Mirror's Edge Catalyst

بالاخره پس از مدت ها انتظار نسخه دوم از IP محبوب Mirror's Edge در کنفرانس E3 2013 کمپانی EA معرفی شد ! چندین دقیقه بعد نیز صفحه رسمی فیـــــسبوک بازی با آپدیتی اعلام کرد که بازی تنها بر روی 3 پلتفرم PC , Xbox One , PS4 عرضه خواهد شد . خانم Sara Jansson تهیه کننده ارشد بازی در سایت اصلی بازی متنی را به اشتراک گذاشتند که علاوه بر تشکر از فن های بازی و حمایتشان و ... تایید کردند که شخصیت بازی همان Faith قهرمان نسخه اول بازیست !

لینک تیزر در یوتیــــوب : u6PXba8X6N8

--------

Mirror’s Edge Catalyst is Coming February 23, 2016

Experience the Rise of an Iconic Heroine and the Future of Action Adventure Games in First Person

LOS ANGELES--(BUSINESS WIRE)--DICE™, an Electronic Arts Inc. (NASDAQ:EA) studio, today announced that Mirror’s Edge™ Catalyst will be available February 23, 2016 in North America and starting February 25, 2016 in Europe. Mirror’s Edge Catalyst immerses players in the origin story of Faith, and her rise from a careless young woman to a heroine who opens the eyes of an entire city. Featuring fluid movement and combat in a massive city where you can run free and explore, Mirror’s Edge Catalyst adds a new level of immersion to action adventure games by putting you in the first person perspective. You are not just watching Faith’s fight for freedom, you will experience it through her eyes. To watch the reveal trailer from E3 2015 for Mirror’s Edge Catalyst, please visit: <4ec0>Mirror's Edge™ Catalyst - Official Site.

“When we set out to bring Mirror’s Edge to a new generation of gamers, we knew we wanted to deliver on the potential of the first game – building an iconic heroine in Faith, bringing a beautiful, stylized world to life, and delivering fluid first person action,” says Sara Jansson, Senior Producer at DICE. “In Mirror’s Edge Catalyst, you will get to feel what it’s like to glide across the skyline of the city. You will get to know what it feels like to be a projectile who plows through your opponents. And you will get to experience Faith’s story.”

In Mirror’s Edge Catalyst, you will experience the rise of Faith, a daring Runner who uncovers a hidden truth within the walls of the city of Glass. Through her journey, Faith will explore every corner of the city, from the highest, most pristine skyscrapers, to the dark and gritty tunnels that lie beneath. Players will need to master the environment, using their momentum and timing their combat to fight the oppression of the ruling elite, uncovering the dark secrets behind the city’s beautiful façade. Mirror’s Edge Catalyst gives players the freedom to explore the entire city, discovering a variety of new activities, like ‘Dash’, races from point A to B, environmental puzzles and story missions to complete at their own pace.

For players that want to show off their perfect technique or how well they’ve mastered the city can pre-order Mirror’s Edge Catalyst to receive the Combat Runner Kit or Speed Runner Kit*, respectively. The Combat Runner Kit includes unique in-game items including a combat-themed Projection Shader, changing how a player appears in their friend’s game world, a Runner Tag to stand out in the leaderboards, and a unique background to customize a player’s Screen Hacks. The Speed Runner Kit also comes equipped with a Projection Shader, Runner Tag and unique Screen Hack background, but the features are more themed to the speed of their skill.

Mirror’s Edge Catalyst will be available at retail and for digital download on Xbox One, the all-in-one games and entertainment system from Microsoft, PlayStation®4 computer entertainment system and Origin™ for PC. To join the conversation on Mirror’s Edge Catalyst, please visit www.facebook.com/mirrorsedge or follow us on Twitter® at www.twitter.com/mirrorsedge.

بازی در 23 فبریه 2016 ( 4 اسفند 94 ) عرضه میشه .

آخرین ویرایش:

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
یه سوال داشتم پایین ایمیلی که فرستادن یه کد دیگه هم هست که مثل اینکه میشه بدی به یکی از دوستان تا اون هم بازی کنه.کسی خبر داره قصیش چیه؟:D و اینکه بازی رو به صورت co-op میریم یا جدا از هم؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یه سوال داشتم پایین ایمیلی که فرستادن یه کد دیگه هم هست که مثل اینکه میشه بدی به یکی از دوستان تا اون هم بازی کنه.کسی خبر داره قصیش چیه؟:D و اینکه بازی رو به صورت co-op میریم یا جدا از هم؟
بله میتونی بدی به دوستات. مثلا هادی دوستم یکی از کدها رو لطف کرد و به من داد. زدم دانلود شه. اونطور که تو خبرها بود بازی بخش social اینا داره.

• Like
Reactions: s.snake2

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
من بتا یک ساعتی بازی کردم (تا اون مرحله که سوییچ هارو باید برداری). نقطه قوت بازی قطعا گیم‌پلی خوبشه و همچنان مثل شماره اول سریع و عالیه و تک‌تک حرکات به نرمی اجرا میشه. تنها جای نگرانی، به نظر خودم داستان و امکان تکراری شدن محیط بازی. امیدوارم ماموریت های متنوع و خوبی تو بازی قرار داده باشند. در خصوص گرافیک هم معمولی و عالی نیست تو این بتا. البته حدس می‌زنم چون بتا این‌جوری اما خب Dice قبلا نشون داده که معمولا گرافیک بتا با نسخه نهایی برابری میکنه تو بازی های این استودیو که امیدوارم در خصوص ME این موضوع صدق نکنه.

بازی هم اپن ورلد (یکی از بچه‌ها قبلا پرسیده بود :d )

پ.ن: نسخه وان بازی کردم.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
من هم دیروز بعد از ظهر کد برام فرستاده شد. گذاشتم دانلود بشه. ولی سرعتم خیلی پایینه. بعید میدونم تا قبل از تموم شدن مهلت بتا دانلودش تموم بشه.=((

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من هم بتا رو تا حدی بازی کردم، نسخه X1

گیم پلی خوبه و مثل نسخه قبلی سریعه، سیستم مبارزات خوبه اما پتانسیل تکراری شدن داره، گرافیک برای این بازی به نظرم خوبه، گرافیک فک برانداز BF و SW نیست اما خوب برای این بازی خیلی خوبه، یکمی AA اش توی بعضی جاها مثل موی Faith توی ذوق می زنه
بازی افت فریم ریت داره، هم در داخل بازی و هم توی کات سین ها

در کل خیلی وقته که منتظر این عنوان هستم و از بتا اش راضیم، فقط تنها مشکلش در این قسمت فریم ریت بازی هست که امیدوارم در نسخه نهایی یک فکری به حالش کرده باشن
DICE سابقه خوبی در این زمینه داره، آخرین عنوانش SW:BF هم واقعا یکی از پایدار ترین فریم ریت ها رو بین عناوین این نسل داره، امیدوارم در این فاصله کمی که تا ریلیز بازی مونده این مورد رو حل کنه چون واقعا برای این سبک بازی عذاب آوره

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
من هم یه مقدار بازی کردم. اولین چیزی که می خوام بگم اینه که Runner Vision رو خاموش کنید. نصف لذت بازی تو اینه که مسیر مناسب رو پیدا کنید و این قابلیت چدید واقعا می کشه گیم پلی بازی رو. روشن بودنش تقریبا بازی رو یه QTE می کنه.
رزولشن بازی اذیت می کنه. فکر می کنم مثل اکثر بازی های DICE بازی رو 900P@60FPS اجرا می شه. بازی تو TV من یه مقدار کدر می شه و این مسئله جذابیت بصری بازی که Shiny و Metallic رو کاهش می ده.
گیم پلی بازی هم با در نظر گرفتن نکته بالا من خوشم اومد با توچه به اینکه نسخه قبل رو با وچود اینکه تکراری می شد بارها بازی کردم. به نظرم این Open world شدن بازی خیلی بهش کمک می کنه. مسیر های مختلف و کارهای مختلف باعث می شه بازی خودشو تازه نگه داره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
من هم یه مقدار بازی کردم. اولین چیزی که می خوام بگم اینه که Runner Vision رو خاموش کنید. نصف لذت بازی تو اینه که مسیر مناسب رو پیدا کنید و این قابلیت چدید واقعا می کشه گیم پلی بازی رو. روشن بودنش تقریبا بازی رو یه QTE می کنه.
رزولشن بازی اذیت می کنه. فکر می کنم مثل اکثر بازی های DICE بازی رو 900P@60FPS اجرا می شه. بازی تو TV من یه مقدار کدر می شه و این مسئله جذابیت بصری بازی که Shiny و Metallic رو کاهش می ده.
گیم پلی بازی هم با در نظر گرفتن نکته بالا من خوشم اومد با توچه به اینکه نسخه قبل رو با وچود اینکه تکراری می شد بارها بازی کردم. به نظرم این Open world شدن بازی خیلی بهش کمک می کنه. مسیر های مختلف و کارهای مختلف باعث می شه بازی خودشو تازه نگه داره.
PS4: 900P/60FPS
X1: 720P/60FPS

ماشالا استاندارد جدید DICE تو این نسل هست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر