Tom Clancy's The Division

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Cj_sa, ‏Jun 11, 2013.

 1. Cj_sa

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 5, 2007
  ارسال ها:
  2,458
  نام:
  مهرداد
  درود

  [​IMG]

  جدیدترین بازی شرکت Ubisoft یک اثر در ژانر Open World Shooter RPG است که بوسیله‌ی استدیوی خوشنام Ubisoft Massive در حال ساخت است.این بازی که در سال 2013 برای Ps4, Xbox One و Pcمعرفی شد در تاریخ 8 مارچ، 18 اسفند 94 منتشر خواهد شد.

  این پست شامل محتوای زیر خواهد بود:
  1.داستان
  2.تریلرها
  3.توضیح در مورد بخش Single Player و Multi Player
  4.Screenshot
  5....

  داستان:

  در روز Black Friday یک حمله مرگبار بیو-تروریستی منجر به کشته شدن شمار زیادی از مردم امریکا شد. فقط 5 روز بعد از شروع حمله دولت امریکا از هم پاشید و بخاطر مختل شدن تمام زیرساخت‌ها، کشور دچار هرج و مرج گردید.بازیکن عضوی از تیم Strategic Homeland Division (SHD) است که به اختصار The Division خوانده می‌شود. تیمی که به صورت مخفیانه و با بودجه اختصاصی پرورش پیدا کرده است.این تیم فقط زمانی وارد عملیات می شود که همه گروه ها اعم از ارتش و پلیس شکست خورده اند و گروه دیگری برای برقرار کردن ارامش وجود ندارد.
  The Division به صورت خود مختار از باقی گروه‌ها اداره می شود و مستقیما به رییس جمهور امریکا گزارش میدهد.
  بازیکن باید با بقیای پلیس نیویورک، اتش نشانی، مرکز فوریت‌های پزشکی و گارد ملی-که به اختصار JFT نامیده می‌شود- همراه شود، کسایی که به بازیکن کمک می‌کنند تا امنیت به شهر نیویورک برگردد. در حین بازی، مامورین خواهند فهمید که درگیر تئوریی جهانی شده اند و باید همزمان با خطر گسترش ویروس و همین طور گروه های نظامی دسته پنجه نرم کنند.


  دشمن های بازی به چند گروه تقسیم می‌شوند:
  1.Rikers زندانی هایی که از زندان گریخته اند
  2.Bandits یا همان راهزنان
  3.The Cleaners که قبلا در بخش بهداشت شهرداری بودند والان منحرف شده اند!
  4.The Last Man Battalion که یک گروه مخفی سرکش نظامیست که سعی دارد با انجام رفتار خشونت آمیز بخشی از خاک امریکا را بازگرداند.

  نمایی از شهر New York
  بازی The Division در اینده ای نزدیک در شهر نیویورک اتفاق می افتد.شهری که بخاطر یک عملیات تروریستی-بیولوژیکی تبدیل به یک شهر متفاوت با انچه که می شناختیم دارد.بوسیله موتور قدرتمند Snowdrop یوبیسافت موفق به خلق نیویورکی شده است که غرق در الودگی،وحشت و مرگ است.نیویورک داخل بازی از نظر ظاهری شبیه شهر واقعی است، وجود ساختمان ها و خیابان های معروف نیویورک در بازی باعث می شود که شما احساس کنید که در حال قدم زدن در شهر نیویورک هستید. بیشتر اوقات پلیر در بخش Manhattan سپری می شود،در حالی که محله های Bronx , Queens, Brooklyn یا Staten Iceland نیز در دسترس خواهند بود.
  [​IMG]  Strategic Homeland Division:
  بخش Strategic Homeland Division یا به اختصار The Division پاسخیست به ضعف ها و مشکلاتی که بخاطر وجود اتفاقاتی نظیر Operation Dark Winter ایجاد شده اند.مواردی که باعث بخطر افتادن جان انسانهای بیشماری می شود.مامورین The Division اموزش دیده اند که در میان مردم زندگی کنند و از بروز شرایط حاد جلوگیری کنند بدون اینکه توجه‌ها را به خودشون جلب کنند.
  جنگ جهانی دوم زمانی بود که این ارگان تشکیل شد.زمانی که خطر حملات سازمان یافته امریکا را تهدید می کرد و دولت امریکا برای جلوگیری از هرج‌و‌مرج و وحشت عمومی به صورت پنهانی شروع به نابود کردن تروریست ها گرفت.ولی این تهدیدها در دهه‌های بعد هم برای دولت امریکا وجود داشت.بنابراین تصمیم گرفته شد که سازمان The Division به کار خود به صورت مخفیانه ادامه دهد و در صورت لزوم به صورت مستقل به اجرای عملیات بپردازد.
  برای مقابله با دشمنان و نجات جان انسان‌ها احتیاج به تجهیزات به‌روز و کامل است.سازمان هم با درست کردن یکی ساعت هوشمندِ همه کاره، باعث تسهیل در کار مامورین شد. به وسیله‌ی این ساعت هوشمند، مامورین قادر خواهند بود که با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، تجهیزات خود را بررسی کنند، نقشه شهر را به صورت سه بعدی رصد کنند ویا فقط ببینند ساعت چند است؟!:D
  شما به عنوان کسی که قرار است نقش یکی از این مامورین کارکشته را ایفا کنید قادر خواهید بود بعد از دریافت اجازه از مافوق خود، با ازادی عمل کامل به جنگ دشمنان رفته و مشکل را رفع کنید.
  [​IMG]

  The Agent:
  شما به عنوان مامور The Division نتنها اجازه دارین که با افرادی که باعث گسترش ویروس می‌شوند مقابله کنید بلکه باید جلوی کسایی که فقط باعث ایجاد هرج و مرج هم میشوند را بگیرید.

  Character Customization:
  قبل از اغاز بازی شما احتیاج دارید که کارکتر خود را شخصی سازی (کاستومایز) کنید.The Division یک بازی تیراندازی در دنیای باز است که دارای المان‌های بازی های RPG است.شما بی شمار option برای شخصی سازی در اختیار دارید تا کارکتر خود را شبیه به چیزی که دوست دارید در بیاورید.مواردی که می توانید انهارا تغییر دهید:
  1. items
  2. items’ appearance
  3. weapons
  4. skills
  5. talents
  6. perks
  7. equipment

  از ابتدا شما قادر خواهید بود که 4 شخصیت را به صورت مجزا اپگرید کنید.منوی استارت جایی است که شما می توانید بین کارکترهای خود سویچ کنید. اگر علاقمند به بازی با دوستان جدید خود هستید ولی لول شما با انها یکی نبود، بازی این اجازه رو به شما میدهد که با کاراکتر اصلی خود یا با درست کردن یک کاراکتر جدید از بازی با دوستان خود لذت ببرید و شما محدودیتی در این زمینه ندارید.
  تقریبا تمام اجزای ادوات GEAR خود را می توانید کاستومایز کنید. از نوک سر (کلاه) تا کف پا (کفش) کاراکتر فابلیت شخصی سازی دارد و تعداد مواردی که در این بخشِ بازی وجود دارد به سمت بی‌نهایت میل میکند! هرچند سازنده بازی به ساختن ادوات جدید متعهد است و شمار این ایتم ها در اینده بیشتر هم خواهد شد. نکته جالب در مورد این ادوات کاربردی بودن انهاست! مثلا شما با عوض کردن کیف خود می توانید تعداد slot ها (فضایی که یک ایتم به خود اختصاص میدهد) را افزایش دهید و... . همینطور بازی به شما اجازه میدهد که تمام لباس هایی که بدست اورده اید را با خود حمل کنید بدون اینکه از slot های شما کم شود و هر زمانی که خواستید لباس خود را عوض کنید.

  Classes Systems:
  معمولا در بازی های RPG شما از ابتدا باید کلاس کارکتر خود را تعریف کنید.این کار باعث می شود که در طول بازی شما نتوانید از قابلیت های کلاس های دیگر استفاده کنید و شما محدود به کارکتر خود خواهید بود. سازندگان این بازی تصمیم گرفته اند که شیوه‌ی سنتی رو در این بازی کنار گذاشته و به بازیکن اجازه دهند که در طول بازی بازیکن تصمیم بگیرد که به چه سبکی بازی کند و حتی قابلیت این را دارد که ایتم های کلاس های متفاوت را با هم ترکیب کند. این کار بوسیله‌ی منوی توانایی‌ها abilities در دسترس است که با پیشروی در طول بازی موارد ان به تدریج انلاک میشود. انتخاب توانایی های متفاوت، منجر به شخصی سازی بهتر برای کارکترتان میشود.

  Trailers:
  [video=aparat;ORezN]http://www.aparat.com/v/ORezN[/video]

  Screenshots:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]

  محتوای بازی که در طول یک سال اینده برای بازی منتشر خواهد شد و باعث بزرگ تر شدن دنیای بازی می شود:
  [​IMG]
  فقط یک روز دیگه وقت دارین که با pre-order کردن بازی پک زیر رو دریافت کنین:D
  [​IMG]

  1.بازی بخش Single Player دارد؟
  -بله

  2.ایا می توان بخش سینگل بازی رو افلاین بازی کرد؟
  -خیر، برای بخش سینگل هم باید به سرورهای بازی وصل شد.

  3.ایا با دوستان خود می توانید PvE بازی کنید؟
  -بله، شما با درست کردن کلن می توانید بخش سینگل بازی را به صورت گروهی وبا دوستان خود بازی کنید. در این بخش Friendly Fire غیرفعال است.

  4.مود PvP در بازی وجود دارد؟
  -بله، در مناطقی به نام Dark Zone می‌توانید با دیگران بازی کنید.در این بخش Friendly Fire فعال است.

  5.ایتم های خود را از Dark Zone چطور خارج کنیم؟
  -با شلیک flare gun در محیط Extraction هلیکوپتری برای شما اعزام میشود که بعد از 90 ثانیه به شما می‌رسد و شما می توانید ایتم های خود را از Dark Zone به کمک ان خارج کنید.

  6.ایا می توانیم از هلیکوپتر دیگران استفاده کنیم؟
  -بله

  7.ایا می توان ایتم هایی که در Dark zone گرفته‌ایم را با خود به صورت دستی از منطقه خارج کنیم؟!
  -خیر، اکیدا توصیه میکنیم که این کار را نکنید چون باعث می شود که ایتم هایی که گرفته اید از بین بروند!

  8.نقدهای بازی کی میاد؟
  -نقدهای بازی بعد از ریلیز رسمی بازی میان

  9.ایا به اینترنت قوی برای انجام بازی نیاز است؟
  -خیر! با سرعت معمولی هم می توانید به راحتی بخش PvE را بازی کنید، فقط به شرط اینکه Packet Loss اینترنتتون زیاد نباشه تا از سرور Disconnect بشین.اما برای لذت بردن از بخش PvP نیاز به اینترنت خوب دارین با پینگ کم هرچند سرورهای بازی زمان بتا خوب بودن و به شخصه اصلا از بازی Disconnect نشدم!:D

  مهمترین سوال.ایا بازی ارزش خرید دارد؟
  -قطعا:D

  پ.ن:یک بخش مهم از تاپیک فقط مونده که امیدوارم تا فردا بتونم اونو هم قرار بدم!:D
  موفق باشید و از بازی لذت ببرید:D
   
  #1 Cj_sa, ‏Jun 11, 2013
  آخرین ویرایش: ‏Mar 7, 2016
  Journey, bezad, ᕦ(ò_óˇ)ᕤ و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. account240

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 4, 2012
  ارسال ها:
  864
  آپدیت ها رو باید کامل بگیری، اینترنتم لازمه همیشه تا بتوتی بازی کنی
  سینگلشو اگه بخوای co-op بری به نظرم پلاس میخواد
  در کل سینگلش الکیه، این بازی mmo هست و بر پایه تعامل با دیگران، فکر کن مثلا بخوای wow تنها بازی کنی، حال میده؟ (تازه اون که داستانش قویه)
  در ضمن بعد lvl 30 شدنت که بازی عملا تازه شروع میشه یه سری ماموریتا هست که تکی واقعا نمیشه رفت یا حتی ماموریتهای تکراری رو درجه های سخت برای آیتم گرفتن
   
  mskm82 این نوشته را Like کرده است.
 3. ata2000

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 30, 2014
  ارسال ها:
  86
  سلام
  کسی خواست هر روز دور بر ساعت ۳-۴ بره دارک زون p.m بده.
   
 4. account240

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 4, 2012
  ارسال ها:
  864
  یه talent هست به اسم tactical advance که به ازای هر یک متر کاور به کاور کردن 2 درصد دمیج میده، کسی میدونه این دمیج جمع میشه یا نه؟ مثلا 10 متر کاور به کاور کنم 20 درصد دمیج میده دوباره سریع کاور به کاور کنم دمیج جدید جمع میشه رو قبلی یا جای قبلی میاد؟
  ممنون

  ویرایش: خودم فهمیدم :D نه جمع میشه نه جای قبلیو میگیره. کلا تا اولی از بین نره هیچ کاور به کاور دیگه ای تاثیر نداره.
   
  #1038 account240, ‏Sep 4, 2016
  آخرین ویرایش: ‏Sep 5, 2016
 5. account240

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 4, 2012
  ارسال ها:
  864
  من هم بازیم هم اکانت اصلیم ریجن 2 هست، اگه با یه اکانت ریجن 1 (که پرایمری کردمش) سیزن پس رو بگیرم که به مشکل نمیخورم برای بازی کردن رو اکانت اصلیم؟

  دوستان بنده رو هم ادد کنید لطفا بازی کنیم: account240 رو ps4، گیر اسکورم هم در حال حاضر 188 هست.
   
  #1039 account240, ‏Sep 6, 2016
  آخرین ویرایش: ‏Sep 6, 2016
 6. Mohammad®eza

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 15, 2006
  ارسال ها:
  1,190
  بعضی از دوستان میگفتن حجم اینترنت زیادی مصرف میکنه این بازی من الان 4 ساعت بازی کردم بعدش اینترنت رو قطع کردم رفتم ریزمصرف رو دیدم 180 مگابایت رفته بود
  اینکه خوبه!
   
 7. reza_cowboy

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 31, 2012
  ارسال ها:
  1,066
  نام:
  رضا
  اره داداش منم خودم اون زمان تست کرده بودم 2 ساعت چیزی در حدود 100 مگ رفته بود و خودم حال کرده بودم با این موضوع.
   
  Mohammad®eza این نوشته را Like کرده است.
 8. B_O_X_E_R

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 16, 2016
  ارسال ها:
  407
  نام:
  babi
  دو تا سوال دوستان
  1 بازی تخفیف خورده ارزش 29 دلارو داره با توجه به روند بازی؟
  2 آنلاینش بازیکن سریع پیدا میکنه؟
   
 9. reza_cowboy

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 31, 2012
  ارسال ها:
  1,066
  نام:
  رضا
  اون زمان که من بازی میکردم خیلی سریع پیدا نمیکرد ولی تو سیف هاوس میشه راحت هماهنگ شد با کسایی که اونجا حاضر باشن و بازی بعد 5 ساعت بازی واقعا کشش خاص خودشو از دست میده و خیلیها حال نکردن بخاطر همین موضوع!
   
 10. account240

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 4, 2012
  ارسال ها:
  864
  1- تنهایی بخوای بازی کنی نه
  2- لول های پایین شاید نه ولی تو لول های بالا یه سری ماموریت روزانه داره که راحت پیدا میکنه، یا یه سری ماموریتهای خاص دیگه، در کل تو لول بالا مشکلی نداری
   
 11. Mohammad®eza

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 15, 2006
  ارسال ها:
  1,190
  دوستان کسی میتونه یه مقدار از نحوه بازی تو Dark Zone توضیح بده ؟
  چند بار رفتم داخل فقط ملت میریزن همدیگرو میزنن بدون هیچ هدفی !
  همین طوری فقط باید بریزی همدیگرو بزنی ؟
  ممنون میشم یه توضیحی بدید
   
 12. account240

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 4, 2012
  ارسال ها:
  864
  بخش pvp بازی هست، البته pve هم داره
  دیگران رو که بزنی پول و لول دارک زون میگیری (برای یه مدت روگ میشی و دیگران میتونن بزننت بدون اینکه روگ بشن)
  فارم خوب میشه کرد اونجا ولی تنهایی نه، حتما باید گروه باشید والا میزننت
  وقتی دیگران رو میزنی آیتمایی که هنوز اکسترکت نکردن میافته و میتونی برداری
   
  Mohammad®eza این نوشته را Like کرده است.
 13. Mohammad®eza

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 15, 2006
  ارسال ها:
  1,190
  دوستان قیافه،عینک و مدل مو رو دیگه نمیشه داخل بازی تغییر داد ؟
  هر جا رو گشتم نبود فقط میشه لباس عوض کرد!
   
 14. arshia78

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 30, 2013
  ارسال ها:
  1,039
  نام:
  Arshia
  نه نميشه
   
  Mohammad®eza این نوشته را Like کرده است.
 15. THE BEST BOY

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 14, 2011
  ارسال ها:
  628
  نام:
  امير
  دوستان من ميخوام سيزن پس بازي را بخرم.

  فقط قبلش چند تا سوال داشتم كه ممنون ميشم جواب بديد.

  اول اين كه من تو استور ديدم كه زير اولين DLC بازي با اسم Underground ننوشته كه حجمش چقدره. سوالم اينه كه آيا DLC ها تو خود بازي اصلي هستن و با خريد سيزن پسش باز ميشن يا اين كه بايد جداگونه DLC ها را دانلود كرد؟


  و سوال دومم كه از همشون مهم تره اينه كه براي تجربه اين DLC داستانيش، لازمه كه حتما بازي اصلي را تموم كرده باشي ( منظورم اينه كه اين DLC ادامه داستان اصلي هستن؟ ) يا مستقله و ميشه در جريان بازي اصلي اين DLC را هم رفت؟ چون من تازه اوايل بازي هستم و ميخوام اگه بشه در جريان ماموريت هاي بازي اصلي، اين DLC را هم باهاش انجام بدم تا بازي مدت زمانش بيشتر بشه.

  پيشاپيش ممنون از جواب دوستان.
   
 16. account240

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 4, 2012
  ارسال ها:
  864
  دی ال سی که با آپدیت دانلود میشه

  فکر نمیکنم بتونی بازی کنی، اگرم بزاره لولت پایینه و عملا نمیتونی احتمالا، البته مطمئن نیستم چون خودم دی ال سی ندارم

  احساس میکنم داستان بازی رو جدی گرفتی، اصلا داستان الکی و سرکاریه تو این بازی، در نظر داشته باش اینو