پخش مستقیم کنفرانس E3 2013 شرکت Microsoft

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد

44881963803178384072.jpg

درود.

خب تا دقایقی دیگه کنفرانس E3 شرکت ماکروسافت شروع میشه. در اینجا سعی میشه تمام کنفرانس رو به صورت زنده براتون پخش کنیم/کنم. در حال حاضر GameSpot در حال پخش هست و سایت گیم اسپات و مسئولینش یه بحث خودمانی رو شروع کردن تا آغاز رسمی مراسم.

با شروع شدن کامل مراسم در خدمتتون خواهیم بود.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
دوستان یه بازی دیگم الان ubisoft انحصاری xbox one معرفی کرد:|اسمش Rabbids Invasion
شعار جدید مایکرو::|all e3 on xbox one

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
سلام دوستان کنفرانس خوبی بود (گرچه من فن سونی ام !!! D: ) ولی منتظر کنفرانس قدرت مند سونی هم باشید

راستی به خاطر این اومدم

دانلود کنفرانس HD ماکرو ;)

http://download.gamespotcdn.com/d5/gsc/2012/06/169_e32012_microsoftpressconf_060412_2800.mp4

download.gamespotcdn.com/d5/gsc/2012/06/169_e32012_microsoftpressconf_060412_2800.mp4

این که زده 2012
اقای سونی فن نکن این کارها رو )x
الان یه ملت رو سر کار بزاری خنک میشی؟؟؟؟؟

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
من که تا 10 درصدم رفته دانلودم:((مطمئنی ماله 2012؟؟؟
اون 2012 ها رو بزرگ کردم که همه ملت ببینن
مال خودم هم 12 درصد رفته بود که بهش شک کردم
واسه من عجیب بود که این کنفرانس به صورت کامل تو سایت نبود بعد یکی از دوستان(اونهم به قول خودش فن سونی!!!!!!) اومده و محبت کرده اینها رو گذاشته

- - -ویرایش - - -

جدی ۲۰۱۲ ؟‌:(( نامردا چرا لینکه اشتباه میدین ۸ درصدشو با سرعت ۶۰ دانلود کردم ملت چرا اینقدر ضد حالن امروز :((
این اثرات سوزشه :d
دیدن با هیچ پمادی خوب نمیشه گفتن که اینجوری شاید یه ذره خنک بشن

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
اگه اینکارشون از عمد بوده باشه ازشون اصلاْ نمی گذرم :)

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یعنی الان چون انچارتد هم رو ps3 هست هم رو vita پس انحصاری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-o
جونه هر کسی دوست دارین بیخیال این کنفرانس بشین .اصلا این کنفرانس افتضاح بود!!!!!!!!!!! خوبه؟؟؟؟؟؟

گرفتی مارو دادا؟

آنچارتد vita با ps3 یکیه؟ شایدم یکیه من خبر ندارم؟

بعد هم کی گفت بد بوده چرا قشقرق راه میندازی برادر حرف دهن ما میذاری؟. من که گفتم خوب بوده ولی عذر میخوام اینو میگم اینجوریا هم نبود که دوستان تا این حد به فکشون آسیب برسونن. یه نسل گذشته انتظار داشتید گرافیک در همون حد بمونه؟

- - -ویرایش - - -

اون 2012 ها رو بزرگ کردم که همه ملت ببینن
مال خودم هم 12 درصد رفته بود که بهش شک کردم
واسه من عجیب بود که این کنفرانس به صورت کامل تو سایت نبود بعد یکی از دوستان(اونهم به قول خودش فن سونی!!!!!!) اومده و محبت کرده اینها رو گذاشته

- - -ویرایش - - -

این اثرات سوزشه :d
دیدن با هیچ پمادی خوب نمیشه گفتن که اینجوری شاید یه ذره خنک بشن
شما فکر نمیکنی یه کنسول ارزش اینو نداره به چهار تا دوست یا حداقل هموطن توهین کنی؟

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
یکی لطف کنه لینک کیفیت full hd مراسم رو قرار بده دهنمون سرویس شد به خدا
از کجا بگیرم ؟؟:((

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
آقا من فن سونی ام ولی این دوستمون که لینک اشتباه داد واقعا بدم اومد واقعا کارش زشت بود!خیلیش رو دانلود کردم!

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
گرفتی مارو دادا؟

آنچارتد vita با ps3 یکیه؟ شایدم یکیه من خبر ندارم؟

بعد هم کی گفت بد بوده چرا قشقرق راه میندازی برادر حرف دهن ما میذاری؟. من که گفتم خوب بوده ولی عذر میخوام اینو میگم اینجوریا هم نبود که دوستان تا این حد به فکشون آسیب برسونن. یه نسل گذشته انتظار داشتید گرافیک در همون حد بمونه؟
مگه من گفتم یکی بوده؟؟؟ منظور من رو درست متوجه نشدی برادر
الان مگه غیر از اینه که انچارتد در انحصار سونیه؟ خوب پس رو پلاتفورم های دیگه نمیاد
اونجا بحث انحصاری مایکروسافت بود که شما میگفتی چون رو ویندوز میاد انحصاری نیست و مولتی پلاتفورمه من هم این مثال رو زدم
حالا اگر شما ناراحت نمیشی نظره من اینه که چون رو کنسولهای دیگه مثل سونی یا نینتندو نمیاد انحصاریه همین .
قشقرق رو هم دوستان شما راه انداختن که تریلر یک سال پیش رو به جای تریلر کنفرانس امشب به خورد مردم میدن

- - -ویرایش - - -

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
نمیدونم چرا ولی این تصویر خیلی اشنا میزنه ... :|

حالا که دوباره نگاه میکنم بیش از حد اشنا میزنه ... احساس میکنم یه 3-4 بار بازیش کردم ..

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
- - -ویرایش - - -

شما فکر نمیکنی یه کنسول ارزش اینو نداره به چهار تا دوست یا حداقل هموطن توهین کنی؟
اون کاری که دوست و هموطنمون کرد توهین و بی احترامی به بقیه نبود؟؟؟

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami

حالا که دوباره نگاه میکنم بیش از حد اشنا میزنه ... احساس میکنم یه 3-4 بار بازیش کردم ..
این همون journey چادرشو درآورده لباس جنگی پوشیده:dالبته کوه journey چاکش وسطه کوه بود این چاکش وسط نیست:d

- - -ویرایش - - -

این همون journey چادرشو درآورده لباس جنگی پوشیده:dالبته کوه journey چاکش وسطه کوه بود این چاکش وسط نیست:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر