پخش مستقیم کنفرانس E3 2013 شرکت Sony

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
سلام !
چند دقیقه بیشتر به شروع کنفرانس سونی در E3 2013 باقی نمونده و در این تاپیک به کمک دوستان کنفرانس رو به صورت زنده دنبال می کنیم.
لینک مستقیم

FORZA GT

کاربر سایت
May 18, 2013
125
نام
مایکل
یعنی اگه بخوای کنسول رو با دوربین بخری باید460دلار بدی یعنی فقط40دلار ارزونتر از کنسول باکینکت2..حالا این دوربین در حد کینکت1هم نیست
میشه گفت قیمت وان منصفانه ست ولی احمقانه اگه کینکت رو حذف کنه میتونه راحت350دلار هم بده

واقعا مدیریت ماکروسافت ضعیفه اکثر چیزای خوبی رو که نسل قبل بخاطرش 80میلیون فروختن رو این نسل بیخیال شدن
البته اونا بهتر از ما میفهمن حتما نقش های دارن ولی خب به نظر ملت احمقانه میاد
ولی سونی برعکس عمل کرده همه ساست های غلطشو کنار گذاشته

arman-n

کاربر سایت
Mar 16, 2013
38
باورم نمیشه kingdom heart 3 معرفی شد دارم خون گریه میکنم...
رفتم تو دد روم فقط دارم داد میزنم...

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
کنفرانس مایکرو رو دیدم... خوب حتی بیشتر از انتظارم بود. کنفرانس سونی رو ندیدم ولی کل صفحات تاپیک رو خوندم و چند تا تریلر هم دیدم... خوب بود و انتظارات رو برآورده کرد؛ هرچند انتظار انحصاریهای بیشتری رو داشتم.
در مورد ظاهر کنسول‌ها نظری نمیشه داد چون کاملا بحث سلیقه است و کمترین تاثیر رو داره. در کل طراحی PS4 ژاپنی‌تر و طراحی X1 امریکایی‌تره. خیلی برام جای سواله که چطوری تونستند سخت‌افزار PS4 رو تو اون فضا جا بدن!؟
اینکه یک GT برای PS4 معرفی نکردند خیلی ناراحت‌کننده بود و GT6 هم نمیتونه تسلی خاطرم بده. خبر بد دیگه پولی شدن مولتی‌پلیر PSN بود متاسفانه! بلاخره تکلیف FF Versus هم معلوم شد... خدا رو شکر!!
عدم نیاز به آنلاین شدن خیلی خوبه... مخصوصا برای ما که اینترنتمون هیچ حساب و کتابی نداره. در مورد بازی‌های دست دوم با اطلاعات جدیدی که مایکروسافت اعلام کرد میشد یه جوری باهاش کنار اومد، هرچند نبود محدودیت خیلی بهتر از محدودیت حتی کمه! امیدوارم سیاستهای سونی باعث شه که مایکروسافت هم کوتاه بیاد. میشه گفت یه جورایی هم تاثیر گذاشته!
اما قیمت...! از اول معلوم بود با وجود کینکت، X1 از PS4 گرونتر میشه. در کل به حال ما زیاد فرقی نمیکنه چون هر دو کنسول با قیمت نجومی برای ما عرضه میشه اما اینکه لازم نیست در X1 برای خرید کنترلر حرکتی پول جداگانه‌ای بدی خوبه و میتونه توجیه اقتصادی داشته باشه.
نکته آخر اینکه معلومه فروم جای بحثه ولی متاسفانه بعضی از دوستان اصلا با لحن و ادبیات خوبی صحبت نمی‌کنند. نمیخوام نصیحت کنم ولی لطفا احترام هم دیگه رو نگه دارید! هر کس بسته به شرایط اقتصادی، تجربه قبلی، سلیقه، بازی‌ها و... یکی از این کنسول‌ها یا جفتشون رو میخره یا نمیخره؛ ضرورتی هم نداره نظر خودمون رو تحمیل کنیم... درنهایت تو یک مملکت آزاد زندگی می‌کنیم!!! اصلا موضوع فن بازی برام قابل درک نیست و (بدون اینکه قصد توهین داشته باشم) چیز احمقانه‌ایه!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,012
نام
محمد امین
PSN هم گویا پولی شد..

Infamous: Second Son هم لانچ تاتیل نیست و افتاد 2014
Dark Sorcerer هم بازی نیست و فقط برای نمایش موتور جدید دیود کیج بود..
FF V هم انحصاری نیست..

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
الان من اگه DualShock4 و Playstation Eye بخوام ، باید 120 $ اضافی پرداخت کنم ؟! این که زیاد فرقی با Xone نداره !!!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
من بعد کنفرانس سونی خوابیدم بیدار شدم بقیه صفحات رو خوندم واقعا خنده ام گرفت از این همه فن بازی مسخره بین طرفدارای دو گروه بجز عده ای محدود بقیه فقط بی منطق حرف زدن یه چند نکته تو ذهنم هست به صورت کلی

1-راجع به طراحی: باید بگم با هیچکدوم از کنسولها حال نکردم عکسهای فیک که بیرون اومده بود به مراتب زیباتر بود از چیزی که اینا بیرون دادن تنها طراحی خوبشون کنترلر ها بود که اونم فکر میکنم کنسول مایکرو خوش دست تر باشه

2-راجع به قیمت :به نظرم برای ما ایرانی ها انچنان فرقی نداره این 100 دلار و همچنین برای همه دنیا چون برای خارجی ها 100 دلار اصلا پولی حساب نمیشه که بخواد سرنوشت فروش کنسول رو عوض کنه و توی ایران هم باتوجه به اینکه افراد طبقه پایین نمیتونن هیچکدوم رو بخرن (دو میلیون حقوق 2 ماه یک مهندس در ایران) پس برای پولدارها هم قیمت فرقی نداره 200 تومن بالا پایین

3-راجع به drm : قبلا هم گفتم مایکرو اشتباه بزرگی رو این قضیه کرده گرچه این قضیه تاثیر خیلی زیادی توی فروش در اروپا نداره ولی از نظر روانی ورق رو به سمت سونی برمیگردونه

4-راجع به نمایش های دیشب: بدون شک مایکرو بهتر عمل کرد و انحصاری های جذابی رو کرد( من این توقع رو از سونی داشتم ) البته سونی هم انحصاری نداشت ولی نه به گستردگی مایکرو و بیشتر وقت کنفرانس یا به قابلیت کنسول مربوط شد یا به یه سری عناوین نه چندان جالب و من رو خیلی ازرده کرد گرچه ff خیلی باحال بود نبودن ND هم تاثیر داشت البته نبود EPIC هم روی کنفرانس مایکرو تاثیر داشت

در کل باید بگم هر دو نمایش نسبتا امیدوار کننده بود من که خودم به شخصه هر دو کنسول رو مثل نسل قبلی خواهم خرید چون هر دو انحصاری هایی دارن که نباید از دست داد:x فقط امیدوارم مایکرو یه فکری به حال سیستم دائم الکینکت و انلاین بودنش بکنه تا بتونیم اگه خواستیم روزی دستگاه رو جابه جا کنیم و بریم خونه رفقا ضد حال نخوریم

آخرین ویرایش:

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
الان من اگه DualShock4 و Playstation Eye بخوام ، باید 120 $ اضافی پرداخت کنم ؟! این که زیاد فرقی با Xone نداره !!!

یه DS4 و یه PE رو هر کنسول هست و اینا قیمت های جداگانه هست برای خرید جدا.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
لطفا یکی لینک دانلود کنفرانس رو بزاره تو همین تاپیک یا پ.خ بزنه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر