پخش مستقیم کنفرانس E3 2013 شرکت Microsoft

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد

44881963803178384072.jpg

درود.

خب تا دقایقی دیگه کنفرانس E3 شرکت ماکروسافت شروع میشه. در اینجا سعی میشه تمام کنفرانس رو به صورت زنده براتون پخش کنیم/کنم. در حال حاضر GameSpot در حال پخش هست و سایت گیم اسپات و مسئولینش یه بحث خودمانی رو شروع کردن تا آغاز رسمی مراسم.

با شروع شدن کامل مراسم در خدمتتون خواهیم بود.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
سلام دوستان کنفرانس خوبی بود (گرچه من فن سونی ام !!! D: ) ولی منتظر کنفرانس قدرت مند سونی هم باشید

راستی به خاطر این اومدم

دانلود کنفرانس HD ماکرو ;)

http://download.gamespotcdn.com/d5/gsc/2012/06/169_e32012_microsoftpressconf_060412_2800.mp4
رفیق تست زدی مورد نداشته باشه ؟ مشکلات همیشگی صدا و تصویر .

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
با اینکه من طرف cod هستم ولی باید اعتراف کرد BF4 شاهکاره و همینطور واقعی هست اینم تریلرش Download page

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
من اسپارک و رایز و فورتزا و کوانتوم بریک و بتل و متال گیر رو بیشتر از بقیه پسندیدم :bighug:

نکنه واسه سونی انحصاری جدید بزنه ؟ :-s
غلط کرده ، مگه هرکی هرکیه ؟ :| :d

بعید نیست! چون حتی انجین جدیدشونم روی x1 نشون ندادن فکر کنم بعد از 7 سال اولین باری بود که اپیک تو کنفرانس مایکرو نبود.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,477
سلام دوستان کنفرانس خوبی بود (گرچه من فن سونی ام !!! D: ) ولی منتظر کنفرانس قدرت مند سونی هم باشید

راستی به خاطر این اومدم

دانلود کنفرانس HD ماکرو ;)

http://download.gamespotcdn.com/d5/gsc/2012/06/169_e32012_microsoftpressconf_060412_2800.mp4

دستت درد نکنه.کیفیت پایین ترشو نداشتی؟720p یا 480p .سرورش هم همین سایت باشه یا آپلودباز

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
نه مشکلی پیش نمیاد صرفا جهت یاد آوری گفتم :D

این فیلم که گفتی رو هم ندیدم ولی یادم میمونه که حتما پیدا کنم ببینم ولی منظورم از اینکه نفهمیدم چی بود سبک و گیم پلیش بود بیشتر :D

سبکش که اکشنه :D
گیم پلی اینا هم نشون میدن عجله نکن بازیش لانچ نیست.
این بخوون شاید از داستان یه چیزایی گیرت اومد تا بعدا گیم پلی هم ببینی
In chaos theory, the butterfly effect is the sensitive dependence on initial conditions, where a small change at one place in a deterministic nonlinear system can result in large differences to a later state. The name of the effect, coined by Edward Lorenz, is derived from the theoretical example of a hurricane's formation being contingent on whether or not a distant butterfly had flapped its wings several weeks before.

The butterfly effect is a common trope in fiction when presenting scenarios involving time travel and with hypotheses where one storyline diverges at the moment of a seemingly minor event resulting in two significantly different outcomes.

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
پلتفورم مایکروسافت دیگه چه صیغه ای هست من نمیدونم؟!؟! بازی انحصاری به بازی گفته میشه که شما نتونی هیچ جای دیگه تاکید میکنم هیج جای دیگه بازی کنی. معنی انحصاری اینه حالا شما به زور میخوای یه چی دیگه قالب کنی من نمیدونم
در کل بد نبود کنفرانس ولی عالی هم نبود به شخصه اگر پولم برسه که بعید میدونم برسه یه xbox one خواهم خرید جهت بازی رمدی اگرم نرسه امیدوارم مثل الن ویک رو کامپیوتر بیاد ما هم بتونیم بازی کنیم
یعنی الان چون انچارتد هم رو ps3 هست هم رو vita پس انحصاری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-o
جونه هر کسی دوست دارین بیخیال این کنفرانس بشین .اصلا این کنفرانس افتضاح بود!!!!!!!!!!! خوبه؟؟؟؟؟؟

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
باید صبر کرد و دید دوستان میتونن با قیمت 500 دلار و اینترنت 1.5 مگا بایت واقعی و کنسول آنلاین و بازی یکبار مصرف و شایدم 2 بار مصرف در صورت دوست بودن بیش از 1ماه و پرداخت هزینه که قابل پرداخت در ایران نیست بدلیل تحریم مبادلات بانکی بین المللی و...عبور کنن یا خیر.البته من به عنوان یه گیمر کاملا معمولی به این کنفرانس یه نقدی دارم.اونم اینه که:

1:ما سونی را خواهیم کشت
2:ما دنیا رو شگفت زده خواهیم کرد
3:ما....

ممکنه فن های مایکرو معترض بشن ولی ولله قسم من الان اونقدری که با 30 دقیقه اول بازی the last of us شگفت زده شدم با کل این کنفرانس هیجان زده هم نشدم.کاری هم به سونی و مایکرو ندارم که این چیکار کرد یا اون چی گفت من فقط دنبال لذت گیم هستم که فعلا فقط سونی تونسته قانعم کنه که 2000000 پول کنسول بدم.

مشک آنست که ببوید نه آنکه عطار بگوید.

دوستان این مطلب رو خدایی نکرده توهین حساب نکنن,فقط نظرمو گفتم

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
چرا لایو بلاگ بازی سنتر دیسیبل بود موقع کنفرانس ؟ خب بگین خرابه دیگه شکنجه روحی نشیم با بد بختی یه لایو بلاگ انگلیسی پیدا کردم
پ.ن : ۲ ساعت دیگه کنفرانس سونی ببینم چیکار می کنه :d امیدوارم لایو بلاگی رو که بازی سنتر گذاشته به درستی کار کنه ثانیه شمارش هم میگه 2:30ساعت دیگه کنفرانس شروع میشه درسته دیگه؟اما اصلاْ عادلانه نیس که شما میاین از سونی به این خوبی حمایت می کنین و لایو بلاگ و ... آماده می کنین اما مایکرو رو گذاشتین کنار خاک بخوره:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
باید صبر کرد و دید دوستان میتونن با قیمت 500 دلار و اینترنت 1.5 مگا بایت واقعی و کنسول آنلاین و بازی یکبار مصرف و شایدم 2 بار مصرف در صورت دوست بودن بیش از 1ماه و پرداخت هزینه که قابل پرداخت در ایران نیست بدلیل تحریم مبادلات بانکی بین المللی و...عبور کنن یا خیر.البته من به عنوان یه گیمر کاملا معمولی به این کنفرانس یه نقدی دارم.اونم اینه که:

ممکنه فن های مایکرو معترض بشن ولی ولله قسم من الان اونقدری که با 30 دقیقه اول بازی the last of us شگفت زده شدم با کل این کنفرانس هیجان زده هم نشدم.کاری هم به سونی و مایکرو ندارم که این چیکار کرد یا اون چی گفت من فقط دنبال لذت گیم هستم که فعلا فقط سونی تونسته قانعم کنه که 2000000 پول کنسول بدم.

داداش نظرت کاملا محترمه فقط باید چه چیزی تو کنفرانس میبود که شمارو شگفت زده کنه؟
بیش از 90 دقیقه فقط داشتن بازی معرفی میکردن
شما که نام کاربریت MG یعنی با MGS5 شگفت زده نشدی؟

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
داداش نظرت کاملا محترمه فقط باید چه چیزی تو کنفرانس میبود که شمارو شگفت زده کنه؟
بیش از 90 دقیقه فقط داشتن بازی معرفی میکردن
شما که نام کاربریت MG یعنی با MGS5 شگفت زده نشدی؟
نه دیگه!!! اگر تو کنفرانس سونی بود حتما شگفت زده میشد ولی تو کنفرانس مایکرو نه :d

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
این سم ماجراجو ۴ مال ps4 مولتی پلتفرم ؟

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
یعنی فضای این سایت انقدر بستست که یه نظر کاملا معمولی رو حذف میکنن.من دیگه فقط اخبار رو میخونم.همین

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL

صحیحش مگا بیته ، تقریبا 400 kb/s سرعت خیلی شاخیم نیست ;)
شما کلا حق دارید از کنفرانس ناراضی باشید، نا سلامتی جزو معدود فن های بی‌منطق سونی هستید ;)

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
کنفرانس خوبی بود بازیهای خوبی هم نشون دادن .تنها مشکل به نظرم قیمت هست البته چون کینکت هم همراهشه یه جورایی میشه باهاش کنار اومد. از اون 15 تا بازی که نشون دادن شاید halo5 , fm5 یه جورایی system seller هستند بقیه نه به اون صورت.
ryse اصلا خوب نبود به نظر من کل بازی رو qte میساختن بهتر بود:d
fm5 عالی بود.
mgs5 هم خوب بود ولی برای منی که طرفدار این سریم حس و حال mgs های قدیمی رو نداشت.
qb هم واقعا عالی بود و من خیلی دوست داشتم
پ.ن:این کوجیما مثل بچه ها شده دستشو میگیرن میارنش و میبرنش

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر