Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
ولی جدا موندم تموم شد یا مونده من واقعا فکر میکردم معرفی frozen الان بهترین موقع است:-<
من بیشتر با معرفی Vanitas شوکه شدم
فقط امیدوارم اون شخصیت قابل بازی Vanitas نباشه
در واقع امیدوارم نه Vanitas باشه نه ونتوس نه ریکو نه اکوا و راکسیس اینا خودشون بازی داشتنو درخشیدن به قدر کافی (هر چند اگر راکسیس باشه خوشحال میشم :D)
ولی جدا من امیدوارم کایری باشه فقط اسم شخصیت اصلی روشه :(
و همچنان منتظر معرفی xion هستم

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
چقدر گیم پلی بازی قشنگ و متنوع:D
یه تصویر از لوگوی بازی دیدم که کنارش اینارم زده بود حالا اینکه واقعیه یا نه نمیدونم
Frozen , Monsters inc , Big hero 6 , Rapunzel , Marvel:-? Star wars

• Like
Reactions: Witch of Ashes

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
ای جان! ای جان! :D
چه حالی داد! :D ، طراحی سورا توی دنیای جدید هم باحاله!=))

دنیای Tangled هم خیلی خوجگل و چشم نوازه کلا! :D بالاخره راپونزل و فلین هم دیدیم! :D
پری دریایی هم سامون بود...فکر نکنم با این حساب دنیاش رو داشته باشیم:( (اکثر سامون ها،دنیاشون رو نداشتیم اگر اشتباه نکنم:D )
جک و جونورهای DDD هم بودن! و همینطور استفاده از محیط توی مبارزات که از DDD اضافه شده بود(مثل چرخیدن دور ستون و بعد حمله:-" )

و چقدر گیم پلی خوبه! چقدر خوبه! :x مخصوصا استفاده از جادو و این ها خیلـــــــــــــــــی حال میده! :x

---
دوتا ویدیو از آهنگ بازی هم اومده!(ژاپنی و انگلیسی)
Japanese: “Chikai” (Oath)

English: “Don’t Think Twice”

صحنه های جدید هم داره! طراحی ریکو هم دیدیم...اما... فرشاد به شدت با سورا مشکل داره،ولی به نظرم باید نسبت به ریکو اعتراض کنیم! اصلا شبیه خودش نیست:| :( (من هنوز عاشق طراحی شماره دومشم! :x )
خیلی افتضاحه وضع ریکو! خیلی!!! خیلی! :|

با توجه به تریلر...یعنی ریکو قابل بازی نیست؟ پس قاعدتا باید کایری باشه! خدا به طراحیش رحم کنه:-"
رفیق منم ( اکسل) رو نشون بدن ببینم اون چطوریاست:D

---

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
گیم پلی بازی چقد پشم ریزون شده!! خیلی بازی خفنی ساختن، برای همینه که انقدر پروسه تولیدش طولانی شده! هر دنیا رسما یه بازی متفاوته.

آقا راستی تو این قسمت از شخصیت های FF هیچی نیست؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
ایول عجب چیزی شده :D هر تریلر جدیدی که میاد پیشرفت ها کاملا مشخصه، هر چند با اون تریلر Toy Story دیگه قشنگ مشخص بود که بازی کیفیت تضمین شده ای داره ولی این تریلر دیگه حجت را تمام کرد! :D طراحی ها هم عالی بود، ولی گیم پلی دیگه زیادی خفن بود، یعنی یه چیزی میخوان درست کنن که تو شماره بعدی فقط کار خودشون رو سخت تر میکنه :)) :D

• Like

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
ایول عجب چیزی شده :D هر تریلر جدیدی که میاد پیشرفت ها کاملا مشخصه، هر چند با اون تریلر Toy Story دیگه قشنگ مشخص بود که بازی کیفیت تضمین شده ای داره ولی این تریلر دیگه حجت را تمام کرد! :D طراحی ها هم عالی بود، ولی گیم پلی دیگه زیادی خفن بود، یعنی یه چیزی میخوان درست کنن که تو شماره بعدی فقط کار خودشون رو سخت تر میکنه :)) :D
همین و عرضه کنن شماره های آینده پیش کش!:D سرویس کردن یه تاریخ عرضه اعلام نمیکنن :|

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
گیم پلی بازی چقد پشم ریزون شده!! خیلی بازی خفنی ساختن، برای همینه که انقدر پروسه تولیدش طولانی شده! هر دنیا رسما یه بازی متفاوته.

یادم نمیاد کجا خوندم و به حرفم چقدر میشه کردیت داد، اما یه صحبت هایی از حضور لایت و نوکت شده.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
همین و عرضه کنن شماره های آینده پیش کش!:D سرویس کردن یه تاریخ عرضه اعلام نمیکنن :|
گفتن KH III پایان آرک زئونارت هست! ، به بیان دیگر، KH تموم نمیشه=)) پیر میشیم و تموم نمیشه:))

یادم نمیاد کجا خوندم و به حرفم چقدر میشه کردیت داد، اما یه صحبت هایی از حضور لایت و نوکت شده.

لایت و نوکت فکر کنم فن ها میگفتن، اگر اشتباه نکنم گفته بودن دنیای جدیدی از FF نخواهیم داشت! حالا دیگه نمیدونم این مورد شامل کاراکترها هم میشه، یا فقط دنیا:-"

---
من دنیای The World Ends With You و کاراکترهاش رو میخوام! نکو بسی بچه باحالی بود:-"
اما عمرا! یعنی خود SE هم بخواد دنیایی بزاره، عمرا از مثلا FF XV که رو بورسه بگذره و TWEWY رو بزاره تو بازیش:-"

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
گفتن KH III پایان آرک زئونارت هست! ، به بیان دیگر، KH تموم نمیشه=)) پیر میشیم و تموم نمیشه:))

لایت و نوکت فکر کنم فن ها میگفتن، اگر اشتباه نکنم گفته بودن دنیای جدیدی از FF نخواهیم داشت! حالا دیگه نمیدونم این مورد شامل کاراکترها هم میشه، یا فقط دنیا:-"

---
من دنیای The World Ends With You و کاراکترهاش رو میخوام! نکو بسی بچه باحالی بود:-"
اما عمرا! یعنی خود SE هم بخواد دنیایی بزاره، عمرا از مثلا FF XV که رو بورسه بگذره و TWEWY رو بزاره تو بازیش:-"

اینو منم میخوام:D حالا درسته نمیاد تو بازی ولی ریمسترش برای سوییچ داره میاد اون رو میزنم دوباره:D

• Like

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
宇多田ヒカル on Twitter

evjn_d9b8f247-035c-4b49-8a8d-b7451af91cea.png

:D

----------------------------------
بودن شخصیت های ff هم قبلا تایید شده بود دنیاهای ff نیستن بخاطر همین چون شخصیت ها رو چیزی نگفتن فکر کنم یه جورایی تایید شده بود باشن و اینکه تو این نظر سنجی ها هم همه فن های kh میخوان ببین شخصیت های ff رو مخصوصا لایتینگ و ناکتیس رو تو بازی
با توجه به علاقه شدید نومورا به بانو لایتنینگ من تعجب میکنم اگه نباشه :D
ولی جدا اگه باشه شخصیت های ff تو بازی باشه من بیشتر منتظرم ببینم ناکتیس هست تو بازی یا نه از یه طرف نومورا بعد از اینکه کنار گذاشتنش از xv نه اسمی از شخصیت های بازی اورده بود نه خود بازی سر جمع تو این سالها یه دو ارت از ناکتیس کشیده که اونم یکیش واسه 30 سالگی ff بود و یکی هم واسه عرضه dissidia nt از یه طرف دیگه هم اسکور خیلی رو خود ناکتیس و xv مانور میده و اگر قرار باشه شخصیت های ff باشن تو بازی 100% یکی از گزینه های اصلی اسکور مخصوصا اینکه خیلی از فن های kh هم میخوان لایتنینگ و ناکتیس رو ببینن تو kh 3
به خاطر همین منتظرم ببینم هست یا نه اگرم باشه موندم نومورا چیکار میکنه با شخصیتش تعجب میکنم اگه همون شخصیت xv ناکتیس رو ببینیم حداقل به نظر من نومورا همه چیزش رو تغییر میده از طراحی و موهاش و لباس بگیر تا شخصیتش
نکته جالب اینه نومورا حالا به دلایلی بعد سالها دو ارت از ناکتیس کشیده و جالب تر اینکه تو یکی از ارت ها ناکتیس و لایتنینگ کنار هم بودن :D
من خودم که امیدوارم هر دو باشن
-----------------------------

جدا از این حرف ها اون حرف ریکو تو تریلر به نظرتون منظورش کی بوده خیلی ها میگن رپلیکا ریکو بوده :-"

نمیدونم میدونین یا نه ولی وقتی سورا کی بیلدش رو تغییر شکل میده رنگ سورا هم از خاکستری به نارنجی تغییر میکنه

t9ky_1.jpg

xuo_2.jpg

5n75_3.jpg

و اینکه (نمیدونم اسپویل حساب میشه یا نه ولی میزارمش تو اسپویلر :-")

ye5c_tumblr_p3xf7kjzwz1ur99hqo1_500.png

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
宇多田ヒカル on Twitter

evjn_d9b8f247-035c-4b49-8a8d-b7451af91cea.png

----------------------------------
بودن شخصیت های ff هم قبلا تایید شده بود دنیاهای ff نیستن بخاطر همین چون شخصیت ها رو چیزی نگفتن فکر کنم یه جورایی تایید شده بود باشن و اینکه تو این نظر سنجی ها هم همه فن های kh میخوان ببین شخصیت های ff رو مخصوصا لایتینگ و ناکتیس رو تو بازی
با توجه به علاقه شدید نومورا به بانو لایتنینگ من تعجب میکنم اگه نباشه :D
ولی جدا اگه باشه شخصیت های ff تو بازی باشه من بیشتر منتظرم ببینم ناکتیس هست تو بازی یا نه از یه طرف نومورا بعد از اینکه کنار گذاشتنش از xv نه اسمی از شخصیت های بازی اورده بود نه خود بازی سر جمع تو این سالها یه دو ارت از ناکتیس کشیده که اونم یکیش واسه 30 سالگی ff بود و یکی هم واسه عرضه dissidia nt از یه طرف دیگه هم اسکور خیلی رو خود ناکتیس و xv مانور میده و اگر قرار باشه شخصیت های ff باشن تو بازی 100% یکی از گزینه های اصلی اسکور مخصوصا اینکه خیلی از فن های kh هم میخوان لایتنینگ و ناکتیس رو ببینن تو kh 3
به خاطر همین منتظرم ببینم هست یا نه اگرم باشه موندم نومورا چیکار میکنه با شخصیتش تعجب میکنم اگه همون شخصیت xv ناکتیس رو ببینیم حداقل به نظر من نومورا همه چیزش رو تغییر میده از طراحی و موهاش و لباس بگیر تا شخصیتش
نکته جالب اینه نومورا حالا به دلایلی بعد سالها دو ارت از ناکتیس کشیده و جالب تر اینکه تو یکی از ارت ها ناکتیس و لایتنینگ کنار هم بودن :D
من خودم که امیدوارم هر دو باشن
-----------------------------

جدا از این حرف ها اون حرف ریکو تو تریلر به نظرتون منظورش کی بوده خیلی ها میگن رپلیکا ریکو بوده :-"

نمیدونم میدونین یا نه ولی وقتی سورا کی بیلدش رو تغییر شکل میده رنگ سورا هم از خاکستری به نارنجی تغییر میکنه

t9ky_1.jpg

xuo_2.jpg

5n75_3.jpg

و اینکه (نمیدونم اسپویل حساب میشه یا نه ولی میزارمش تو اسپویلر :-")

ye5c_tumblr_p3xf7kjzwz1ur99hqo1_500.png

بعضیا میگن شاید منظورش Terraست!:-"
ولی ریکو رپلیکا بیاد، اون که دیگه قاعدتا نباید طرحش عوض بشه، حمایت کاملم رو از اون اعلام میدارم:))

عکسی که میخوای بزاری هم ترکیده:-"

در مورد اسپویلر(اونایی که بازی نکردن قبلیا رو نخونند:-")

کلا ادو تنسه رو توی بازی به سطح جدیدی رسوندن:D
هرکی رو زدیم، باز دوباره برگشتن:-"
البته به خاطر برگشت اکسل هیچ اعتراضی ندارم:-"

ولی توی KH II این حرکتشون حال داد! خیلی ها حضور داستانی نداشتن ولی مبارزشون با COM خیلی متفاوت بود! و کلا...چقدر باس!!!!:x از باس زیاد استقبال میشه:D

• Like

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
راستی یه سوال برای من بوجود امده، این SE شل مغز چرا کالکشن های بازی رو برای X1 نمیزنه؟ وقتی شماره سوم برای X1 هم بیاد منطقی تره کالکش ها قبلا روی X1 بیان تا فن های مایکرو با این بازی آشنا بشن. پورت کردنش هم سه سوته واقعا! حتی میتونن شبیه ساز بنویسن براش:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
راستی یه سوال برای من بوجود امده، این SE شل مغز چرا کالکشن های بازی رو برای X1 نمیزنه؟ وقتی شماره سوم برای X1 هم بیاد منطقی تره کالکش ها قبلا روی X1 بیان تا فن های مایکرو با این بازی آشنا بشن. پورت کردنش هم سه سوته واقعا! حتی میتونن شبیه ساز بنویسن براش:D
کلا با این وضع کسی سراغ KH III روی X1 بره اصلا درکش نمیکنم:D ، یعنی اونایی که نسخه های قبلی رو زدن که احتمالا روی PS4 میرن(سبک بازی های مشابه و علایق و این حرفا) ، کالکشن ها هم که انحصاری PS4ـه!
کلا اونایی که روی X1 میرن احتمالا اکثرا افراد جدید هستن،حاضرم شرط ببندم همشون حداقل از نظر داستانی ناامید میشن از بازی:D

بازی با اینکه انحصاری PS4 نیست،ولی به شدت میشه گفت انحصاری معنوی هست:)) کلا یه جوریه انگار زورکی میخوان KH III رو روی X1 بدن! :| میخواستن مولتی کنند،حداقل اون سوییچ رو به دادش میرسیدن!(گفتن شاید بعدا البته) ، خیلی بیشتر با KH پیوند خورده تا X1 !

---
بقیه هم مثل من هرچقدر تریلر رو میبینند سیر نمیشن؟ یا فقط من اینجوریم؟:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
فقط ناامید شدن از داستان نیست، کلا نمیفهمن داستان بازی چیه! KH داستان بسیار پیچیده ای داره، و با این همه شماره های فرعی که براش ساختن هم شاخ و برگ زیادی پیدا کرده و شخصیت های جانبیش زدن بالا. حالا شاید فن های X1 شماره های اصلی رو روی PS2 تجربه کرده باشن (اونم فقط گیمرهای قدیمی که سنشون قد میده) ولی دیگه عمرا اسپین آف هارو بازی نکردن! من خودمم مثلا DDD رو تو کالکشن ها زدم، با این حساب کامل داستان براشون غیر قابل ارتباط برقرار کردنه.

یعنی احتمالا پورت بازی روی X1 برای SE خیلی راحت هست و فقط میخواد بازی روی این کنسولم بیاد تا یکم بیشتر بفروشه. وگرنه همینجوری خیاری خیاری منتشر کردن بازی یه چیز غیر قابل درکه. ابله ها باید کالکشن هارو هم میدادن برای X1. واقعا یه نفر آدم با عقل سلیم اونجا نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر