Sunset Overdrive

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
خب بعد آپدیت تقریبا نیم ساعت- ۴۰ دقیقه ای بازی کردم و باید بگم بازی فراتر از سطح اتنظاراتم بود!
گیم پلی بازی خیلی جالب و فانتزی کار شده!
هر چقدر بهتر و متفاوتتر بازی کنید بیشتر لذت می برید!
اگه همینطور فقط کارتون شلیک باشه شاید کمی خسته کننده بشه ! اما اگه همزمان در مبارزات از قابلیت های شبه پارکور بازی بهترین استفاده رو ببرید لحظات نابی خلق میشه!
فقط اگه در ادامه روند بازی تکراری نشه جزو یکی از بهترین تجربه های نسل هشتمی من میشه :x
گرافیک هم به لطف این رنگ پردازی شاد و گرمش با جو بازی کاملا هموخوانی داره و از لحاظ فنی هم خیلی خوب کار شده! این بخش هم فراتر از سطح انتظاراتم بود!
خیلی دوست داشتم بیشتر بازی کنم ولی انقدر امروز دیابلو زدم که دیگه نای بازی نداشتم! :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
فقط اگه در ادامه روند بازی تکراری نشه جزو یکی از بهترین تجربه های نسل هشتمی من میشه
نمیشه :D من هم اوایل بازی کردنم فکر میکردم بازی تکراری میشه ولی تا آخرش اصلا تکراری نشد.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
آقا این چه وضعشه؟!:|
یه سری اطلاعات از بازی می خواستم رفتم پست اول و دیدم که هیچی ننوشته! نمیشه که هی صفحه به صفحه بگردم !
مگه کسی که اولین پست رو می زنه و استارتر هست نباید اطلاعات کامل بگذاره و همیشه آپدیتش کنه؟!
یه عده فقط منتظرن ببینن چی معرفی بشه زود بیان تاپیکش رو بزنن و بد به امون خدا بذارن!

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan
2apo_screenshot_(556).png

@Maniac Gamer :D

• Like
Reactions: agent 360

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
دوستانی که بازی رو تجربه کردن یه سوالی داشتم که ممنون میشم توی پروفایلم بهم جواب بدین(زیاد سر نمیزنم یادم میره)
آیا بازی حالت Co-op داره؟ یعنی من و دوستم بخوایم بازی کنیم آفلاین قابل انجامه؟ مثل Gears و Halo و ... روی نسل قبل.
یه خواهش دیگه هم اینکه بازی های دو نفره ای که برای One منتشر شده رو هم اگه معرفی کنید ممنون میشم.
سپاس

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
دوستانی که بازی رو تجربه کردن یه سوالی داشتم که ممنون میشم توی پروفایلم بهم جواب بدین(زیاد سر نمیزنم یادم میره)
آیا بازی حالت Co-op داره؟ یعنی من و دوستم بخوایم بازی کنیم آفلاین قابل انجامه؟ مثل Gears و Halo و ... روی نسل قبل.
یه خواهش دیگه هم اینکه بازی های دو نفره ای که برای One منتشر شده رو هم اگه معرفی کنید ممنون میشم.
سپاس

دوستان کسی نمیتونه به ما کمک کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر