1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

The Order 1886

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط hosein me, ‏Jun 11, 2013.

 1. hosein me

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 21, 2010
  ارسال ها:
  8,661
  نام:
  حسین
  برای مشاهده تصویر اصلی (768x320) روی این نوار کلیک کنید.
  [​IMG]  درود


  باوجود cut scenes های , حوادث سریع زمان و همچنین تیراندازی و کاور عالی عنوان انحصاری Ready At Dawn چیزی بییشتر از یک بازی زیبارا نشان دهد .تولید یک لانچ یا IPبزرگ کار ساده ای نیست . در این میان The Order: 1886 به عنوان یکی از بازی های اصلی PS4 کار دشواری را در پیش دارد ! زیرا خوب بودن به تنهای کافی نیست  بازی باید طوری ساخته شود که باعث فروش بیشتر کنسول شودو مردم را برای خرید PS4قانع کند اگر این گونه نشود در چشم تولید کنند و ناشر بازی شکست خورده هست  از این رو Ready At Dawn با سوم شخص کردن ان کار راکمی راحتر کرده هست ! همانطور که می دانید متقاعد کردن عموم برای خرید بازی که سبک ان را درک کرده اند و قبلا تجربه خوبی از ان داشته اند کار راحتی هست .در حال حاضر رقابت برای خرید بازی هست .در این میانThe Order: 1886 در حال حاضر برتر از سایر عناوین عمل کرده و ارزش سرمایه گذاری را دارد

  انقلاب صنعتی .قرن نوزدهم و همچنین شهر لندن همه و همه طور خاصی طراحی شده اند سازنده در تلاش هست تا قدرت باز ی خود را به وسیله تیراندازی عالی مخصوصا در میان جمعیت زیاد و مکان های بسیار زیبا به نمایش در اورد

  دودی که از دودکش ها خارج می شود کشتی های پرنده که در اسمان پر شده اند , اسلحه های عالی که در دست شخصیت باز ی هست و همچنین لباس های اشرافی که برتن دارند همگی سبب شده اند تا شاهد یک بازی عالی در سال 2014 باشیم
  اما اول از همه داستان بازی هست که بسیار زیبا طراحی شده هست که به خوبی علم و قدرت و سیاست را با هم ترکیب کرده هست
  روایت داستان بدین گونه هست که هزار سال قبل از داستان اصل بازی انسان ها به 2 گروه کامل و نیمه کامل تقسیم شده اند .جنگ اصلی میان این 2 گروه هست زیرا با ورود به دوره عصر صنعتی انسان های کامل با طراحی سلاح به طور کامل توان مقابله با نیمه انسان هارا دارند


  گروهی قدیمی وعجیب به نام The Orderوجود دارد که از 100ها سال قبل برای محافظت از انسان ها با نیمه انسان ها مبارزه می کردند اما در این میان جنگ های داخلی انسان ها باعث فراموش شدن هدف اصلی ان هایعنی مبارزه با نیمه انسان ها شده هست


  در این میان افراد فقیر و ضعیف شده شهر لندن به سبب اینکه The Order فقط از ثروتمندان حمایتو محافظت می کند دست به قیام و شورش زدن که سبب شد گروه The Order فعلا درگیر این مسئله باشد.
  شما دربازی کنترل شخصی به نام Galahad را دارید که یکی از اعضای تیم 4 نفره The Order می باشد .
  برای مشاهده تصویر اصلی (768x320) روی این نوار کلیک کنید.
  [​IMG]  داستان بازی بیشتر مربوط به زندگی Galahad می باشد.در این خصوص Ru Weerasurya مدیر باز ی می گوید ( اتفاق های زیادی در اطراف Galahad روی خواهد داد و این فرد سبب می شود که شما داستان بازی را به طور کامل درک کنید همچنین تکامل Galahad را در طول بازی خواهید دید )


  Ready At Dawnمی گویدقسمت زیادی از داستان بازی از طریق cut scenes های پشت سرهم روایت می شودبرای مثال نصف دموی 20 دقیقه ای بازی که پشت درهای بسته نشان داده شده CUT SCENESبود


  در دمو دیدیم که Galahad و چند تن از دوستان او از روی پشت بام در حال بررسی خرابه ها بودند که فکر می کردند یکی از افراد مهم شورشی در انجا مستقر هست.هر موقع Galahad دوربین را در جلوی چشمش قرار می داد بازیکن کنترل دوربین را می گرفت و م یتوانست به هر نقطه از شهر نگاه کند .
  جالب تر اینجاست که وقتی شما مناطق را با دوربین زیر نظر دارید Galahad درباره مناطق مختلف به شما توضیح می دهد ولی چیز یکه مهم هست این هست که شما در هر صورت یک راه برای جلو رفتن دارید و Galahad درباره ان راه نظر خواهد داد

  وقتی از Weerasuryaدرباره طراحی باز ی سوال کردیماین چنین گفت ( هدف ما نشان دادن تحول ما بین سینما مبارزه حرکت های رفت و برگشت را بدون درز نشان دهیم چیزی که مردم دقیقا ان را درک می کنند همه تلاش ما این هست که کاری کاملا متفاوت از سبک سوم شخص بسازیم )  بعد از تماشای دوربین در دموی 20 دقیقه ای Galahad به طرف پایینخیابان حرکت می کند که شاهد نورپردازی فوق العاده عالی هستیم که نشان از کیفیت بالای The Order: 1886 هست .نورپردازی و کیفیت عالی بافت ها و همچنین چهره ها و صورت افراد حرکت پارچه های لباس در هنگام حرکت بسیار زیباو عالی کار شده اند که همه و همه نشان از قدرت و توانای بالای PS4هست ظاهرا باز یاز سال 2010در حال ساخت بود هست .متاسفانه در قسمت مبارزه ها حرف زیاد ی برای گفتن ندارد .Galahad پشت دیوار سنگر گرفت و برای چند ثانیه شلیک می کند و سریع به جلو حرکت می کند که این کار ها باعث می شود خاطرات Marcus در بازی Gears of Warباری ما زنده کند.
  صدا گذاری اسلحه ها خوب هست و تیرها به راحتی باعث تخریب محیط می شوند و به راحتی از پشت دیوار عبور می کنند .وقتی دست به اسلحه می برید دشمان سریع تر می شوند تا در امان بماند این موردی هست که قبلا ان را مشاهد نکرده ایم .


  در ادامه دموی بازی Galahad با دشمنی که پشت دیوار مخفی شده هست شروع به مبارزه تن به تن می کند در همین بین دکمه ای خاصی در صفحه نمایش ظاهر می شوند .باری مثال در مبارزه تن به تن 3 گزینه کشتن نکشتن و گرفتن سلاح در صفحه نمایش ظاهر می شود  و شما با انتخاب یکی از آنها صحنه بعدی را ارائه می دهید به عنوان مثال هنگام مبارزه تن به تن Galahad سه گزینه کشتن نکشتن و گرفتن سلاح در صفحه ظارهر میشود .Ready At Dawnاین حالت را که دریک لحظه فرصت دارید با زدن یک دکمه کار خاصی را انجام دهید را QTEنامید هست که وقتی شکست خوردید دیگر نیاز نیست مرحله را تکرار کنید  برای مشاهده تصویر اصلی (768x432) روی این نوار کلیک کنید.
  [​IMG]
  Weerasurya دراین خصوص گفته ( QTEs نوع خاصی از احساس به بازیکن منقل می کند و سبب می شود که بیشتراز قبل به شخصیت باز ی نزدیک شوید و حالتی را تجربه کنید که نمی توان ان را با دوربین بازی مشاهد کرد )

  QTE ها کاملا متفاوت و خاص هستن بدین صورت که وقتی بازیکن اول لحظه ی رخ داده ای را مشاهده م یکند بازیکن دوم آنرا طور دیگر و متقاوتر مشاهد خواهد کرد که سبب خواهد شد QTEمتفاوت باشن ولی بیشتر داستان از طریق ان ها جلو خواهد رفت  گونه ای متفاوت تر می بیند و این باعث می شود که گاهی اوقات نتیجه QTE ها متفاوت باشند اما هنوز هم بیشتر داستان از طریق ان ها پیش می رود. Weerasurya میگوید در مورد مولتی پیلر بازی خیلی بحث کردیم وفکر می کردیم که عالی هست اما به این نتیجه رسیدیم که این برای یک IPجدید کاردرستی نیست .
  با یبه گونه ای هست که باید به بخش سینگل توجه می کردیم و ما دوست نداشتیم که تیم سازنده به 2 گروه مختلف تقسیم شوند این اصلا جالب نبود که نصف تیم مشغول بخش سنگل بازی باشند و قسمت دیگر مشغول ساخت بخش مولتی  در هر صورت ظاهرا راه خوبی را در پیش گرفته اند بخاطر اینکه دوست دارن یک IP جدید را تجربه کنیم زیرا زمان زیادی باقی نمانده هست

  نکته اخر این هست فشار زیادی بر روی The Order: 1886 به عنوان تنها شوتر PS4هست .با نمایش داده شده باز ی پتانسیل بالای دارد ولی هنوز مابه اندازه زیاد هیجان زده نشده ایم و این حالت تاقبل از انشار بازی باید اتفاق افتد  ipجدید سانتا مونیکا ! معرفی شد :d
  آقای Shuhei Yoshida مدیرعامل کل Sony Entertaiment بعد از آنکه بر روی Stage آمد و یک IP ای را که به عنوان بزرگترین عنوان و اینکه 14 استدیو داخلی برای PS4 بر روی آن کار می کنند را معرفی نمود.
  یکی از انحصاری های استدیو های داخلی، بازی The Order: 1886 از استدیو Santa Monica می باشد. در مدت ها قبل این بازی شایعه شده بود.
  The Order: 1886 اولین IP ای است که تحت استدیو Ready at Dawn ساخته خواهد شد. این بازی در برهه ای تاریخی رخ می دهد که تکنولوژی پیشرفته،در یک جنگ که دشمنی قوی و خطرناک وجود دارد باعث دگرگون شدن این مبارزه می گردد.
  بازی 40 سال پس از انتقلاب صنعتی اتفاق می افتد. یک نفر که ریشه ای انسانی دارد، تمایل به غلبه و پیروز شدن بر این جنگ 100 ساله دارد.
  شما در نقش یک شوالیه خواهید بود و زمانی که این جریانات رخ می دهد، کارکتر در تلاش است که به شخصیت های تاریخی کمک کند.


  این تیزری از بازی! (همون صحنات تریلر اصلیه! هنوز خود سونی تریلر اصلی رو آپ نکرده! :d ) 10 مگ
  Exclusive video I The Order 1886_ PS4 Trailer.mp4
  این عکس اگر با سایز اصلیش (غیر بند انگشتی منظورمه :d ) گذاشته بشه پست اول به نظرم قشنگ میشه! :d (حجمی نداره،زیاد بزرگم نیست :d )
  [​IMG]

  این هم سایز پوستری فکر کنم:-" 12 مگ :p
  9012354948_127c7652a9_o.jpg

  بازی هم دستپخت Ready at Dawnـه! :d

  ا
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
   
  #1 hosein me, ‏Jun 11, 2013
  آخرین ویرایش: ‏Feb 27, 2014
  Journey, ps3_360_wii, AMIN-SCORPION و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. 19Rodar

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 28, 2011
  ارسال ها:
  2,335
  نام:
  فرشاد
  [​IMG]

  بعد از تجربه عناوین انحصاری عالی سونی همچون The last of us ، Uncharted series ، Until dawn و Heavy Rain نوبتی هم باشه نوبت عنوان پر سروصدای The order 1886 بود.

  من واقعا نمیدونم چرا اینقدر این بازی مورد بی رحمی منتقدا قرار گرفت.شاید به خاطر هایپ زیادش و شایدم دلایل دیگه ای داشته!! دلایل بنی اسرائیلی! اما نظر خودم رو در مورد بخش های مختلف بازی میگم.البته فعلا چپتر 5 بازی هستم و بعدا بازی رو تموم کنم توی بخش نمره دهی بازی های ps4 اونجا نمرمو میدم.

  گرافیک بازی : در یک کلام شاهکار به تمام معنا . تا حالا چنین چیزی توی زندگی گیمری خودم ندیده بودم .گرافیک بازی حتی بیشتر از Ryse هستش.بسیار پر جزئیات دقیق و زیبا.اصلا نمیشه کات سین ها رو از بازی تشخیص داد . یعنی ممکنه جایی شما فکر کنید کات سین هستش ولی در واقع شما باید بازی کنید !

  گیم پلی بازی: نمیدونم چرا بعضی از دوستان در این تاپیک به این بخش ایراد گرفتن!! گیم پلی بازی چه در بخش گان پلی چه مخفی کاری چه QTE ها واقعا جذابه و بر خلاف نظر خیلی ها که میگن تکراری و خسته کننده میشه باید بگم اتفاقا اینقدر نبوغ در به کار گیری بعضی المان های خاص در گیم پلی بازی وجود داره که این بخش رو جذاب کرده.بخش QTE ها هم به اندازه گنجانده شده که اصلا تاثیر بدی توی بازی نذاشته.

  داستان: این داستان بازی هم هستش که باعث شده ارزش این عنوان بیشتر بشه.داستان و ماجرای The order 1886 رو واقعا می پسندم و منو به خودش جذب کرده.شروع بازی و داستان که عالی بود و کشش زیادی رو برای ادامه کار در من ایجاد کرده.

  نقاط ضعف احتمالی بازی:

  خب گفته شده این موارد نقطه ضعف های این بازی هست باید یه نگاه بندازیم ببینیم اینطوریه یا خیر!

  - کات سین زیاد: گفته میشه بازی خیلی بیش از حد کات سین داره و این نقطه ضعفه!! من که اینو اصلا نقطعه ضعف نمیدونم . قرار نیست سبک همه بازیها مثل هم باشه قرار نیست همیشه بازیهای شوتر خالص و بی محتوایی مثل call of duty بازی کنیم بعضی وقتها یک سازنده جسور میاد و با خلق یک داستان عمیق و پر محتوا با کات سین زیاد شما رو اسیر داستان میکنه طوری که همش میخواید ببینید بعدش چی میشه.این ایراد بی اساس است.

  - کوتاه بودن بازی:
  با اینکه هنوز بازی رو تموم نکردم و نمیدونم دقیقا بازی چقدر طول میکشه ولی این مورد رو قبول دارم.کوتاه بودن بازی یک ایراد هستش . چون مبلغ 60 دلار وقتی برای یک بازی داده میشه انتظار میره بازی طولانی باشه و مدتها مارو سرگرم کنه.البته نباید این ایراد رو خیلی بیش از حد بزرگ کرد.بازیهای دیگری هم مثل Until Dawn بودند که کوتاه بوده و زود تموم شده ولی کسی اینو براش ایراد حساب نکرده اما در این مورد به نظر می رسه به The order 1886خیلی گیر داده شده.

  - خطی بودن بازی: من این ایراد رو هم زیاد قابل قبول نمیبینم چون این به سبک بازی و سازنده بستگی داره بازیش رو چطور بسازه . شخصا The order 1886 رو با همین ریتم دوست دارم و به نظرم این موضوع که بعضی جاها محدود هستی برای قشنگ تر و سینمایی تر شدن بازی انجام شده و مثلا توی این بازی نمیشه انتظار داشت هر جای نقشه مثل آنچارتد بالا پایین بپری و تیر اندازی کنی.البته در بعضی قسمتها سازنده می تونست کمی از حالت خطی بودن بازی کمتر کنه ولی خب بازم به نظرم ایراد قابل توجه ای به این بخش وارد نیست.


  در کل میتونم بگم تا این لحظه که چپتر 5 ام بازی هستم The order 1886 منو شیفته خودش کرده و بازی بسیار جالبی بوده برام.فکر کنم از اون بازیهاست که باید دو بار تمومش کنم.
   
  Journey, AMIN-SCORPION, Adidas95 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 3. ALBERT WESK3R

  ALBERT WESK3R THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 15, 2016
  ارسال ها:
  433
  نام:
  بهزاد
  بازی فوق العاده زیبایی هست. چند بار تمام و در نهایت پلات کردم.

  منتقدان بروند به جهنم با این نمره دادنشون
   
  Seventy One و 19Rodar این نوشته را Like کرده اند.
 4. 19Rodar

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 28, 2011
  ارسال ها:
  2,335
  نام:
  فرشاد
 5. dr.ice

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 17, 2010
  ارسال ها:
  1,732
  نام:
  میثم
  چقدر سلیقه ها متفاوت هست.
  یکی از مزخرف های این نسل که ارزش اون 10 دلاری که خرجش کردم هم نداشت از نظر خودم.
  یعنی تمام ارکان اصلی بازی اعم از گیم پلی و داستان و گرافیک مخصوصا صدای شخصیت ها(کلا با صوت بازی مشکل داشتم)مشکل داشت .
  البته اینا برداشت شخصیه .سو تفاوت نشه:D به دوستان.
   
 6. 19Rodar

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 28, 2011
  ارسال ها:
  2,335
  نام:
  فرشاد
  واقعا من نمیفهمم! گیم پلی بازی دقیقا چه مشکلی داشت؟داستان از این جذاب تر چی باشه دیگه؟از فیلم های هالیودی هم داستانش قشنگ تر بود.نکته جالب اینه به گرافیکشم گیر دادی!! گرافیک دیگه چرا؟!!! ضمنا از نظر بنده که نمره 9 از 10 بهش دادم این بازی ارزشش خیلی بالاست و بابت 60 دلاری که براش دادم اصلا پشیمان نیستم و دوباره و چند باره بازی رو تموم خواهم کرد.ولی در کل نظرت خیلی برام عجیب بود که واقعا موندم این همه ایراد:think:
   
 7. mohsen2012

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 26, 2012
  ارسال ها:
  2,318
  نام:
  mohsen
  مشکل بازی مدت زمان گیم پلیش بود.همین و بس
   
 8. mostafa682

  mostafa682 FIFA 16 ULTIMATE TEAM
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 25, 2010
  ارسال ها:
  8,539
  میثم گرافیکش که عالی بود
   
  Romell این نوشته را Like کرده است.
 9. dr.ice

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 17, 2010
  ارسال ها:
  1,732
  نام:
  میثم
  چرا به خودت میگیری؟
  کسی گفت چرا شما به بازی نمره 9 دادی.
  نظر شخصیم رو گفتم .
  گیم پلی اصلا در اختیار گیمر نیست . یعنی تا یه اسلحه دستت میگیری و روند بازی تند میشه با کات سین های زیاد و QTE ها ی بی مورد اون روند قطع میشه.
  حالا جدا از این واقعا چیز دلچسبی نداره و کاملا تاریخ مصرف گذشتس
  گرافیک بازی به غیر از چند صحنه جزیی که نمایی از شهر لندن رو نشون میده هیچ چیز خاصی نداره.بلور به شدت ازاردهنده داره.یکنواختی داره.محیط های کاملا بسته.
  بازم میگم اینا نظر شخصیم بود و ارتباطش هم با خودمه.
  با تشکر.
   
  Scαrface این نوشته را Like کرده است.
 10. dr.ice

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 17, 2010
  ارسال ها:
  1,732
  نام:
  میثم
  مصطفی وجدانا خوب نبود برام:D
  حالا شاید کلا مشکل زیبایی شناسی پیدا کردم:D
   
  Scαrface این نوشته را Like کرده است.
 11. Grand Theft

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 16, 2013
  ارسال ها:
  636
  نام:
  علی
  وقتی دوربین رو میچرخونی تصاویر کشیده میشن و واضحیشون از بین میره تا دوربینو دوباره ثابت کنی
  به این میگن بلور
  برای همه بد نیست، بعضیا دوستش ندارن
  مورد علاقه خود منم نیست ولی مشکلیم باهاش ندارم
   
  Seventy One, Adidas95 و Scαrface این نوشته را Like کرده اند.
 12. Kaine

  Kaine Kuraudo Sutoraifu
  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏May 29, 2009
  ارسال ها:
  9,089
  نام:
  احسان
  بــِلر :D
   
 13. Scαrface

  Scαrface Aspect of Life
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 17, 2010
  ارسال ها:
  3,336
  نام:
  محمد
  منم با گرافیک بازی حال نکردم انقدر افکت بلِر :D و فیلم گرین و برفک و این چیزا اضافه کرده بودن که کلا شفافیت و IQ تصویر گرفته شده بود .نصف تصویر هم که Black Bars بود :| .
  البته بزرگترین خلاقیت و گیم پلی مکانیک تمام ادوار رو داشت این بازی ... همین که یه آبجکت بی ربط به بازی رو دستت بگیری و بچرخونی :|
  یه بازی فراموش شدنی و معمولی بود و بس ...
   
  pourya.x, dr.ice, .SamueL. و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 14. AMIN-SCORPION

  AMIN-SCORPION پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 29, 2011
  ارسال ها:
  2,218
  نام:
  امین
  بنظرم این بحث 60 دلار و اینکه بازی ارزش n دلارم نداره یخورده چیپ شده.
  با توجه به اینکه دوستان میتونن با یه سرچ ساده کلی عکس و اطلاعات و تریلر از یه بازی ببینن و بعد تضمیم به خریدش بگیرن منطقی نیست کسی از چشم بسته تو این دوره بازی بگیره و خبری از مدت زمان بازی و سبک گیم پلی بازی نداشته باشه!

  الانم که بازی شده 60 تومن به جای 60 دلار اینجا :D
   
 15. Romell

  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 21, 2007
  ارسال ها:
  3,074
  نام:
  امین
  با احترام به همه دوستان !!! ........... یعنی میشه به هر چیزی این بازی ایراد وارد کرد ولی در بد بینانه ترین حالت گرافیک بازی ؟؟؟!!! :-/

  کلا گرافیک این بازی چیز عجیبی بود و یکی از بهترین های این نسل حد اقل از نظرم من !~o) ..... و به نظر شخصی من گیم پلی ساده بازی و نبودن هیچ چالش خاصی و نبود تنوع در دشمنان بازی و خلاصه ضعف در گیم پلی این بازی باعث شد نمرات بدی بگیره .

  The Order 1886 اگه در بخش گیم پلی چالش ها و تنوع و عمق بیشتری داشت ( مثلا قابلیت آپگرید کردن اسلحه ها ، بودن دشمن های متنوع تر ، همین گرگینه های بازی میتونستن نقش بیشتری تو بازی داشته باشن و تنوعشون بیشتر باشه ، مرحله کالسکه سواری که مثلا داریم فرار میکنیم و سوار بر کالسکه گرگینه ها دنبالمونن و باید بهشون شلیک کینم و یه باره میپرن رو کالسکه و .. :D و خیلی خیلی ایده های دیگه در بخش گیم پلی بازی ............... ) میتونست به یکی از بهترین بازی های نسل هشتم تبدیل بشه ولی با تمامی این اوصاف با این که گیم پلی بازی برای من شدیدا دلسرد کننده بود ( البته شوتینگ بازی واقعا عالی بود ولی دشمنان بازی واقعا پخمه بود و چالش نداشتن و کلا صحبت درباره گیم پلی بازی زیاده ) به هر حال برای یک بار تمون کردن به نظرم ارزشش رو داشت .....

  خلاصه یکی خیلی با این بازی حال کرد و یکی هم نه !! ......... نظرات و دیدگاه ها متفاوته ولی خب از نظر منتقدین بازی اصلا بازی سطح بالایی نبود و همچنین اکثریت گیمر ها این نظر رو داشتن ......

  واقعا حیف این بازی ............. خیلی خیلی خیلی پتانسیل بالایی داشت ..... :(
   
  #4589 Romell, ‏Apr 17, 2016
  آخرین ویرایش: ‏Apr 17, 2016
  Samad_sr و mohsen2012 این نوشته را Like کرده اند.
 16. Samad_sr

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 17, 2010
  ارسال ها:
  49
  تجربه این بازی برای من بسیار بسیار لذت بخش بود ...شاید چونکه من خیلی به گرافیک و انیمیشن های کارکترها اهمیت میدم و این بازی تا به امروز بالاترین سطح استاندارد رو تو این زمینه در کنسول برای من ارائه داده بود...اون عزیزانی که میگن این بازی گرافیک یکنواخت و پایینی داره دو حالت داره ...اولیش اینه که از نظر بینایی مشکل دارن که ایرادی بهشون نیست...!دومین حالتش اینه که بییییییش از حد سختگیر هستند در مورد گرافیک که باید بهشون گفت شما دقیقا به چه بازیی میگین گرافیک بالا...یعنی کلا دارین گرافیک این بازی رو با چه بازیه فرای تصور دیگه ای مقایسه میکنین...؟!چون گرافیک این بازی با فیلمهای CG و از پیش رندر شده قابل قیاس هستش و به جرات میتونم بگم 100 درصد در کنسول شما تجربه بهتر از این بازی رو نداشتین و اگر کسی ادعای این رو بکنه یه دروغگوی خیییییلیییی بزرگه...من در تمام بازی مبهوت گرافیک بودم و این قضیه و انیمشنهای بسیار نرم و طبیعی اینقدر منو غرق خودش کرده بود که اصلا کوتاهی بازی یا کات سین های طولانیش آزارم ندادن...اصلا اینکه میدیدم کات سین های ریل تایم با این گرافیک دارن اجرا میشن لذت می بردم...و جالبیش این بود که بازی در 30 فریم ثابت اجرا میشد و در شلوغترین صحنه ها کوچکترین افت فریمی نداشت...
  در مورد گیم پلی بازی هم منو راضی کرد...کاور های عالی... تنوع اسلحه نسبتا خوب...حرکتها و انیمشینهای عاااالی...صدا گذاری فوق العاده و داستان خوب...خب دیگه برای یه بازی عالی چه فاکتور دیگه ای نیازه...؟!این بازی بشدت سینمایی و جذاب بود برای من...
  در کل شما بعد از تجربه این بازی تازه احساس ورود به نسل بعدیه کنسول رو تجربه میکنید... تجربه این بازی برای ps4 دارها واجب کفاییه!!!
   
  arsenalmom, pooyan8683, Seventy One و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.