NBA 2K14

30799087657736617197.jpg

NBA 2K14
Developer: Visual Concepts
Publisher: 2K Sports
Platforms: PC, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 4
Release Date: October 1, 2013
Cover athlete: LeBron James​

NBA 2K14 نیز رسما معرفی شد و طبق گفته های 2K، بازی در اولین روز اکتبر امسال روانه بازار خواهد شد. پلتفرم های بازی امسال نیز همانند سال گذشته دچار تغییر و تحولاتی شده و Wii U از جمع پلتفرمها حذف شده است. 2K همچنین اعلام کرد NBA 2K14 برای کنسولهای نسل بعد هم عرضه خواهد شد.
اما برای آن دسته از افرادی که بازی را پیش خرید کنند، KING JAMES PACK به عنوان bonus وجود خواهد داشت که شامل موارد زیر میباشد:
1. Extra content for path to greatness mode
2. LeBron James unlocked in blacktop mode
3. LeBron James signature skill
4. 10000 = virtual currency

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
خیلی دلم میخواد NBA رو روی کنسول جدید بازی کنم ولی واقعا دیگه نمیدونم ارزش 200 تومن پول رو داره یا نه

از تریلرهایی که از این بازی دیدم واقعا گرافیک و انیمیشن بازیکنا فک برانداز بودن!
شک نکن

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
منم بازیو گرفتم.واقعا با NBA LIVE قابل مقایسه نیست کلا.گرافیک بازی کاملا نسل بعدیه و عالی کار شده.انیمیشن های بازی فوق العاده ان.صداگذاری ورزشگاه که برای من خیلی مهمه هم به خوبی صورت گرفته.تنها مشکلی که دارم فعلا کنترل بازیه که باید بیشتر باهاش کار کنم.,البته بازي چند روز بيشتر دستم نيست:d

آخرین ویرایش:

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
دوستان من میخوام این بازی رو آپدیت کنم. اما میگه باید وارد فیس بوق شی ، لایک کنی و بعد آپدیت. من که تو PS4 قند شکن ندارم تا برم فیس بوق... راه دیگه برای آپدیت نیست ؟!! مثلاً آپدیت رو با کامپیوتر دانلود کنیم بعد با فلش بریزیم رو کنسول.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوستان من میخوام این بازی رو آپدیت کنم. اما میگه باید وارد فیس بوق شی ، لایک کنی و بعد آپدیت. من که تو PS4 قند شکن ندارم تا برم فیس بوق... راه دیگه برای آپدیت نیست ؟!! مثلاً آپدیت رو با کامپیوتر دانلود کنیم بعد با فلش بریزیم رو کنسول.
برای من چنین چیزی نداشت:-/

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
اه. بخدا سرویس کرده مارو. دو روز ی بار ی آپدیت چند گیگی الانم ی آپدیت دو گیگی اومده باز. اه

Sent from my HTC One using Tapatalk

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
سلام. دوستان از وقتی که آپدیت 1.6 رو ریختم، صدای بازی بعضی وقتا برای یک لحظه قطع می‌شه. کس دیگه‌ای هم این مشکل رو داره؟ خیلی رو مُخه!

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دوستان من علاوه بر مشکل صدایی که بچه ها گفتن یه مشکل دیگه دارم اونم اینه که توپ غیب شده ! توی بازی بازیکنا دنبال یه توپی که نیست می دون !

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
کسی از بچه ها نمیاد انلاین بزنیم؟

دوستان من چرا نمیتونم روستر سیو کنم؟وقتی افلاین میشم روستر میپره!!!!!!!

Last edited by a moderator:

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
سلام ببخشید یه سوال داشتم، من این بازی رو آپدیت کردم از طریق دستگاه اما از وقتی اینستال شده آپدیت بازی دیگه بالا نمیاد قبل از نشون دادن دموی بازی صفحه مشکی میشه و دیگه چیزی نمیاد

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
سلام ببخشید یه سوال داشتم، من این بازی رو آپدیت کردم از طریق دستگاه اما از وقتی اینستال شده آپدیت بازی دیگه بالا نمیاد قبل از نشون دادن دموی بازی صفحه مشکی میشه و دیگه چیزی نمیاد
من هم این مشکل رو داشتم ، تنها راهش اینه که بازی رو پاک کنی و دوباره نصب کنید

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
کسی از بچه ها نمیاد انلاین بزنیم؟

دوستان من چرا نمیتونم روستر سیو کنم؟وقتی افلاین میشم روستر میپره!!!!!!!
منم دقیقا مشکل شما رو داشتم ولی بعدا فهمیدم که اصلا NBA 2k14 نسل هشت چیزی به نام Save Roster نداره و فقط باید آنلاین باشی تا بتونی با Roster بازی کنی...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر