The Crew | PC

بازی The Crew که چندی پیش اطلاعات مربوط به آن لو رفته بود به طور رسمی در E3 امسال معرفی شد و بازی توسط Ubisoft Reflections ساخته می شود.بازی در سبک ریسینگ آرکید قرار می گیرد و محل بازی کشور آمریکا است.بازیکنان در بازی قابلیت تعویض قطعات ماشینهای خود را دارا خواهند بود و برای تصاحب مناطق شهرها باید با دار و دسته های رقیب به رقابت بپردازند.
بازی تمرکز بسیار زیادی بر روی تعویض قطعات ماشینها دارد و به نوعی که میتوان یک ماشین را از پایه تغییر داد.
همچنین تمام مراحل بازی هم در حال تک نفره و چند نفره قابل بازی خواهد بود.
یوبی سافت از این بازی به عنوان بزرگترین بازی که تا بحال ساخته شده یاد کرده است بنابراین می توان نتیجه گرفت امیدهای زیادی به این عنوان بسته است.

ناشر
Ubisoft
توسعه دهندهUbisoft Reflections
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر The Crew
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
مثل این که دانلود ها نسخه استیم رو اشتباهی گذاشته بوده ، الان دارن نسخه یوپلی رو جایگزین میکنن ، احتمالا هم تا آخرین آپدیت روش هست ...

• Like
Reactions: im@n

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,345
نام
مــاکــان
UBI حرکت جالبی زده، بازی اصلی رو FREE کرده اما از اونطرف ملت وقتی میبینن همه چی تو نسخه Wild Run بهتر شده حتی گرافیک، خب میرن اون رو هم تهیه میکنن.
آمار ندارم ولی الان Wild Run باید فروش خوبی داشته باشه، حداقل نسبت به قبل باید خیلی بیشتر شده باشه.
از طف دیگه IB بازی رو برای DLC جدید با تم دزد و پلیس که داره میاد رو چندین برابر کرده.​

کاش کمپانیهای دیگه هم از این حرکات برد برد بزنن، سودی اگر هست 2 طرفه باشه.​
البته ماکان گرافیک مختص نسخه خاصی نیست و همه جا یکسان هست.
چه جالب ، نمیدونستم. همین مسئله خیلی قلقلکم میداد که بخرمش:D

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
البته ماکان گرافیک مختص نسخه خاصی نیست و همه جا یکسان هست، اون آپدیت برای همه نسخه ها اومده، بازیکن ها هم جدا نشدن توی Wild Run و بازی اصلی، اما خوب کسایی که ندارن این DLC دسترسی به ماشین ها و موتور و مسابقاتش ندارن، اما توی بازی و لابی ها می تونن کنار هم قرار بگیرن.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان من لاگین کردم به یوپلی ام و خواستم بازی رو اد کنم به اکانتم رفتم بخش بازی های رایگان ولی crew نبود اونجا و تو قسمت شاپ هم crew قیمت خورده بود ! چطوری میشه اضافه کرد؟؟؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دوستان من لاگین کردم به یوپلی ام و خواستم بازی رو اد کنم به اکانتم رفتم بخش بازی های رایگان ولی crew نبود اونجا و تو قسمت شاپ هم crew قیمت خورده بود ! چطوری میشه اضافه کرد؟؟؟
یک تب به اسم UBI30 همچین چیزایی هست، از اونجا می تونید ادد کنید

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
من اجرا میکنم بازی رو مینویسه The Crew Wild Run؟؟!!!
مگه بازی اصلی رو نذاشته بودن فقط؟
مگه Wild Run قرار نبود پولی بمونه؟!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من اجرا میکنم بازی رو مینویسه The Crew Wild Run؟؟!!!
مگه بازی اصلی رو نذاشته بودن فقط؟
مگه Wild Run قرار نبود پولی بمونه؟!

صرفا 1 تبلیغه فقط wild run با باقی dlc ها پولی هستن. منهم که بازی رو قبلا خریدم کلا منوش همینه که به اشتباه dlc نخریدم الانم که دیگه با وجود fh 3 سی سمت این بازی نمی ره مگه فری باشه که شد.

از زمانی که فری شده بازیم مدام کرش می کنه قبلا 1 بارم کرش نمی کرد.

• Like
Reactions: DAT 47 and ADU_Tank

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر