Dead Rising 3 | Xbox One

Deadrising 3 هم رسما تو کنفرانس معرفی شد ی گیم پلی عالی هم در حال نمایش هست
گرافیک وحشتناک رفته بالا

خب یه سری اطلاعات جدید
biggrin1.gif

نقشه بازی

93424761619202366190.jpg

یکی از اسلحه های ترکیبی

71828906491702651803.jpg

این یکی هنوز معرفی نشده ولی فکر کن سوار این بشی بری سراغ زامبی ها
yahoo_21.gif

11352146200420201685.jpg

===
ایده ها و اطلاعات اولیه خیلی عالی هستن، به نظرم بتونن موفقیت نسخه اول رو دوباره تکرار کنن

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
بچه ها یکم درباره coop و پینگش بگید
-افت فریم داره؟روو چنده؟
-dlc ها پولیه؟ چند تومنه؟شامل چه چیز هایی هست؟کلا چند گیگه؟

من میخوام به خاطر این بازیه لعنتی x1 بگیرم

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سلام این رو اگه بخوای کو اپ بزنی باید 13 گیگ دانلود کنیم؟ یکی بگه که ببینم بیخیالش بشم یا بگیرمش چون 13 گیگ با این نتم باید یک هفته وان رو روشن بزارم
کسی از تو ایران دانش کرده بگه چقدر طول میکشه؟
:|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام این رو اگه بخوای کو اپ بزنی باید 13 گیگ دانلود کنیم؟ یکی بگه که ببینم بیخیالش بشم یا بگیرمش چون 13 گیگ با این نتم باید یک هفته وان رو روشن بزارم :|
اره برای co-op بازی کردن باید آپدیت 13GB دانلود کنی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من Super Ultra Dead Rising 3 Arcade Remix Hyper Edition EX Plus Alpha خریدم و اومدم دربارش توضیح بدم.
بازی همین طور که از اسمش معلومه کاملا حالت fun و ارکید داره.
اول بازی 4 تا شخصیت
Frank West, Chuck Greene, Nick Ramos و Annie Greene می تونید انتخاب کنید و برای باز کردن لباس هاشون باید یک سری کار خاص انجام بدین.
هر کدوم از این لباس ها هم مربوط به یک شخصیت معروفِ و قدرت های اون شخصیتو هم داره (مثلا Ryu)
بازی هم 4 تا نقشه داره که می تونین به صورت Co-op یا Single بازی کنید.
هر نقشه 5 راند داره و تو هر راند هم ماموریت های خاصیو باید انجام بدین تو یک زمان معین و امتیاز جمع کنید. (مثل کشتن 750 تا زامبی و...)
در کل DLC بدی نیست و سرگرم کنندست :d

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
چیتر 8 .اون قسمت که با هلیکوپتر زامبی جمع میکنن و باید به منطقه ای که نشون میده بریم مدام تا نتونن سفینه رو پر از زامبی کنن .از سیزن های اصلی بازی هست؟ چقدر باید رفت تا بی خیال زامبی ها بشن برن؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
چیتر 8 .اون قسمت که با هلیکوپتر زامبی جمع میکنن و باید به منطقه ای که نشون میده بریم مدام تا نتونن سفینه رو پر از زامبی کنن .از سیزن های اصلی بازی هست؟ چقدر باید رفت تا بی خیال زامبی ها بشن برن؟
مرحله آخر بازیه:|
باید اون harvest drones ها رو تو اون مناطق از بین ببری

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی فان و خوبیه ولی یکمی اسونه ، درجه سختی نداره کلا؟
بعد این PP که میده دقیقا کاربردش چیه؟ اون صفحه زامبی کشی که پر میشه فقط یک خط به Health اضافه میشه یا کار دیگه هم میکنه مثلا چیزی اپگرید میشه بجز خط جون ؟
بعد کلا برای خرید Skill move های جدید که باید بعضی اوقات با Y+b زد کجا رفت جایی نداره ؟ چون فقط یک صفحه راهنما داره کلا.
کلا صفای بازی به ترکیی چند سلاح DR3 اولین نسخه اس که این سری میرم چجوری بفهمم چی باید با چی ترکیب کرد ؟ چون تو راهنما زده باید دنبال Blueprint بگردی ؟!
اوایل مرحله دو یک اره با چوب ترکیب کرد ولی کلا نمیدونم چیا با چیا ترکیب میشن . بعد مثلا زیر غذا مثل سیب عکس انگور کشیده
یا مثلا روی کیسه زباله عکس کوچیک چوب هست اینا برای ترکیبن ؟ چون من مثلا یک فنجون برداشتم یک فنجون دیگه برداشتم عکس زیرشون یکی بود ولی نتونستم ترکیب کنم .
خود بازی جلوتر میگه یا نه ؟ مرحله دو اولش فقط یکی نشون داد ترکیب کردم . بعد ترکیب چندکانه چی قضیش؟
و اخرین سوال سلاح وقتی قرمز میشه با چی تعنیرشون باید کرد ؟
کل لذت بازی به ترکیب کردنه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بازی فان و خوبیه ولی یکمی اسونه ، درجه سختی نداره کلا؟
بعد این PP که میده دقیقا کاربردش چیه؟ اون صفحه زامبی کشی که پر میشه فقط یک خط به Health اضافه میشه یا کار دیگه هم میکنه مثلا چیزی اپگرید میشه بجز خط جون ؟
بعد کلا برای خرید Skill move های جدید که باید بعضی اوقات با Y+b زد کجا رفت جایی نداره ؟ چون فقط یک صفحه راهنما داره کلا.
کلا صفای بازی به ترکیی چند سلاح DR3 اولین نسخه اس که این سری میرم چجوری بفهمم چی باید با چی ترکیب کرد ؟ چون تو راهنما زده باید دنبال Blueprint بگردی ؟!
اوایل مرحله دو یک اره با چوب ترکیب کرد ولی کلا نمیدونم چیا با چیا ترکیب میشن . بعد مثلا زیر غذا مثل سیب عکس انگور کشیده
یا مثلا روی کیسه زباله عکس کوچیک چوب هست اینا برای ترکیبن ؟ چون من مثلا یک فنجون برداشتم یک فنجون دیگه برداشتم عکس زیرشون یکی بود ولی نتونستم ترکیب کنم .
خود بازی جلوتر میگه یا نه ؟ مرحله دو اولش فقط یکی نشون داد ترکیب کردم . بعد ترکیب چندکانه چی قضیش؟
و اخرین سوال سلاح وقتی قرمز میشه با چی تعنیرشون باید کرد ؟
کل لذت بازی به ترکیب کردنه.
بازی درجه سختی نداره ولی یک nightmare mode داره که بازی به صوت زمان دار و سخت میکنه.
برای بقیه سوال ها خود بازی به صورت کامل توضیح میده چکار کنی و تو روند مراحل بهت آموزش میده که مثلا PP هارو برای چی استفاده کنی یا چجوری سلاح ها رو با هم ترکیب کنی و...
وقتی هم سلاح قرمز میشه یعنی داره از بین میره و نمیشه کاری کرد :d

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی خوبیه محیط های سندباکسی هم داره واسه هر مرحله ،
ولی بدیش اینه برای ترکیب سلاح باید blue print پیدا کنی بعضی این blue print ها انقدر جاشون بده ادم به مشکل میخوره
و هنوزم من نتونستم 3-4 تا سلاح ترکیب کنم فعلا بقل هر blue print دو تا سلاح برای ترکیب هست . بعضی blue print ها هم بکسری قفل روشون داره که نمیدونم کی باز میشه بعضی هاش که قفل بقل ترکیبش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر