The Crew | PC

بازی The Crew که چندی پیش اطلاعات مربوط به آن لو رفته بود به طور رسمی در E3 امسال معرفی شد و بازی توسط Ubisoft Reflections ساخته می شود.بازی در سبک ریسینگ آرکید قرار می گیرد و محل بازی کشور آمریکا است.بازیکنان در بازی قابلیت تعویض قطعات ماشینهای خود را دارا خواهند بود و برای تصاحب مناطق شهرها باید با دار و دسته های رقیب به رقابت بپردازند.
بازی تمرکز بسیار زیادی بر روی تعویض قطعات ماشینها دارد و به نوعی که میتوان یک ماشین را از پایه تغییر داد.
همچنین تمام مراحل بازی هم در حال تک نفره و چند نفره قابل بازی خواهد بود.
یوبی سافت از این بازی به عنوان بزرگترین بازی که تا بحال ساخته شده یاد کرده است بنابراین می توان نتیجه گرفت امیدهای زیادی به این عنوان بسته است.

ناشر
Ubisoft
توسعه دهندهUbisoft Reflections
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر The Crew
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یعنی تریلر بازی نابودم کرد!:d فوق العاده بود این تریلر! آهنگ تریلر هم که خدا بود!:d امیدوارم بازیش هم هم همینجوری باشه هرچند ساختن همچین چیزی یه خورده سخته:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
طبق تریلر E3 تنوع بازی خیلی زیاد بود خوشم اومد! تعویض قطعات مخصوصا خیلی خوبه و اگه بشه اسپورت کرد که دیگه نور الی نور میشه!:D
فقط اصلا از گیم پلیش خوشم نیومد! بشدت غیر طبیعی بود و در مقابل NFS Rivals تعریفی نداشت! اگه یکم دقت کنین توی دور زدن و Drift خیلی جالب کار نکرده بودن! انگار ماشین رو هوا بود! اصلا شرایط زمینی انگار رو ماشین و مدل راه رفتنش تاثیر نداشت!
توی اون تریلر که باگم مشاهده میشد! مثلا اون جایی که ماشین کناریش زد به یکی از ماشینای عادی! ماشینه غیب شد از کنار ماشینه در اومد!!
یا مثلا اونجایی که استارت زد با یک سرعتی راه افتاد آدم یاد Saints row می افتاد یا تصادف میکرد خیلی غیر طبیعی بود و هیچ کارش نشد!

این سری چیزا بود که یک جورای من خوشم نیومد ازش! ولی هیچ وقت از روی تریلر نمیشه نظر قطعی داد پس منم چیزی نمیگم:D

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
یوبی سافت از این بازی به عنوان بزرگترین بازی که تا بحال ساخته شده یاد کرده است بنابراین می توان نتیجه گرفت امیدهای زیادی به این عنوان بسته است.

این از اون حرفا بود! مثل این حرفه که کنسول های نسل بعد از PC قوی تر هستن :d
حتما منظورش بزرگترین بازی که خودشون ساختن بوده.
که اون هم باید مشخص بشه از نظر هزینه هست یا ارزش بازی یا وسعت محیط بازی

پس Project Cars چیه؟
yahoo_22.gif

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
این از اون حرفا بود! مثل این حرفه که کنسول های نسل بعد از PC قوی تر هستن :d
حتما منظورش بزرگترین بازی که خودشون ساختن بوده.
که اون هم باید مشخص بشه از نظر هزینه هست یا ارزش بازی یا وسعت محیط بازی

پس Project Cars چیه؟ :|

از نظر وسعت منظورشه چون توی نمایش E3 تقریباً هر جایی از امریکا که دلشون می خواست بازی می کردند.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,351
نام
Matthew
نه از این خوشم اومد و نه از NFS Rivals ... واقعا دیگه باورم شد که اون ریسینگ عالی رو از NFS نخواهیم دید :|

نمایش The Crew هم جز وسعت برای من جیزی نداشت، البته هنوز کامل کامل تریلر رو ندیدم چون خوشم نیومد... البته میگم هنوز نظرم در رابطه با هر دو قطعی نیست امید داشتم NFS Rivals موفق بشه ولی ...

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
نه از این خوشم اومد و نه از NFS Rivals ... واقعا دیگه باورم شد که اون ریسینگ عالی رو از NFS نخواهیم دید :|

نمایش The Crew هم جز وسعت برای من جیزی نداشت، البته هنوز کامل کامل تریلر رو ندیدم چون خوشم نیومد... البته میگم هنوز نظرم در رابطه با هر دو قطعی نیست امید داشتم NFS Rivals موفق بشه ولی ...

مهدی اتفاقاً من کلی امید به این دارم حتی به احتمال زیاد اگر شرایط مساعد باشه اصلی میخرم و به چهارنفر که پایه باشن یه دار و دسته هم تشکیل میدم میرم مراحلش رو با بقیه بازی می کنم. نمایشاش توی بخش چند نفره خیلی خیلی خوب بود برام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر