پخش مستقیم کنفرانس E3 2013 شرکت Microsoft

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد

44881963803178384072.jpg

درود.

خب تا دقایقی دیگه کنفرانس E3 شرکت ماکروسافت شروع میشه. در اینجا سعی میشه تمام کنفرانس رو به صورت زنده براتون پخش کنیم/کنم. در حال حاضر GameSpot در حال پخش هست و سایت گیم اسپات و مسئولینش یه بحث خودمانی رو شروع کردن تا آغاز رسمی مراسم.

با شروع شدن کامل مراسم در خدمتتون خواهیم بود.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
مگه من گفتم یکی بوده؟؟؟ منظور من رو درست متوجه نشدی برادر
الان مگه غیر از اینه که انچارتد در انحصار سونیه؟ خوب پس رو پلاتفورم های دیگه نمیاد
اونجا بحث انحصاری مایکروسافت بود که شما میگفتی چون رو ویندوز میاد انحصاری نیست و مولتی پلاتفورمه من هم این مثال رو زدم
حالا اگر شما ناراحت نمیشی نظره من اینه که چون رو کنسولهای دیگه مثل سونی یا نینتندو نمیاد انحصاریه همین .
قشقرق رو دوستان شما راه انداختن که تریلر یک سال پیش رو به جای تریلر کنفرانس امشب به خورد مردم میدن

- - -ویرایش - - -

[

حالا من کاری به کسی ندارم ولی شما از من به شخصه ترول دیدی؟ حرفی که من زدم معنیش تروله؟
بعد هم آنچارتد مثال درستی نیست چون ورژن ویتا و ps3 کلا با هم فرق دارن و کلا دو تا بازی مختلفن ولی الن ویک pc و ایکس باکس دقیقا یکی هستن من ایکس باکس ندارم ولی روی کامپوتر تمومش کردم گیرز آو وار یک رو هم همینطور اینجور بازیا رو من انحصاری نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم

ایشالا آنچارتد هم روی کامپیوتر بیاد خیلی از اونایی که ps3 ندارن بتونن تمومش کنن اتفاقا من از مایکرو خیلی هم ممنونم به بعضی مثل من که بودجشون به دو تا کنسول نمیرسه بعضی اوقات یه حالایی میدن

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
کنفرانس ۲۱ می لینکای کیفیت اچ دیش زودتر اومده بود ! :| حالا این چرا اینطوریه ؟

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
حالا من کاری به کسی ندارم ولی شما از من به شخصه ترول دیدی؟ حرفی که من زدم معنیش تروله؟
بعد هم آنچارتد مثال درستی نیست چون ورژن ویتا و ps3 کلا با هم فرق دارن و کلا دو تا بازی مختلفن ولی الن ویک pc و ایکس باکس دقیقا یکی هستن من ایکس باکس ندارم ولی روی کامپوتر تمومش کردم گیرز آو وار یک رو هم همینطور اینجور بازیا رو من انحصاری نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم

ایشالا آنچارتد هم روی کامپیوتر بیاد خیلی از اونایی که ps3 ندارن بتونن تمومش کنن اتفاقا من از مایکرو خیلی هم ممنونم به بعضی مثل من که بودجشون به دو تا کنسول نمیرسه بعضی اوقات یه حالایی میدن
اینجا نه ولی توتاپیک رونمایی از xbox one شما و دوستانتون خیلی فعال بودین :d
شما الن ویک xbox و pc رو مثال زدی خوب برادر من اون دوستمون هم میگفت که اینها در انحصار مایکروسافت هستن .بگذریم!!!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اینجا نه ولی توتاپیک رونمایی از xbox one شما و دوستانتون خیلی فعال بودین :d
شما الن ویک xbox و pc رو مثال زدی خوب برادر من اون دوستمون هم میگفت که اینها در انحصار مایکروسافت هستن .بگذریم!!!
خواهش میشه فعالیت از خودتونه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کنفرانس تموم شد؟مایکرو تونست سونی رو بکشه یا نه؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
چه خبر؟ چرا هیچ خبری نیست؟ یکی بیاد بگه چه بازی های برای X360 رو کردن؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
عکسی از 360 اسیلم جدید نیومده؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حقیقتا منم اصلا ازش خوشم نیومد ، نه از گرافیکش و نه از گیم پلی کوییک تایمش ...

THANKS MICRO :x

کلا میدونی بازی چند تا نقطه داره ؟:d با گرافیک اون بازی حال نکردی !! :d تو کنفرانس مگه بالاتر از اون گرافیک هم دیدی ! مگه طبیعی تر وبی نظیر تر از اون دیدی ؟!!! مگه اتمسفریک تر از اون دیدی ؟!

- - -ویرایش - - -

صفحه رو ترکوندییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی !!!!!!!!!!!!! عکس بند انگشتی بذار

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
نتیجه گیری IGN از کنفرانس :D
On this evidence, though, it's a promising future if you like the kind of games that Xbox has always been best for – and there were glimpses here of something more, too, in Below, Ryse and the other new exclusives. This was a fan-pleasing conference, which was exactly what was needed after the past three weeks
E3 2013: Microsoft Comes Out Swinging - IGN

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

sep96

کاربر سایت
Sep 4, 2009
111
تنها چیزی که من رو ناراحت می کنه آینده رمدی و quantum break هستش تو تریلرش هر چقدر انیمیشن های الن ویک افتضاح بود اینجا عالی بود (سم لیکم گفته تریلر in-game بوده )
ولی چه فایده که سونی مایکرو رو کفن کرد :d
اگر چه من خودم پی سی بازم ولی چی بگیم که درد الن جاودنه است

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر