اون سه تا بقیه اورجینال!
کلا تمرکز خاصی رو دیزنی نیست ، دنیاهاش داستان خودشون رو دارن (تقریبا همون داستان انیمیشن ها با حضور سورا و دوستان، گرچه اینجا داستان کاملا اورجینالم خواهد داشت)
بیشتر دنیاها نقش ستینگ مراحل و حس و حال متفاوت برای بازی رو دارن! الانم با قابلیت های مخصوث و تبدیل حالت های کی بلیدها این حس و حال بیشتر میشه:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
چیزی که میگی نشدنیه! نه وقتش میشه و نه انقدر سر راسته داستان که اونی که یک-دو-Xسال پیش بازی کرده بخواد برات مثل داستان GOW و RDR و ... برات تعریف کنه!
فرض کن قضایای سفر در زمان Bioshock + کپی های چندگانه کاراکتر، Nobody و Heartlessهای کاراکترها و ... رو نه فقط تو یک بازی که چندین بازی توضیح بدی!:D
کار ندارم داستان کجه یا راسته:D ، دنبال مطلبی میگردم که جذب بازی بشم ، مطمئن باش علاقه مند بشم تمام نسخه هاشو بازی میکنم ، ولی چیزی در این رابطه دستگیرم ننشده ، من تا الان هر بازی ای رو که علاقه داشتم بهش یا تقریبا جدیدا مثل Persona علاقه مند شدم بهش ، کاربرای دیگه رو هم که شکو تردید داشتن کشوندم سمتش و اتفاقا الان فن بازی هم شدن ، فن نمایی نکنید :D ، کسی که عاشق یه بازی باشه ، مخصوصا بازی ای که توی ایران طرفداری نداره اندازه انگشتای دست هم نمیشن ، میاد رووشن میکنه قضیه رو برا بقیه ، اینکه خودمون بریم سمتش با تصویرو فلان بدرد نمیخوره ، تجربه ی خودتونو میخوایم در موردش بدونیم و اینکه این داستان گسترده چقدر چفتو بست داره .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فرض کن قضایای سفر در زمان Bioshock + کپی های چندگانه کاراکتر، Nobody و Heartlessهای کاراکترها و ... رو نه فقط تو یک بازی که چندین بازی توضیح بدی!
طرف یا باید Xبار بازی کرده باشه که از بر باشه، یا باید همراه با بازی کردنش لحظه به لحظه بیاد بنویسه! :D

و حالا Xساله من میگم قبل از اومدن بازی برید 1.5+2.5 و 2.8 رو بزنید و گوش نمیدید که:p شکر خدا همشم رو یک کنسول جمع شده و قابل بازین:D (تاریخ مصرف نگذشته:-" )
دیگه خودتون حس بازی کردن ندارید یا گزینه بعدی حتی، حس دیدن کاتسین ها رو ندارید،کار سخت نطلبید! :D یک بازی یا داستان های جدا یا بی ربط هم نیست بدبختی:D

حالا کسی بازی کرده باشه و سوالی براش پیش بیاد، میتونیم تا جایی که خودمون هم تسلط داریم جواب بدیم!

من برعکس، خودم به خاطر دیزنی کلا جذب سری شدم:D (و خیلی کارها که ندیده بودم رو دیدم و عاشقشون شدم:D )
اما برعکس چیزی که فکر میکنی، Cast اصلیه بازی غیر از دونالد گوفی و میکی، همه کاراکترهای اورجینالن! و به شدت Cast خفنی هم هستن:D

قبلا گفتم Org XIII یه جورایی مثل آکاتسوکیه، یه مشت بدمن با لباس فرم، با هدف های فردی خودشون تا حدی، سبک مبارزه متفاوت و از همه مهم تر خیلی خفن>:)
تیم خوب ها هم رو کاور هست باز و غیر اون سه تا بقیه اورجینال!
کلا تمرکز خاصی رو دیزنی نیست ، دنیاهاش داستان خودشون رو دارن (تقریبا همون داستان انیمیشن ها با حضور سورا و دوستان، گرچه اینجا داستان کاملا اورجینالم خواهد داشت)
بیشتر دنیاها نقش ستینگ مراحل و حس و حال متفاوت برای بازی رو دارن! الانم با قابلیت های مخصوث و تبدیل حالت های کی بلیدها این حس و حال بیشتر میشه:D

فکر کن من چیزی از این دو خط آخر فهمیده باشم :D

نه میرم بالاخره یه روزی سمتش، حیف این کارکترا و گیم پلی و اتمسفره که آدم تجربش نکنه، اتفاقا این باندل 99 دلاری خیلی خوبه برای کسایی که تازه میخوان بیان تو دنیای بازی! البته وقتی تخفیف خورد :-":D

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
کار ندارم داستان کجه یا راسته:D ، دنبال مطلبی میگردم که جذب بازی بشم ، مطمئن باش علاقه مند بشم تمام نسخه هاشو بازی میکنم ، ولی چیزی در این رابطه دستگیرم ننشده ، من تا الان هر بازی ای رو که علاقه داشتم بهش یا تقریبا جدیدا مثل Persona علاقه مند شدم بهش ، کاربرای دیگه رو هم که شکو تردید داشتن کشوندم سمتش و اتفاقا الان فن بازی هم شدن ، فن نمایی نکنید :D ، کسی که عاشق یه بازی باشه ، مخصوصا بازی ای که توی ایران طرفداری نداره اندازه انگشتای دست هم نمیشن ، میاد رووشن میکنه قضیه رو برا بقیه ، اینکه خودمون بریم سمتش با تصویرو فلان بدرد نمیخوره ، تجربه ی خودتونو میخوایم در موردش بدونیم و اینکه این داستان گسترده چقدر چفتو بست داره .
تو کار نداری ولی درخواستی که از اون بدبخت ها(فن های بازی ) میکنی، اونا کار دارن، من که هیچ...همین دو خط آخر پستمم نتونستم منظورم رو به مازیار برسونم:D ، میمونه @Cloud Strife , @NoctisSasuke , @Arima Kishou و @darkdn49 که میدونم فن بازی هستن و کامل بازی کردن، اونا اگر بتونند/وقت کنند/بخوان فکری به حالت کنند اصلا:D

ولی کسی میخواست جذب بشه تا الان یه فکری به حال خودش کرده بود:-"
سال معرفی KH III تریلرش تو E3 ، جزو 5تریلر پر بازدید مرحوم GameTrailers بود(کم اسمی نیست یعنی این بازی:-")از اون موقع یعنی تو چشم بوده این بازی و میتونسته پیگیر باشه چیه که انقدر محبوبه؟
اسم نومورا به تنهایی برای جذب به بازی کافیه
انقدر از این CGهای سری تعریف کردیم...اصلا یکیشون رو دیدید؟ :-"
پارسال KH II تو لیست صد RPG برتر تاریخ از نظر Game Informer بود
حضور کاراکترهای دیزنی/Final Fantasy توی سری خودش هایپ میتونه باشه
و خود SE هم هرچی تلاش کرد و کالکشن داد و بازسازی کرد و ورژن 100$ی داد
و نمایش های خیلی خوب توی کنفرانس ها و نمایشگاه ها!
دیگه جذب نمیشید از دست کسی کاری ساخته نیست:-"

ببینیم با اومدن نمرات جذب میشید یا نه! شاید اون نمرهه بیشتر از بقیه چیزا اهمیت داشته باشه براتون:D

فکر کن من چیزی از این دو خط آخر فهمیده باشم :D

نه میرم بالاخره یه روزی سمتش، حیف این کارکترا و گیم پلی و اتمسفره که آدم تجربش نکنه، اتفاقا این باندل 99 دلاری خیلی خوبه برای کسایی که تازه میخوان بیان تو دنیای بازی! البته وقتی تخفیف خورد :-":D
هممم... منظورم اینه...دیدی همه بازی ها(مخصوصا OWها) باید حتما یه محیط صحرایی،جنگلی،برفی داشته باشن برای مثال؟
به جای اینکه KH محیط هاش این چیزای روتین باشه، دنیاهای دیزنیه:D ، و در کنار این با وجود هر دنیا Key Blade (سلاح معروفه سری) مخصوص به خودش رو داره! که توی این نسخه هر کی بلید به دو حالت دیگه هم تبدیل میشه(تو نمایش ها هم به وفور نشون دادن) که این تبدیلا باعث میشن بیشتر حال و هوای اون دنیا رو بگیری!
و یا تو بعضی دنیاها حتی طراحی کاراکترها مطابق به اونجا تغییر میکنه،به دزدان دریایی کارائیب، Toy Story و Monster inc. مراجعه شود:D

این باندل 100دلاری همین الانشم تخفیف خفنه ها! یعنی 60$ خود KH III بزاریم کنار، 40دلار میشه :
KH I
KH COM
KH II
KH BBS
KH DDD
KH 0.2 (این طولانی نیست در حد پیش درآمدی برای KH III و یه جورایی دمو از گیم پلی جدید)
بالایی ها بازیه کاملن و هر کدوم یه RPG کامل:D

و کات سین های
KH 358/2
KH Coded

و یک فیلم سینمایی
KH X Back Cover

هرجور نگاه میکنم ارزش اینا از 40$ بیشتره:D (و جدا بگیری هست، بدون تخفیف 100$ خود ایناست:-" )
ولی خوب آره...چرا که نه تخفیف بیشتر>:) ولی تا تخفیف بخوره این نسخه احتمالا چند ماهی از عرضه باید بگذره...

---
امشب با آهنگی دیگر برمیگردیم...:-"

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان

اگه چند سال جوون تر بودم قطعا اینکارو میکردم. مشابه زمانی که نشستم 300 صفحه تاریخچه کامل سری FF رو نوشتم:D اما الان دیگه از من یه نفر که گذشته.

ضمن اینکه داستان KH به شدت وسیع و پیچیده است. واقعا توضیح دادنش سخته و فکر هم نمیکنم بشه با کلمات کسی رو روشن کرد. بهتره هرکسی که دوست داره خودش تجربه کنه و لذت KH هم دقیقا در همینه. من تنها توضیحی که میتونم در مورد KH بدم اینه که یه داستان واقعا فانتزی شاهکاره. و اینکه یه جادوی خاصی توش هست که فقط با تجربه کردن میشه لمسش کرد. این جادوی خاصی که نمیدونم دقیقا چیه یا جذب میکنه و ناخودآگاه کشیده میشی سمتش، دقیقا مثل خیلی هایی که اصلا نمیدونن KH چیه اما بعد دیدن نمایش های بازی مجذوبش شدن و دوست دارن حتما بازی کننش، و یا اینکه کلا باهاش ارتباط برقرار نمیکنی و بازی کردنش هم نه تنها کمکی نمیکنه، بلکه باعث میشه بیشتر ازش زده بشی.

پس در نتیجه یا باهاش حال میکنی میری سمتش، خودت کشفش میکنی و ازش لذت میبری، یا اینکه نه، بهتره فراموش کنی همچین بازی هم هست:D مشخصا KH جزو بازی هایی هست که برای همه گیمرها ساخته نشده. گول ظاهر گوگولی مگولیش رو نخورید، گیم پلی و به خصوص داستان پیچیده اش میتونه هر گیمری رو به چالش بکشه و اگه اینکاره نباشه فراری بده. خلاصه منتظر نباش کسی بتونه تورو ترقیب کنه:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
ضمن اینکه داستان KH به شدت وسیع و پیچیده است. واقعا توضیح دادنش سخته و فکر هم نمیکنم بشه با کلمات کسی رو روشن کرد.
این موضوع رو با کلمات،و بدون رسم شکل (یا حتی همین رسم شکل) فرض کن میخوای به قلم تحریر بیاری:D (اگر قصد بازی کردن سری دارید،اسپویل از... خیلی نسخه ها:-" حداقل KH I و KH II و KH BBS )

c9db82a967256dddacb9c22b377c7b15.jpg
ماکان برات آرزوی موفقیت میکنم:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
اگه چند سال جوون تر بودم قطعا اینکارو میکردم. مشابه زمانی که نشستم 300 صفحه تاریخچه کامل سری FF رو نوشتم:D اما الان دیگه از من یه نفر که گذشته.

ضمن اینکه داستان KH به شدت وسیع و پیچیده است. واقعا توضیح دادنش سخته و فکر هم نمیکنم بشه با کلمات کسی رو روشن کرد. بهتره هرکسی که دوست داره خودش تجربه کنه و لذت KH هم دقیقا در همینه. من تنها توضیحی که میتونم در مورد KH بدم اینه که یه داستان واقعا فانتزی شاهکاره. و اینکه یه جادوی خاصی توش هست که فقط با تجربه کردن میشه لمسش کرد. این جادوی خاصی که نمیدونم دقیقا چیه یا جذب میکنه و ناخودآگاه کشیده میشی سمتش، دقیقا مثل خیلی هایی که اصلا نمیدونن KH چیه اما بعد دیدن نمایش های بازی مجذوبش شدن و دوست دارن حتما بازی کننش، و یا اینکه کلا باهاش ارتباط برقرار نمیکنی و بازی کردنش هم نه تنها کمکی نمیکنه، بلکه باعث میشه بیشتر ازش زده بشی.

پس در نتیجه یا باهاش حال میکنی میری سمتش، خودت کشفش میکنی و ازش لذت میبری، یا اینکه نه، بهتره فراموش کنی همچین بازی هم هست:D مشخصا KH جزو بازی هایی هست که برای همه گیمرها ساخته نشده. گول ظاهر گوگولی مگولیش رو نخورید، گیم پلی و به خصوص داستان پیچیده اش میتونه هر گیمری رو به چالش بکشه و اگه اینکاره نباشه فراری بده. خلاصه منتظر نباش کسی بتونه تورو ترقیب کنه:D
میفهمیش ولی جوابی براش نداری ، جالبه . تجربه ای که نیاز به درک کردن داره تا دونستن ، اگه کس دیگه ای بهم میگفت ، میگفتم داره اُسکولم میکنه :D ، چون پارادوکس کوانتومی هم توضیحی داره ، این تداخلی که ازش صحبت میکنی برام جذابه ، شرحی نداره ولی پر از وقایعست . واجب شد تجربش کنم تا ببینم این حرف چقدر تاثیر میزاره روم ، الان نه ، درگیر چند تا بازیم ایشا .. بعد RE2 ، توی فرصت مناسب سراغش میرم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر