Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
614
جدی از اوایل نسخه اول خوشت اومده؟ D: هم KH یک هم دو اوایلش سرطانی ترین لحظات شروعین گیمینگ منه D:

تو KH 1 که هم گیم پلی شدیدا ساده بود هم به طرز وحشتناکی اتفاقای اول بازی گنگ بود و هیچی آدم نمیفهمید که خب چرا و اون جزیره اول بازی و کارایی که مجبور بودی توش بکنی اعصابم رو چند باری خورد کرد D:

تو KH 2 باز گیم پلی عالی بود به این میشد دل بست ولی ساعتای اول بازی خداییش خیلی بد بود

حالا باز خوبه حال کردی در این حد بگم KH 1 جلوتر خیلی بهتر میشه و تو KH 2 هم که دیگه فوق العاده میشه D:
اره شاید اوایل بازی از نظرخیلی ها بد به نظر برسه ولی من انتظار چیز بدتری را داشتم . فکر میکردم گیم پلی بازی خیلی خشک تر از این باشه ( نسبت به اینکه با یک بازی قدیمی سر و کار داریم ) ولی گیم پلی در عین ساده بودن یک حدی از روانی و نرمی داره که من فکر نمیکردم داشته باشه . یک مشکلی که از گیم پلی به نظرم رسید تمرکز بیش از حد روی lock کردن روی دشمن هست که بعضی اوقات ممکنه اذیت کنه .
بازی ارام ارام خودشو معرفی میکنه و هیچ عجله ای در نشان دادن همه ی مکانیزم های گیم پلی نداره . در مورد داستان هم من از خیلی ها شنیده بودم که بازی داستان پیچیده ای داره ( البته در مورد نوع پیچیدگی مطمئن نیستم که به لحاظ عمق و مفهوم داستان هست یا پیچش های روبنایی ،که من هر دو را دوست دارم( البته اولی خیلی بیشتر ) ) و این پیچش داخل گیم پلی هم هست به طوری که بازی به شما هیچ راهنمایی به جز خواندن دیالوگ ها که خیلی مهم هستند نمیکنه و من میدیدم که همین مورد خیلی ها را گیج کرده بود که داخل بازی چکار باید بکنند که این مورد هم برای من نکته مثبت بود
گرافیک بازی با اینکه قدیمیه ولی اصلا اذیت کننده نیست و خیلی خوب به hd ارتقا پیدا کرده .
موسیقی هم خیلی زیباست . به شخصه از موسیقی منوی بازی خیلی خیلی لذت بردم .
از عکس پروفایلتون خیلی خوشم میاد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
اره شاید اوایل بازی از نظرخیلی ها بد به نظر برسه ولی من انتظار چیز بدتری را داشتم . فکر میکردم گیم پلی بازی خیلی خشک تر از این باشه ( نسبت به اینکه با یک بازی قدیمی سر و کار داریم ) ولی گیم پلی در عین ساده بودن یک حدی از روانی و نرمی داره که من فکر نمیکردم داشته باشه . یک مشکلی که از گیم پلی به نظرم رسید تمرکز بیش از حد روی lock کردن روی دشمن هست که بعضی اوقات ممکنه اذیت کنه .
بازی ارام ارام خودشو معرفی میکنه و هیچ عجله ای در نشان دادن همه ی مکانیزم های گیم پلی نداره . در مورد داستان هم من از خیلی ها شنیده بودم که بازی داستان پیچیده ای داره ( البته در مورد نوع پیچیدگی مطمئن نیستم که به لحاظ عمق و مفهوم داستان هست یا پیچش های روبنایی ،که من هر دو را دوست دارم( البته اولی خیلی بیشتر ) ) و این پیچش داخل گیم پلی هم هست به طوری که بازی به شما هیچ راهنمایی به جز خواندن دیالوگ ها که خیلی مهم هستند نمیکنه و من میدیدم که همین مورد خیلی ها را گیج کرده بود که داخل بازی چکار باید بکنند که این مورد هم برای من نکته مثبت بود
گرافیک بازی با اینکه قدیمیه ولی اصلا اذیت کننده نیست و خیلی خوب به hd ارتقا پیدا کرده .
موسیقی هم خیلی زیباست . به شخصه از موسیقی منوی بازی خیلی خیلی لذت بردم .
از عکس پروفایلتون خیلی خوشم میاد
پیچیدگی داستان KH اکثرا به خاطر روایتشه، گرچه خود بطن داستان هم پیچیده هست! این دو تا رو با هم مخلوط کنی، نیاز به ساعت ها تفکر و تدبر داره تا بفهمی چی به چیه:D
شماره اولم هیچ پیچیدگیی نداره، یه جورایی انگار انتظار نداشتن KH بگیره و انقدر دنباله براش بیاد:D (گرچه راه برا ادامه هم بازگزاشتن)

فقط یک پیشنهاد که میتونم بدم، بازی ها رو به ترتیب تاریخ عرضه بزن! یعنی اول KH II رو بزن بعد 358/2 :-" (توی لیست پیشنهادی کالکشن جای این دوتا فرق داره، از نظر خط داستانی درسته، ولی با این حال من اونجوری پیشنهاد میکنم:D )

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
پیچیدگی داستان KH اکثرا به خاطر روایتشه، گرچه خود بطن داستان هم پیچیده هست! این دو تا رو با هم مخلوط کنی، نیاز به ساعت ها تفکر و تدبر داره تا بفهمی چی به چیه:D
شماره اولم هیچ پیچیدگیی نداره، یه جورایی انگار انتظار نداشتن KH بگیره و انقدر دنباله براش بیاد:D (گرچه راه برا ادامه هم بازگزاشتن)

فقط یک پیشنهاد که میتونم بدم، بازی ها رو به ترتیب تاریخ عرضه بزن! یعنی اول KH II رو بزن بعد 358/2 :-" (توی لیست پیشنهادی کالکشن جای این دوتا فرق داره، از نظر خط داستانی درسته، ولی با این حال من اونجوری پیشنهاد میکنم:D )
اوه داستم این تایپک دنبال میکردم از اول تا اخر هسی فقط داری میگی داستان پیچیده اس نمیفهمین نسخه قبل نرین روایت اینجوریه انگار قراره اتم بشکافن بچه ها انقدر که گفتی پیچیده اس پیچ گوشتی شدیم قسنگ تو دل ادم خالی میکنی چند تا دنیا زو زدن بهم دیگه پیچیده کجا بود

• Like
Reactions: NoctisSasuke

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اوه داستم این تایپک دنبال میکردم از اول تا اخر هسی فقط داری میگی داستان پیچیده اس نمیفهمین نسخه قبل نرین روایت اینجوریه انگار قراره اتم بشکافن بچه ها انقدر که گفتی پیچیده اس پیچ گوشتی شدیم قسنگ تو دل ادم خالی میکنی چند تا دنیا زو زدن بهم دیگه پیچیده کجا بود

بازی کردی؟ بعید میدونم, اگه نکردی خب میزارم حساب بی اطلاعیت ولی اگه بازی کردی برا اینکه مطمعن بشم فقط کافیه بهم بگی xehanort که بود؟

البته نباید تاکید کرد درسته حرفت و خب این که پیچیدگی داره یه نکته مثبت نیست و منفیه خیلی چیز ماجرا رو دیگه درآوردن

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
دقیقا بحث اتم شکافتنه! :D
اصلا تو نت پر meme ریخته در این مورد! یا هرجا اسم بازی تو سایت های خارجی میاد یه سر بزن ببین اوضاع چه خبره!:D

و ففط چندتا دنیا رو زدن بهم؟ اگر فکر میکنی داستان فقط اینه تو هر دنیای دیزنی بری بدمن اون انیمیشن رو بزنی و تموم، سخت در اشتباهی! آره شماره اول دقیقا همینه! اما جلوتر که میری، میفهمی شماره اول هم فقط این نیست!
اوضاعیه آقا! اوضاعیه!:D

همین زئونارت که فرشاد گفت...! یا خود سورا! حالا بزن بعدا ببینیم اتم شکافتنه یا ریاضی سوم دبستان:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی کردی؟ بعید میدونم, اگه نکردی خب میزارم حساب بی اطلاعیت ولی اگه بازی کردی برا اینکه مطمعن بشم فقط کافیه بهم بگی xehanort که بود؟

البته نباید تاکید کرد درسته حرفت و خب این که پیچیدگی داره یه نکته مثبت نیست و منفیه خیلی چیز ماجرا رو دیگه درآوردن
بازی نکردم ولی علاقه داستم دیدم اسباب بازی ها رو جالب میزد ولی این امیر آکیبا از اول هی عین محسن یگانه میگه نمیشه اونجوریه اینجوریه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
دیگه کلا در مورد پیچیدگی داستان KH بیش از حد دارید شلوغ میکنید! داستان تو شماره اول که اتفاقا خیلی سر راسته، منتها تو شماره دوم و کلا معرفی نوبادی ها و اورگانیزیشن 13 هست که کلا قاتی میکنی کی نوبادی کیه و چیه داستان! و اینکه باز تو شماره های دیگه خیلی شخصیت جدید معرفی میشه که به خر تو خر شدن دامن میزنه. اما در کل اونجوری هم نیست که نشه سر در آورد!

اتفاقا به نظر من اگه با ترتیب کالکشن بازی کنی خیلی راحت تر میشه داستان رو درک کرد. اینکه بعد شماره اصلی تو چین آو مموریز چه بلایی سر سورا میاد و تو قصر سفید چی میشه، تو 358/2 هم باز به نظر من خیلی خوب توضیح میده داستان روکساس چیه، البته چون تو کالکشن گیم پلی نداره یه مقدار گنگه باز به نظر من، ولی بعد این دوتا بری سراغ KHII دیگه خیلی سر راسته و گیج نمیشی که خیلی از این کارکترها کین. باز طبق کالکشن بری و بعد KHII مستفیما BbS رو بزنی داستان Xehanort رو راحت متوجه میشی. یا خود Ventus که تو پایان مخفی KHII بود.

داستان KH کلا پیچیده هست اما نه غیر قابل فهم. تنها نکته تایم لاین عجیب غریب شماره ها و بعد تعدد کارکترهاست که راحت میشه قاتی کردشون. باید یه کاغذ برداری اسامی رو کامل روش بنویسی و بهم وصل کنی سر در بیاری بعدا اینا کین:D

• Like
Reactions: SHANSER

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
اتفاقا به نظر من اگه با ترتیب کالکشن بازی کنی خیلی راحت تر میشه داستان رو درک کرد. اینکه بعد شماره اصلی تو چین آو مموریز چه بلایی سر سورا میاد و تو قصر سفید چی میشه، تو 358/2 هم باز به نظر من خیلی خوب توضیح میده داستان روکساس چیه، البته چون تو کالکشن گیم پلی نداره یه مقدار گنگه باز به نظر من، ولی بعد این دوتا بری سراغ KHII دیگه خیلی سر راسته و گیج نمیشی که خیلی از این کارکترها کین. باز طبق کالکشن بری و بعد KHII مستفیما BbS رو بزنی داستان Xehanort رو راحت متوجه میشی. یا خود Ventus که تو پایان مخفی KHII بود.
مخالفم! :-"
یعنی قبول دارم که یکی از پیچیدگی های KH II رو کم میکنه اگر قبلش 358/2 بزنیم، ولی از اونطرف اون تعلیق یا هرچی هست هم توی شماره دوم از بین میره و خیلی چیزا (باس ها و ... ) برات تازگی ندارن!:-"
در کل داستان 358/2 چیزی نیست که توی کل سری به اون صورت گیج کننده باشه!(باید دیده بشه ها! ولی منظورم اینه داستان اینم سر راسته:D )، زدن COM قبل 2 واجبه، ولی 358/2 بعد از KH II به نظرم حرکت جالب تریه:D

اون متوجه شدن داستان زئونارت هم بعد از BbS کاملا مخالفم! یک سؤال جواب میده، 40تا جدید ایجاد میکنه، میری KH DDD باز همینطور! بعد میری اون انیمیشن آخری رو میبینی و هزارتا تئوری میتونی در موردش بدی:D

البته یه موردی هم هست! هرچی بیشتر ریز بشی تو داستان به نظر پیچیده تر میاد،اگر راحت بگیریش،بازی خیلی راحت به نظر میاد داستانش:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یعنی قبول دارم که یکی از پیچیدگی های KH II رو کم میکنه اگر قبلش 358/2 بزنیم، ولی از اونطرف اون تعلیق یا هرچی هست هم توی شماره دوم از بین میره و خیلی چیزا (باس ها و ... ) برات تازگی ندارن!:-"
در کل داستان 358/2 چیزی نیست که توی کل سری به اون صورت گیج کننده باشه!(باید دیده بشه ها! ولی منظورم اینه داستان اینم سر راسته:D )، زدن COM قبل 2 واجبه، ولی 358/2 بعد از KH II به نظرم حرکت جالب تریه:D

اون متوجه شدن داستان زئونارت هم بعد از BbS کاملا مخالفم! یک سؤال جواب میده، 40تا جدید ایجاد میکنه، میری KH DDD باز همینطور! بعد میری اون انیمیشن آخری رو میبینی و هزارتا تئوری میتونی در موردش بدی:D

البته یه موردی هم هست! هرچی بیشتر ریز بشی تو داستان به نظر پیچیده تر میاد،اگر راحت بگیریش،بازی خیلی راحت به نظر میاد داستانش:D
قبول کن دیگه زیادی داری بزرگش میکنی اونجوری که فکر میکنی پیچیده نیست گره هاش باز میکنیم:-bd

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان

من خودم اول KHII رو رفتم و چند سال بعد که 358/2 امد هم باز تا مدت ها بازی نکردمش، چون اصلا DS نداشتم و بعدا به زور امولاتور و اینترنت سعی کردم ببینم چی به چیه. برای همین کلا ماهیت اورگانیزیشن 13 برام خیلی گنگ بود. خصوصا اینکه اکثل کیه. من حتی CoM رو هم نرفته بودم:D اونم بعدا رو PS2 زدم تازه سر در آوردم داستان سورا چیه:D ولی بعدا که کالکشن رو طبق تایم لاین از اول بازی کردم خیلی برام روال شد. برای همین میگم یکی بیاد پشت سر هم بازی کنه، یعنی بعد 1 مستقیم بره سراغ CoM و 358 و بعد 2، توی درک داستان 2 دیگه نباید خیلی دچار مشکل بشه. هرچند بازم میگم این قضیه نوبادی ها یکم گیج کننده هست. کارکترهای زیاد بازی هم باز یکم خر تو خره. مثلا یادمه وقتی تازه BbS معرفی شد، ما تو کلوپ JRPG کلا ونتوس رو با روکساس اشتباه گرفته بودیم:D به یه تئوری احمقانه هم رسیدیم که سهراب خدا بیامرز رفت تو فروم KH گفت بنش کردن:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
من خودم اول KHII رو رفتم و چند سال بعد که 358/2 امد هم باز تا مدت ها بازی نکردمش، چون اصلا DS نداشتم و بعدا به زور امولاتور و اینترنت سعی کردم ببینم چی به چیه. برای همین کلا ماهیت اورگانیزیشن 13 برام خیلی گنگ بود. خصوصا اینکه اکثل کیه. من حتی CoM رو هم نرفته بودم:D اونم بعدا رو PS2 زدم تازه سر در آوردم داستان سورا چیه:D ولی بعدا که کالکشن رو طبق تایم لاین از اول بازی کردم خیلی برام روال شد. برای همین میگم یکی بیاد پشت سر هم بازی کنه، یعنی بعد 1 مستقیم بره سراغ CoM و 358 و بعد 2، توی درک داستان 2 دیگه نباید خیلی دچار مشکل بشه. هرچند بازم میگم این قضیه نوبادی ها یکم گیج کننده هست. کارکترهای زیاد بازی هم باز یکم خر تو خره. مثلا یادمه وقتی تازه BbS معرفی شد، ما تو کلوپ JRPG کلا ونتوس رو با روکساس اشتباه گرفته بودیم:D به یه تئوری احمقانه هم رسیدیم که سهراب خدا بیامرز رفت تو فروم KH گفت بنش کردن:D
البته COM قبل از KH II اومده! و شدیدا هم توی سیر داستان مهمه و دقیقا اگر حذفش کنی و قبل یا بعد KH II بزنی، انگار نه انگار KH II زدی!:D
اما اگر بحث تایم لاین باسه اول باید KH X رو دید، بعد KH BBS بعدش KH 2.8اون بخش جدید و انحصاری PS4ش و بعدش تازه KH I :-"
برای همین به جای تایم لاین همون تاریخ عرضه گزینه بهتریه:D
اینکه کلا برات سوال باشه اکسل فازش چی بود، چرا فلان و ...! کلا بخش 358/2 بخش سوال بر انگیز(گیج کننده) نیست، زئونارته که فازش عجیبه!:D

کلا اسم گزاری های بازی هم عجیبه، نوبادی و هارتلس، بعد در اصل کاملا برعکسه اسمشون هستن!:))

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
البته COM قبل از KH II اومده! و شدیدا هم توی سیر داستان مهمه و دقیقا اگر حذفش کنی و قبل یا بعد KH II بزنی، انگار نه انگار KH II زدی!:D
اما اگر بحث تایم لاین باسه اول باید KH X رو دید، بعد KH BBS بعدش KH 2.8اون بخش جدید و انحصاری PS4ش و بعدش تازه KH I :-"
برای همین به جای تایم لاین همون تاریخ عرضه گزینه بهتریه:D
اینکه کلا برات سوال باشه اکسل فازش چی بود، چرا فلان و ...! کلا بخش 358/2 بخش سوال بر انگیز(گیج کننده) نیست، زئونارته که فازش عجیبه!:D

کلا اسم گزاری های بازی هم عجیبه، نوبادی و هارتلس، بعد در اصل کاملا برعکسه اسمشون هستن!:))

میدونم، CoM سال قبلش امد، یعنی اگه اشتباه نکنم 2004 اما من گیم بوی ادونس نداشتم و نرفتم. نکته اینه که خیلی هم نمیدونستم اون موقع این بازی وجود داره:D فقط تو اپنینگ بازی که نشون میداد سورا میره تو اون بیلبیلک سفیده یکم فهمیدم قضیه چیه. در کل من اصل داستان این سری رو بعدها که دوباره بازی کردم و یکم تو اینترنت در موردش خوندم متوجه شدم. بعدها فهمیدم چیزی که اولین بار از داستان دستگیرم شده بود یه چیز جدید بود که خودم ساختم:D

راستی تو 2 کسی سفیروث رو زده؟ با لول چند رفتید سراغش؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
میدونم، CoM سال قبلش امد، یعنی اگه اشتباه نکنم 2004 اما من گیم بوی ادونس نداشتم و نرفتم. نکته اینه که خیلی هم نمیدونستم اون موقع این بازی وجود داره:D فقط تو اپنینگ بازی که نشون میداد سورا میره تو اون بیلبیلک سفیده یکم فهمیدم قضیه چیه. در کل من اصل داستان این سری رو بعدها که دوباره بازی کردم و یکم تو اینترنت در موردش خوندم متوجه شدم. بعدها فهمیدم چیزی که اولین بار از داستان دستگیرم شده بود یه چیز جدید بود که خودم ساختم:D

راستی تو 2 کسی سفیروث رو زده؟ با لول چند رفتید سراغش؟
چندبار دیگه هم گفتم...اگر باز بعضیا شاکی نشن:-" ، ولی پخش کردن سری توی چندین نسل و چندین کنسول اونم از خانواده های مختلف، به شدت کار اشتباهی بوده! یعنی فکر نکنم هیچ سری بازیی تو دنیا انقدر پخش و پلا بوده باشه!:D و همشونم داستان اصلی!

من سفیروث رو زدم، یه چندتا حرکت کلیدی داره اونا رو بتونی واکنش نشون بدی تا حدی حله! ولی خوب یادم نمیاد با lvl چند زدم!
سفیروث مشکل نیست اصلا در مقابل Lingering Will (البته اینم یه راه حل آسون ولی حوصله سر بر داره زدنش:-" ) و مبارزه دوباره با O XIII ! اینا خیلی وحشین! خیلی!:|

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
یک سری تصویر Off-Screen از بازی لیک شده که مربوط به رویدادیه که Square برگزار کرده. دوستانی که حساسن به این موضوع مواظب باشن :D

عکسارو میذارم تو ۲ تا اسپویلر که کسی اتفاقی بهشون برخورد نکنه اگه علاقه ای به دیدنشون نداره :-"

79k4hmv.jpg

I2paXga.jpg

A420lca.jpg

TFwY2yl.jpg

7BC2R1G.jpg

OzSgqcM.jpg

Off-screen Kingdom Hearts 3 screenshots leaking [Mild spoilers]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر