1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Transistor | PS4

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط hosein me, ‏Jun 11, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    حسین
    ی انحصاری دیگه که سال 2014 میاد

2. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    این بازی مگه همون بازیی نیستش که توسط Supergiant Games سازنده Bastion می خواد ساخته شه ؟ اگه اینطور باشه که هست ، خوب نیستش که روش اسم انحصاری رو بذاریم چون قراره برای PC هم بیادش فعلا .

3. کاربر سایت

هر بازی از xbox روی pc بیاد همچنان انحصاریه ... ولی بازی از ps4 رو pc بیاد دیگه به هیچ وجه من الوجود انحصاری نیست

_________________________________________________________________________________________________________

از همون لحظه ای که بازی تو ای 3 با اون ارت و طراحی و موسیقی خارق العاده معرفی شد ... براش کف و خون قاطی کردم .... گیم پلی هم که شدید به نقش افرینی های ژاپنی شباهت داره ... البته حرف من از روی تریلریه که دیدیدم و نمیشه دقیق گفت ....

کلا خیلی بهش امیدوارم و فکر کنم اولین بازی یا نهایتش اولین انحصاری باشه که متاش میره بالا 90

4. کاربر سایت

نام:
    محمد
    داش به نظرم بهتره اول یکم صبر کنی یه اطلاعات اولیه درست و حسابی از بازی به دست بیاد بعد بیاید تاپیک بزنی
    الان شما گفتی یه انحصاری دیگه که سال 2014 میاد فقط همین!!
    نه عکسی نه تریلری...
    الان یکی مثل من که هیچی از این بازی نمیدونه با این چیزی دستش میاد به نظر شما؟!
    اینقدر تند و تند به فکر تاپیک دادن نباشید فعال باشید اما فعال تو پر:)

5. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    قطعا كه به اين بازى انحصارى نمى گن !!
    اين موضوع رو هم گفتين كه اگه بازى رو ايكس باكس و پى سى مى يومد اون موقع مى گفتن انحصاريه ، كاملا درسته چون اون موقع مى شد انحصاريه ماكروسافت .( كه البته هيچ كس فكر نكنم بگه اين بازى مثلا انحصاريه ايكس باكسه ، همه مى گن كه انحصاريه ماكروسافته . )

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. کاربر سایت

نام:
    Nightwing
    فقط با یه اسم تاپیک میزنن؟ جدیده این تاپیک ها؟!

7. کاربر سایت

شما خودتون رو فیلم کردید ... دارید ما رو مسخره میکنید ... ادم رو به خنده میاندازید .... انوقت انحصاری مایکرو رو هیچ سونی فن یا pc فنی دسترسی بهش نداره ... پس همهpc گیمر ها هم مایکرو فنن ... یه چی بگید بگنجه ...

8. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    فعلا كه انگار شما خودتو فيلم كردى . اين موضوع چه ربطى به فن و فن بازى داره . اصلا مگه من در مورد اين صحبت كردم .
    عجبا !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. The phoenix must burn to emerge کاربر فعال

نام:
    Kasra
  10. کاربر سایت

انحصاری نیست‌آ :D.

11. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    خوب بالاخره بازی تاریخ خورد! 20 می! (یک روز قبل تولد من:-" )
    به خاطر تاریخ انتشارش، میشه انتظار داشت که بازی پلاس نباشه :( اگر هفته ی اول بود، بسی امیدوار میشدیم:-" حیف شد... :d

و البته 20 دلار قیمتشه:|

12. کاربر سایت

نام:
    سهراب
    من که از نمایش E3 به اینور عاشقش شدم و خیلی خوشحالم که تاریخش اینقدر نزدیکه....شاید ماه بعدش رفت توی لیست پلاس....کسی موسیقی متن بازی رو داره؟ خیلی قشنگ بود.

13. کاربر سایت

نام:
    احمد
  14. کاربر سایت

نام:
    سهراب
    اگر بازیش خوب باشه خیلی نیست، من Trine 2 رو روی PSN به قیمت 15 پوند گرفتم و واقعا پشیمونم چون کنترل بازیش دیوانم کرده بود، ولی این به نظر میاد که ارزشش رو داشته باشه.(این روزا که بازیهای 2-3 ساعته با قیمت 30 دلار عرضه میشن یه همچین بازی اشکالی نداره با همچین قیمتی)

15. 플레이 스테이션 팬 کاربر سایت

نام:
    ارمان
    به نظرم ارزش داره . استودیوش بازیه قبلیشون واقعا عالی بود D: فکر میکنم این از همه نظر بهترباشه.

این صفحه را به اشتراک بگذارید