The Dark Sorcerer Tech Demo

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
چیز هیجان انگیزی در قالب گیم نداشت :D. محیط بسته بدون NPC بدون هوش مصنوعی بدون هیچی :D. یه دموی از پیش ساخته شده real-time بود. نمیدونم چرا همه رو جو زده کرد! :D.

از پیش ساخته شده Real Time یعنی چی اونوقت ؟ :D هر روز واژه های جدید به کار میبری ها :D

تک دمو به صورت کاملا Real Time اجرا شده یعنی پری رندرد نبوده ، رزولوشن هم 1080 بوده ، این همه افکت و تکسچر و جزئیات گرافیکی وقتی به صورت Real Time با اون نورپردازی همراه میشه واقعا میخوای ادم رو جو زده نکنه ؟ :| تک دمو داره رو PS4 اجرا میشه ها ! توجه کردی که فرقی با CG های پری رندر شده نمیکرد ؟ :-/

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خداییش گرافیکش فک برانداز بود. اصلا تو کتم نمیره که real-time باشه . اونم `1080 native .
سونی متشکریم :d
من صفحه پیش یه چیزی گفتم نمیدونم چقدر درسته :D.
لطفاً راهنمایی کنید. نداشتن A.I و شعاع دید و بسته بودن محیط و گیم‌پلی نبودن و ... میتونه از کیفیت بصری کم کنه؟ بلاخره اونها هم محاسبات سنگین میخواد. به عنوان مثال اگر 10 کیلومتر Drew Distance داشته باشه با 100 تا NPC که 30 تاشون مستقیم توسط A.I کنترل میشن با یه مقدار صحنه اکشن که شامل انفجار و خرابی (فیزیک خلاصه) میشه، بازم ما یه همچین گرافیکی رو خواهیم دید؟
نمیشه اینو زیر سئوال برد با چهارتا پرسش و کامنت از طرف من هم ارزش کارش کم نمیشه. فقط میخوام بگم تو یه محیط بسته با دوتا کرکتر و یه سری اتفاقها که همه چیش از قبل تعیین شدست، همچین گرافیکی رو میشه انتظار داشت. چیزه تکان دهنده ی نیست.... حداقل برای من :D.

ویرایش:

لغنتی انگار موش رو آتیش زدیم (مو داره اصلاً؟ :D):

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
لطفاً راهنمایی کنید. نداشتن A.I و شعاع دید و بسته بودن محیط و گیم‌پلی نبودن و ... میتونه از کیفیت بصری کم کنه؟ بلاخره اونها هم محاسبات سنگین میخواد. به عنوان مثال اگر 10 کیلومتر Drew Distance داشته باشه با 100 تا NPC که 30 تاشون مستقیم توسط A.I کنترل میشن با یه مقدار صحنه اکشن که شامل انفجار و خرابی (فیزیک خلاصه) میشه، بازم ما یه همچین گرافیکی رو خواهیم دید؟
نمیشه اینو زیر سئوال برد با چهارتا پرسش و کامنت از طرف من هم ارزش کارش کم نمیشه. فقط میخوام بگم تو یه محیط بسته با دوتا کرکتر و یه سری اتفاقها که همه چیش از قبل تعیین شدست، همچین گرافیکی رو میشه انتظار داشت. چیزه تکان دهنده ی نیست.... حداقل برای من :D.

ویرایش:

خب هر Tech Demo یک منظور و هدفی داره دیگه ! این Tech Demo هم هدفش نشون دادن جزییات و مدلینگ صورت و بدن شخصیت ها و نور پردازی و تعداد ذرات تو هوا و ... بود . دو Tech Demo اول UE هم همینطوری بود ، تعداد شخصیت زیاد و AI نداشت و هدفش بیشتر رو نورپردازی و ... بود .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

ویرایش:

با Tech Demo های داوود قفس توی همین نسل که آخر سر همشون با همون کیفیت (بلکه هم بیشتر) تبدیل شدن به Heavy Rain که آشنایی داری ؟ :D حالا با بازی ای به اسم Beyond که همون Tech Demo های خفن Heavy Rain رو قورت میده هم که آشنایی داری ؟ :D با یه حساب ساده ما همین گرافیک رو توی یه بازی با همین جو و فضا (و یحتمل همین کرکتر ها) خواهیم دید :D و چه بسا بعد از اون یه Beyond دیگه ای هم پدید میاد که پوز اینو بزنه :D Heavy Rain هم با اینکه اول یه Tech Demo خفن بود ولی بازی نهایی همون گرافیک رو داشت + محیط های بزرگتر و یه لشکر آدم و جزییات داخل محیط ها + هوش مصنوعی و باقی چیزایی که انتظار داری اونم با گرافیکی برابر یا بیشتر از Tech Demo نمایش داده شده :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
فریدون این تک دمو اولاً با کیت های قدیمی PS4 (چهار گیگ رم) ساحته شده دوماً یک ویدئو Off-Screen هست که نشون میده همین تک دمو رو با کنترلر PS4 بر روی PS4 با نمای اول شخص و کاملاً آزاد با همین انیمیشن ها و جزئیات و افکت ذرات کنترل میکنه یا بنوعی توی محیط میچرخه .

با اطلاعاتی که قدیم و جدیداً از بازی منتشر شده (مخصوصاً همین صفحه ی قبلی ها) و چیز هایی که دیدیم فک انداز ترین چیزی بود که توی E3 دیدم . FACT

بعد از دیدن The Last of Us روی سخت افزار 8 سال پیش نمیتونم صبر کنم ببینم ناتی داگ و همچنین سانتا مونیکا قراره چیکار کنن با PS4 . تصورشم آدم رو هوایی میکنه:D!

killzone1988

کاربر سایت
Feb 21, 2013
394
با Tech Demo های داوود قفس توی همین نسل که آخر سر همشون با همون کیفیت (بلکه هم بیشتر) تبدیل شدن به Heavy Rain که آشنایی داری ؟ :D حالا با بازی ای به اسم Beyond که همون Tech Demo های خفن Heavy Rain رو قورت میده هم که آشنایی داری ؟ :D با یه حساب ساده ما همین گرافیک رو توی یه بازی با همین جو و فضا (و یحتمل همین کرکتر ها) خواهیم دید :D و چه بسا بعد از اون یه Beyond دیگه ای هم پدید میاد که پوز اینو بزنه :D Heavy Rain هم با اینکه اول یه Tech Demo خفن بود ولی بازی نهایی همون گرافیک رو داشت + محیط های بزرگتر و یه لشکر آدم و جزییات داخل محیط ها + هوش مصنوعی و باقی چیزایی که انتظار داری اونم با گرافیکی برابر یا بیشتر از Tech Demo نمایش داده شده :D

یعنی کشته مرده این ادبیاتت شدم

داوود قفس و اشناییی داری که و یحتمل
عالی بود عالی................

دیگه کسی بازم بیاد بگه بدون A.I بوده من این پست دوستمون رو براش میفرستم. ما یا اینجا گیمر نیستیم یا مشکل روانی داریم.
tech demo اسمش روشه یعنی ترکیبی از تکنینک و تکنولوژیهای مختلف حالا شما از 100 تا المان بازی سازی گیر دادین به A.I که تازه اگه بیان همون هم بذارن میگی این چیه گرافیک نداره

با سپاس از دوست عزیز احسان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر