D4: Dark Dreams Don't Die | Xbox One

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خیلی دوست دارم تو E3 نمایش داشته باشه ولی نه توی کنفرانس :p.

اتفاقا خیلی هم خوبه نمایشش بدن من خیلی راضیم. امیدوارم بازی خوبی از کار در بیا د شما مایکرو فن ها براه راست هدایت شید بدونید که بازیای دیوید کیج چقدر خوبن:d

البته ربط چیزی که من گفتم به صحبت شما و همینطور تاپیک چیه؟ لطفا نپرسید چون خودم هم نمیدونم:d

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
ما که خیلی وقته به راه راست هدایت شدیم ، ولی خوب درکمون کمه نمیتونیم بازی های اُستاد کیج رو درستی درک کنیم ، متوجهی دیگه;;)؟

والا تو کنفرانس مثل اینکه قراره خیلی بمب و نمایش های بزرگ باشه میترسم این بیچاره زیرِ دست و پا له بشه :d.

الان میگردم دنبال ربطش :|:d!!
نفرمایید آقا احسان نفرمایید. اصلا خداوند تا حالا احسانی نیافریده که درک و فهمش به سقف نچسبیده باشه:d. بیشتر فکر میکنم با سلیقتون جور نیست. بشخصه مهمترین فاکتور برام توی بازی اول داستان و اتمسفره دوم گیم پلی و بعد مسائل دیگه. بهمین خاطر از این سبک بازیا خیلی خوشم میاد. احتمالا تو اقلیت هستم به هر حال با اوصافی که بازی شنیدم فکر کنم به همراه QB دو تا عنوانی باشه که بسختی تو کنفرانس مایکرو دنبال میکنم. هیلو و گیرز و اینا هم ایشالا شما لذتشو ببرید من اونجاهاشو اسکیپ میکنم:d

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
چرا کسی به این بی‌چاره توجهی نمیکنه :(

مگه قرار نبود اواخر 2014 عرضه بشه ؟ تاخیر خورد ؟

آخرین ویرایش:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
بلاخره یه خبری از بازی شد #:-s
ریتینگ سنی ِ بازی مشخص شد :p
+16
It contains: Realistic looking violence - Strong language - Encouragement of the use of alcohol/tobacco
D4 در TGS قابل بازی ـه
47b20s0.gif
:d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
مصاحبه مجله گیم اینفومر با Hidetaka Swery سازنده D4

An Interview With Swery: Time Travel, Bizarre Characters, And Beards - D4 - Xbox One - www.GameInformer.com
During my development of the world and characters of “D4,” I wanted to make the content as realistic as possible. Of course, given the fact that I’m working with time travel and super powers, the inclusion of non-realistic expressions and a dreamy atmosphere are pretty much inevitable.
That said, if I let the speech and atmosphere of the characters also slip away from reality, then the whole project becomes “entirely fiction,” created with the intent of being just that. This results in a serious disconnect between the game world and the player.The result would be very temporary entertainment — not a unique and valuable experience that leaves something behind in the players’ minds.
Because of this, I tried to get my inspirations for “D4” not from specific movies or TV shows, but from the real world. In the end, I think I was able to create a game world that is definitely bizarre but still distinctly realistic.
“You can’t change the past.” That is the reality of the world we live in. Young, however, repeatedly dives into the past to try to bend this truth; that is the burden that he shoulders, and the goal of his life.
Let me give you the key hook to this story to get you thinking: If you work hard enough — work yourself to the verge of death — perhaps a “miracle” may occur
.

حالا یکی حال داشت ترجمش کنه :D
یه سری تصاویر از گیم پلی بازی هم منتشر کرده

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
تاریخ انتشار بازی مشخص شد: فردا :|

D4 (Dark Dreams Don't Die) Releases This Thursday - NeoGAF
چه بی خبر :|:d
خوبه 15$ هم هست :d
فقط امیدوارم بازی خوبی شده باشه.
+
D4 (Dark Dreams Don't Die) is a bizarre adventure game with motion controls that calls for some strange movements, perspective, and more -- and if you don't want to use Kinect to enhance the game, you can simply use a controller to get your weird on.

لانچ تریلر بازی

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,768
نام
مارشال
نه به این همه بی خبری، نه به این ریلیز ـه یهویی. :|:d
تو اون لینکی که نریمان داده نوشته امروز برای آمریکا فردا برای ژاپن، واسه اروپا هنوز معلوم نیس.
بازی که به نظر جالب میاد، امیدوارم مثل بازی های اپیزودی چند وقت اخیر (walking dead و wolf among us) کیفیت خوبی داشته باشه و نمره های خوبی هم بگیره.
Dark Dreams Don't Die... حال کردم باهاش. :)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
این مدلیش رو دیگه ندیده بودیم، بازی کلا تو سکوت بود بعد گفتن فردا قراره منتشر بشه :)) حالا یا چیز خیلی چرتی شده گفتن دیگه الکی هزینه تبلیغات نکنیم یا اینکه قراره همه رو سورپرایز کنه :D مورد اول محتمل تره :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
این مدلیش رو دیگه ندیده بودیم، بازی کلا تو سکوت بود بعد گفتن فردا قراره منتشر بشه :)) حالا یا چیز خیلی چرتی شده گفتن دیگه الکی هزینه تبلیغات نکنیم یا اینکه قراره همه رو سورپرایز کنه :D مورد اول محتمل تره :D
مثل آلبوم بیانسه شد:d

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
دوستان الان توی store حجم رو 8 گیگ زده این حجم کله بازی هست و بعدا به ترتیب اپیزودهاش باز میشن ؟؟ یا فقط حجم 2 اپیزود اول هست ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر